Dávkovač Nápojů

Výčepní zařízení, Hazlehov Rondel, 4-místný dávkovač nápojů, umístění ke stání
Hazlehov Rondel dávkovač nápojů Stříbrná metalíza
919,00 Kč 1 299,00 Kč
-29%
Hrnec na zavařování, Biggie Small, ušlechtilá ocel, 16 l, 2000 W, zavařovací automat, hrnec na zavařování
Biggie Small zavařovací hrnec Nerezová ocel Zavařovací hrnec 2000 watt
2 689,00 Kč 5 199,00 Kč
-48%
Hrnec na zavařování, KonfiStar 50, digital, zavařovací automat, zásobník na nápoje, 50L, 100°C, 180 min, 2500 W
KonfiStar 50 digitální zavařovací hrnec 36,68 x 48 0 45 cm
3 879,00 Kč 5 799,00 Kč
-33%
Výčepní zařízení, Hazlehov Sixtett, 6-místný dávkovač nápojů, nástěnný
Hazlehov Sixtett dávkovač nápojů Stříbrná metalíza
869,00 Kč 1 279,00 Kč
-32%
Výčepní zařízení, Hazlehov Sixtett, 4-místný dávkovač nápojů, nástěnný
Hazlehov Quartett dávkovač nápojů Stříbrná metalíza
639,00 Kč 719,00 Kč
-11%
Klarstein Biggie Digital | Einkochautomat | 2000W / 27 Liter
Biggie Digital zavařovací hrnec Zavařovací hrnec Matná Černá 2000 watt
3 529,00 Kč 5 499,00 Kč
-35%

Zavařovací automaty a nápojové automaty pro každodenní použití i oslavy

Pokud chcete zavařovat ovoce ze zahrady a usnadnit si práci, pomůže vám automatická konzervárna, kterou můžete zakoupit v různých verzích. Obvykle ji můžete použít jako výrobník svařeného vína a také jako nápojový automat s kohoutkem na horké nápoje. Zásobníky na nápoje s držáky na lahve jsou ideální pro domácí bar.

Jaké modely konzervačních strojů a nápojových automatů jsou k dispozici?

Konzervárenské stroje jsou k dispozici s různou kapacitou v závislosti na tom, kolik toho chcete zavařit. Mají kohoutek, takže je můžete používat k přípravě horkých nápojů a zároveň jako dávkovač horkých nápojů. Po upnutí můžete vodu vypustit také pomocí vodovodního kohoutku. Některé modely mají digitální ukazatel teploty. Pomocí časovače nastavte dobu zavařování, která se liší v závislosti na druhu zavařovaného ovoce nebo zeleniny.

V závislosti na kapacitě můžete vložit různý počet sklenic. Zařízení toho však umí ještě více. Ve sklenicích můžete uchovávat a konzervovat také uzeniny, různé masové pokrmy a dušené maso. V těchto zařízeních lze také uchovávat domácí džemy. Můžete zvolit různé teploty pro zavařování, protože ovoce a jiné potraviny se zavařují při různých teplotách. Konzervárna je často vybavena časovačem, pomocí kterého můžete nastavit dobu zavařování. Kromě toho je často k dispozici ochrana proti přehřátí. Pokud je hrnec příliš horký nebo v něm není dostatek vody, sám se vypne.

Automatické konzervárny mají funkci automatického vypnutí. Po uplynutí nastaveného času se vypnou. Jednoduchý automatický zavařovací hrnec je také užitečným pomocníkem v domácnosti, ale po skončení zavařování se nevypne. Pokud chcete v domácím baru podávat především studené nápoje, můžete si vybrat držák na láhve, který je k dispozici pro různé počty lahví. Tyto držáky na nápoje mají zásobníky, které umožňují rychlé naplnění šálků. V baru mají tyto kohoutky krásný vzhled.

Výdejník nápojů Klarstein s kohoutkem pracuje s kartuší se stlačeným plynem. To je zaměnitelné. Pořizování lze uskutečnit jednoduše a nekomplikovaně prostřednictvím praktického systému vkladů. Prázdnou kazetu odevzdáte a vyměníte ji za novou. Je to jednoduché, nekomplikované a chrání to životní prostředí.

Výrobník svařeného vína - horké nápoje pro chladné roční období

Automatické konzervárny jsou také vynikající jako varné konvice na svařené víno a na přípravu dalších horkých nápojů, jako je káva a čaj, ve větším množství. Jsou to ideální podnosy na horké nápoje na večírek nebo jinou velkou akci. Kromě toho můžete použít také nápojové automaty s kohoutkem na studené nápoje.

K provozu vařiče svařeného vína potřebujete pouze elektrickou přípojku. Jednotlivé modely se liší především svou kapacitou. Pro menší oslavy postačí základní modely s kapacitou 30 šálků nebo 16 litrů. Pokud potřebujete vařič na svařené víno pro větší akci nebo pro mnoho hostů, zvolte modely o objemu 27 litrů.

Modely přesvědčí nejen svou vysokou funkčností, ale také ušlechtilým designem. Prvky z nerezové oceli v kombinaci s černým plastem upoutají pozornost. Protože je kohoutek integrovaný do varné desky, lze svařené víno snadno a bezpečně podávat.

U společnosti Klarstein si můžete koupit více než jen nápojový automat, abyste mohli svým hostům dopřát chladivý nápoj. Jako doplněk nebo alternativu zvolte vaření svařeného vína. Dobré svařené víno s panákem nebo bez něj je tím pravým nápojem pro chladné dny. Můžete si jej vychutnat nejen na vánočních trzích, pokud se rozhodnete pořídit si vařič svařeného vína od společnosti Klarstein.

Výhody nákupu konzervárny, nápojového automatu nebo výrobníku svařeného vína od společnosti Klarstein

Pokud si chcete koupit automatický zavařovací stroj, měli byste zvážit, co je pro vás důležité. Podle toho, zda chcete vařit větší nebo menší množství, si zvolíte kapacitu. Abyste se nemuseli starat o vypínání spotřebiče sami, vyberte si spotřebič s časovačem a automatickým vypnutím. Z bezpečnostního hlediska je ochrana proti přehřátí důležitá, aby se zabránilo poškození spotřebiče teplem. Ovládací panel s tlačítky zajišťuje snadné a pohodlné ovládání. Měli byste zvolit digitální displej, abyste viděli, jaké teploty bylo ve spotřebiči dosaženo. Pokud hledáte dávkovač nápojů, nemusíte ho kupovat zvlášť, protože všechny konzervárny mají kohoutek. Můžete v ní připravovat horké nápoje, uchovávat a používat horké i studené nádobí.

Často kladené otázky o konzervárenských konvicích

Jaký je rozdíl mezi zavařovacím přístrojem a vařičem na svařené víno?

Jednoduchá automatika nemá časovač a po skončení vaření se nevypíná. V plně automatické konzervárně nastavíte dobu zavařování pomocí časovače. Po uplynutí této doby se jednotka sama vypne.

Mohou se k přípravě horkých nápojů používat konzervační látky?

Všechny automatické konzervárny jsou vhodné také pro přípravu svařeného vína a dalších horkých nápojů. Mají pouzdro z nerezové oceli bez chuti, které se snadno čistí, a funkci keep-warm, která udržuje nápoje teplé.

Lze sklenice při zavařování stohovat?

V závislosti na velikosti zavařovacího hrnce a sklenice můžete při zavařování nebo vaření marmelády naskládat několik sklenic na sebe.

Nahoru