VariCook Duo, varná deska, 3000 W, ušlechtilá ocel, stříbrná Stříbrná
VariCook Duo, varná deska, 3000 W, ušlechtilá ocel, stříbrná Stříbrná
VariCook Duo, varná deska, 3000 W, ušlechtilá ocel, stříbrná Stříbrná
VariCook Duo, varná deska, 3000 W, ušlechtilá ocel, stříbrná Stříbrná
VariCook Duo, varná deska, 3000 W, ušlechtilá ocel, stříbrná Stříbrná
VariCook Duo, varná deska, 3000 W, ušlechtilá ocel, stříbrná Stříbrná

VariCook Duo vařič

Sklokeramická varná deska Stříbrná 3000 watt
2 399,00 Kč 3 299,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

VariCook Duo vařič

2 399,00 Kč 3 299,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Praktická:  dvojitá varná deska s průměrem 20 cm a 16,5 cm

Odolná:  sklokeramická varná deska se zatížitelným krystalovým sklem

Výkonná:  celkový výkon 3000 W (1800 W a 1200 W)

Popis produktu

Praktická a přenosná: S varnou deskou Klarstein VariCook Duo je vaření a smažení možné opravdu všude. Vejde se i do nejmenší kuchyně a je velmi rychle připravena k použití.

Obě desky varné desky VariCook Duo rozehřejí hrnce a pánve s celkovým výkonem 3000 W rychle a energeticky úsporně. Teplo infračervené varné desky je předáváno přes halogenový zářič přímo a rovnoměrně k hrncům a pánvím přes krystalovou skleněnou desku, která je odolná proti poškrábání. Bez ohledu na to, zda používáte kuchyňské nádobí z kovu, skla nebo keramiky: desky s velikostí 20 a 16,5 cm jsou vhodné pro jejich použití.

Moderní design s ušlechtilou ocelí a sklokeramickou deskou se vizuálně hodí do jakéhokoliv kuchyňského prostředí, použití se přitom samozřejmě neomezuje pouze na kuchyně. Ať už ve studentských domácnostech nebo domácnostech jednotlivců, na zahrádkách nebo v obytných přívěsech: Dvojitá varná deska od společnosti Klarstein lze pohodlně používat kdekoliv díky kompaktním rozměrům a bočním držadlům.

Velmi kvalitní a praktická: Varná deska Klarstein VariCook Duo.

Dostupné barvy:  stříbrná, černá (produkt 10032125)

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • 2 infračervené varné plotny
 • Halogenové zářiče
 • Plynulé nastavení teploty
 • Kontrolky
 • Výkon: 1800 a 1200 W
 • Napájení: 220–240 V ~ / 50/60 Hz
VariCook Duo, varná deska, 3000 W, ušlechtilá ocel, stříbrná

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 64 x 8 x 28 cm (Š x V x H)
 • Průměr velké plotýnky: 20 cm
 • Průměr malé plotýnky: 16,5 cm
 • Délka síťového kabelu: 100 cm
 • Hmotnost: cca 3,4 kg

Co bylo posláno

 • 1x zařízení
 • Návod k použití v němčině (jiný jazyk: angličtina)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(17 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Vártnak megfelelően, esztétikus,szép kivitel.Egy kisebb konyhában fogom használni, és később a nyaralómban.Amikor megérkezett rögtön kipróbáltam, bekapcsoltam mert pici sérülés volt a dobozon.Azonnal meleg lett a főzőfelület, ellentétben az előző készülékemmel.Még nem lett használatba téve,de elolvasva a véleményeket figyelni fogok az apróbb jellemzőkre.

Dle očekávání estetický,krásný design.Využiji v menší kuchyni,později i na prázdninovém domku.Když dorazil,hned jsem vyzkoušel a zapnul,protože na krabičce bylo drobné poškození.Varná plocha se okamžitě zahřál, na rozdíl od mého předchozího zařízení.Zatím nebyl uveden do provozu, ale po přečtení recenzí se budu věnovat menším vlastnostem.

Ověřená recenze

Looks nice but haven’t yet turn or try. Returned because of assembling quality. There is gap between housing and heating plates. Spilled food from cooking worried me that it could get inside through the gap.

Vypadá pěkně, ale ještě jsem se neotočil ani nezkoušel. Vráceno kvůli kvalitě sestavení. Mezi pouzdrem a topnými deskami je mezera. Rozlité jídlo z vaření mě znepokojovalo, že by se mohlo mezerou dostat dovnitř.

Ověřená recenze

Meet All my expectations! Perfect item for a small studio. I can cook all my dishes and the two different sizes are perfect! Highly recommended as far as you care and treat it carefully as the glass can broke despite that it's very resistant. I have only used it in a regular basis since 1 month ago. For a long term review I'll keep you posted for the good and the bad. Best of luck chefs!

Splnit všechna má očekávání! Ideální věc do malého studia. Mohu vařit všechna moje jídla a dvě různé velikosti jsou perfektní! Důrazně doporučujeme, pokud vám na tom záleží a zacházejte s ním opatrně, protože sklo může prasknout, přestože je velmi odolné. Používám ho pravidelně pouze před 1 měsícem. Pro dlouhodobou recenzi vás budu informovat o dobrém i zlém. Hodně štěstí kuchařům!

Ověřená recenze

Heizleistung passt

Tepelný výkon sedí

Ověřená recenze

Superschnelle Lieferung, 3fach Verpackung absolut safe! Produkt optisch und technisch ausgezeichnet. Absolut empfehlenswert!!!! Klare Kaufempfehlung

Super rychlé dodání, trojité balení naprosto bezpečné! Výrobek opticky i technicky výborný. Vysoce doporučeno!!!! Jasné doporučení k nákupu

Ověřená recenze

Klarstein da denkt man an; an gut durchdachtes Produkt mit einem schönem Äußerem. Super es hat Knöpfe leider kann man auch wenn man ganz na ist an den Knöpfen nicht erkennen ist der Herd an oder nicht und wie hoch habe ich ihn aufgedreht.. Der leicht angeritze Nullpunkt ist so zahrt es ist nicht zu sehen.. deshalb habe ich einfach ein schwarzen Strich gemalt damit ich Obtisch sehe da steht es/ hilft. Induktion heißt Lämpchen an es heißt, wärmt nicht weiter Lämpchen aus.. deshalb hat man zwar ein akustischen Klang gibt es. Der Herd ist an.. ja, kann man machen. Für mich reicht es so nicht aus. Die Platten wärmen mittig,wie gut diese die wärme abgeleiten??? Mir war es wichtig ein Namen-haften Unternehmen da es evt länger laufen könnte... Das werde ich jetzt ausprobieren...

Klarstein tam člověk myslí; dobře promyšlený produkt s krásným vzhledem. Super, má to tlačítka, bohužel z tlačítek nejde poznat i když jsi hodně blízko tlačítek, jestli je sporák zapnutý nebo ne a jak vysoko jsem ho zapnul jen namaloval černou linku, abych tam viděl Obtisch je/pomáhá. Indukce znamená, že světla svítí, to znamená, že se dál nezahřívají světla... proto máte akustický zvuk. Sporák je zapnutý... ano, můžete to udělat. To mi nestačí. Talíře uprostřed hřejí, jak dobře odvádějí teplo??? Bylo pro mě důležité mít známou společnost, protože by možná mohla fungovat déle... Teď to zkusím...

Ověřená recenze

Wir sind zufrieden, einfache Bedienung, gute Heizleistung, leicht zu händeln

Jsme spokojeni, jednoduché ovládání, dobrý tepelný výkon, snadná manipulace

Ověřená recenze

Nachdem ich die vorherigen Rezesionen gelesen habe, habe ich sofort nach Lieferung an den Temperaturreglern die Striche nachgezeichnet. Die Platten erhitzen super schnell. Die Verarbeitung ist sehr gut. Ich bin sehr zufrieden.

Po přečtení předchozích recenzí jsem hned po dodání udělal čáru na ovládání teploty. Desky se zahřívají velmi rychle. Zpracování je velmi dobré. jsem velmi spokojen.

Ověřená recenze

Alles top wenn es Induktion wäre

Všechno by bylo skvělé, kdyby to byla indukce

Ověřená recenze

Ich habe das Klarstein Domino-Kochfeld bereits vor 8 Jahren für eine Single-Küche in einem kleinen Appartment gekauft - lt. Aussage der Mieterin funktioniert das Gerät einwandfrei - zudem wertet es optisch die kleine Küche auf. Der aktuelle Kauf - unsere Küche sollte 2 zusätzliche Kochplatten erhalten; nach der guten Bewertung unserer Mieterin, war es naheliegend die gleiche Kochplatte ein weiteres Mal zu kaufen. Wir sind absolut zufrieden.

Varnou desku Klarstein Domino jsem koupil před 8 lety do jednokuchyně do malého bytu - podle nájemníka zařízení funguje perfektně - malou kuchyň i opticky zvelebuje. Aktuální nákup - naše kuchyně měla dostat další 2 plotýnky; Po dobrém hodnocení od našeho nájemníka bylo nasnadě koupit stejnou plotýnku znovu. Jsme naprosto spokojeni.

Ověřená recenze

- Temperatureinstellungen ok - Reinigung einfach

- Nastavení teploty v pořádku - Snadné čištění

Ověřená recenze

Sehr gute Qualität und schnelle Lieferung. Produkt wie beschrieben, sehr empfehlenswert.

Velmi dobrá kvalita a rychlé dodání. Produkt podle popisu, vysoce doporučeno.

Ověřená recenze

Wir sind zufrieden mit diesem Artikel und bedanken uns.

S tímto zbožím jsme spokojeni a děkujeme.

Ověřená recenze

Ganz gut

velmi dobře

Ověřená recenze

Der erste Eindruck war ganz gut, aber dann kam die Ernüchterung. Die Temperaturregler werden sehr heiß, so heiß, dass man sie nicht länger als notwendig anfasst. Für empfindliche Frauenhände ist es sehr schmerzhaft. Auch das restliche Gehäuse wird zu warm. Die Griffe an den Seiten sind eher Deko, die wackeln wie ein Schwanz vom wedelnden Hund. Ich hoffe, die fallen nicht beim Tragen ab. Fazit: OK, aber mit viel Potential zur Verbesserung.

První dojem byl celkem dobrý, ale pak přišlo zklamání. Ovládací prvky teploty jsou velmi horké, tak horké, že se jich nedotýkáte déle, než je nutné. Pro citlivé ženské ruce je to velmi bolestivé. Zbytek pouzdra se také příliš zahřívá. Úchytky po stranách jsou ozdobnější, vrtí se jako vrtící psí ocas. Doufám, že při nošení nespadnou. Závěr: OK, ale s velkým potenciálem pro zlepšení.

Ověřená recenze

Ich verwende den Klarstein VariCook Duo im Schrebergarten...das ist Kochen wie daheim...der VariCook hat eine extrem hohe Leistung...die Platten haben eine sehr gute Größe für Pfannen etc....die Regler sind vorne und nicht wie bei vielen anderen Geräten oben angebracht, so stören sie nicht beim schwenken von Pfannen, und sollte mal was überlaufen, hat der VariCook eine total glatte Oberfläche/Kochfeld, ein bisschen Keramikreiniger aufsprühen, darüberwischen und sauber...auch die Regler bleiben beim Überlaufen von Kochgut sauber. Die zwei Griffe links und rechts lassen es zu, dass man auch das heiße Gerät ohne Gefahr von Verbrennungen transportieren kann, so trenne ich das Gerät vom Strom und bringe den VariCook gerne mit an den Gartentisch und benütze die Restwärme der Kochfelder gerne als Warmhalter für Speisen. Ich kann den Klarstein VariCook empfehlen, ein tolles, sehr praktisches Gerät !!!

Klarstein VariCook Duo používám na zahrádce...vařím jako doma...VariCook má extrémně vysoký výkon...talíře mají velmi dobrou velikost na pánve atd...ovládání je vpředu a nejsou jako připevněné k mnoha jiným zařízením nahoře, takže při otáčení pánví nepřekáží, a pokud něco přeteče, má VariCook naprosto hladký povrch/varnou desku, nastříkejte na něj trochu čisticího prostředku na keramiku, otřete přes to a je to čisté... regulátory také zůstávají na svém místě při přetečení Food clean. Dvě madla na levé a pravé straně umožňují přepravu horkého zařízení bez rizika popálení, takže zařízení odpojuji od napájení a rád si VariCook přinesu na zahradní stůl a zbytkové teplo z varné desky využívám k udržení jídlo teplé. Mohu doporučit Klarstein VariCook, skvělé, velmi praktické zařízení !!!

Ověřená recenze

Super Gerät, genau das was ich als Ersatz für meine alte und defekte Doppelkochplatte mit Eisenplatten gesucht habe. Herdplatten in zwei Größen, für kleine und große Töpfe. Oberfläche aus Ceran, dadurch leicht zu reinigen und im Gegensatz zu den alten Eisenplatten rostet nichts. Durch Infrarot heizen die Platten sehr schnell auf. Stufenlose Drehregler welche leichtgängig sind waren mir auch wichtig, sind auch vorhanden. Wichtig war mir auch kein bleibender Plastikgeruch, habe da nämlich schon schlechte Erfahrungen gemacht. Beim Auspacken roch nichts, bei den ersten 3mal Aufheizen auf höchster Stufe roch es, dann war der Geruch weg. Die Tragegriffe rechts und links sind zum Tragen praktisch. Auf dem Tisch nehmen sie 4 cm Platz weg, aber fungieren super als Abstandhalter zu den Lüftungsgittern an der Seite, von daher wieder von Vorteil.

Super přístroj, přesně to, co jsem hledal jako náhradu své staré a vadné dvouplotýnky s železnými plotnami. Varné plotýnky ve dvou velikostech, pro malé a velké hrnce. Keramický povrch, snadno se čistí a na rozdíl od starých železných plátů nic nerezaví. Infračervené záření velmi rychle ohřívá talíře. Důležité pro mě byly také plynulé knoflíky, které jsou hladké. Také pro mě bylo důležité, abych neměl trvalý plastový zápach, protože tam mám špatné zkušenosti. Při vybalování nic nezapáchalo, první 3x vonělo bylo nahřáté na nejvyšší stupeň, pak byl zápach pryč. Praktické pro přenášení jsou rukojeti na pravé a levé straně. Na stole zaberou 4 cm místa, ale skvěle fungují jako distanční podložky k větracím mřížkám na boku, což je opět výhoda.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků