3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Termo sklenice


Dvoustěnné vyfukované poháry - ideální pro horké i studené nápoje

Dvoustěnné foukané sklenice s hrdlem se vyznačují několika typickými vlastnostmi. V první řadě je to samozřejmě jejich struktura s vnitřní a vnější skleněnou vrstvou. Mezi nimi je izolační vrstva vzduchu. Kromě toho jsou sklenice s dvojitými stěnami vyrobeny ručně a skládají se z borosilikátového skla. Jedná se o extrémně tvrdé sklo. Je odolný vůči teplotám a výrazně odolnější proti poškrábání než mnohá jiná skla.

Pro espresso, cappuccino nebo latte macchiato by měly být šálky dvoustěnné

Přední baristé již dlouho přísahají na dvoustěnné skleněné nádobí pro vynikající složení kávy. Nejenže udrží vaše espresso dlouho horké. Elegantní design sklenic s dvojitou stěnou je také ozdobou stolu. Dvoustěnný šálek je ideální také pro přípravu kávy jako cappuccina Je obzvlášť krásné sledovat, jak nápoj v šálku jakoby plave a lahodná mléčná pěna se vznáší na vrcholu kávy.

Dvoustěnné sklo je ideální i pro čaj

Dvoustěnné termo sklenice slibují také požitek z čaje bez časového tlaku. Vychutnejte si svůj Oolong, Senchu, Banchu nebo Darjeeling v klidu a pohodě nebo sledujte, jak se čajový květ otevírá v šálku s dvojitou stěnou.

Dvoustěnný pohár na studené pivo, vodu a nealkoholické nápoje

Sklenice s dvojitými stěnami lze použít nejen na horké nápoje. I studené pivo nebo osvěžující voda chutnají ze sklenic s dvojitými stěnami díky izolačnímu efektu dlouho čerstvé.

Vizuální poutač: dvoustěnné koktejlové sklenice

Long drinky, koktejly a další míchané nápoje se obvykle konzumují delší dobu. Měly by však zůstat příjemně chladné až do posledního doušku. To zajišťuje dvojstěnné sklo. Podporuje také atraktivní prezentaci vašich koktejlů.

Dvoustěnné sklenice na víno udržují ideální teplotu po dlouhou dobu

Zejména vína by se měla vždy uchovávat při ideální teplotě. V běžné sklenici se však bílé víno například na letní terase rychle zahřeje. Abyste tomu předešli, můžete u mnoha vín použít sklenice s dvojitými stěnami.

Dvojitá stěna má smysl i pro dezerty

Chcete-li zajistit, aby si horké nebo studené dezerty dlouho udržely svou teplotu, podávejte je nejlépe ve sklenicích s dvojitou stěnou. To vám také dává možnost, aby vypadaly působivě, například jejich vrstvením.

Proč se vyplatí kupovat sklenice s dvojitými stěnami

Dvoustěnné sklenice jsou odolné vůči teplu a chladu. Díky tomu jsou vhodné jak pro horké, tak pro studené nápoje. Vrstva vzduchu mezi oběma stěnami má také izolační účinek. Obsah sklenic tak zůstane dlouho teplý nebo studený. Dvoustěnná skla jsou také vysoce odolná proti poškrábání a jsou symbolem ručně foukaného řemesla. Máme skladem dvoustěnné sklenice v mnoha různých formátech. Každou z nich lze flexibilně používat. Šálek na espresso můžete použít také jako šálek nebo 400 ml šálek na pití cappuccina, vody nebo piva. Podívejte se také na naše speciální nabídky sad.

Často kladené otázky

Mohou se dvoustěnné sklenice mýt v myčce nádobí?

Ano, sklenice s dvojitými stěnami můžete snadno mýt v myčce nádobí.

Jsou dvoustěnné sklenice vhodné do mikrovlnné trouby?

Ano, můžete je vložit do mikrovlnné trouby až na 2 minuty při výkonu až 600 W.

Může se voda dostat do prostoru mezi dvěma vrstvami skla?

Ne, izolační vrstva je 100% nepromokavá.
Nahoru