3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Jídlonosiče

Obědové boxy

Lunchboxy jsou skvělým doplňkem do kuchyně. Obědový box je přenosná nádoba, ve které můžete snadno přenášet jídlo. Kuchyňský server může být vyroben z kovu, plastu, skla nebo jiných materiálů. Obědové boxy jsou často izolované, aby udržely obsah teplý nebo chladný. Obvykle je nosí děti, když jdou do školy nebo na výlety. Některé boxy na svačinu mají přihrádky, do kterých lze uložit různé potraviny.

Balení obědů do krabiček může být dobrým způsobem, jak ušetřit peníze a jíst zdravěji. Přinášení vlastního jídla v krabičce k jídlu může být také šetrnější k životnímu prostředí než kupování obědů v restauraci nebo někde jinde. Pokud uvažujete o koupi krabičky na svačinu, nebudete litovat. Podívejte se na naši nabídku kvalitních boxů na svačinu a přečtěte si více o boxech na svačinu v tomto článku.

Jaké typy obědových boxů zde najdete?

V naší široké nabídce krabiček na svačinu najdete několik typů krabiček, ve kterých si můžete přenášet jídlo z domova na jiné místo nebo naopak. Kromě toho vás může zaujmout také minimalistický design boxů na svačinu. Náš sortiment potěší i vaše nejmenší, kteří se mohou kochat veselým designem.

 • Snídaňový set - naše snídaňové sety vás potěší nejen svou funkčností, ale i designem. Najdete zde krásné barevné varianty snídaňových souprav pro dospělé i snídaňové soupravy s motivy pro děti. Snídaňová souprava může obsahovat 4-6 přihrádek na potraviny. Ke snídaňovému setu jistě oceníte i láhev, kterou můžete využít i k jiným účelům, například při sportu.

 • Svačinové dózy pro děti i dospělé - Naše řada svačinových boxů nabízí také samostatné dózy na svačinu, do kterých si můžete nakrájet ovoce nebo jiné lehčí svačiny. Svačinový box je krabička na svačinu vhodná pro hustší tekuté potraviny. Okouzlí vás svým designem a barevností. Nabízíme také menší krabičku na oběd - Schmatzfatz easy lunch box

 • Obědový box - krabička na oběd pro děti - obědový box je skvělá krabička na oběd, do které můžete zabalit oběd pro své dítě. Má pěkný barevný design a pěkné vzory, ze kterých si jistě vybere i to nejnáročnější dítě. Možná vás bude zajímat i velikost boxu, protože tento box můžete rozdělit na 2, 4 nebo dokonce až 6 přihrádek. To jistě potěší milovníky pestré stravy.

Jaké funkce můžete využívat s naším obědovým boxem?

 • Odděleně utěsněné jednotlivé přihrádky v obědovém boxu. To znamená, že i když si do svačinového boxu zabalíte například papriku, sýr, salám a ovoce, jednotlivé potraviny nebudou vzájemně přebírat pachy. Víko dobře těsní a díky oddělovacím vložkám můžete potraviny v boxu skladovat odděleně.

 • Možnost mýt obědový box v myčce na nádobí. Vzhledem k tomu, že přídavné nádoby jsou také vyjímatelné, lze box na svačinu velmi snadno čistit.

 • Bezpečně uzavíratelné klapky - díky nim se box na svačinu velmi snadno uzavírá a dokonale těsní. Nemusíte se bát, že se vám jídlo z krabičky vysype do tašky.

 • Obědový box je vhodný pro husté tekutiny, jako je tvaroh, kaše nebo jogurt. Není však vhodný pro řídké tekutiny, jako je voda, mléko nebo džus a další.

Z jakých materiálů může být krabička na oběd vyrobena?

 • Plastový box na oběd - vyznačuje se nízkou hmotností, lze jej ohřívat v mikrovlnné troubě a lze jej mýt v myčce nádobí. Naše krabičky na oběd neobsahují BPA, což znamená, že nemají škodlivý vliv na naše zdraví.

 • Nerezový box na svačinu - ačkoli patří mezi těžší boxy na svačinu ve srovnání s plastovými, potěší vás jeho dobrá odolnost a trvanlivost. Do mikrovlnné trouby ji však vložit nelze.

Jak vybrat krabičku na svačinu?

 • Velikost krabičky na oběd - velikost krabičky na oběd volte podle svých stravovacích návyků a počtu porcí.

 • Čištění boxu na svačinu - Pokud máte myčku nádobí, určitě si vyberte box na svačinu, který lze bez problémů umýt v tomto domácím spotřebiči.

 • Počet přihrádek v boxu na svačinu - vyberte si box na svačinu, který má dostatečný počet přihrádek. Pokud máte ve zvyku jíst k hlavnímu jídlu několik příloh, vyberte si krabičku s více přihrádkami. Nejoblíbenější jsou boxy na svačinu s nejméně 2 nebo 4 přihrádkami, ale nabízíme také boxy na svačinu se 6 přihrádkami

 • Design - vyberte si design, který se vám líbí. Existuje mnoho barevných kombinací boxů na svačinu, takže si určitě vyberete ten pravý. Barevné boxy na svačinu s hravým motivem potěší i děti.

Jaké jsou výhody nákupu na Klarstein.sk?

 • Spousta designových krabiček na oběd na jednom místě.
 • Doprava zdarma po celé České republice při platbě kartou předem.
 • U produktů, které jsou označeny jako expresní, zaručujeme, že budou doručeny do dvou pracovních dnů.
 • Prodloužená záruka na naše výrobky - záruka 3 roky.

Často kladené otázky

K čemu je krabička na svačinu?

Svačinový box je nádoba na jídlo, která se používá k přepravě jídla, obvykle do práce nebo do školy. Obvykle je vyrobena z kovu nebo plastu, je dostatečně vzduchotěsná, lehká a obsahuje přihrádky na několik potravin.

Můžu mýt obědový box v myčce nádobí?

Naše boxy na svačinu lze snadno mýt v myčce nádobí. To platí pro plastové boxy na svačinu bez BPA, ale také pro boxy na svačinu vyrobené z nerezové oceli.

Je bezpečné používat plastové krabičky na obědy?

Pravdou je, že plasty jsou nebezpečné. Z plastových krabiček se do jídla, které obsahují, uvolňují toxické chemické látky, například BPA. Pokud však máte krabičku na svačinu z plastu, ale tato krabička na svačinu neobsahuje BPA, nemusíte se obávat, že by měla nepříznivé účinky na vaše zdraví.

Nahoru