3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Humidory


Koupit Humidor u společnosti Klarstein - dokonalé úložiště pro prémiové doutníky

Doutníky jsou považovány za prémiové výrobky a patří do segmentu drahých výrobků. Proto jsou na jejich skladování kladeny mimořádně vysoké nároky. Aby se doutníky při delším skladování vůbec daly kouřit, je velmi důležité je zvlhčovat zvenčí. Pokud se tak nestane, ve střednědobém horizontu vyschnou, což by se ukázalo jako skutečná svatokrádež. Řešením je proto speciální systém, který dodává doutníkům dostatečnou vlhkost: elektrický humidor, který je k dispozici v různých verzích v internetovém obchodě Klarstein.

Jak přesně funguje humidor?

Jedná se o humidorovou skříň, kterou lze okamžitě používat bez další manipulace. V humidoru je nainstalován zvlhčovač vzduchu i vlhkoměr. Vlhkoměr lze použít k měření vlhkosti ve skříni humidoru. Kromě stabilního chlazení je doporučená vlhkost vzduchu přibližně 70 %. Vlhkost lze snadno doplňovat pomocí integrované nádržky na vodu. Při skladování elegantních tabákových výrobků je vhodné udržovat konstantní hodnoty. Jedině tak si zachováte plný požitek z doutníku.

V humidoru jsou police, které lze jednotlivě vyjmout. Zásuvky - vyrobené z kvalitního cedrového dřeva - se vysouvají na kolejničkách, takže si můžete vyndat požadovaný doutník. Tím je zajištěna flexibilní distribuce uvnitř humidoru.

Většina humidorů se ovládá elektricky. Modely dostupné v internetovém obchodě odpovídají střední až vysoké třídě energetické účinnosti a jsou vyráběny podle moderních norem. Vnitřní teplotu lze nastavit - individuálně podle příslušného stupně a dokonale přizpůsobit doutníku. Přenáší se prostřednictvím digitálního displeje. Díky modernímu dotykovému prvku je ovládání elektrického humidoru velmi snadné - jedná se o skutečný lifestylový produkt, který vizuálně vynikne v domácnosti každého znalce doutníků.

Elektrický humidor - čím se vyznačuje kvalitní model?

Ti, kteří se rozhodnou koupit humidor, hledají v ideálním případě kvalitu a solidní zpracování. Vyplatí se podívat se na tloušťku stěn humidoru. Čím jsou silnější, tím lépe stabilizují vlhkost v jednotce. To umožňuje, aby vlhkoměr ve zvlhčovači vykazoval požadované hodnoty. Díky silnějším stěnám se snáze vyrovnávají s výkyvy vlhkosti. Modely, které si můžete objednat v internetovém obchodě, splňují tyto vysoké standardy kvality.

Jak velká by měla být kapacita humidoru?

Kapacita závisí především na osobní spotřebě doutníků. Doutníky se obvykle skladují tak, aby se zvýraznilo jejich zvláštní aroma a aby mohly déle zrát. Pro velmi dlouhé zrání se proto doporučuje model, ve kterém lze skladovat větší množství doutníků. Například 65litrová nebo 78litrová varianta. Mini humidor o objemu přibližně 33 litrů je vhodný pro příležitostné potěšení i pro menší prostory. Pokud dáváte přednost střední velikosti, je 48litrový model vynikající volbou.

Co je cedrové dřevo?

Cedrové dřevo se pro skladování doutníků vybírá záměrně, protože má na doutníky pozitivní vliv. Jeho vůně je jasně slyšitelná a ukazuje na nejlépe vyzrálé dřevo. Jeho výhodou je také ochrana doutníků před tabákovými brouky v humidoru.

Nahoru