Vinea, digestoř, 60 cm, vestavná, 610 m³/h, plochá konstrukce, stříbrná Nerezová ocel
Vinea, digestoř, 60 cm, vestavná, 610 m³/h, plochá konstrukce, stříbrná Nerezová ocel
Vinea, digestoř, 60 cm, vestavná, 610 m³/h, plochá konstrukce, stříbrná Nerezová ocel
Vinea, digestoř, 60 cm, vestavná, 610 m³/h, plochá konstrukce, stříbrná Nerezová ocel
Vinea, digestoř, 60 cm, vestavná, 610 m³/h, plochá konstrukce, stříbrná Nerezová ocel
Vinea, digestoř, 60 cm, vestavná, 610 m³/h, plochá konstrukce, stříbrná Nerezová ocel
Vinea, digestoř, 60 cm, vestavná, 610 m³/h, plochá konstrukce, stříbrná Nerezová ocel
Vinea, digestoř, 60 cm, vestavná, 610 m³/h, plochá konstrukce, stříbrná Nerezová ocel

Vinea vestavná digestoř

Nerezová ocel Vestavěný digestoř
3 619,00 Kč 4 799,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

Vinea vestavná digestoř

3 619,00 Kč 4 799,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení
Vinea hliníkový tukový filtr 20 x 48,5 cm
Vinea hliníkový tukový filtr 20 x 48,5 cm Hliníkový tukový filtr Stříbrná 1 099,00 Kč (s DPH)
Zlevněno z 1 299,00 Kč Ušetříte 200,00 Kč
Filtr s aktivním uhlím
Filtr s aktivním uhlím Černá Filtr s aktivním uhlím 929,00 Kč (s DPH)

Základní informace

60cm odsavač par se třemi stupni výkonu

Chytrý design: výsuvná plochá kapota s kompaktními rozměry

maximální výkon odsávání až do 610 m3/h

Popis produktu

O průchod svěžího vzduchu v malých kuchyních se postará Klarstein Vinea vestavná digestoř, který díky chytrému designu zdvojnásobuje svou použitelnost jedním stisknutím.

Vinea rozvíjí svou účinnost obzvláště v kuchyňských výklencích a malých kuchyních, protožedigestoř je možné prakticky a nekomplikovaně namontovat na závěsné skříňky nebo regály. Jedním dotykem odstraňte druhý filtr tuku a zdvojnásobte jeho plochu.

Zápachy z jídla, kouř a výpary budou rychle a účinně odsáté s maximálním výkonem 610 m3/ h. V tomto případě je možné regulovat výkon sání třemi stupni účinnosti. Díky svému energeticky úspornému designu vykonává zařízení Vinea své služby ekonomicky a bez hluku.

Na ochranu vnitřku digestoře a odpadního kanálu před nečistotami disponuje Vinea dvěma vyměnitelnými hliníkovými filtry mastnot vhodnými do myčky. Kromě šikovné konstrukce a variabilních možností montáže boduje Klarstein Vinea s další vlastností: díky alternativně dostupným filtrům s aktivním uhlím je možné přestavení na režim s vnitřní cirkulací vzduchu.

Pro hluboké pohledy do tajemství kuchyně disponuje vysouvací digestoř dvěma zapínatelnými halogenovými světly.

Vestavná digestoř Klarstein Vinea se pstará o příjemnou vůni při vaření.

Dostupné barvy: stříbrná, černá(produkt 10031681). Vnitřní cirkulace vzduchu.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • ON / OFF na přední část zařízení
 • Sací vypínač (nízké, střední, vysoké)
 • Energetická třída A
 • 2 odnímatelné, hliníkové tukové filtry vhodné do myčky
 • Filtry s aktivním uhlím pro režim cirkulace vzduchu jsou k dispozici pod číslem výrobku 10030983
 • Spínač světel
 • Určeno pro montáž na závěsné skříně nebo regály
 • Včetně montážního materiálu
 • Napájení: AC 220-240 V ~ | 50-60 Hz
Vinea, digestoř, 60 cm, vestavná, 610 m³/h, plochá konstrukce, stříbrná

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 60 x 28 x 31,5-48,5 cm (ŠxVxH)
 • Délka síťového kabelu: 160 cm
 • Hmotnost: cca 4 kg

Co bylo posláno

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(18 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Das Produkt war minimal im.Eck beschädigt obwohl gut verpackt, habe es trotzdem behalten. Der Einbau in Eigenleistung war in Ordnung. Der Geräuchpegel ist wie bei der alten vor 20 Jahren aber die Saugleistung besser. Das Aussehen passt und die Beleuchtung ist gut.

Výrobek byl v rohu minimálně poškozený, i když dobře zabalený, stejně jsem si ho nechal. Vlastní instalace byla v pořádku. Hlučnost je jako stará před 20 lety, ale sací výkon je lepší. Vzhled sedí a osvětlení je dobré.

Ověřená recenze

Hoher Geräuschpegel, aber spitze Saugleistung

Vysoká hlučnost, ale velký sací výkon

Ověřená recenze

Ich bin zufrieden, mit meiner schwarzen Abzugshaube. Sie sieht auch noch gut aus.

Jsem spokojený se svou černou kapucí. Taky vypadá pořád dobře.

Ověřená recenze

Die Abzugshaube ist für diesen Preis ein super Gerät. Allerdings gibt es von mir einen Stern weniger, wegen der doch hohen Geräuschentwicklung. Die Saugleistung ist sehr gut. Die Filter sind leicht zu entnehmen und einzusetzen. Die Montageanleitung beschränkt sich auf ein paar Bildchen. Da ist noch Verbesserungsspielraum. Das Gerät ist jetzt seit mehreren Wochen im Einsatz und wir sind damit sehr zufrieden.

Digestoř je za tuto cenu skvělé zařízení. Dávám však o jednu hvězdičku méně kvůli vysoké hlučnosti. Sací výkon je velmi dobrý. Filtry lze snadno vyjmout a vložit. Montážní návod je omezen na několik obrázků. Stále je co zlepšovat. Zařízení je nyní používáno několik týdnů a jsme s ním velmi spokojeni.

Ověřená recenze

Sehr dünnes Material das man schon sehr vorsichtig montieren sollte damit es sich nicht verwindet. Scharfe Kanten innen, vorsichtig handhaben.Saugleistung ist gut mit der zu erwartenden Geräuschentwicklung. Das mitgelieferte Montagematerial ist allenfalls für eine elektrische Zahnbüerste verwendbar, aber eine leichte.... Aber das ist mitlerweile ja so üblich das man generell irgendwelches Billigmaterial dazu gibt. Hauptsache man kan schreiben "Befestigungsmaterial inklusive" Optisch ok.

Velmi tenký materiál, který by měl být namontován velmi opatrně, aby se nekroutil. Ostré hrany uvnitř, zacházejte opatrně.Sací výkon je dobrý s očekávanou hlučností. Dodávaný montážní materiál lze v nejlepším případě použít na elektrický zubní kartáček, ale lehký... Ale to je nyní tak běžné, že obvykle přidáváte nějaký levný materiál. Hlavní je, že můžete napsat "Montážní materiál v ceně" Opticky v pořádku.

Ověřená recenze

Super leise

Super tichý

Ověřená recenze

Top Gerät

Špičkové zařízení

Ověřená recenze

Absolviert seinen Dienst geräuschvoll aber effektiv. Macht dass was es soll zum guten Preis.

Plní svou povinnost hlučně, ale efektivně. Dělá to co má za dobrou cenu.

Ověřená recenze

Leider wurde die Abzugshaube beschädigt angeliefert. Es war aber zur Funktionalität nicht maßgebend. Es wurde mir sofort ein Rabatt angeboten, den ich dann auch akzeptiert habe. Die Abzugshaube war sehr gut verpackt und sieht eingebaut sehr hübsch aus. Für mein Geschmack ist sie aber etwas zu laut (sogar schon mit Stufe 1). Die Saugleistung ist in Ordnung.

Bohužel odsavač par byl dodán poškozený. Pro funkčnost to však nebylo rozhodující. Okamžitě mi byla nabídnuta sleva, kterou jsem přijal. Odsavač byl velmi dobře zabalen a vypadá velmi pěkně nainstalovaný. Na můj vkus je to ale trochu moc hlasité (i na úrovni 1). Sací výkon je v pořádku.

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. Geräuschpegel sehr hoch, sonst super

Médium nelze zavést. Hlučnost velmi vysoká, jinak skvělá

Ověřená recenze

Die Dunstabzughaube von Klarstein ist vom Aussehen und Saugleistung in Ordnung. leider ist sie bereits in der ersten Stufe sehr laut.

Odsavač par Klarstein je vzhledově i sacím výkonem v pořádku. Bohužel už na prvním stupni je hodně hlasitý.

Ověřená recenze

Das Gerät saugt ok aber dafür ist das Gerät schon erste Stufe ziemlich laut.

Zařízení saje ok, ale zařízení je již v první fázi docela hlasité.

Ověřená recenze

Haube mit ein Paar Handgriffen eingebaut, Saugleistung gur, leider ist die Abstufung zwischen der 1 und der 3 Stufe nicht groß, somit hat man das Gefühl die läuft in der 2 stufe an, Preis Leistung Gut.

Digestoř nainstalovaná dvojicí klik, sací výkon je dobrý, bohužel odstupňování mezi 1. a 3. stupněm není velké, takže máte pocit, že to začíná na 2. stupni, cena-výkon dobrý.

Ověřená recenze

Der Einbau in Unterbaumontage ist sicherlich einfach. Ich musste jedoch die Lüftereinheit in den Hängeschrank verbauen und hab mir dazu entsprechende Winkel zur Befestigung angefertigt. Dafür hab ich ne Menge Kopffreiheit über dem Herd gewonnen und die Saugleistung reicht aus um die Dämpfe kraftvoll abzusaugen. Wer es jedoch leiser bevorzugt ist hier an der falschen Adresse.

Instalace do spodní konstrukce je jistě snadná. Musel jsem však nainstalovat ventilátorovou jednotku do nástěnné skříně a vyrobit příslušné držáky pro připevnění. Ale nad kamny jsem získal hodně místa a sací výkon je dostačující k silnému odsávání par. Pokud však dáváte přednost tiššímu provozu, jste na špatném místě.

Ověřená recenze

Verarbeitung gut. Leider für mein Schrankt nicht kompatibel. Rücksendung problemlos.

zpracování dobré. Bohužel nekompatibilní s mým šatníkem. Snadný návrat.

Ověřená recenze

Erfüllt ihren Zweck. Passt genau und sieht nicht schlecht aus. Die Saugkraft ist auch ausreichend. Jedoch ist sie auf höchster Stufe extrem laut. Sonst passt das Preisleistungsverhältnis.

Slouží svému účelu. Sedí správně a nevypadá špatně. Sací výkon je také dostatečný. Na nejvyšší úrovni je však extrémně hlasitý. Jinak poměr cena/výkon odpovídá.

Ověřená recenze

Gut Verpackt äusserlich unbeschädigt kam die FlachSchirmdunstabzugshaube mit toller3 Stufen Frontbedienung und Energieklasse A Bbesser als wie beschrieben sogar mit LED Strahler anstatt Halloogen Licht. Leider musste ich die Haube wegen eines Defekt am Fettfilter mit hilfe von Amazon am Lieferanten zurücksenden! Verpackungs Fehler: denn das Befestigungs Matterial lag unter der Haube am Fettfilter Schade - aber auch nach 3 Tagen keine Antwort vom Lieferanten kein guter Service.

Digestoř s plochou obrazovkou dorazila dobře zabalená a zvenku nepoškozená se skvělým 3-úrovňovým předním ovládáním a energetickou třídou A B, lepší než bylo popsáno, dokonce i s LED reflektory místo Halloogen světla. Bohužel jsem musel digestoř s pomocí Amazonu vrátit dodavateli kvůli závadě na tukovém filtru! Chyba balení: protože upevňovací materiál byl pod kapotou na tukovém filtru.Je to škoda - ale ani po 3 dnech žádná odpověď od dodavatele, žádná dobrá služba.

Ověřená recenze

Vor ca. sechs Monaten haben wir die Dunstabzugshaube in Betrieb genommen. Durch kleinere Umbauarbeiten konnten wir sie anstelle der Ikea-Haube in den bestehenden Schrank einbauen. Die schmale, schwarze Bedienungsleiste passt gut zu unserer dunklen Küche. Das Licht beleuchtet das Kochfeld gut. Auf Stufe 1 (wir nutzen die Haube fast ausschließlich auf dieser Stufe) wird alles gut abgesaugt. Leider ist sie nicht wirklich leise (dies hatten wir vorher bereits gelesen), sodass bei höheren Stufen der Geräuschpegel stark ansteigt. Fazit: Wir sind zufrieden und würden die Haube (Stand: April 2020) auch ein zweites Mal kaufen.

Odsavač jsme uvedli do provozu asi před půl rokem. S drobnými přestavbami se nám ji podařilo nainstalovat do stávající skříně místo digestoře Ikea. Úzký, černý ovládací panel se hodí k naší tmavé kuchyni. Světlo dobře osvětlí varnou desku. Na úrovni 1 (na této úrovni používáme téměř výhradně digestoř) se vše odsaje dobře. Bohužel není opravdu tichý (to jsme již dříve četli), takže při vyšších úrovních se hladina hluku prudce zvyšuje. Závěr: Jsme spokojeni a koupili bychom digestoř (od dubna 2020) podruhé.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků