3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Vysavače a robotické vysavače


Vysavač od společnosti Klarstein

Ať už v soukromí, v práci nebo v jakékoli jiné budově, čistá podlaha je považována za symbol. Přísavka má v tomto případě velký význam. Se správným spotřebičem je čištění hračka. Každý, kdo si chce koupit vysavač, najde v internetovém obchodě velký výběr.

Vysavač - různé typy

V obchodě najdete mnoho druhů. Kromě výkonu, ovládání a funkčnosti rozhodují také vaše vlastní požadavky, zvyklosti a velikost domu nebo budovy. Nejběžnější možností je podlahový vysavač. Díky funkci 2 v 1 lze mnoho zařízení používat jako podlahový i ruční vysavač. Ten je vhodný například k odstraňování drobků mezi nimi. Kromě podlahové hubice jsou často součástí dodávky i další nástavce, jako je hubice na čalounění a štěrbinová hubice, které můžete připojit podle potřeby. Bezsáčkové přístroje mají nádobu na prach nebo sběrnou nádobu, jejíž obsah lze vysypat do domovního odpadu. Je to dobré pro životní prostředí i pro domácí rozpočet, protože nemusíte kupovat nové sáčky do vysavače.

Bezdrátový nebo akumulátorový vysavač

Díky důmyslné technologii baterií můžete vysávat bezdrátově i v místech bez elektrické sítě. Lze s ním bez námahy vyčistit schody, interiér auta nebo zahradní domek. Moderní výkonné dobíjecí baterie umožnily vývoj větších a flexibilních vysavačů. Například 25,2V Li-Ion baterie zaručuje dlouhou dobu provozu, takže můžete vysávat až 50 minut bez kabelu. Pokud si chcete koupit vysavač, měli byste věnovat pozornost výdrži baterie i čisticímu výkonu. Po ukončení práce se vysavač dobije v nabíjecí stanici. Další výhodou praktického akumulátorového vysavače je jeho štíhlý design. Proto jej lze uložit do libovolného výklenku v místnosti, aby se ušetřilo místo, a je stejně rychle opět po ruce.

Vysavač pro mokré/suché vysávání

Vysavače na mokré a suché vysávání jsou velmi vhodné pro čištění silně znečištěných podlah. Zachycují pevné i tekuté nečistoty, zatímco běžné vysavače mohou poškodit vlhkost. Můžete s ním také čistit čalounění a koberce. Proto se jim často říká univerzální vysavače. Mokré vysavače vznikly v komerčním a průmyslovém sektoru, ale mezitím se víceúčelové spotřebiče začaly používat i v domácnostech. Znečištěný vchod na podzim a v zimě je dobrým příkladem aplikace. Dobře fungují i venku, například při čištění rozsypané zeminy z květináčů.

Průmyslový vysavač

Výkonné průmyslové vysavače se osvědčily při čištění zařízení a strojů. Poradí si i se silným znečištěním a velkým množstvím. Průmyslové vysavače jsou extrémně výkonné a ideální pro komerční použití. Většina přístrojů je navržena jako víceúčelové vysavače pro vysávání mokrých a suchých nečistot různých typů s vysokým sacím výkonem a také hrubého materiálu, jako je stavební suť. Běžné vysavače zde rychle narazí na své limity. I pro domácnosti se někdy vyplatí investovat do průmyslových vysavačů, které jsou k dispozici s různými sacími výkony a různými objemy nádob.

Robotický vysavač

Moderní robotické vysavače umožňují automatický úklid, a představují tak mimořádně pohodlný způsob, jak mít tvrdé podlahy a koberce s krátkým vlasem uklizené i ve vaší nepřítomnosti. Robotický vysavač můžete naprogramovat tak, aby se spustil v nastavený čas. Jednotky mají speciální senzory pro detekci překážek. Některé z nich se ovládají pomocí aplikace a mají také funkci stírání, takže je možné i mokré čištění.

Koupit vysavač bez sáčku

V dnešní době je k dispozici mnoho různých vysavačů. Výběr je široký, ať už se jedná o běžný spotřebič, bateriový vysavač, vysavač pro mokré a suché vysávání, průmyslový vysavač, který dokáže sbírat i kapaliny, nebo plně automatický vysávací robot.

Nahoru