3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Grily na dřevěné uhlí, udírny a pece na pizzu

Grily, udírny a pece na pizzu

Rádi si připravujete dobroty na čerstvém vzduchu? Pak vás jistě osloví naše nabídka venkovních pomocníků na vaření. Grily na dřevěné uhlí jsou klasikou, která chybí jen v málokteré domácnosti se zahradou. Udírny a pece na pizzu vám pak pomohou posunout své kulinářské dovednosti na vyšší úroveň. Přečtěte si o nich více.

Letní počasí a venkovní grilování neodmyslitelně patří k sobě. Gril na dřevěné uhlí je tak součástí většiny zahrad. Doplnit jej však můžete i o pec na pizzu či udírnu a dopřávat si tak mnohem více venku připravených laskomin. Naše nabídka vás nezklame – na venkovní přípravu jídla je značka Klarstein to pravé ořechové.

Grily na dřevěné uhlí

Gril na dřevěné uhlí je jednoznačně nejoblíbenějším typem grilu. Pokrmům totiž dodává tu správnou chuť a vůni, což žádný jiný typ grilu nesvede. Grilování na dřevěném uhlí je sice náročnější, ale za jedinečné výsledky rozhodně stojí.

Pokud vybíráte gril na dřevěné uhlí, zaměřte se především na jeho velikost. Jestliže grilujete jenom občas a pro dva strávníky, vystačíte si s kompaktním grilem. Jestli ale rádi připravujte pohoštění pro celou rodinu i přátele, volte raději prostornější gril, na němž ugrilujete více dobrot současně.

Grily Klarstein potěší zpracováním i designem

Grily Klarstein jsou k dostání v mnoha velikostech a designech. Kromě klasického černého grilu můžete vybírat i z červených či šedých modelů, nebo atypických grilů (například vláček), které se stanou ozdobou vaší zahrady. Naše grily často disponují praktickým víkem, díky němuž je grilování rychlejší. Mezi další vychytávky, které stojí za zvážení, patří kolečka pro snazší převážení grilu, odkládací prostory na jídlo, háčky na zavěšení grilovacího nářadí nebo zásobník na dřevěné uhlí.

Domácí udírny

Domácí udírny vám umožní si v pohodlí domova a z vlastních ingrediencí připravovat uzené dobroty, jako jsou šunky, klobásy, sýry, maso a další. Domácí udírna se snadno používá a vybrat si můžete z více typů dle vlastních preferencí a prostorových možností.

  • Klasická udírna je většinou vyrobena ze dřeva či cihel. Její instalace je složitější a také zabírá více místa. Pokrmům ale dodá tu správnou chuť.
  • Elektrická udírna vyniká velmi snadným použitím, rychlým uzením a kompaktními rozměry.
  • Gril s udírnou kombinuje dva spotřebiče v jednom. Umožňuje jak grilování, tak i uzení a využívá dřevěné uhlí, takže všechny pochoutky chutnají tak, jak mají.

Co zvážit při výběru udírny?

Udírny jsou rovněž k dostání v různých velikostech, před nákupem je tedy vhodné zvážit, kolik potravin budete udit. Ohled berte i na velikost potravin – uzený sýr zabere méně místa než celá kotleta. Pokud budete mít udírnu trvale umístěnou na zahradě nebo třeba v altánku, berte v potaz na její design. Grily s udírnou a udírny Klarstein vás potěší bohatou nabídkou vzhledů – vaši zahradu tak může zdobit udírna přesně podle vašeho gusta.

Pece na pizzu

Patříte mezi milovníky typické italské dobroty? Pak pořízení pece na pizzu rozhodně stojí za zvážení. Jestliže už jste někdy připravovali domácí pizzu v troubě, určitě dobře víte, že profesionálního propečení těsta se v domácích podmínkách jen těžko dosahuje. To vám ale pomůže změnit právě pec na pizzu. Její unikátní tvar i způsob ohřevu přesně respektují potřeby tohoto pokrmu, takže si v pohodlí vlastní zahrady budete moci snadno upéct pizzu profesionální chuti i konzistence.

Proč vybrat pec na pizzu právě u nás?

Pece na pizzu Klarstein potěší jak kvalitním zpracováním, tak i důmyslným designem, díky němuž se budou na vaší zahradě skvěle vyjímat. Pořídit si můžete model v černé, šedé, červené či modré barvě. Naše pece využívají ohřev na dřevěné pelety, díky praktickým kolečkům se snadno převáží a disponují potřebným kamenem, díky němuž si připravíte pizzu dokonalé chuti.

Nahoru