3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Infračervené ohřívače a obrazy v jednom

Infračervený ohřívač jako obraz? Lze to zvládnout! Ve společnosti Klarstein již nabízíme širokou škálu nástěnných ohřívačů v různých provedeních a formátech. Tímto způsobem máme nejen něco vhodného pro každé zařízení, ale také pro téměř každou místnost. V následujících řádcích vám vysvětlíme jasné výhody infračerveného obrazového ohřívače, kterým vykouzlíte nejen pověstný hřejivý pocit, ale také atraktivní čtyři stěny.

Na první pohled: výhody infračerveného nástěnného ohřívače s obrázkem a termostatem

  • Snadná instalace
  • Flexibilní možnosti umístění
  • Teplo stiskem tlačítka
  • Inteligentní a snadná obsluha
  • Účinné vytápění bez tepelných ztrát
  • Nízké nároky na prostor
  • Různá provedení a možnosti kombinací
  • Bezprašný a antialergický přenos tepla
  • Nízké pořizovací náklady
  • Vysoušení stěn a bez plísní

Obrazové ohřívání s fotografií krajiny

Máte v jídelně ještě nějaké místo na stěně? Nyní z ní můžeš udělat funkční designový highlight pomocí infračerveného obrazového vyhřívání od Klarstein. Zejména v místnostech, kde se nezdržujete tak často, jsou naše vyhřívané obrazy velmi praktické: ohřívají pouze osoby, které jsou v jejich blízkosti - nikoliv vzduch v místnosti samotné. Energeticky úsporné vytápění stisknutím tlačítka ještě nikdy nebylo tak jednoduché a zároveň dekorativní Co říkáte na krásný obraz krajiny u jídelního stolu?

Infrazářiče s motivy zvířat

Zejména v pokojích našich dětí by měl být vzduch příjemně teplý, aby si mohly hrát a cvičit a nebyla jim zima. Díky obrazovým ohřívačům Klarstein jsou vysušené dětské nohy minulostí. Místo toho se od nynějška oblíbená zvířata vašich dětí postarají o příjemně teplá hravá odpoledne – a to docela inteligentně: pomocí Klarstein aplikace můžete jeden nebo více infračervených topných obrazů ovládat pomocí chytrého telefonu a nastavit tak teplotu ve Vašem dětském pokoji.

Infračervené vytápění jako obraz abstraktního umění

Každý to zná: ten mrazivý okamžik, když vstáváte po noci s otevřeným oknem. Vytáčet konvenční radiátory se často nevyplácí. K tomu slouží nástěnné ohřívače Klarstein: jsou prostorově úsporné a dekorativní, zavěsíte je nad postel nebo noční stolek a pomocí aplikace si můžete nastavit oblíbenou teplotu a užívat si přímého infračerveného tepla při pití ranní horké kávy. A když už ho v létě nepotřebujete, zůstane váš multifunkční obraz Klarstein skutečnou pastvou pro oči. Nezahřeje vás to u srdce?

Infračervené obrazové ohřívače s mapami a městy

Pro kancelářské nadšence, městské děti a milovníky cestování se zálibou v útulném teple: naše nástěnné ohřívače Klarstein v široké škále designů map a panoramat. Máte rádi černobílé náčrty map měst nebo působivé fotografie velkoměst? Nebo dáváte přednost spíše barevnému atlasu s hravým vzhledem? Všechny modely mají jedno společné: nahrazují tradiční a zaprášený radiátor a umožňují prostorově úsporné a flexibilní umístění ohřívače - ideální i pro malé a klikaté domácí kanceláře.

Infračervené stěnové vytápění - obraz moderního umění

Máte chuť na horkou perličkovou koupel s gumovou kachničkou a sklenkou vína? Třešnička na dortu: promyšlený pohled na jednu z našich nápaditých nástěnných maleb včetně funkce vyhřívání až na 37 °C. Můžete si tak užít extra dlouhou přestávku, aniž by vám byla zima. Přesto chcete nechat z místnosti unikat trochu vlhkosti, aniž byste zvýšili náklady na vytápění? Ani to není problém: díky infračervené technologii se zahříváte pouze vy jako rezonanční těleso - vzduch se neohřívá. Další pozitivní vedlejší účinek: suché stěny, a tedy žádné plísně. Šplouchání je ještě zábavnější!

Rostlinný motiv jako infračervený zářič: v obdélníkovém a čtvercovém formátu

Pokud jde o umístění a kombinaci rostlinných obrazů, jsme i zde zcela flexibilní - například v obývacím pokoji. Změnili jste výzdobu a přestěhovali nábytek? Je snadné najít nové místo pro váš inovativní infračervený nástěnný ohřívač - pokud místa pro montáž na stěnu zůstanou v dosahu. A až budete večer unavení ležet na gauči, jednoduše si přes aplikaci nastavte svou oblíbenou teplotu.

Objevte ještě více variant našich infračervených obrazových ohřívačů od společnosti Klarstein.

Obrazové infrapanely
Nahoru