3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Domácí spotřebiče


Domácí spotřebiče Klarstein - od mikrovlnné trouby po lednici

Ať už jsou vaše čtyři stěny malé nebo velké, domácí spotřebiče by neměly chybět v žádném případě. Vždyť chlazené nápoje z lednice nebo vinotéky jsou vítaným osvěžením nejen v létě a bez tohoto každodenního pomocníka by mnoho potravin rychle zastaralo. Skříň s chladným obsahem však zdaleka není jediným spotřebičem, bez kterého by se nikdo nechtěl obejít

Nepostradatelní pomocníci v domácnosti pro snadnější život

Již dlouho si nedokážeme představit každodenní život bez lednic. To však platí i pro trouby a mikrovlnné trouby Ať už chcete něco upéct nebo nechat steak po upečení odpočívat, bez trouby se neobejdete. Mikrovlnné trouby jsou naopak ideální vždy, když je třeba jídlo rychle ohřát. V závislosti na přídavných funkcích může také vařit nebo rozmrazovat potraviny.

Aby se kuchyň při vaření nechtěně nestala parní lázní, neměla by být vynechána digestoř . Nejenže pohlcuje výpary a mlhu, ale také poskytuje jasnější výhled. Odstraňuje také vlhkost a pachy ze vzduchu. Na jedné straně to znamená, že se na nábytku a stěnách může srážet méně kapaliny, což chrání povrchy. Na druhou stranu se tím snižuje množství potřebného čištění. Výpary z vaření a pára rozptylují tuky do vzduchu, a tím i do kuchyně a přilehlých místností. Digestoře tomu mohou zabránit a snížit tak námahu.

Skvělé domácí spotřebiče - velká úleva

Po vaření a jídle přichází další nepříjemná část práce: mytí nádobí. Příbory, nádobí a sklenice se rychle hromadí už po několika jídlech. Abyste se na konci čtyřchodového jídla vyhnuli špatné náladě, protože je třeba umýt hrnce a talíře, nesmí v kuchyni chybět myčka nádobí . Kdo si myslí, že se myčka nádobí pro jednu domácnost nevyplatí, protože je obvykle potřeba umýt jen několik kusů nádobí, je na omylu. Díky malým a velkým modelům se totiž najde vhodný model pro každou domácnost. A mnozí se bez ní už nechtějí obejít.

Praní prádla, stejně jako mytí nádobí, není pro většinu lidí oblíbeným tématem. Každý samozřejmě miluje vůni čerstvě vypraného oblečení - ale praní, vynášení ven nebo do sušičky, věšení, odnášení..... Nemohlo by to být jednodušší? To lze, pokud si zakoupíte sušičku . Ta spolehlivě vypere suché prádlo. To je výhoda nejen tehdy, když venku prší nebo jsou šňůry na prádlo obsazené. Díky sušení je prádlo obzvláště měkké, odstraňují se z něj žmolky a chlupy domácích mazlíčků a může být příjemně provoněné díky sušícím hadříkům nebo vhodným tekutým přísadám.

Společnost Klarstein nabízí také výběr systémů pro čepování piva, strojů na výrobu kostek ledu a varných desek. Společnost Klarstein má také odpovídající příslušenství pro všechny domácí spotřebiče.

Nákup domácích spotřebičů - na co si dát pozor?

V první řadě je samozřejmě důležité, aby měly dobrou energetickou účinnost. Protože i když jsou tato zařízení praktická, spotřebovávají elektřinu nepřetržitě. Aby se udržely nízké náklady na navazující výrobu, měla by být účinnost co nejvyšší.

Důležitá je také vhodnost pro vlastní potřeby. Proto nabízíme široký výběr různých velikostí, abyste mohli najít ten správný produkt pro jednu domácnost nebo velkou rodinu.

V neposlední řadě by měl být samozřejmě správný i vzhled. Koneckonců každý domácí spotřebič také přispívá k působení místnosti. Proto klademe důraz na moderní, atraktivní a stylový design.

Nahoru