Sada 5 kusů dětských lžiček, rukojeť: bambus, konec lžičky: barevný silikon
Sada 5 kusů dětských lžiček, rukojeť: bambus, konec lžičky: barevný silikon
Sada 5 kusů dětských lžiček, rukojeť: bambus, konec lžičky: barevný silikon
Sada 5 kusů dětských lžiček, rukojeť: bambus, konec lžičky: barevný silikon
Sada 5 kusů dětských lžiček, rukojeť: bambus, konec lžičky: barevný silikon
Sada 5 kusů dětských lžiček, rukojeť: bambus, konec lžičky: barevný silikon

Sada 5 kusů dětských lžiček

příbory vícebarevný
379,00 Kč 799,00 Kč (s DPH)
Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Příjemné krmení: sada 5 dětských lžiček

Barevná směs: konec lžíce v 5 různých barvách

Měkká špička: konec lžičky z měkkého silikonu, který nemá vliv na chuť

Popis produktu

Perfektní pro miminka a malé děti: kvalitní sada 5 dětských lžiček od společnosti Klarstein bambuswald. Rukojeť z čistého bambusu úžasně sedí v ruce, když svých mrňousů krmíš kaší, polévkou nebo jinými dobrotami. Konec lžíce je vyroben z měkkého silikonu, díky čemuž lžička nemá vliv na chuť jídla a je hygienická. Hodování bude pro nejmenší speciálním zážitkem. Lžičky jsou navíc ideální na nácvik samostatného jedení.

Hygienické, udržitelné, neovlivňující chuť a pestré: kvalitní dětské lžičky ve výhodné sadě 5 kusů.

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • udržitelná dětská lžička
 • výhodná sada 5 kusů
 • pro miminka a malé děti
 • ideální na nácvik jedení
 • materiál rukojeti lžičky: bambus
 • materiál konce lžičky: jemný silikon
 • barvy: oranžová, žlutá, světle modrá, růžová, zelená
 • hygienické a bezpečné pro kontakt s potravinami
 • jednoduchá údržba
 • ruční mytí
 • udržitelné
 • Poznámka: Rukojeti příležitostně ošetřete trochou lněného nebo řepkového oleje.
Sada 5 kusů dětských lžiček, rukojeť: bambus, konec lžičky: barevný silikon

Rozměry a technické podrobnosti

 • celkové rozměry každé lžičky: cca 14 × 2,75 cm (Š × H)
 • rozměry silikonové části: cca 5 x 2,75 cm (Š × H)
 • hmotnost každé lžičky: cca 30 g

Co bylo posláno

 • 5 × dětská lžička

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(15 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Ich benutze sie nicht für Babies sondern in der Küche um kleine Becher auszukratzen. Dafür eignen sie sich gut. Als Löffel für Erwachsene nicht. Aber dafür sind sie ja auch nicht gedacht. Das Silikon ist hochwertig und die Griffe glatt und ohne Splitter. Zum Müsli-Essen sind sie, für Erwachsene, nicht geeignet. Es sei denn, sie haben sehr viel Zeit und Geduld. Babies haben bestimmt ihre Freude dran.

Nepoužívám je pro miminka, ale v kuchyni na vyškrabávání malých hrnečků. Jsou na to dobří. Ne jako lžíce pro dospělé. Ale to není to, k čemu jsou určeny. Silikon je vysoce kvalitní a rukojeti jsou hladké a bez úlomků. Nejsou vhodné ke konzumaci müsli pro dospělé. Pokud nemáte hodně času a trpělivosti. Miminka si to určitě užijí.

Ověřená recenze

Kann mit Saugnapf befestigt werden

Lze připevnit pomocí přísavky

Ověřená recenze

Like

Jako

Ověřená recenze

The handle is easy to grasp by a toddler, making it easier to use and reducing mess around the table. The detachable head means you can wash it in a dishwasher or give a stronger scrub without damaging the bamboo body. Loosing a star because it would be better if there was more resistance to remove the head, such that the toddler cant do it.

Rukojeť batole snadno uchopí, což usnadňuje používání a snižuje nepořádek kolem stolu. Odnímatelná hlava znamená, že jej můžete mýt v myčce na nádobí nebo provádět silnější drhnutí, aniž byste poškodili bambusové tělo. Ztráta hvězdy, protože by bylo lepší, kdyby byl větší odpor k odstranění hlavy, takže to batole nezvládne.

Ověřená recenze

Vom aussehen total schicke Löffel. Vor allem auch die Kombination aus Holz und farbiges Gummi. Für ein kleines Kind, welches grad essen lernt, sind sie jedoch noch etwas zu dick. Aber mit einem Jahr hat man diesbezüglich sicher keine Probleme mehr…

Naprosto šik lžičky od pohledu. Zejména kombinace dřeva a barevné gumy. Pro malé dítě, které se teprve učí jíst, jsou ještě trochu moc husté. Ale po roce už v tomhle ohledu problémy určitě nemáte...

Ověřená recenze

Sind für Kindermünder recht groß, mein Kleiner ist 14 Monatr alt. Material zufriedenstellend

Jsou dost velké na dětskou pusu, malému je 14 měsíců. materiál vyhovující

Ověřená recenze

Fruchtig... Toll

Ovocné... skvělé

Ověřená recenze

Löffel sind nicht schlecht, aber nicht tief

Lžíce nejsou špatné, ale nejsou hluboké

Ověřená recenze

Alles wie erwartet, der Kleine findet den Löffel super

Vše podle očekávání, malá si myslí, že lžička je skvělá

Ověřená recenze

Mein Sohn mag die Löffel sehr gern und sie sind auch leicht zu reinigen. Ich finde den stiel sehr gut aber die Löffelform sehr groß für den kleinen Babymund.

Můj syn má lžičky opravdu rád a také se snadno čistí. Rukojeť považuji za velmi dobrou, ale tvar lžičky je velmi velký pro malá dětská ústa.

Ověřená recenze

Sehr schön und handlich für Kinderhände. Gut zu reinigen und statt Plastik echt eine Idee.

Velmi pěkné a šikovné do dětských rukou. Snadné čištění a skutečný nápad místo plastu.

Ověřená recenze

Zum füttern unseres Enkels ideal.Da er gerade Zähne bekommt ist er recht empfindlich, die Löffel sind weich und biegsam und stören ihm nicht.Außerdem sehen die Löffel noch gut aus.

Ideální na krmení našeho vnuka.Jelikož dostává rovné zoubky,je dost citlivý,lžičky jsou měkké a pružné a nevadí mu.Lžičky také vypadají dobře.

Ověřená recenze

Super schnelle Lieferung auch ohne prime. Die löffel kommen in einer tollen Verpackung. Sie liegen super in der Hand und unser Kind mag sie mehr als einen herkömmlichen Plastik Löffel. Auch größere Kinder können super allein mit diesen Löffeln essen. Zudem sehen sie auch einfach toll aus. Schöne leuchtende Farben und dazu der Bambusgriff. Das Mundstück ist super weich. Einfache Reinigung. Einfach ein schönes Produkt ich würde sie wieder kaufen.

Super rychlé dodání i bez prim. Lžíce jsou ve skvělém balení. Skvěle se drží v ruce a našemu dítěti se líbí více než klasická plastová lžička. S těmito lžičkami mohou jíst samotné i větší děti. Navíc vypadají skvěle. Krásné světlé barvy a bambusová rukojeť. Náustek je super měkký. Snadné čištění. Prostě krásný výrobek, koupila bych si ho znovu.

Ověřená recenze

Bereits beim Auspacken fing die Freude an. Die verschiedenen Farben wirkten wie ein Magnet auf unseren Nachwuchs, so blieb uns nichts anderes übrig als sie sofort zu benutzen. Wir haben sie zunächst ganz normal per Hand abgewaschen. Dabei ist uns aufgefallen das man die farbigen Löffelköpfe auch vom Stiel entfernen Geschirrspülerkann um sie beispielsweise auch im waschen zu können. Das Empfinden war als sehr praktisch. Die Löffelstiele sind glatt, also besteht keine Gefahr durch Splitter. Dennoch sind sie griffig und liegen gut in der Hand. Für mich ein zeitloses modernes und zeitgleich nachhaltiges Produkt das sehr empfehlenswert ist!

Radost začala hned, jak jste ho rozbalili. Různé barvy působily na naše potomky jako magnet, a tak nám nezbylo, než je okamžitě použít. My jsme je nejdřív prali v ruce jako normálně. Všimli jsme si, že barevné hlavičky lžiček můžete z rukojeti sejmout i v myčce, abyste je mohli například mýt v myčce. Ten pocit byl velmi praktický. Rukojeti naběračky jsou hladké, takže nehrozí žádné třísky. Přesto jsou šikovné a dobře se drží v ruce. Za mě nadčasový moderní a zároveň udržitelný produkt, který vřele doporučuji!

Ověřená recenze

Die Löffel haben eine tolle Größe und wirklich schöne Farben. Ich freu mich schon sie zu benutzen. Lieferung erfolgte nach 1! Tag

Lžičky mají skvělou velikost a opravdu pěkné barvy. Těším se, až je budu používat. Doručení bylo po 1! Den

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků