Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX Mahagon
Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX Mahagon
Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX Mahagon
Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX Mahagon
Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX Mahagon
Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX Mahagon
Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX Mahagon
Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX Mahagon
Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX Mahagon
Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX Mahagon

Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX

0 40 Hz - 20 kHz 9,2 kg
3 819,00 Kč (s DPH)
Základní barva:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

Aktivní systém s 13,5 cm(5,25") subwooferem a 5 satelitními reproduktory s celkovým výkonem 50W + 5 x 15W RMS

Bassreflexní subwoofer v sidefiring konstrukci s podstavcem pro optimálnízvukové výsledky

Elegantní design s předním panelem v piano lakovém provedení a dřevěnou skříní

Popis produktuSe surround systémemAuna Areal 525 povýšíte soukromou zábavu na cenově výhodné domácí kino.

5.1 vstup systému Auna přijímá prostorový signál z DVD a Blu-ray přehrávačů adistribuuje jej do 5 elegantních satelitních reproduktorů a výkonného bassreflexníhosubwooferu se sidefiring konstrukcí a stojanem.

Přes stereo cinch vstup lze připojit k reproduktorům Auna audio zařízení všehodruhu - jako CD přehrávače a MP3 přehrávače, ale i laptopy a televizory.

Jednotlivé komponenty systému jsou vzájemně dokonale sladěny, přičemž celkováhlasitost může být přizpůsobena pohodlně pomocí dálkového ovládání, aby sedocílilo optimálního zvuku.

Systém je dodáván se všemi potřebnými kabely.
Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Porty: 1x stereo cinch audio vstup, 1x set cinch surroundových vstupů, 5x cinch výstup pro připojení satelitních reproduktorů (kabel je integrován do satelitních reproduktorů)
 • 2.1/5.1-mód
 • Frekvenční rozsah: 40 Hz až 20 kHz
 • Oddělení kanálů: > 45 dB
 • Šum: > 70 dB
 • Mute
 • Napájení: 230 V, 50 Hz
 • Délka každého kabelu je 5 m
Areal 525, aktivní 5.1 kanálový systém reproduktorů,AUX

Rozměry a technické podrobnosti

 • 16,5 x 32 x 34 cm (Š x V xH)
 • 25 x 10 x 12 cm (Š x V x H)
 • 10 x 15 x 12 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost subwooferu: cca 5,5 kg
 • Hmotnost centrálního reproduktoru: cca 900 g
 • Hmotnost surround reproduktoru: 700 g

Co bylo posláno

 • 1 x subwoofer
 • 5 x satelitní reproduktor
 • 1 x dálkové ovládání
 • 3 x cinch kabel
 • 1 x AUX kabel
 • Manuál

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(51 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

The speakers look much better than they sound. I expected far more than what they provide. My 18-year-old Logitech X-530 5.1 system has much better quality and richer sound with stronger and deeper bass. I'm definitely continuing to use the old Logitech system, and I'll use these new speakers for the PC.

Reproduktory vypadají mnohem lépe, než znějí. Očekával jsem mnohem víc, než co nabízejí. Můj 18 let starý systém Logitech X-530 5.1 má mnohem kvalitnější a bohatší zvuk se silnějšími a hlubšími basy. Rozhodně pokračuji v používání starého systému Logitech a tyto nové reproduktory budu používat k PC.

Ověřená recenze

Die Auna Areal 525,echt super lank, und für den Preis einfach spitze, kann sie nur weiterempfehlen

Auna Areal 525, opravdu super tenký a za tu cenu prostě skvělý, mohu jen doporučit

Ověřená recenze

Super Produkt und schnelle Lieferung auch dazu.. die Qualität ist super.

Super produkt a rychlé dodání..kvalita super.

Ověřená recenze

Alles super

Všechno skvělé

Ověřená recenze

Preis Leistung ist sehr gut aber auch nicht mehr Was will man für den Preis erwarten?! Die Richtung des Sounds lässt sich nur begrenzt einstellen, nichts desto trotz bin ich sehr zufrieden damit!

Poměr cena výkon je velmi dobrý, ale nic víc.Co očekáváte za cenu?! Směr zvuku lze upravit jen omezeně, ale jsem s ním velmi spokojen!

Ověřená recenze

Ist gut für den Preis

Je dobrý za cenu

Ověřená recenze

Alles super guter Klang

Vše super dobrý zvuk

Ověřená recenze

Ich gebe zu ich war am Anfang skeptisch. Jedoch nach dem ich das System aufgestellt hatte war ich begeistert. Für das Geld reicht es wenn man nicht unbedingt Kino Qualität haben muss

Přiznám se, že jsem byl zpočátku skeptický. Jakmile jsem však systém nastavil, byl jsem ohromen. Za ty peníze to stačí, když nemusíte mít nutně kino kvalitu

Ověřená recenze

Nix

Nix

Ověřená recenze

Preis Leistung absolut ok

Cena výkon naprosto v pořádku

Ověřená recenze

Optik und Design kommt im Raum gut an 5 Sterne. Sound jedoch lest zu wünschen übrig - es dauert ca. 30 Min. bis 1 Std. bis das starke rauschen weg ist. Leider habe ich die Anlage ohne zuerst zu testen, so angebracht das es sich nicht mehr lohnt sie zurück zu senden. Wenn das Problem mit dem Rauschen behoben werden würde ist sie für den Preis auch wert. Wenn jedoch das Rauschen nach gewisser Zeit weg ist, ist der Sound gut.

Optika a design jsou dobře přijaty v místnosti 5 hvězdiček. Zvuk však zanechává mnoho přání – trvá asi 30 minut až 1 hodinu, než silné syčení odezní. Bohužel bez předchozího otestování jsem systém nainstaloval tak, že se mi již nevyplatí posílat zpět. Pokud by byl problém s hlukem vyřešen, za tu cenu se to také vyplatí. Pokud však šum po chvíli zmizí, je zvuk dobrý.

Ověřená recenze

Angenehmer Klang und ein angemessener Preis für den Einstieg in die Surround-Welt.

Příjemný zvuk a rozumná cena pro vstup do prostorového světa.

Ověřená recenze

alles in Ordnung

všechno v pořádku

Ověřená recenze

Ich denke ich fange mal ganz von vorne an, dieses Set hat mich sehr überrascht. Als alles zuhause war dachte ich Geil, anklemmen und los geht's... falsch gedacht, Kabel zu kurz. Also aufjeden Kabel bestellen. Dann aber meine Universal Halter für die Wand montiert und aufhängen, Kabel verlegt angeschlossen und läuft. Erstmal alles eingestellt und ich bin überrascht, für diesen Preis liefert das Set einen tollen und stabilen Klang. Von mir gibt's ne Kaufempfehlung. Natürlich ist dies nicht vergleichbar mit Teufel und Co. Dafür muss man sich auch nicht mit 2000 Hypotheken verschulden um eine Box von Teufel zu kaufen ;)

Myslím, že začnu od začátku, tento set mě hodně překvapil. Když bylo všechno doma, pomyslel jsem si Geile, připni to a jdeme na to... špatná myšlenka, kabel je příliš krátký. Objednejte si tedy každý kabel. Pak se ale namontoval a pověsil můj univerzální držák na zeď, kabel se položil, zapojil a běžel. Nejprve je vše nastaveno a jsem překvapen, za tuto cenu sestava přináší skvělý a stabilní zvuk. Mám doporučení ke koupi. To se samozřejmě s Teufel and Co nedá srovnávat. Nemusíte se zadlužit hypotékou na 2000, abyste si mohli koupit krabici od Teufela ;)

Ověřená recenze

Ich wollte für mein Gästezimmer eine kleine Anlage für den TV. Hatte eigentlich nicht viel erwartet und auch mein Mann war bezüglich des Preises skeptisch. Es viel Platik verbaut aber für den Preis absolut top. Selbst mein Mann war überrascht was die Anlage Tonmäßig hermacht. Das diese Anlage nicht mit einer zu vergleichen ist welche weit im 3stelligen Preis liegt dürfte jedem klar sein. Aber für den Preis wesentlich mehr bekommen wie erwartet.

Chtěl jsem malý systém pro televizi v mém pokoji pro hosty. Popravdě jsem nečekala mnoho a můj manžel byl také skeptický ohledně ceny. Používá hodně plastu, ale za tu cenu je naprosto skvělý. Dokonce i můj manžel byl překvapen kvalitou zvuku systému. Každému by mělo být jasné, že tento systém nelze srovnávat se systémem, který je daleko v 3-místné cenové relaci. Ale dostal mnohem víc, než se očekávalo za cenu.

Ověřená recenze

Ein gutes Preisleistungsverältnis!

Dobrý poměr cena výkon!

Ověřená recenze

Ich bin insgesamt sehr zufrieden mit der Anlage. Der eine Stern Abzug ist aber, weil ich speziell eine Anlage gesucht habe, bei der man den Bass runter regeln kann (mehr Parteienhaus mit dünnen Wänden). Das ist zwar über die Fernbedienung in geringem Ausmaß machbar aber leider nicht so stark wie erhofft. Weiter Grund für den Abzug sind die Kabel. Sie sind für meine Anwendung im Arbeitszimmer mehr als lang genug, aber trotzdem sehr dünn und somit stark anfällig für Störgeräusche wenn man beispielsweise Stromkabel kreuzt. Das lässt sich aber leicht beheben wenn man sich bessere Kabel oder Kabelschläuche besorgt, was dann insgesamt immer noch günstiger ist als eine teurere Anlage bei der eventuell das gleiche Problem ist. Alles in allem sehen die Boxen sehr schön und Wertig aus und geben auch einen schönen Surround klar.

Celkově jsem se systémem velmi spokojen. Ale srážka na jednu hvězdu je, protože jsem konkrétně hledal systém, kde můžete regulovat basy (více party house s tenkými stěnami). Ačkoli to lze v malé míře provést prostřednictvím dálkového ovládání, bohužel není tak silné, jak se doufalo. Dalším důvodem pro odpočet jsou kabely. Pro mé použití v pracovně jsou více než dostatečně dlouhé, ale přesto velmi tenké a tudíž vysoce náchylné na šum například při křížení silových kabelů. To se ale dá snadno napravit, pokud seženete lepší kabely nebo kabelové hadice, což je stále celkově levnější než dražší systém, který může mít stejný problém. Sečteno a podtrženo, bedny vypadají velmi pěkně a hodnotně a dávají také pěkný prostorový zvuk.

Ověřená recenze

Ich fand der Sound sehr gut

Zvuk mi přišel velmi dobrý

Ověřená recenze

Die Preisleistung bei diesem Gerät ist fantastisch, kleiner Preis, fantastischer Klang

Hodnota za peníze na tomto zařízení je fantastická, malá cena, fantastický zvuk

Ověřená recenze

Klein aber ok

malý ale ok

Ověřená recenze

Ich habe die Anlage im Keller eingebaut. Über einen HDMI-Adapter, den ich extra gekauft habe an einen Laptop angeschlossen.. und was soll ich sagen. https://www.amazon.de/gp/product/B07KFB1PM4/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s00?ie=UTF8&psc=1 Funktionierte alles. Über spezielle Adapter habe ich dann noch eigene lange Kabel angeschlossen, die ich im Keller unter Putz gelegt habe. https://www.amazon.de/gp/product/B07RP172GB/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1 Sollte die Anlage den Geist aufgeben, hole ich mir vermutlich was teureres, aber für den Keller wollte ich nichts teures kaufen und bislang ... ist es für meine Zwecke vollkommen ausreichend. Ist halt ein Freizeitkeller mit Gaming-Ecke und Kickertisch und keine Klassik Genießer-Lounge. Leichtes Brummen von Sub.. jaaa ok, aber das geht unter, wenn man etwas aufdreht. Ich gebe für den Preis bislang auf jeden Fall einen Daumen hoch in der Hoffnung, dass die Anlage lange so gut funktioniert. :) !

Systém jsem nainstaloval do sklepa. Připojeno k notebooku přes HDMI adaptér, který jsem koupil samostatně.. co říct. https://www.amazon.de/gp/product/B07KFB1PM4/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s00?ie=UTF8&psc=1 Vše fungovalo. Vlastní dlouhé kabely jsem pak připojil pomocí speciálních adaptérů, které jsem položil pod omítku ve sklepě. https://www.amazon.de/gp/product/B07RP172GB/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1 Pokud by se systém vzdal ducha, asi si pořídím něco dražšího, ale kupovat se mi nechtělo cokoliv drahého do sklepa a zatím ...je to naprosto dostačující pro mé účely. Je to jen odpočinková místnost s herním koutkem a stolním fotbalem a ne klasický salonek pro fajnšmekry. Mírný hukot ze sub.. jo ok, ale to zmizí, když to trochu zesílíte. Zatím jednoznačně dávám palec nahoru za cenu v naději, že systém bude fungovat také dlouho. :) !

Ověřená recenze

Soweit ist es ganz gut. Bisschen viel Bass. Und es nervt wenn es im Stand bey Modus ist, dass die Blaue Lampe durchgehend Blinkt. Die Einstellung des Tons ist auch nicht so einfach.

Zatím je to docela dobré. Trochu hodně basů. A je nepříjemné, když je v pohotovostním režimu, že neustále bliká modré světlo. Nastavení zvuku také není tak jednoduché.

Ověřená recenze

Für den Preis nicht schlecht jedoch nervt das blinkende licht.

Za tu cenu to není špatné, ale to blikající světlo je otravné.

Ověřená recenze

Für den Preis kann man nichts sagen, außer dass die Kabel eventuell etwas länger sein können. Sowohl 2.1 als auch 5.1 gibt einen schönen Klng bei Filmen und für Musik definitiv mehr als genug Bass :) meine Nachbarn freuen sich, endlich von mir zu hören ;)

K ceně nelze nic vytknout, kromě toho, že kabely by mohly být trochu delší. 2.1 i 5.1 dávají pěkný zvuk pro filmy a rozhodně více než dostatečné basy pro hudbu :) sousedi jsou rádi, že mě konečně slyší ;)

Ověřená recenze

Super Teil jederzeit wieder

Skvělý díl kdykoliv znovu

Ověřená recenze

Ohne passende Soundkarte ist es umständlich. Leistung angepasst erstaunlich.

Bez vhodné zvukové karty je to těžkopádné. Výkon odpovídal úžasný.

Ověřená recenze

Heute kam das Paket von Amazon bei mir an. Am Subwoofer war leider ein Transport Schaden. Ansonsten find ich für den Preis ist das Gerät Akzeptabel. Deswegen immerhin 3 von 5 Sternen.

Dnes dorazil balíček z Amazonu. Subwoofer se bohužel při přepravě poškodil. Jinak si myslím, že zařízení je za tu cenu přijatelné. Takže alespoň 3 z 5 hvězdiček.

Ověřená recenze

Soweit guter Klang und sehr gut das man jede Box separat einstellen kann. Leider keine Beschreibung vorhanden wie lange der sleeptimer geht und das Lautstärkelevel kann man auch nur erkennen wenn man beim Einstellen das blinken der roten Lampe zählt trotzallem für die Preiskategorie ein ordentliches Produkt und gut verarbeitet. Bisher kann ich mich nicht beschweren.

Zatím dobrý zvuk a velmi dobrý, že si můžete nastavit každý box zvlášť. Bohužel zde není popis, jak dlouho časovač vypnutí vydrží a úroveň hlasitosti vidíte pouze pokud počítáte blikání červené kontrolky při nastavování.Navzdory všemu jde o slušný produkt na cenovou kategorii a kvalitně zpracovaný. Zatím si nemůžu stěžovat.

Ověřená recenze

Preis-Leistungsverhältnis super. Boxen rauschen kurz nach dem Start etwas. Sonst keine Einwände.

Skvělá hodnota za peníze. Krabice krátce po startu trochu zašustí. Jinak bez námitek.

Ověřená recenze

Lieferung war schnell. Leider konnte ich sie erst 2 tage später benutzen weil an meinem fernseh (wie schon beim anderen käufer) der Kopfhörer Ausgang vergessen wurde und ich extra Umwandler und kabel kaufen musste. Klang ganz gut nur leider wenn sie vom strom getrennt wurde muss ich immer erneut leiser machen und es brummt. Das blaue blinklicht wenn er standby is nervt gewaltig. Habs abgeklebt. Nachtrag: das brummen und das schnarren wird immer schlimmer und nervt gewaltig. Ich will nich die bassbox ständig am strom lassen. Um dieses Problem zu entgehen. Schade war erst sehr begeistert. Langsam nich mehr.

Doručení bylo rychlé. Bohužel jsem jej mohl použít až o 2 dny později, protože výstup na sluchátka na mé televizi (stejně jako u druhého kupujícího) byl zapomenut a musel jsem dokoupit konvertor a kabel. Znělo to docela dobře, ale bohužel při odpojení od napájení ho musím znovu a znovu ztlumit a bzučí. Blikající modré světlo, když je v pohotovostním režimu, je opravdu nepříjemné. zalepil to páskou. Dodatek: bzučení a bzučení je stále horší a otravné. Nechci nechávat basák pořád zapojený. Chcete-li se tomuto problému vyhnout. Schade byl zpočátku velmi nadšený. Už ne.

Ověřená recenze

Zur Lieferung Top. Sogar noch einen Tag früher als angegeben. Verpackung Top. Alles gut verklebt, in Styropor gelegt und mit Doppelkarton verpackt. Karton ohne Beschädigung angekommen. Boxen keine Kratzer und optisch gut verarbeitet. Ton/Sound Für das was die Soundanlage erfüllen top. Alles schön regulierbar. Bei meinem Thrashmetal Gekloppe hat es gar nicht mal übel geklungen. Man kan für diesen Preis nicht meckern. Ob es später beim "zocken" ordentlich brummt, wird sich raus stellen. Ich bin jedenfalls überzeugt das hier Preis/Leistung passen (wenn ich jetzt auf die Optik gehe und die ersten Klangerlebnisse) kann man nicht viel falsch gemacht haben.

Za doručení super. Dokonce o den dříve, než bylo uvedeno. vrchní část balení. Vše dobře přilepeno, umístěno do polystyrenu a zabaleno do dvojitého kartonu. Krabice dorazila nepoškozená. Krabice bez škrábanců a opticky kvalitně zpracované. Tón/zvuk Pro to, co ozvučení splňuje top. Vše se dá regulovat. Když jsem mlátil do thrash metalu, neznělo to vůbec špatně. Za tuto cenu si nemůžete stěžovat. Zda to bude později při „hazardu“ pořádně bzučet, se teprve uvidí. V každém případě jsem přesvědčen, že poměr cena/výkon je zde správně (když se teď podívám na optiku a první zvukové zážitky), nemůžete udělat mnoho špatně.

Ověřená recenze

Vielen Dank ! Lieferung war sehr schnell. The sound quality is fantastic. At last, I can listen to the music at a low volume and still the sounds come out clear and soft. Soft music sounds fill the room quietly. (I do not like loud music.) And for that advantagous price ! I am very satisfied. Thank you very much ! Merci beaucoup ! Merci villmols.

Vielen Dank! Lieferung war sehr schnell. Kvalita zvuku je fantastická. Konečně mohu poslouchat hudbu při nízké hlasitosti a zvuky jsou stále čisté a jemné. Jemné zvuky hudby naplňují místnost tiše. (Nemám rád hlasitou hudbu.) A za tu výhodnou cenu! Jsem velmi spokojen. Děkuji mnohokrát ! Děkuji ! Merci villmols.

Ověřená recenze

keine richtige anleitung dabei gewesen

nebyly žádné správné pokyny

Ověřená recenze

Für den Preis kann man überhaupt nicht meckern das einzige was nicht so toll ist das das system am anfang leicht brummt was aber nach einer kurzen zeit verschwindet

Za tu cenu si nelze vůbec stěžovat, jediné co není tak skvělé je, že systém ze začátku lehce bzučí, což po krátké době zmizí

Ověřená recenze

Keine Probleme mit der Anlage die schon 3 Umzüge mitgemacht hat und steht's ein Heimkino herzaubern kann

Bez problémů systém, který prošel již 3 tahy a dokáže vykouzlit domácí kino

Ověřená recenze

Preis Leistung passt! Beim Anschluss musste ich erstmal feststellen das die rechte Seite ohne Funktion ist. Bei der Fehlersuche ist dann raus gekommen das beim mitgelieferten Adapter Kabel cinch auf klinke gelb und rot vertauscht worden ist. Aber die Anlage läuft Super. Und in kleinen bis mittelgroße räumen zu empfehlen.

Cena-výkon sedí! Při zapojování jsem si nejprve musel uvědomit, že pravá strana je bez funkce. Při odstraňování problémů se pak ukázalo, že dodaný kabel adaptéru cinch na jack žlutý a červený byl prohozen. Ale systém funguje skvěle. A doporučuje se v malých až středně velkých místnostech.

Ověřená recenze

Nachdem unsere alte Heimkinoanlage leider verstorben war, brauchten wir eine neue und wollten hier einer günstigen eine Chance geben. Als allgemeines Fazit kann ich sagen: sie ist für diesen Preis völlig okay. Mehr kann und sollte man da schlicht nicht erwarten. Das es mal eine Anlage in weiß ist, empfand ich durchaus als angenehm. Ich hasse schwarze Geräte ;) Der Aufbau ist unkompliziert, insofern man etwas Ahnung hat. Denn eine wirkliche Anleitung liegt nicht bei. Aufpassen, wenn ihr, wie wir, einen neueren Player mit Digital Out Ausgang habt, dann benötigt ihr zwingend einen Analog-Digital-Wandler, sonst wird es nichts. Und nicht vergessen, den Ausgabekanal am Player zu ändern, insofern möglich. ;) Man kann jede Box einzeln von der Lautstärke her anpassen und zwischen 5.1 und 2.1 Sound wechseln, falls man das benötigt. Was ich wirklich als massives Manko empfand: Alle Kabel (bis auf die Center Box) sind viel zu kurz. ca 2m für die Frontboxen und mickrige 4m für die SL und SR. Das ist ein Witz. Wir haben wirklich kein großes Wohnzimmer, aber nicht mal quer durch den Raum wäre das gegangen. Wir mussten bei uns alle 4 Boxen verlängern. D.h. es kamen Mehrkosten dazu. Auch das Stromkabel des Subwoofers hätte etwas mehr Länge durchaus vertragen. Auch etwas von Nachteil: ist die Anlage im Standby blinkt sie wirklich nervig in hellem blau. Damit man sie ganz ausschalten kann, muss man hinten am Subwoofer einen Schalter umlegen. Ich denke, da werde ich auf lange Sicht wohl auf eine Funksteckdose zurückgreifen, jedesmal hinter den Schrank zu krabbeln erscheint mir nicht erstrebenswert. im Großen und Ganzen: eine solide Anlage, stellt Euch aber auf Mehrkosten bzgl. Adapter und Kabelverlängerungen ein.

Poté, co náš starý systém domácího kina bohužel zemřel, potřebovali jsme nový a chtěli jsme dát šanci levnému. Jako obecný závěr mohu říci: za tuto cenu je naprosto v pořádku. Nemůžete a neměli byste očekávat více. To, že se jedná o systém v bílé barvě, mi přišlo docela příjemné. Nesnáším černá zařízení;) Struktura je nekomplikovaná, pokud máte nějakou představu. Protože v ceně nejsou žádné skutečné pokyny. Pozor, pokud máte novější přehrávač s digitálním výstupem, jako my, pak nutně potřebujete analogově-digitální převodník, jinak to nebude fungovat. A pokud je to možné, nezapomeňte změnit výstupní kanál na přehrávači. ;) Můžete nastavit hlasitost každého boxu jednotlivě a přepínat mezi zvukem 5.1 a 2.1, pokud to potřebujete. Co jsem skutečně zjistil jako obrovský nedostatek: Všechny kabely (kromě středového boxu) jsou příliš krátké. asi 2m pro přední boxy a mizerné 4m pro SL a SR. tohle je vtip Opravdu nemáme velký obývák, ale ani by to nešlo přes pokoj. Museli jsme rozšířit všechny 4 krabice. Tj. vznikly dodatečné náklady. Napájecí kabel subwooferu mohl mít trochu větší délku. Také nevýhoda: pokud je systém v pohotovostním režimu, bliká jasně modře, což je opravdu nepříjemné. Chcete-li jej úplně vypnout, musíte přepnout přepínač na zadní straně subwooferu. Myslím, že z dlouhodobého hlediska se asi vrátím k rádiově řízené zásuvce, plazit se pokaždé za skříní mi nepřijde žádoucí. Celkově vzato: solidní systém, ale připravte se na dodatečné náklady na adaptéry a prodlužovací kabely.

Ověřená recenze

Die Anlage an sich hat einen schönen Klang... Ärgerlich ist nur das chinch Kabel mitgeschickt wurden aber keine Adapter um diese mit den verbauten Kabeln zu verbinden.

Samotný systém má pěkný zvuk... Jediná otrava je odeslaný cinch kabel, ale žádné adaptéry na připojení k vestavěným kabelům.

Ověřená recenze

also die Anlage ist in Ordnung. genau wie erwartet. aber die cinchstecker kabel mit 1,20 m sind zu kurz 2m wäre besser gewesen. der Sound ist spitze. bin sehr zu frieden. aber die Anleitung so klein gedruckt wieder am falschen ende gespart und deswegen nur 3 Sterne. und ich würde mich freuen wenn man die voreingestellte Lautstärke bei der Anlage beibehalten kann. was bei meiner nicht der Fall ist. Leider musste ich feststellen das es nicht die Anlage ist die auch abgebildet ist. bei der Anlage die mir geliefert wurde kann ich nur zwischen 5.2 und 2.1 Surround wählen.

takže systém je v pořádku. přesně podle očekávání. ale kabel cinch plug s 1,20 m jsou příliš krátké 2 m by byly lepší. zvuk je skvělý. Jsem velmi rád. ale návod vytištěný tak malý byl uložen na špatném konci a proto jen 3 hvězdičky. a byl bych rád, kdyby se vám podařilo zachovat přednastavenou hlasitost v systému. což není případ mého. Bohužel jsem musel zjistit, že to není systém, který je také zobrazen. Se systémem, který mi byl dodán, si mohu vybrat pouze mezi 5.2 a 2.1 surround.

Ověřená recenze

Alles super tip tip

Každý má super tip

Ověřená recenze

Nice sound quality 5.1 works amazing . Could include longer cables for the 2 souround speakers.

Pěkná kvalita zvuku 5.1 funguje úžasně. Může obsahovat delší kabely pro 2 reproduktory.

Ověřená recenze

Die Kabel für die Rear-Lautsprecher sind sehr kurz für ein großes Wohnzimmer,sonst ist die Anlage sehr gut im Klang besonders der Subwoofer bringt sehr gute Bässe.

Kabely k zadním reproduktorům jsou na velký obývák velmi krátké, jinak má systém velmi dobrý zvuk, zejména subwoofer produkuje velmi dobré basy.

Ověřená recenze

Klänge sind gut

zvuky jsou dobré

Ověřená recenze

Das Wichtigste: Die kleine Anlage hat einen erstaunlich guten Klang. Sie besteht aus vier kleinen Satelliten, einem Center-Lautsprecher mit zwei Mitteltönern und einem Subwoofer, der zugleich den Verstärker beinhaltet. Das Exemplar, das ich erhalten hatte, ist auch fehlerfrei verarbeitet gewesen. Hinweise zu den Anschlüssen: (o) Die Eingänge sind drei Cinch (!)-Paare: 2x Front (L/R), 2 hintere Lautsprecher (L/R), 1 Paar Center/Subwoofer (rot-weiß markiert) (o) Die fünf Anschlüsse für L/R (vorne und hinten) sowie Center sind ebenfalls Cinch-Ausgänge. (o) Cinch-Kabel sind an den Satelliten (2x L/R sowie Center) fest angebracht. Sie sind mit jeweils 1,50 Metern recht kurz. Wenn man verlängern muss, benötigt man die entsprechende Anzahl an einfachen (!) Cinch-Kabel-Verlängerungen (an einer Seite weiblich, am anderen Kabelende männlich). (o) Zum Anschluss an einen PC mit 5.1-Klinke-Audioausgängen (wie sie viele Mainboards haben) sind genau drei Klinke-auf-Cinch-Anschlusskabel erforderlich (gesondert zu bestellen). (o) Die Anlage hat zusätzlich zu den 5.1-Eingängen auch noch zwei Cinch-Eingänge für "normales Stereo". Man kann hier zusätzlich (!) ein Gerät anschließen und mit der Fernbedienung oder an der Front des Subwoofers zwischen den Eingängen hin- und herschalten. Also ist es z.B. möglich, den PC und (!) die B-Zone (Stereo) eines anderen Verstärkers anzuschließen. (o) Die Anlage hat nur Analogeingänge. Zum Anschluss eines Digitaleinganges benötigt man daher einen separaten Digital-zu-Analog-Konverter. Kurz die Vorteile und Nachteile: (+) Erstaunlich guter Klang; um Längen besser als die typsichen "Brüllwürfel", die als PC-Soundlösungen verkauft werden. Für "Heimkino" ist die Anlage wohl nur bei einfacheren Ansprüchen geeignet. Bei vernünftiger Positionierung und Einstellung einer Soundkarte, die 5.1 unterstützt und die entsprechenden Ausgänge hat, wird auch gut wahrnehmbarer Raumklang erzeugt. (+) Gleichzeitiger Anschluss eines 5.1-Signals und eines Stereo-Signals möglich (kann per Fernbedienung hin- und hergeschaltet werden). Das Stereo-Signal wird dann aber nicht über alle Satelliten ausgegeben. (+) gute Bässe. Subwoofer sind bereits ausreichend entkoppelt, wenn man es mit der Lautstärke nicht übertreibt. (+) Subwoofer steht auf einem Kunststoff-"Ständer" und ist "Sidefire" (Lautsprecher zur Seite hin), was bei mäßigen Lautstärken eine separate Entkopplung vom Boden überflüssig macht. (+) Fernbedienung richtig dimensioniert (recht klein) und enthält nur die erforderlichen Tasten. (+) Kirschholz-"Furnier" ist dunkler als auf den Abbildungen, passt zu dunklen Holzmöbeln und sieht nicht billig aus. Auf den typischen Produktabbildungen sieht dieses Furnier heller und "billiger" aus als in Wirklichkeit. (+) Lautstärke der Satelliten ist einzeln über die Fernbedienung regelbar. Wer dann alles rettungslos verstellt, kann mit der "Reset"-Taste auf den Ausgangszustand zurückstellen. Nachteile: (-) Die Anschlusskabel sind zu kurz; siehe oben zu den nötigen Verlängerungen. (-) Im Standby-Modus blinkt eine helle blaue LED. (-) Lautsprecher haben kein Loch zum Aufhängen. Man muss also basteln oder eine Lösung zum "Draufstellen" finden, um sie an der Wand zu befestigen. (-) Keinerlei digitale Unterstützung: Keine digitalen Eingänge und damit natürlich auch kein Bluetooth/WIFI/HDMI/Toslink... Also nicht für eine zeitgemäße "Heimkino"-Lösung geeignet, aber zum Anschluss an einen PC mit Analogausgängen sehr gut geeignet. Fazit: Sehr zu empfehlen, wenn man guten Klang aus analogen Eingängen für einen günstigen Preis benötigt. Sowohl Höhen als auch Bässe werden überzeugend wiedergegeben. Bei diesem Gebrauchsfall braucht die Anlage den Vergleich mit viel teureren Lösungen nicht zu scheuen und schlägt die typischerweise als PC-Soundlösungen verkauften diversen "Brüllwürfel" um Längen. Die Anlage wirkt optisch auch nicht minderwertig oder billig, auch wenn sie natürlich keinen Design-Preis gewinnen wird. Klare Kaufempfehlung, wenn man weiß, was man benötigt und bereit ist, noch Cinch-Verlängerungen dazuzukaufen.

Nejdůležitější věc: malý systém má úžasně dobrý zvuk. Skládá se ze čtyř malých satelitů, středového reproduktoru se dvěma středopásmovými měniči a subwooferu, který obsahuje i zesilovač. Kopie, kterou jsem obdržel, byla také bezchybná. Poznámky k zapojení: (o) Vstupy jsou tři cinch (!) páry: 2x přední (L/R), 2 zadní reproduktory (L/R), 1 pár centrálního/subwooferu (značeno červeně a bíle) (o) Pět konektorů pro L/R (přední a zadní) a střed jsou také RCA výstupy. (o) Cinch kabely jsou pevně připojeny k satelitům (2x L/R a střed). Jsou poměrně krátké, každý 1,50 metru. Pokud potřebujete prodloužit, potřebujete příslušný počet jednoduchých (!) cinch prodlužovacích kabelů (samice na jedné straně, samec na druhém konci kabelu). (o) Pro připojení k PC s 5.1 jack audio výstupy (jako má mnoho základních desek) jsou potřeba přesně tři propojovací kabely jack-to-cinch (nutno objednat samostatně). (o) Kromě 5.1 vstupů má systém také dva cinch vstupy pro "normální stereo". Můžete sem také (!) připojit zařízení a přepínat tam a zpět mezi vstupy pomocí dálkového ovladače nebo na přední straně subwooferu. Je tedy možné např. propojit PC a (!) B zónu (stereo) dalšího zesilovače. (o) Systém má pouze analogové vstupy. Pro připojení digitálního vstupu je proto zapotřebí samostatný digitálně-analogový převodník. Stručně řečeno, výhody a nevýhody: (+) Úžasně dobrý zvuk; Mnohem lepší než typické "řvoucí kostky" prodávané jako zvuková řešení pro PC. Pro „domácí kino“ je systém vhodný snad jen pro jednodušší požadavky. Pokud je rozumné umístění a nastavení zvukové karty, která podporuje 5.1 a má odpovídající výstupy, vzniká i dobře vnímatelný prostorový zvuk. (+) Možné současné připojení signálu 5.1 a stereo signálu (lze přepínat tam a zpět pomocí dálkového ovládání). Stereo signál pak ale nevystupuje přes všechny satelity. (+) dobré basy. Subwoofery jsou již dostatečně odpojené, pokud to nepřeženete s hlasitostí. (+) Subwoofer je na plastovém „stojánku“ a je „sidefire“ (reproduktor do strany), díky čemuž je při střední hlasitosti zbytečné samostatné odpojení od podlahy. (+) Dálkový ovladač správně dimenzovaný (docela malý) a obsahuje pouze požadovaná tlačítka. (+) "Dýha" z třešňového dřeva je tmavší než na obrázku, hodí se k nábytku z tmavého dřeva a nevypadá lacině. Na typických produktových obrázcích vypadá tato dýha světlejší a „levnější“, než ve skutečnosti je. (+) Hlasitost satelitů lze individuálně nastavit pomocí dálkového ovladače. Pokud pak vše nenávratně změníte, můžete pomocí tlačítka "Reset" resetovat do výchozího stavu. Nevýhody: (-) Propojovací kabely jsou příliš krátké; potřebná rozšíření viz výše. (-) V pohotovostním režimu bliká jasně modrá LED. (-) Reproduktory nemají otvor pro zavěšení. Takže musíte šťourat nebo najít "stojaté" řešení, jak jej připevnit na zeď. (-) Žádná digitální podpora: Žádné digitální vstupy a tedy přirozeně žádné Bluetooth/WIFI/HDMI/Toslink... Není tedy vhodný pro moderní řešení „domácího kina“, ale velmi dobře se hodí pro připojení k PC s analogovými výstupy. Závěr: Vřele doporučujeme, pokud potřebujete dobrý zvuk z analogových vstupů za rozumnou cenu. Výšky i basy jsou reprodukovány přesvědčivě. V této aplikaci se systém nemusí vyhýbat srovnání s mnohem dražšími řešeními a zdaleka poráží různé „řvoucí kostky“ běžně prodávané jako zvuková řešení pro PC. Systém také nepůsobí podřadně nebo levně, i když cenu za design samozřejmě nezíská. Jasné doporučení k nákupu, pokud víte, co potřebujete, a jste ochotni koupit rozšíření cinch.

Ověřená recenze

Für den preis ist sie sehr gut. Empfehlenswert.

Vzhledem k ceně je to velmi dobré. Doporučeno.

Ověřená recenze

Das System ist wie beschrieben. Die Verarbeitungsqualität ist besser als beim Preis zu erwarten gewesen ist, jedoch schlechter als man auf den Bildern erkennen kann. Das System kann mit einer Externen Soundkarte auch für Mediengeräte genutzt werden. (Fernseher) Größter Minuspunkt ist die blaue Standby-Leuchte diese Blendet und ist Nacht sehr Hell, zudem blinkt sie.

Systém je, jak je popsáno. Kvalita zpracování je lepší, než se očekávalo vzhledem k ceně, ale horší, než můžete vidět na obrázcích. Systém lze použít i pro mediální zařízení s externí zvukovou kartou. (TV) Největší mínus je modré pohotovostní světlo, které v noci oslepuje a je velmi jasné a navíc bliká.

Ověřená recenze

Alles gut Top

Všechno dobré

Ověřená recenze

Preisleistung ist top sound ist auch recht gut fernbedinung bzw die bedienungsanleitung könnte aufschlussreicher sein ma brauch schon ein bisschen um zuverstehn wie alles funzt leider kann man die einzeln lautsprecher nicht über das gerät steuern

Cena výkon je špičkový zvuk je také docela dobré dálkové ovládání nebo návod k obsluze by mohl být informativnější potřebuji trochu pochopit, jak vše funguje bohužel nelze ovládat jednotlivé reproduktory přes zařízení

Ověřená recenze

Ich muss sagen die lautsprecher sind für ihren preis unglaublich gut gemacht jedoch tanzt ein Lautsprecher bei mir ton technisch aus der reihe.. Er kling blechig was besonders bei höheren frequenzen auffällt. Es kann sein das ich einfach Pech hatte aber davon abgesehen sind diese lautsprecher für ihren preis einfach nur ihr geld wert und ich würde sie mir nach einer woche konstanten nutzen wieder kaufen

Musím říct, že reproduktory jsou na svou cenu neuvěřitelně dobře zpracované, ale jeden reproduktor mi technicky nevyhovuje, zní plechově, což je patrné zejména na vyšších frekvencích. Možná jsem měl jen smůlu, ale jinak jsou tyto reproduktory cenově dostupné a po týdnu neustálého používání bych si je koupil znovu

Ověřená recenze

Man kann es nicht mit einer Anlage von Bose Vergleichen. Aber für 60 Euro bekommt man hier erstaunlich guten Klang. Man merkt den Preis aber am Sub Wirklich laut ist nich bzw. Geht aber will man nicht, da der Sub sonst flattert. Die kabel sind sehr kurz 2,50m Fl,Fr,C 4m Sl,Sr

Nelze to srovnávat se systémem Bose. Za 60 eur zde ale dostanete překvapivě dobrý zvuk. Všimnete si ceny na ponorce, ale není to opravdu hlasité nebo nechcete, protože by se ponorka jinak třepotala. Kabely jsou velmi krátké 2,50m Fl,Fr,C 4m Sl,Sr

Ověřená recenze

Für den Preis kann man wirklich nichts sagen. Mit dieser Anlage wird jetzt unsere ziemlich große Wohnküche beschallt und wir sind super zufrieden. In 5 Minuten aufgebaut und angeschlossen. Lässt sich kinderleicht bedienen und macht auch noch echt etwas her (kann sich sehen lassen). Mein Mitbewohner meint, dass die Kabel ggf. in ein paar Jahren eventuell gegen hochwertigere ausgetauscht werden könnten, aber der Klang ist erstmal klar, die Bässe klingen auch super und unsere Lieblingsmusik kann endlich wieder richtig laut genossen werden (die Nachbarn kommen kaum drum rum

K ceně se opravdu nedá nic říct. Naše poměrně velká jídelna je nyní sonikována tímto systémem a jsme maximálně spokojeni. Nastavení a připojení za 5 minut. Je to velmi snadné použití a také opravdu vypadá dobře (je to působivé). Spolubydlící si myslí, že by se kabely možná za pár let daly vyměnit za kvalitnější, ale zvuk je zpočátku čistý, basy taky a naši oblíbenou muziku si konečně zase pořádně nahlas (sousedi se skoro nedají obejít to

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků