3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Trouby a mini trouby s moderními funkcemi u společnosti Klarstein

V moderní kuchyni se používá trouba, mini trouba nebo vestavná trouba s mnoha funkcemi. Kromě horního a spodního ohřevu nebo horkého vzduchu můžete v troubě grilovat nebo připravit chutnou pizzu. Jednotlivé trouby lze integrovat do vysoké skříně. Varná deska se instaluje samostatně do pracovní desky.

Sada jednoduché nebo vestavné trouby

K dispozici jsou samostatné trouby, které lze kombinovat s varnou deskou podle vašeho výběru. Tuto možnost doporučujeme, pokud již varnou desku máte. Můžete si také vybrat sadu na pečení. Sady obsahují buď varnou desku, nebo kombinaci varné desky a digestoře.

Pokud chcete kompletně vybavit kuchyň novými spotřebiči, je tato sada cenově dostupnou volbou. Získáte vysoce kvalitní vybavení a ušetříte peníze ve srovnání s individuálním nákupem. Sestavy lze flexibilně integrovat do každé vestavěné kuchyně.

Důležité informace:

Na rozdíl od běžných elektrických trub mají vestavné trouby vlastní ovládací panel. Totéž platí pro varnou desku. Takto si můžete navrhnout kuchyň individuálně podle svého vkusu a potřeb.

Koupě trouby a její integrace do vysoké jednotky

K instalaci trouby potřebujete vysokou skříň, která je připravena na umístění spotřebiče. Výhodou je, že vestavná trouba může být zabudována v úrovni očí. Pro vyjmutí obsahu se již nemusíte ohýbat. Totéž platí pro kontrolu postupu přes velké sklo.

Vestavné trouby od společnosti Klarstein vycházejí svým designem a způsobem integrace do kuchyně z amerického modelu. Jsou považovány za další vývoj klasických vestavných trub, kde varná plocha a trouba mají jeden ovládací panel. Design kuchyně působí dynamičtěji a moderněji díky samostatné vestavné troubě a varné desce.

Důležité informace:

Vestavné trouby mají standardizované rozměry. To znamená, že se vejde do každé vysoké skříňky bez ohledu na model kuchyně. Ujistěte se však, že je vysoká jednotka připravena na integraci vestavné trouby. Uspořádání dveří nad a pod jednotkou musí být jednotné. Tyto vysoké skříňky lze objednat téměř pro všechny kuchyňské programy.

Funkce vestavné trouby

Vestavné trouby zaujmou nejen svým elegantním designem, ale také velmi dobrými funkcemi. Na displeji uprostřed ovládacího panelu se zobrazuje nastavená teplota a příslušný program. Po vypnutí můžete čas trvale odečíst.

Varná komora mnoha modelů má objem 70 litrů. To stačí na pečení nebo smažení na více úrovních. Díky oddělené úrovni pro pečení pizzy můžete zajistit, že základ pizzy bude křupavý a náplň zůstane šťavnatá. Vestavné trouby jsou všestranné a snadno se používají.

Výhody nákupu mini trouby od společnosti Klarstein

Líbí se vám vzhled z minulého století, kdy byly kuchyňské spotřebiče skutečnou ozdobou? Některé vestavné trouby a mini trouby od společnosti Klarstein jsou navrženy v retro stylu. Zajímavé barvy, například černá nebo krémová, a nostalgické ovládací knoflíky připomínají doby minulé. Slaďte design svých elektrických spotřebičů s kuchyňským nábytkem nebo nastavte zajímavé akcenty.

V nabídce jsou také oblíbené mini trouby. Mini trouba představuje prostorově úspornou alternativu pro malé domácnosti. Mini trouba s konvekcí zvládne každou výzvu, ať už jde o koláč nebo pizzu. K dispozici je také zařízení na přípravu grilovacích špízů nebo grilovaného kuřete. Malá trouba nebo minitrouba je proto více než vhodnou alternativou k větší troubě.

Sada na pečení pro nové kuchyňské vybavení

Provedli jste rekonstrukci kuchyně a chcete si pořídit zcela nové elektrospotřebiče, například troubu nebo vestavnou troubu? Pak je pro vás správnou volbou elektrický sporák v kombinaci s digestoří. Sada vestavných sporáků je k dispozici v různých verzích. Přizpůsobte funkce a design vestavného sporáku a digestoře své kuchyni.

V každé kuchyni se doporučuje používat digestoř. Pohlcuje mastnotu a pachy. Tímto způsobem zabráníte mastným výparům, které se při vaření dostávají na kuchyňský nábytek. Modely jsou vybaveny filtrem a mohou být provozovány bez externího odsávání.

Chcete si koupit troubu na pečení a kladete důraz na elegantní design a vysokou funkčnost? Společnost Klarstein nabízí širokou škálu modelů trub, jako jsou mini trouby, trouby se sklokeramickými varnými deskami a vestavné trouby, které lze zakoupit také jako sadu. Podívejte se na nabídky na webových stránkách společnosti Klarstein.

Nahoru