Vyhřívací deky, polštáře


Užijte si hřejivé teplo s elektrickými dečkami a vyhřívacími polštářky - potěšení pro celé tělo

Teplo má v mnoha situacích nepřekonatelný účinek na kůži, orgány a autonomní nervový systém. Především uvolňuje svaly, což znamená, že stres z celého dne jako by během několika minut téměř úplně opadl. Teplo navíc podporuje krevní oběh. To podporuje metabolické procesy v těle, takže je zásobováno dalšími živinami a kyslíkem. Současně se odstraňují odpadní produkty. Elektrická deka nebo vyhřívací deka je proto ceněným řešením pro chladnější roční období nebo prostě pro relaxaci po práci.

Společnost Klarstein nabízí široký výběr elektrických přikrývek do postele nebo na pohovku a také možnost zakoupení pohodlných vyhřívacích polštářků. Příkon vyhřívané deky se obvykle pohybuje mezi 50 a 160 watty, takže spotřeba je velmi nízká, což z těchto zařízení činí praktickou a efektivní alternativu vytápění v ložnici. Kromě toho některé funkce, jako je individuální regulace teploty, umožňují větší bezpečnost a snižují náklady na spotřebu.

Jaké jsou výhody vyhřívaných stropů Klarstein?

Výhody elektrické deky jsou především ekonomické, praktické a zdravotní. Vyhříváním postele elektrickou přikrývkou nebo peřinou můžete snížit teplotu v místnosti, ušetřit náklady na vytápění a zároveň si užívat tepla pod přikrývkou. Totéž platí i v jiných místnostech domu, například na pohovce před televizí: teplou přikrývkou se můžete zahřát, i když je topení vypnuté.

Regulácia tepla

Protože tepelný pocit každého člověka může být velmi odlišný, nabízejí elektrické deky KLARSTEIN možnost individuální regulace. Zvolením vyššího stupně lze zmrazené těleso opět o něco rozmrazit a teplotu pak postupně snižovat.

Flexibilita

Vyhřívané deky jsou navíc flexibilním řešením, protože je lze použít kdekoli v obytném prostoru, pokud je v blízkosti elektrická přípojka. Chcete-li používat elektrické deky, čas strávený na nich nemusí nutně znamenat nečinnost. Proto se také vyplatí pořídit vyhřívanou deku pro zaměstnance a pracovníky na volné noze, když v domácí kanceláři klesnou teploty a tělo se kvůli práci u obrazovky nehýbe. Vyhřívací podložka tak vytváří příjemné uvolnění bederní páteře i při práci. Pokud máte rádi větší pohodlí, můžete si pořídit elektrickou deku s potahem.

Společnost Klarstein nabízí také útulné elektrické přikrývky, které zahřejí vaši postel za velmi chladných nocí. Protože usínání se studenýma nohama není pro tělo ani snadné, ani zdravé. Teplá přikrývka zažene chlad a poskytne příjemný kontrast k chladné okolní teplotě v ložnici. Naše vyhřívané deky jsou k dispozici v různých velikostech, například klasické vyhřívané deky ve velikosti XXL.

Pohodlí a hygiena

Povrch vyhřívané deky je vyroben z vysoce kvalitního mikroplyše, který se snadno udržuje. Elektrická deka tak poskytuje dodatečné teplo. Vzhledem k tomu, že ovládací panel lze vyjmout, lze přikrývku čistit i v pračce. Tím je zajištěna vysoká úroveň hygieny a vyhřívaná přikrývka bude vždy vonět svěžestí.

Sicherheit

Vyhřívané stropy jsou připojeny k napájení, proto je třeba dbát na bezpečnostní aspekty. Nákup elektrické dečky nebo vyhřívací podložky od společnosti Klarstein nabízí jistotu i v tomto ohledu. Aby se předešlo nebezpečí požáru, pokud není topná deka vypnutá, obvykle se po uplynutí předem stanovené doby automaticky vypne. Proto nemusí hrozit bezprostřední nebezpečí při usnutí během používání.

Koupit elektrické deky a vyhřívací podložky u společnosti Klarstein

V internetovém obchodě je k dispozici široký výběr různých designů. Lze je harmonicky začlenit do designu interiéru a nabízejí zajímavé možnosti kombinace s dalšími stylovými dekorativními prvky. Kromě jednobarevných přikrývek jsou k dispozici také kostkované vzory, které mají zejména v adventním období velmi zvláštní kouzlo. Přání přesvědčivého bytového doplňku však splňují i další nenápadné a poutavé designy.

Nahoru