3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Grily


Venkovní grily, dokonalé potěšení pod širým nebem

Je v létě něco lepšího než grilování chutných klobásek nebo šťavnatých steaků na zahradě nebo na terase? To sotva! Lákavá vůně čerstvě grilovaného masa, ryb nebo zeleniny, k tomu chladivé nápoje a několik chutných příloh: to je vše, co potřebujeme, abychom byli v teplém období spokojeni. Stále oblíbenější je však také zimní grilování. Zabaleni do pohodlných bund a s horkým svařeným vínem si užíváme teplo ohně a neodolatelnou vůni grilu. Ale ať už jste spíše milovníci slunce nebo zimy, bez opravdu dobrého grilování venku nebude zábava ani z poloviny taková. Někdy není maso rovnoměrně propečené, někdy není místo na uložení grilovacích kleští a podobně a někdy je celá konstrukce prostě příliš nestabilní. Proto doporučujeme hned na začátku koupit opravdu kvalitní gril. Najdete ho - stejně jako příslušenství ke grilování - samozřejmě u nás. Jediná otázka zní: dřevěné uhlí, elektřina nebo plyn? Podporujeme vás ve vašem rozhodnutí!

Gril na dřevěné uhlí: klasika s rustikálním šarmem

Mnoho lidí přísahá na grily na dřevěné uhlí, protože grilovaným pokrmům dodává typické kouřové aroma. Chvíli trvá, než je dostatek uhlíků, ale to nevadí, protože v příjemné atmosféře čas rychle ubíhá. Další výhodou je, že s grilem na dřevěné uhlí jste zcela nezávislí na elektřině a plynu. Díky tomu je ideální pro krátkodobé grilování. Zde najdete gril na dřevěné uhlí, který vám bude vyhovovat: od oblíbeného kotlového grilu až po udírnu pro náročné znalce! A pokud očekáváte víc než jen funkci grilu: máme také multifunkční modely, jako je náš stylový grilovací sud!

Elektrický gril: ideální pro šetrné a spontánní grilování

Stačí připojit elektrický gril k elektrické síti a zapnout jej: Zábava s grilováním může začít ihned! Je to vždy správná volba, když si chcete vychutnat lahodné grilované pokrmy bez přípravy. Manipulace je také snadná a poměrně jednoduchá. Nemusíte být zkušený "mistr grilu", abyste precizně připravili steaky, klobásy a zeleninu. Máte také na výběr: Chcete si koupit elektrický stolní gril bez rámu, nebo dáváte přednost modelu s robustním rámem a praktickými úložnými prostory? Jak se od společnosti Klarstein očekává, všechny modely přesvědčí vynikající kvalitou a prvotřídním zpracováním. Takže dalšímu spontánnímu grilování nestojí nic v cestě!

Plynový gril: profesionálové na něj přísahají

Plynový gril je připraven k použití stejně rychle jako elektrický model. Při používání neprodukuje kouř ani saze, takže jej můžete používat na balkoně, aniž by si sousedé stěžovali. Požadovanou teplotu lze regulovat velmi přesně a dokud vydrží plyn, můžete na gril vždy vložit nové jídlo. To z něj dělá ideální řešení pro ty, kteří rádi sedí u grilu celé hodiny a užívají si atmosféru. Plynový gril je navíc považován za velmi čistý a snadno udržovatelný. Nabízíme kompaktní plynové grily pro jednočlenné domácnosti i velmi velké modely pro rodiny.

Nahoru