3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Elektrické grily

Dopřáváte si rádi grilované pochoutky, ale dým z grilu a složitá příprava není nic pro vás? Pak vám skvělou službu prokáže elektrický gril Klarstein. Vybrat si můžete z několika typů, a to jak venkovních, tak i domácích. Přečtěte si všechno důležité o elektrických grilech a vyberte si ten pravý.

Grilování je oblíbeným způsobem přípravy jídla nejen v letních měsících. Grilované maso, sýry, zelenina a další dobroty mají charakteristickou chuť, grilování je nenáročné a ušpiníte u něj méně nádobí než při klasickém vaření. Pokud preferujete jednoduchou přípravu jídla a nechcete se zdržovat s rozděláváním ohně, elektrický gril Klarstein pro vás bude vítaným pomocníkem. Podívejte se, čím naše grily vynikají a jaké typy si můžete pořídit.

Venkovní elektrický gril Klarstein zajistí jednoduchou přípravu jídla

Venkovní elektrický gril svým vzhledem připomíná klasický gril na uhlí. Naše elektrické grily pro venkovní grilování jsou opatřené praktickými odkládacími plochami a některé modely disponují také poklopem, který přípravu jídla urychlí a zabraňuje ochlazování vnitřního prostoru grilu v chladnějším či větrném počasí. Dalším praktickým prvkem, který grily Klarstein mohou nabízet, jsou kolečka pro snadnější převážení.

Vysokoteplotní grily Klarstein vám umožní grilovat po celý rok

Vysokoteplotní grily vynikají vysokým výkonem a možností celoročního provozu. Hodí se spíše na vnitřní grilování, skvělou službu ale prokáží i v garáži, na balkoně, v altánku či zimní zahradě. Jsou prostorově náročnější, ale velmi efektivní – dokáží vyvinout vysokou teplotu a pohodlně do nich dáte více kusů masa či zeleniny. Ovládají se pomocí praktických otočných voličů.

Kompaktní gril Klarstein najde využití v každé domácnosti

Chcete-li grilovat přímo v kuchyni či na balkóně, projděte si naši nabídku kompaktních grilů. Ty se díky svým rozměrům velmi snadno skladují a pohodlně je schováte do kuchyňské skříňky. Ani ovládání vám vrásky nepřidělá – stačí jen nastavit požadovanou teplotu otočným knoflíkem a gril vám vaši oblíbenou pochoutku během chvíle připraví.

Čím vyšší příkon, tím rychlejší grilování

Kromě typu elektrického grilu zvažte i výkon spotřebiče. Elektrické grily s dostatečným příkonem potěší rovnoměrným propečením a především časovou úsporou, protože zvládnou dobroty ugrilovat během chvíle. Elektrické grily Klarstein nejen v tomto ohledu patří mezi nejlepší na trhu.

Co dalšího zvážit, pokud vybíráte elektrický gril?

Při výběru elektrického grilu se zaměřte i na jeho design a vlastnosti. Díky bohaté nabídce si u nás snadno vyberte elektrický gril přesně podle vašich představ. Zvolíte klasickou černou nebo méně obvyklou stříbrnou barvu grilu? Výhodou dále je, pokud má elektrický gril nepřilnavý povrch, který vám usnadní jeho údržbu a učiní tak grilování zase o něco snazším.

Nahoru