3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Indoor Garden: How to Create a Green Paradise (Chytrá zahrada: Klikni a pěstuj: Postav, udržuj, užívej si)

Pro mnoho milovníků zahrad je to velký sen: vnitřní zahrada. Pokud nechcete přijít o svůj oblíbený koníček ani v zimních měsících, můžete své čtyři stěny proměnit v zahradní ráj pomocí správných doplňků. Milovníci čerstvých potravin si také snadno vypěstují salát a další. během všech ročních období.

Společnost Klarstein vás podpoří praktickými sadami, vhodným příslušenstvím a různými semeny rostlin, abyste si i vy mohli splnit svůj sen o zahradničení v interiéru.

Vnitřní zahrada: úsporná, efektivní a udržitelná

Vášniví zahrádkáři a přátelé čerstvých potravin již jistě slyšeli o indoor zahradničení. Umožňuje flexibilní pěstování rostlin a pěstování široké škály rostlin po celý rok. S produkty Click and Grow od společnosti Klarstein vytvoříte během chvilky efektivní a vizuálně krásnou chytrou zahradu, která vám poskytne čerstvý salát, chutnou zeleninu a voňavé bylinky.

Udržitelné pěstování funguje zcela bez genetického inženýrství a pesticidů. Pokud máte jen malou plochu, můžete stavět i směrem nahoru: automatický systém osvětlení zajistí optimální růst rostlin.

Elegantní design misek na rostliny se hodí téměř do každého obytného prostředí a svou osobitostí doplní téměř každý styl interiéru. Tímto způsobem vytváříte ekologičtější prostředí a nastavujete udržitelné akcenty.

Hydroponie a hydroponické pěstování: jaký je mezi nimi rozdíl?

Pokud uvažujete o pokojové zahradě, pravděpodobně jste se již setkali s pojmem hydroponie. Jedná se o způsob pěstování rostlin, který nevyžaduje žádné organické substráty, tj. j. běžnou rostlinnou půdu.

Rostliny zde nezakořeňují v půdě, ale rostou v anorganickém substrátu. Tento substrát přivádí ke kořenům živný roztok, který obsahuje všechny důležité živiny pro rostliny.

Podskupinou tohoto způsobu pěstování rostlin je takzvaná hydroponie: při této formě pěstování zcela odpadá substrát, přes který se živný roztok dostává ke kořenům. Místo toho rostliny zakoření přímo v roztoku. Kořeny volně visí a jsou buď částečně, nebo zcela ponořené do roztoku bohatého na živiny.

Chytrá zahrada: Tahání půdy bylo včera

Zahradničení v interiéru se zcela obejde bez typické půdy. Hydroponické rostliny vám dokonce nabízejí všestranné výhody a usnadňují pěstování mezi vašimi čtyřmi stěnami. Proto jsou rostliny pěstované bez půdy velmi zřídka nebo téměř nikdy napadány kořenovými škůdci.

Současně je údržba omezena na minimum: plevel nemá šanci se šířit a hydroponie ztrácí výrazně méně vody kondenzací. V kombinaci s velkými nádobami na rostliny Klarstein stačí rostliny zalévat jen velmi zřídka. Živný roztok také podporuje rychlý a silný růst rostlin.

S patrovými soupravami Klarstein navíc můžete svůj prostor využít mnohem efektivněji a dokonce i stavět směrem nahoru. Hydroponické rostliny lze pěstovat na malé ploše a můžete si tak po celý rok užívat čerstvé bylinky a zeleninu.

Click and Grow: Stavět, čekat, užívat si

Se sadami Klarstein se zahradničení v interiéru stane hračkou: nepotřebujete ani výrazný zelený palec. Stačí sestavit příslušenství, nasypat semena rostlin a počkat. Systém výsadby, který je ideálně přizpůsoben potřebám rostlin, vám zajistí čerstvé potraviny v krátkém čase. Krása: po sklizni je před sklizní. Pokud jste spotřebovali všechen salát a další rostliny, můžete si jednoduše vypěstovat nové.

Takže se vždy můžete rozhodnout, na co máte chuť: U společnosti Klarstein najdete řadu semen a sad semen, které vám slibují rozmanité potěšení. Vytvoříte si vlastní zelený ráj, který můžete kdykoli změnit podle svých potřeb.

Nahoru