AeroVital, easy touch, horkovzdušná fritéza, 1700W, 14l, 16 programů, černá Metalická
AeroVital, easy touch, horkovzdušná fritéza, 1700W, 14l, 16 programů, černá Metalická
AeroVital, easy touch, horkovzdušná fritéza, 1700W, 14l, 16 programů, černá Metalická
AeroVital, easy touch, horkovzdušná fritéza, 1700W, 14l, 16 programů, černá Metalická
AeroVital, easy touch, horkovzdušná fritéza, 1700W, 14l, 16 programů, černá Metalická
AeroVital, easy touch, horkovzdušná fritéza, 1700W, 14l, 16 programů, černá Metalická
AeroVital, easy touch, horkovzdušná fritéza, 1700W, 14l, 16 programů, černá Metalická

AeroVital easy touch horkovzdušná fritéza

Horkovzdušná fritéza Metalická 1700 watt
3 499,00 Kč 5 099,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

AeroVital easy touch horkovzdušná fritéza

3 499,00 Kč 5 099,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma
AeroVital Cube fritovací koš
AeroVital Cube fritovací koš Košík do fritézy Černá 439,89 Kč (s DPH)
Zlevněno z 609,00 Kč Ušetříte 169,11 Kč

Základní informace

Design 3-v-1: horkovzdušná fritéza, mini pekárna a sušička v jednom zařízení - malé vnější rozměry s velkým vnitřkem

Křupavě: horní a dolní ohřev s výkonem 1700 wattů a teplotním rozsahem od 50 do 220 ° C

XXL prostor na vaření: velký vnitřní prostor s kapacitou 14 litrů, vhodný na celé kuře na špízu

Popis produktu

Nelze fritovat zdravě a chutně? Dá se to, s horkovzdušnou fritézou Klarstein AeroVital easy touch se Vám podaří nemastné vaření potravin a to docela rychlé a úplně jednoduché. A úžasná chuti se přitom nikdo nemusí vzdát: Nebudou křupavé len hranolky, protože 16 programů nabízí mnoho možnosti výběru.

Tajemství fritézy Klarstein AeroVital easy touch je 1700 wattový výhřevný systém, ktery frituje, peče, griluje nebo smaží s horním a dolním ohřevem. I ovládání je jednoduché, protože AeroVital easy touch nabízí přímo 16 programů, které se dají zvolit pomocí dotykového panelu. Teplota a doba vaření jsou přednastaveny podle požadovaného jídla. Z programů  jsou na výběr mimo jiné hranolky, ryby, pizza, sušení, celé kuře (otočný špíz), kuřecí křidélka, steaky a trouby. Teplota a doba vaření pro individualisty se dají samozřejmě nastavit i manuálně. Teplota se dá potom nastavit v 10 ° C krocích od 50 do 220 ° C a doba vaření v 1 minutových nebo 10 minutových krocích do 60 minut, při sušení 8 hodin.

Velký vnitřní XXL prostor: s kapacitou 14 litrů splní každé přání na přípravu jídla a pojme dokonce i celé grilované kuře. Přitom je horkovzdušná fritéza Klarstein AeroVital easy touch díky svému designu mini pekárny obzvlášť kompaktní a potřebuje jen tolik místa jako obyčejná fritéza. Obsáhlé příslušenství je zařízené pro všechny případy: odkapávací miska na sbírání tuku, grilovací mřížka, koš pro malé nebo velké grilování (např. pro křidélka nebo kroketky) patří také k příslušenství, taktéž jako špíz s příslušným naběračem. A to nejlepší je: fritovat tu můžeme podle chuti a nálady, aniž byste se starali o kalorie, protože vše se vaří pomocí horkého vzduchu zcela bez přidáním oleje.

Na bezpečnost se také myslelo: během vaření jsou tělo a úchyt stále příjemně chladné díky Cool touch housing.

Pro zdravé, rychlé a komfortní připravené jídlo: horkovzdušná fritéza Klarstein AeroVital easy touch.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Celková kapacita: 14 litrů
 • Žáruvzdorné tělo
 • Digitální displej
 • Výkon: 1700 wattů
 • Volitelných 16 programů: hranolky, popcorn, rozmrazování, kuře (otočný špíz), kuřecí křídla, koláč, sušení, otočný špíz, steak, pizza, lupénky, udržování tepla, ryby, topinky, zelenina a sušenky
 • Kulatý přední kryt s panoramatickým skleněným oknem
 • Max. hmotnost kuřete je cca 1,2 kg
 • Napájení: 220-240V ~ | 50/60 Hz
AeroVital, easy touch, horkovzdušná fritéza, 1700W, 14l, 16 programů, černá

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 33 x 38 x 37 cm (ŠxVxH)
 • Vnitřní rozměry: cca 26 x 20,5 x 27 cm (ŠxVxH)
 • Délka napájecího kabelu: cca 120 cm
 • Hmotnost: cca: ca. 8,6 kg

Co bylo posláno

 • 1 x fritéza
 • 1 x odkapávací miska
 • 1 x mřížka na gril
 • 1 x koš na fritování
 • 1 x otočný špíz s upínacími křidélky
 • 1 x zvedák na špíz
 • Manuál v němčině (další jazyky: anglicky, francouzsky, španělsky, italsky)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(19 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

leider ist das Bedienfeld nur in englisch, aber trotzdem verständlich. Was etwas stört sind die offen liegenden Heizstäbe, dafür ist sie gegenüber unsere ALTEN von Gourmetmaxx sehr leise

Ovládací panel je bohužel pouze v angličtině, ale přesto srozumitelný. Odkryté topné tyče trochu zlobí, ale oproti našemu OLD od Gourmetmaxx je velmi tichý

Ověřená recenze

Gefallen hat mir die schnelle Lieferung,nicht gefallen hat mir das sie zwei Tage später 30 € billiger angeboten wurde,Nicht gefallen hat mir dass kein Behälter für Pommes dabei war und das sollte in dieser Preisklasse dabei sein

Líbilo se mi rychlé dodání, nelíbilo se mi, že byl o dva dny později nabízen o 30 € levněji, nelíbilo se mi, že tam není nádoba na hranolky a to by mělo být v této cenové relaci

Ověřená recenze

Ich bin mit der Heissluftfritteuse sehr zufrieden, sehr gute Wärmeverteilung, leise , gut zu reinigen. Einziges Manko finde ich , das die Programme auf dem Display nicht so gut beleuchtet sind .Da könnte der Hersteller nachbessern .

S horkovzdušnou fritézou jsem velmi spokojen, velmi dobrý rozvod tepla, tichý, snadno se čistí. Myslím, že jedinou nevýhodou je, že programy na displeji nejsou tak dobře osvětlené.To by výrobce mohl vylepšit.

Ověřená recenze

Ich bin sehr zufrieden

jsem velmi spokojen

Ověřená recenze

Damit wird jetzt fast alles erwärmt und gegrillt,was rein paßt. Super Kaufempfehlung

Nyní se s ním ohřívá a griluje téměř vše, co se tam vejde. Skvělé doporučení k nákupu

Ověřená recenze

Cooles teil. Wir sind nur zu zweit , aber bei der grösse des Gerätes kann man ein komplettes Menü in kurzer Zeit fertigstellen . Wir sind sehr zufrieden .

cool část. Jsme jen dva, ale s velikostí zařízení zvládnete během chvilky dodělat kompletní menu. Jsme velmi spokojeni.

Ověřená recenze

Hallo , habe meiner Frau zum Hochzeitstag (36) Überraschen wollen und eine Freude bereiten ,aber wie Sie im gesehen hat war die Überraschung in die Hose gegangen ,den Ihr Sohn hat Ihr auch einen Geschenkt. Danke für die Rücknahme ,bitte um Entschuldigung ,aber was soll ich machen?? Danke Josef Neuwirth

Dobrý den, chtěl jsem překvapit manželku v její svatební den (36) a udělat jí radost, ale jak jste viděli na obrázku, překvapení bylo pryč, protože ji dal i váš syn. Děkuji za vrácení, omlouvám se, ale co mám dělat? Děkuji Joseph Neuwirth

Ověřená recenze

Der Ofen sieht gut aus,Funktionen sind in Ordnung. Was ich schade finde,bei der Bestellung wurde ein Geschenk versprochen,war aber leider nicht dabei. Auf Nachfrage keine Antwort.Man sollte auch halten was man verspricht.

Trouba vypadá dobře, funkce jsou v pořádku. Podle mě je škoda, že při objednávce byl přislíben dárek, ale bohužel nebyl přibalen. Na dotaz žádná odpověď.Člověk by měl také dodržet, co slíbil.

Ověřená recenze

Sehr tolles Design, sehr funktionelle Tür und er macht knusprige Pommes Frites und überbackene Toasts. Weitere Speisen hab ich noch nicht getestet. Meine Kritikpunkte sind (wie andere schon geschrieben haben) eine nicht durchdachte, äußerst seltsam anmutende Menüführung und ein fehlender Lichtschalter bzw. kein Licht im Innenraum, wenn der Ofen aus ist.

Velmi skvělý design, velmi funkční dvířka a dělají křupavé hranolky a gratinované toasty. Jiná jídla jsem zatím nezkoušela. Vytknu mi (jak již psali jiní) nedomyšlené, extrémně podivně vyhlížející menu a chybějící vypínač nebo žádné světlo v interiéru při vypnuté troubě.

Ověřená recenze

Alles okay

Všechno v pořádku

Ověřená recenze

mit dem Gerät und würde es auch weiterempfehlen. Wenn man die vorangegangenen Bewertungen gelesen hat und sich somit bewusst ist, dass die Beleuchtung nur während des Garens an ist und dass auch die Reinigung nicht unbedingt leicht von der Hand geht und damit leben kann, ist es ein guter Kauf. Wir benutzen das Gerät oft für diverse Speisen. Ob zB Pizza, Kuchen, Aufläufe oder auch Brötchen, alles ist bisher gut gelungen und dies in wesentlich kürzerer Zeit als in einem regulären Backofen mit Heißluft Funktion, allein schon deshalb, da man nicht vorheizen muss, daher auch durchaus energiesparend. Für unseren 4 Personen Haushalt ist es eine super Ergänzung in der Küche.

se zařízením a také jej doporučuji. Pokud jste četli předchozí recenze a jste si vědomi toho, že osvětlení svítí pouze při vaření a že úklid není nutně snadný a dá se s tím žít, je to dobrá koupě. Zařízení často používáme na různé pokrmy. Ať už jde o pizzu, dort, kastrol nebo rohlíky, vše zatím dopadlo dobře a za mnohem kratší dobu než v běžné troubě s horkovzdušnou funkcí, už jen proto, že nemusíte předehřívat, takže je to i docela energetická- úspora. Je to skvělý doplněk do kuchyně pro naši čtyřčlennou domácnost.

Ověřená recenze

In der Anleitung steht: Auffangwanne immer auf den Boden. Meine Empfehlung: Wenn die Reinigung leicht sein soll, kann die Wanne ÜBER die Heizstäbe geschoben werden. Ist besser, weil hier die Oberhitze reicht. Ansonsten kann man bei tropfenden Bratstücken auch die Wanne als Reflektor benutzen (dicht unter das Gitter) und ggf. wenden. Die unteren Heizstäbe sollten geschützt sein und nur frei liegen, wenn man Brötchen oder Kuchen aufbackt und backt, da hier ein Einbrennen von Fett nicht zu befürchten ist. Die Menüführung ist zwar umständlich, aber die Ergebnisse können sich sehen lassen. Wer frische Brötchen noch einmal knusprig haben will, kann die Einstellung "Toast" benutzen und hat bereits nach 6 Minuten das gewünschte Ergebnis. Insgesamt bin ich, was die Leistung und gleichmäßige Erwärmung betrifft, sehr zufrieden. Und darauf kommt es an.

Pokyny říkají: odkapávací miska vždy na podlaze. Moje doporučení: Pokud má být čištění snadné, lze vanu nasunout NAD topné tyče. Je to lepší, protože tady stačí vrchní teplo. Jinak můžete pánev použít i jako odrazku na odkapávání kousků pečeně (zavřete pod mřížku) a v případě potřeby ji obraťte. Spodní topné tyče by měly být chráněny a odkryty pouze při pečení rohlíků nebo koláčů, protože nehrozí připálení tuku. Navigace v menu je těžkopádná, ale výsledky jsou působivé. Pokud chcete, aby čerstvé rohlíky byly opět křupavé, můžete použít nastavení "Toast" a dosáhnout požadovaného výsledku již po 6 minutách. Celkově jsem s výkonem a rovnoměrným zahříváním velmi spokojen. A o tom to je.

Ověřená recenze

Positiv: Auf das Vorheizen kann man getrost verzichten. Auch ohne Vorheizen braucht der Backofen nicht so lange, wie auf den meisten Verpackungen angegeben. Die Höchststufe der Temperatur ist 220°C, aber das sollte auch reichen. Für die Wärmeleistung volle 5 Sterne. Auf die vielen Vorwahl-Programme hätte man verzichten können, maximal drei hätten gereicht. Man kann nämlich ganz schnell und einfach die Temperatur und die Zeit ändern und die Ober/Unterhitze und die Rotation an oder ausschalten. Das kapiert sogar meine Oma, die nicht mal eine Mikrowelle bedienen kann. Wenn es Sterne für Bedienbarkeit gäbe, würde ich auch hier 5 Sterne vergeben. Die Reinigung geht relativ leicht. Einziger Nachteil: das Auffangblech liegt unter den unteren Heizspiralen. Ein Stern Abzug. Negativ: Im Halbdunkel kann man die Vorwahlprogramme nicht erkennen (sind nicht beleuchtet) und die Statusanzeige ("Ein") blendet. Zudem sind die Beschriftungen der Vorwahl-Programme auf englisch: ein bisschen mehr Mühe hätte man sich schon geben können. Zumal es sich bei dem Hersteller um eine Berliner Firma handelt. Bei einer Freundin war nach 3 Monaten die Glühbirne innen kaputt. Weder bei Amazon noch bei Klarstein selbst war eine Glühbirne zu bekommen. In der Bedienungsanleitung ist auch kein Hinweis, wie man die Glühbirne austauscht (oder was es für eine ist). Zum Glück war noch Garantie drauf und das Gerät wurde eingeschickt. Selbst austauschen geht nicht laut Klarstein und zudem erlischt dann die Garantie, weil man u.U. Dichtungen zerstört. Immerhin ging der Austausch zügig und problemlos. Die Preisentwicklung der letzten 10 Monate reicht von über 200€ (hat meine Freundin im Sommer bezahlt) bis unter 100€. Klarstein hat sich auf Anfrage nicht dazu geäußert, wie es zu solchen Achterbahnpreisen kommt. Wegen all dieser Punkte nur 2 Sterne bei der Transparenz. Trotz der Negativpunkte hat es mich nicht vom Kauf abgehalten. Hoffen wir, das das Teil nicht auch nach ein paar Monaten kaputt geht.

Pozitivní: Bez předehřívání se obejdete. I bez předehřátí trouba netrvá tak dlouho, jak je uvedeno na většině obalů. Maximální nastavení teploty je 220°C, ale to by mělo stačit. Plných 5 hvězdiček za tepelný výkon. Mohli jste se obejít bez mnoha programů s předvolbou, stačily by maximálně tři. Můžete rychle a snadno změnit teplotu a čas a zapnout nebo vypnout horní/spodní ohřev a rotaci. Dostává to i moje babička, která neumí ovládat ani mikrovlnku. Kdyby byly hvězdičky za použitelnost, dal bych 5 hvězdiček. Čištění je poměrně snadné. Jediná nevýhoda: odkapávač je pod spodními topnými spirálami. Odpočet jedné hvězdičky. Negativa: Přednastavené programy nevidíte v pološeru (nejsou osvětlené) a stavový displej ("On") je oslňující. Kromě toho jsou popisky programů s předvolbou v angličtině: mohlo být vynaloženo trochu více úsilí. Zejména proto, že výrobcem je berlínská společnost. Kamarádovi praskla po 3 měsících zevnitř žárovka. Žárovka nebyla k dispozici ani od Amazonu, ani od samotného Klarsteinu. V návodu není uvedeno, jak vyměnit žárovku (nebo jaký druh to je). Naštěstí byl ještě v záruce a zařízení bylo odesláno. Podle společnosti Klarstein jej nemůžete sami vyměnit a záruka bude také neplatná, protože byste mohli zničit těsnění. Přece jen výměna proběhla rychle a snadno. Cenový vývoj za posledních 10 měsíců se pohybuje od přes 200€ (platila to přítelkyně v létě) až pod 100€. Na dotaz Klarstein nekomentoval, jak takové ceny horské dráhy vznikly. Kvůli všem těmto bodům pouze 2 hvězdičky za průhlednost. I přes negativa mě to neodradilo od koupě. Doufejme, že se součástka po pár měsících nerozbije.

Ověřená recenze

Da sich leider unser backofen zu einem sehr günstigen Zeitpunkt verabschiedet hat(neue Küche ust in Planung kann aber noch nicht baulich umgesetzt werden) bräuchten wir eine schnelle Zwischenlösung. Das Gerät kam, wie von Amazon gewohnt, schnell und gut verpackt an! Genau deswegen hatte ich auch über Amazon bestellt den in der Regel bekommt man wurklich schnell was man braucht! Der Ofen kam am Freitag nachmittags an und direkt sm Samstag morgens zum Brötchen aufbacken wurde er getestet! Also Steckerrein und.... Die Anzeige Funktioniert nicht richtig . Wie am Bild zu sehen, ist in der letzten Zahl, der oberen Reihe ein Fehler! Sofort habe ich Klarstein geschrieben, den bei einem Brand neuen Gerät kann ich das so natürlich nicht akzeptieren (zumal natürlich direkt die Frage aufkommt, wenn es schon kaputt ankommt... Was geht dan als nächstes kaputt?!?) Das ich klarstein geschrieben habe ist nun 1 1/2 Wochen her und ich bekomme keine Antwort! Also kann ich zum Kundenservice schonmal nix gutes schreiben! Der Ofen ansich funktioniert sehr gut und bislang bin ich mit dem Gerät an sich zufrieden, allerdings werde ich das so nicht stehen lassen und mich weiter im eine Klärung bemühen!

Protože se bohužel naše trouba rozloučila ve velmi vhodnou dobu (nová kuchyně se plánuje, ale zatím nelze stavebně realizovat), potřebujeme rychlé provizorní řešení. Zařízení dorazilo rychle a dobře zabalené, jako obvykle z Amazonu! To je přesně důvod, proč jsem objednával z Amazonu, obvykle dostanete to, co potřebujete, opravdu rychle! Pec dorazila v pátek odpoledne a přímo v sobotu ráno byla testována na pečení rohlíků! Takže zapojte a... Displej nefunguje správně. Jak je vidět na obrázku, je chyba v posledním čísle, horní řadě! Okamžitě jsem napsal do Klarstein, což samozřejmě nemohu akceptovat u zbrusu nového zařízení (obzvláště proto, že vyvstává otázka, jestli dorazí již rozbité... Co se rozbije dál?!?), že jsem napsal Klarstein Už je to 1 1/2 týdny a nedostávám odpověď! Takže o zákaznických službách nemůžu říct nic dobrého! Samotná trouba funguje velmi dobře a zatím jsem se samotným zařízením spokojen, ale nenechám ho stát a budu se dále snažit objasňovat!

Ověřená recenze

Das Gerät funktioniert einwandfrei und ist einfach zu bedienen. Kritik gibt es für die Bedienungsanleitung. Zwar ist die Bedienung ausreichend erklärt, es gibt aber keinerlei Hinweise zur Anwendung außerhalb der voreingestellten Programme. So gibt es z. B. ein Pommes-Programm, allerdings keinerlei Aussagen über die optimale oder Höchstmenge, die man in das Gitter füllen kann, ebenfalls nicht ob TK-Pommes oder solche aus frischen Kartoffeln. Eine Anfrage an der Hersteller bezüglich passendem Zubehör blieb bis heute unbeantwortet. Fazit: Gerät gut, Informationen mangelhaft.

Zařízení funguje perfektně a snadno se používá. Existuje kritika návodu k obsluze. Přestože je operace dostatečně vysvětlena, neexistují žádné pokyny k použití mimo přednastavené programy. Existuje např. B. hranolkový program, ale žádná prohlášení o optimálním nebo maximálním množství, které lze naplnit do mřížky, také ne zda mražené hranolky nebo hranolky vyrobené z čerstvých brambor. Požadavek na výrobce ohledně vhodného příslušenství zůstal dodnes bez odezvy. Závěr: zařízení dobré, informace nedostatečné.

Ověřená recenze

Grundsätzlich find euch dieses HLF super. Seit ich sie habe, ist sie fasst du dich im Einsatz. Chips gelingt darin wunderbar, Pommes werden super. Auch Aufläufe gelingen einwandfrei. Optisch gefällt sie mir auch sehr gut. Das einzige Manko ist, dass man die Programme nicht direkt anwählen kann. Sondern immer durch tippen einer Taste auf das nächste Programm kommt. Tippt man so schnell und man ist ein weiter, muss man wieder von vorne anfangen. Das ist definitiv noch verbesserungswürdig. Auch das wenig Zubehör dabei ist, und ein Korb für Pommes komplett fehlt ( kann man teuer dazu kaufen), ist bei vielen anderen HLF dabei Ansonsten immer wieder.

V podstatě si myslíte, že tento HLF je skvělý. Od té doby, co ho mám, je v akci. Chipsy v něm fungují báječně, hranolky jsou skvělé. Kastrolky jsou také perfektní. Vzhledově se mi také moc líbí. Jedinou nevýhodou je, že nelze přímo vybrat programy. Místo toho se vždy dostanete na další program klepnutím na tlačítko. Pokud píšete tak rychle a jste o krok dále, musíte začít znovu. To je rozhodně ještě potřeba zlepšit. I těch pár doplňků je součástí a košík na hranolky úplně chybí (koupíte ho draze), je součástí mnoha dalších HLF Jinak znovu a znovu.

Ověřená recenze

Das erste Gerät eines anderen Hersteller war leider eine Enttäuschung. Nun habe ich mich für dieses Modell entschieden von Klarstein. Verarbeitung, Benutzung ist schon toll. Alles dreht sich, alles bewegt sich. Ok, aber so toll wie der Aero Vital easy touch auch ist. Nur ein ganz kleines gemecker. Die Innenraumbeleuchtung ist nur an wenn ein Programm gestartet wird ist. Habe nach einen Taster gesucht um sie eventuell extra einzuschalten.Gibt es nicht. Das heisst Tür öffnen Dunkel. Fertiges Essen rausholen Dunkel sobald die Tür geöffnet wird. Nach der Benutzung Innenraumreinigung ohne Licht nicht besonders gut. Die Entwickler der Bedienungseinheit hatten wohl geträumt. Beim Ein und ausschalten sollte das Licht angehen. Wenn es in den Stand By Modus geht wieder aus. Klarstein sollte sich dieser Sache einmal zu Herzen nehmen. Deswegen musste ich leider einen Stern abziehen.

První zařízení od jiného výrobce bylo bohužel zklamáním. Nyní jsem se rozhodl pro tento model od Klarstein. Zpracování, použití už skvělé. Všechno se točí, všechno se pohybuje. Dobře, ale stejně skvělé jako Aero Vital easy touch. Jen velmi malá hádka. Vnitřní osvětlení svítí pouze při spuštění programu. Hledal jsem tlačítko na extra zapnutí.Neexistuje. To znamená otevřít dveře ve tmě. Vyjmutí hotového jídla Tmavé, jakmile se otevřou dvířka. Po použití Čištění interiéru bez světla není příliš dobré. Vývojáři řídicí jednotky museli snít. Kontrolka by se měla rozsvítit, když ji zapnete a vypnete. Když přejde do pohotovostního režimu, opět se vypne. Klarstein by si měl vzít tuto záležitost k srdci. Bohužel jsem kvůli tomu musel odečíst hvězdičku.

Ověřená recenze

Im Großen und Ganzen ist es gut. Es funktioniert so wie ich es möchte, die Produkte werden gut gebräunt und backen geht auch gut. Beim Betrieb ist das Licht eingeschaltet. Nachteil: Wenn man die Tür z.B. zum wenden öffnet, schaltet sich das Licht aus und man arbeitet im dunklen, das find ich ziemlich blöd. Wenn man denkt, das man diese Einstellknöpfe drücken könnte, nein das geht nicht, nur durch drücken der Menütaste komme ich zu den Voreinstellungen. D.h. um zu Toast zu kommen muss ich 15 mal Menü drücken. Trotzdem funktioniert es gut, das ärgert mich halt, weil es nicht ruck zuck geht, und sich das Licht ausschaltet.

Celkově je to dobré. Funguje tak, jak chci, výrobky se dobře opečou a také se dobře pečou. Světlo je během provozu zapnuto. Nevýhoda: Pokud otevřete dveře, abyste například otočili, zhasne světlo a pracujete ve tmě, přijde mi to docela hloupé. Pokud si myslíte, že můžete stisknout tato nastavovací tlačítka, ne, nemůžete, k předvolbám se dostanu pouze stisknutím tlačítka nabídky. Abych se dostal k toastu, musím 15krát stisknout menu. Přesto to funguje dobře, to mě akorát štve, protože to nefunguje v mžiku a světlo zhasne.

Ověřená recenze

Feedback after about 3 months of intermitent use: Bads: - Difficult to clean, especially the accessories. NOT dishwasher safe, or at least I did not find any indication of it (neither in its documentation nor on the producer page). Accessories are plated and grease is sticking to them; the coating of the black trail goes away when washing more intensively. - counterintuitive positionning of the led buttons (e.g. you have to press about 10 times to get to the toaster program; it woule have been better that positionning of the buttons is in line with the probability of using them more often). - toasting is not always on both sides...I think it only toasts the upper part if you have the black trail in (recommended, to keep it cleaner). - WORST: the door is broken already, it has some plastic holders between the 2 sides and they simply crashed. And we operated it with care, we even sticked some bumper on the exterior, to avoid hitting it. - for us, it does NOT get close to a microwave when heating (though, it was one of the selection criteria): either you wait too long at temperature

Zpětná vazba po asi 3 měsících občasného používání: Špatné: - Obtížné čištění, zejména příslušenství. NENÍ vhodné do myčky, nebo jsem o tom alespoň nenašel žádné označení (ani v dokumentaci, ani na stránce výrobce). Příslušenství je pokovené a ulpívá na nich mastnota; povlak černé stopy při intenzivnějším mytí zmizí. - neintuitivní umístění tlačítek LED (např. musíte stisknout asi 10krát, abyste se dostali do programu toustovače; bylo by lepší, aby umístění tlačítek odpovídalo pravděpodobnosti jejich častějšího používání). - opékání není vždy na obě strany...myslím, že se opéká pouze horní část, pokud máte černou stopu (doporučeno, aby byla čistší). - NEJHORŠÍ: dveře jsou již rozbité, mají nějaké plastové držáky mezi 2 stranami a jednoduše se rozbily. A provozovali jsme to opatrně, dokonce jsme nalepili nějaký nárazník na exteriér, abychom do něj nenarazili. - pro nás se při ohřevu NEDOblíží mikrovlnné troubě (ačkoli to bylo jedno z kritérií výběru): buď čekáte příliš dlouho při teplotě

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků