Aurica 90 digestoř

4 459,00 Kč 6 599,00 Kč (s DPH)
 • Komínový a nástěnný digestoř, Stěnový odsavač par
 • Bílá
 • 190 watt
Produktové číslo: 10032767
Aurica 90 digestoř
4 459,00 Kč 6 599,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  3 509,00 Kč 6 599,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Silný: 90 cm široký digestoř s výkonem motoru 190 W do malých až středně velkých kuchyní

 • Výkonný: maximální odsávací výkon až do 610 m³ / h ve 3 stupních

 • Vše na dohled: zapínatelné LED osvětlení varné plochy (2 x 1,5 W) s třídou světelné účinnosti A

Popis produktu

Čistější vzduch v kuchyni: Odsavač par Klarstein Aurica 90 dodá kuchyním elegantní rys a spolehlivě odstraní páru a výpary během vaření.

Digestoř Klarstein Aurica 90 se s výkonem motoru 190 W postará o vzduch bez výparů v malých až středně velkých kuchyních. Tři výkonnostní stupně digestoře s volným prostorem pro hlavu s maximálním průtokem vzduchu až do 610 m³ / h se cíle zaměřují na oblast varné desky. Obzvláště praktická je konstrukce směřující do výšky se šířkou 90 cm, což zajišťuje dostatek prostoru nad pracovní plochou i volnost pohybu. Digestoř přitom nepotřebuje mnoho místa ani do hloubky. Větrání a osvětlení se ovládají pomocí přední ovládací části. Funkce "quicktimer" větrá vzduch ještě 5 minut a potom zařízení vypne. Elegantní digestoř se velmi jednoduše ovládá pomocí integrovaného dotykového panelu s digitálním displejem. Řaditelná světlo s 2 x 1,5 W LED žárovkami efektivně osvětlí varnou plochu.

Nástěnný odsavač par Klarstein Aurica 90 přesvědčí nejen výkonnostními údaji, ale i svým luxusním vzezřením: Bílá přední část s sklopným panelem z lesklého bezpečnostního skla dodává zařízení moderní vzhled, který je doplněn dvoudílným bílým obložením komína. Výkonný, skleněný luxus do kuchyně.

Digestoř lze přestavět pomocí filtru s aktivním uhlím (produkt 10030727) na recirkulační provoz.

Vlastnosti

 • třída energetické účinnosti B
 • 2dílný, bílý komínový obklad (ušlechtilá ocel) s výškou od 40 do 75 cm
 • hliníkové tukové filtry, vhodné do myčky
 • montážní sada s nástěnnými držáky, rozpěrkami a šrouby
 • celkový příkon při zapnutém světle na nejvyšším stupni: 193 W
 • včetně výsuvné odpadní hadice (cca 45 - 150 cm) s průměrem 150/153 mm
 • napájení: 220 - 240 V ~ | 50/60 Hz
Produktové číslo: 10032767

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry (bez obložení komína): cca 90 x 50 x 33 cm (Š x V x H)
 • rozměry (komínový obklad, každá část): cca 20 x 40 x 17,5 cm (Š x V x H)
 • výška krytu komínu: cca 40 - 75 cm
 • odpadní hadice: 15 x 180 cm (Ø x D)
 • délka síťového kabelu: cca 1,40 m
 • hmotnost: cca 20,9 kg

Co bylo posláno

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
40 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
06/06/2024

Trés jolie et efficace

Velmi pěkné a efektní

06/06/2024

Trés pratique, efficace et trés jolie

Velmi praktické, efektivní a velmi pěkné

Ověřená recenze 24/03/2024

Great looking cooker hood. I liked the white look rather than something dark. It is a little noisy but does the job and it’s a great price.

Skvěle vypadající digestoř. Líbil se mi spíš bílý vzhled než něco tmavého. Je trochu hlučnější, ale svou práci plní a je to skvělá cena.

Ověřená recenze 21/03/2024

works really bad, it is really loud, but it doesn't suck the air at all. we already threw it away after 2 weeks.

slecht product, is heel luid en zuigt totaal niet. wij hebben hem na 2 weken alweer naar de stort gebracht.

funguje opravdu špatně, je opravdu hlasitý, ale vůbec nenasává vzduch. už jsme to po 2 týdnech vyhodili. špatný produkt, velmi hlasitý a vůbec žádné sání. Po 2 týdnech jsme to vzali zpět na skládku.

Ověřená recenze 27/12/2023

Hotte performante dans la durée : j'ai acheté cet appareil en décembre 2021 et nous l'utilisons presque tous les jours. Mais comment racheter les filtres ? Je suis perdue dans votre site...

Digestoř s dlouhou životností: Toto zařízení jsem koupil v prosinci 2021 a používáme ho téměř každý den. Jak ale filtry koupit? Ztratil jsem se na vašich stránkách...

Ověřená recenze 10/12/2023

Très bon produit , très beau design

Velmi dobrý výrobek, velmi pěkný design

Ověřená recenze 17/11/2023

Fonctionne très bien, design élégant, bon rapport qualité prix

Funguje velmi dobře, elegantní design, dobrá hodnota za peníze

Ověřená recenze 21/09/2022

Alles super

Všechno skvělé

Ověřená recenze 16/03/2022

Wir haben eine Haube mit Abluft gehabt, bei jedem Sturm klapperte alles. Daher der Wechsel auf Umluft. Natürlich ist das Gerät ziemlich laut gegenüber dem alten, aber klar der Motor und die Saugleistung ist hoch. Somit lauter. Passende Kohlefilter mussten leider woanders bestellt werden, die gibt es bei Amazon nicht. Montage war etwas Tricky da man im Gehäuse Schrauben muss, und die meisten Schraubenzieher einfach zu groß sind. Aber zu zweit lässt es sich gut montieren. Durch die Glas Oberfläche auch sehr einfach zu reinigen. Einfach mit einem Lappen oder Glasreiniger und fertig. Hat der Küche direkt neuen Glanz verliehen ;)

Měli jsme digestoř s odpadním vzduchem, v každé bouřce všechno rachotilo. Proto přechod na cirkulaci vzduchu. Zařízení je samozřejmě oproti starému dost hlučné, ale jednoznačně motor a sací výkon jsou vysoké. Tak hlasitěji. Vhodné uhlíkové filtry se bohužel musely objednat jinde, u Amazonu nejsou k dostání. Montáž byla trochu složitější, protože musíte zašroubovat pouzdro a většina šroubováků je prostě příliš velká. Ale je snadné sestavit ve dvou lidech. Skleněný povrch se také velmi snadno čistí. Jednoduše použijte hadřík nebo čistič skla a máte hotovo. Dala kuchyni nový lesk ;)

Ověřená recenze 22/01/2022

Die Dunstabzugshaube war gut verpackt. Der Karton war außen zwar beschädigt (DHL eben…) aber drin war alles in Ordnung und sicher fixiert. Die Montage ging schnell, die Haube liegt von der Lautstärke und Saugleistung her im mittleren Bereich, jedoch muss man hier einfach den Preis beachten. Wer ein Superhightechgerät möchte ist mit locker 1000,- Euro dabei und selbst da hatten wir eher schlechte Erfahrungen mit unserer ersten Dunstabzugshaube gemacht. Die Haube ist gut zu reinigen, sieht sehr stylisch aus, erfüllt seinen Zweck und ist wirklich preiswert. Mehr benötige ich nicht. Daher Daumen hoch und gerne wieder!

Kapota byla dobře zabalená. Krabice byla zvenku poškozená (DHL jen...), ale uvnitř bylo vše v pořádku a bezpečně upevněno. Montáž byla rychlá, digestoř je objemově i sacím výkonem ve středním pásmu, ale tady je třeba jen zvážit cenu. Pokud chcete super high-tech zařízení, seženete ho klidně za 1000 eur a už tehdy jsme měli s naším prvním odsavačem dost špatné zkušenosti. Digestoř se snadno čistí, vypadá velmi stylově, plní svůj účel a je opravdu levná. Víc nepotřebuji. Takže palec nahoru a ještě jednou rád!

Ověřená recenze 03/01/2022

Alter geredt war kaputt

Stará řeč byla rozbitá

Ověřená recenze 08/12/2021

Wir sind mit Artikel, der Beschreibung, Leistung und Service sehr zufrieden.

Jsme velmi spokojeni se zbožím, popisem, výkonem a službami.

Ověřená recenze 01/12/2021

Wir haben sie in weiss,sieht toll,stylisch aus! könnte leiser sein!

Máme je v bílé barvě, vypadají skvěle, stylově! mohl být tišší!

Ověřená recenze 17/08/2021

leider etwas laut. sieht sehr hochwertig und gut aus. hat kein Rellye eingebaut für ein Fenstermagnetkontakt. Kann man selbst leicht einbauen.

bohužel trochu hlučné. vypadá velmi dobře a kvalitně. nemá vestavěné relé pro kontakt okenního magnetu. Můžete si jej snadno nainstalovat sami.

Ověřená recenze 08/07/2021

Einfache und klare Dunstabzugshaube. Hübsches Design. Was die Hersteller mal wieder nicht können, ist vernünftige Universaldübel reinzupacken. Beim lockdown im März mal eben zum Baumarkt ist leider nicht möglich - warum wird immer an diesen Cent Beträgen gespart. Eine Schablone wie andere Hersteller sie mitgeben wäre auch was feines. Kundenservice ist da was anderes, aber so leicht zu erfüllen. Auf Stufe drei ist der Abzug mit Filter sehr laut, aber sicher nötig. Sie hat ja ordentlich Bumms in der Umwälzung.

Jednoduchý a přehledný odsavač par. Pěkný design. Co výrobci opět neumí, je zabalit rozumné univerzální hmoždinky. Bohužel během březnové výluky není možné jít do železářství - proč se vždy šetří na těchto centech. Šablona, jakou jim dávají jiní výrobci, by byla také pěkná. Zákaznický servis je něco jiného, ale tak snadného splnit. Na úrovni tři je spoušť s filtrem velmi hlasitá, ale určitě nezbytná. V oběhu má hodně třesku.

Ověřená recenze 24/06/2021

Da Wir bei Uns komplett saniert haben wurde natürlich auch die Küche in "Angriff" genommen Und da wir auf eine Weiß Hochglanz front mit Schwarzen Schränken gegangen sind sollte auch eine große Abzugshaube aus Glas her und am besten in Schwarz! Nach längerer Suche und vergleichen sind wir bei der Klarstein gelandet. Eins vorweg : Wir bereuen den Kauf KEINE Sekunde Die Abzugshaube macht was Ihr Job ist! Sie saugt den Geruch und Dampf brav ein! Optisch ist es einfach ein Hingucker aufgrund der Größe ! Verarbeitung ist sehr sehr hochwertig! Reinigung des Glases ist einfach und gut! Auch wenn der Preis vielleicht etwas höher ist und die Filter noch mal was kosten ist es eine Investition die sich definitiv Lohnt! Sollten Wir noch einmal was ändern im Küchenbereich würde ich definitiv wieder auf Klarstein zurückgreifen :)

Vzhledem k tomu, že jsme náš dům kompletně zrekonstruovali, byla samozřejmě "řešena" i kuchyně a jelikož jsme šli do bílého vysoce lesklého čela s černými skříňkami, měli bychom mít i velký skleněný odsavač par a nejlépe v černé barvě! Po dlouhém hledání a srovnávání jsme skončili u Klarsteinu. Za prvé: Nelitujeme koupě ani vteřinu Odsavač par dělá to, co je vaším úkolem! Dobře nasává vůni a napařuje! Opticky jednoduše upoutá pozornost svou velikostí! Zpracování je velmi kvalitní! Čištění skla je snadné a dobré! I když je cena možná o něco vyšší a filtry zase něco stojí, je to investice, která se rozhodně vyplatí! Pokud bychom opět něco změnili v prostoru kuchyně, určitě bych Klarstein znovu použil :)

Ověřená recenze 04/06/2021

Naja saugt nicht so wie erhofft und die Lautstärke ist schon nervig.

No, necucá to podle očekávání a hlasitost je otravná.

Ověřená recenze 05/04/2021

Gute Gaube. Optisch ansprechend, gute Abluftkleistung. Leider sehr laut.

Dobrý vikýř. Vizuálně atraktivní, dobrý výkon odváděného vzduchu. Bohužel velmi nahlas.

Ověřená recenze 10/03/2021

Die Abzugshaube ist voll okay leichte Montage und super Saugleistung, In Stufe drei ist sie etwas laut hat dann aber auch eine sehr hohe SaugleistungDie man im Normalfall nicht immer braucht. Also ich finde Preisleistung voll okay

Odsavač je naprosto v pořádku, snadná montáž a super sací výkon, v úrovni tři je trochu hlučný, ale pak má také velmi vysoký sací výkon, který v běžných případech není vždy potřeba. Takže si myslím, že hodnota za peníze je v pořádku

Ověřená recenze 17/02/2021

Ich kann so manche berichte nicht verstehen, alle wollen Leistung aber kein Geräusch. Die sind im Kloster besser aufgehoben als hier. Nun zu uns......wir waren sehr überrascht ,aussehen und Leistung absolut genauso wie Beschrieben( Lesen Bildet), nicht bei allen. Wir werden zu jeder zeit das Produkt weiter Empfehlen. 5******

Některým hlášením nerozumím, každý chce výkon, ale žádný hluk. V klášteře se mají lépe než tady. Teď k nám......byli jsme velmi překvapeni, vzhled a výkon naprosto stejný, jak je popsáno (čtení formulářů), vůbec ne. Produkt kdykoli doporučíme. 5*****

Ověřená recenze 06/02/2021

Ich habe die größere Dunstabzugshaube über einem 60cm Kochfeld gewählt, damit auch alles weggesaugt wird. Das tut sie auch. Auch die Beleuchtung ist gut. Die Dunstabzugshaube hat einiges an Gewicht und wird zum einen von einem stabilen Eisenwinkel gehalten und zum anderen durch Schrauben in der Rückwand. Diese sind allerdings nur sehr schwer zu befestigen. Hier wäre für die Montage eine Bohrschablone ein sehr nettes Add-on. Meine Dunstabzugshaube arbeitet im Umluftbetrieb, von daher habe ich direkt die Aktivkohlefilter bestellt und auch montiert. Die Montage selbiger ist einfach, schon fast zu einfach. Sie werden mit einer einfachen Drehung befestigt. Da ist kein Einrasten, was mich etwas irritiert hat. Bin jetzt gespannt, wie sich die Dunstabzugshaube im täglichen Gebrauch bewährt.

Větší odsavač par jsem volila přes 60cm varnou desku, aby se také vše odsálo. Ona také. Osvětlení je také dobré. Digestoř má velkou váhu a je držen z jedné strany stabilní železnou konzolou a z druhé strany šrouby v zadní stěně. Ty se však připevňují velmi obtížně. Vrtací šablona by byla velmi pěkným doplňkem pro montáž. Můj odsavač par pracuje v recirkulačním režimu, takže jsem si rovnou objednal a nainstaloval filtr s aktivním uhlím. Samotná montáž je snadná, až příliš snadná. Připevňují se jednoduchým otočením. Není tam žádné praskání, což mě trochu naštvalo. Teď jsem zvědavý, jak si digestoř povede při každodenním používání.

Ověřená recenze 10/01/2021

Wegen eines neuen Gaskochfeldes brauchten wir eine stärkere Haube. Dieses Gerät sieht sehr gut aus, ist leicht zu bedienen und zu reinigen. Stufe 2 ist noch recht leise, Stufe 3 braucht man nur bei Kochen auf mehr als 2 Feldern. Die Küche bleibt tatsächlich frei von Gerüchen. Absolute Kaufempfehlung.

Potřebovali jsme silnější digestoř kvůli nové plynové varné desce. Toto zařízení vypadá velmi dobře, snadno se používá a čistí. Úroveň 2 je stále celkem tichá, úroveň 3 je potřeba pouze při vaření na více než 2 polích. Kuchyně skutečně zůstane bez zápachu. Absolutní doporučení ke koupi.

Ověřená recenze 09/11/2020

Ich schreibe ja eigentlich keine Bewertungen aber hier mach ich das gerne, ich bin einer der liest immer erst die negativen Bewertungen, was so negativ bewertet wurde es sei viel zu laut dem kann ich garnicht recht geben auf Stufe 3 angenehmer Geräusche pegel zumal sollte man hier auch nachsicht zeigen das ding hat eine saugleistung von über 600 m³volumen unsere alte hatte Hälfte und war viel lauter und zum thema motor ratert wir haben es jetzt knapp 2 wochen im Einsatz alles gut nix ratert. Und optisch macht das teil schon was her finde ich schöne glas Oberfläche und der preis echt hammer Und zur Verpackung alles gut so wie es sein soll Und wie viele eine schlechte Bewertung zum Artikel abgeben weil die Verpackung schlecht war find ich ja schon etwas .... Naja Top Kauf Top Top Top

Vlastně nepíšu žádné recenze, ale dělám to tady rád, jsem jeden z těch, kteří si vždy jako první přečtou negativní recenze, které byly hodnoceny tak negativně, že to bylo až moc nahlas, nemůžu se vůbec shodnout úroveň 3, příjemná hladina hluku, zvláště když byste tu měli být také projevit shovívavost ta věc má sací kapacitu přes 600 m³ objem naše stará měla poloviční a byla mnohem hlasitější a na téma motoru hádali jsme nyní používali už skoro 2 týdny je vše v pořádku nic nehádal. A opticky ta součástka vypadá dobře, krásný skleněný povrch a cena mi připadají opravdu úžasné A všechno na obalu je dobré, jak má být A kolik lidí hodnotí špatně, protože obal byl špatný, něco jsem našel. .. No top nákup top top top

Ověřená recenze 20/10/2020

Die Funktion entspricht vollkommen den Erwartungen. Die Haube sieht sehr gut aus. Nur die Geräusche des Lüfters sind störend. Und eine bessere Installationsanleitung wäre hilfreich.

Funkce je zcela podle očekávání. Kapota vypadá velmi dobře. Nepříjemný je pouze hluk ventilátoru. A pomohl by lepší instalační návod.

Ověřená recenze 30/07/2020

Gibt nix zu Meckern gut verarbeitet sehr gut im Transportkasten verpackt das müsste auch bei anderen so sein.

Není co vytknout kvalitně zpracované velmi dobře zabaleno v přepravní krabici, což by mělo být i u ostatních.

Ověřená recenze 23/04/2020

Eine sehr hübsche Dunstabzugshaube zum kleinen Preis leider für mich etwas zu laut auf höchster Stufe wobei ich auch geräuschempfindlich bin.

Velmi pěkný odsavač par za malou cenu, bohužel na mě na nejvyšší úrovni trochu moc hlasitý, i když jsem také citlivý na hluk.

Ověřená recenze 12/03/2020

Die Haube ist praktisch und formschön. Sie verschwindet optisch da einklappbar und weiß. Jedoch finde ich sie recht laut. Im Großen und Ganzen bin ich aber zufrieden. Den Aktivkohlefilter habe separat von Reflekta bestellt-für 1/4 des Originalpreises.

Kapuce je praktická a tvarovaná. Opticky mizí, protože je skládací a bílý. Nicméně mi připadají docela hlasité. Ale celkově jsem spokojená. Filtr s aktivním uhlím jsem objednal samostatně u Reflekta - za 1/4 původní ceny.

Ověřená recenze 22/02/2020

Habe die Haube jetzt seit 4 Monaten in Betrieb. Sie sieht schick aus und funktioniert einwandfrei. Aber der Geräuschepegel lässt doch sehr zu wünschen übrig. Hatte sie erst über Abluft in Betrieb und da war sie sehr laut. Kam vielleicht dadurch das ich den Abluftkanal von 16cm auf 10cm minimieren musste. Bin dann mit filter auf Umluft umgestiegen und jetzt ist sie ein bisschen leiser. Finde es aber immer noch zu laut.

Kapotu používám již 4 měsíce. Vypadá to šik a funguje perfektně. Ale úroveň hluku ponechává mnoho přání. Používal se pouze odváděným vzduchem a byl velmi hlasitý. Možná proto, že jsem musel minimalizovat výfukové potrubí z 16 cm na 10 cm. Přešel jsem pak na cirkulační vzduch s filtrem a teď je to o něco tišší. Stále se mi to zdá příliš hlasité.

Ověřená recenze 09/01/2020

Für bdas Geld eine wirklich ordentliche Abzugshaube. Hochpreismodelle sind definitiv leiser, aber der Geräuschpegel ist für den Preis wirklich mehr als angemessen und beim Kochen nicht störend. Empfehlung!

Za ty peníze opravdu slušný odsavač par. Špičkové modely jsou rozhodně tišší, ale hlučnost je vzhledem k ceně opravdu více než rozumná a při vaření neobtěžuje. Doporučení!

Ověřená recenze 28/12/2019

Nutze es seit einem Monat, Preis-Leistung ist top, Saugfähigkeit ganz gut und sieht auch noch gut aus. Kann ich empfehlen.

Používám ho měsíc, poměr cena/výkon je skvělý, savá docela dobře a také dobře vypadá. Mohu doporučit.

Ověřená recenze 22/12/2019

Es gibt drei verschiedene Saugleistungen, je mehr desto lauter wird es allerdings auch. Die Klappe lässt sich öffnen, daher kann die Absaugung noch besser wirken. Man kann auch ein Licht anmachen, was beim Kochen sehr vorteilhaft ist und angenehm vom Licht her.

Existují tři různé sací výkony, ale čím více, tím hlasitější. Klapka se dá otevřít, takže odsávání může fungovat ještě lépe. Můžete si také rozsvítit světlo, což je velmi přínosné při vaření a příjemné ze světla.

Ověřená recenze 13/11/2019

Schnelle Lieferung Termin Angabe stimmte, sehr guter Preis, Guter Verkäufer, Qualität naja schrauben locker und schief zusammen gebaut , , Leistung könnte besser sein

Rychlé dodání Údaje o datu byly správné, velmi dobrá cena, dobrý prodejce, kvalita, dobře, šrouby jsou uvolněné a sestavené křivě, výkon by mohl být lepší

Ověřená recenze 13/11/2019

Super Design! Sehr gut verpackt. Nach dem nach 10 Tage, eine total verbeulte Dunstabzugshaube von hornbachonline bei uns eingetroffen ist folgte dann ein absolut unterirdischer Kundenservice und Rücksendungsmarathon über weitere 4 Wochen bis zur Rückerstattung. Klarstein über Amazon war von der Bestellung bis Lieferung alles in 4 Tagen erledigt:-))))

Úžasný design! Velmi dobře zabaleno. Po 10 dnech k nám dorazil totálně promáčknutý odsavač par od hornbachonline, následoval naprosto podzemní zákaznický servis a maraton návratu na další 4 týdny do vrácení peněz. Klarstein přes Amazon, od objednání až po doručení, vše proběhlo za 4 dny :-))))

Ověřená recenze 17/10/2019

SUPER Desing! In WEIß. Macht die küche "nicht"kleiner auf den Blickfang... Leider etwas zu laut schon auf Stufe 1. Man muss aber min. Auf Stufe 2 stellen weil die Saugleistung sonnst nicht reicht. Die Montage höhe wurde dabei aber eingehalten. Aber der Preis stimmt dafür. Vielleicht gibt es ja irgend eine Dämmung für das Innengehäuse. .. Sehr gut Verpackt und ohne Macken in der vorgesagte Lieferzeit angekommen. DANKESEHR.

ÚŽASNÝ design! V bílé. Dělá kuchyň "ne" menší, aby upoutala pozornost... Bohužel je to trochu moc hlasité i na úrovni 1. Musíte ji ale nastavit alespoň na úroveň 2, protože sací výkon jinak nestačí. Montážní výška však zůstala zachována. Ale cena tomu odpovídá. Možná existuje nějaká izolace pro vnitřní pouzdro. .. Velmi dobře zabaleno a dorazilo bez problémů v předpokládané době dodání. DĚKUJI MNOHOKRÁT.

Ověřená recenze 30/05/2019

Ich habe monatelang nach einer guten und preisgünstigen Abzugshaube gesucht und habe sie dann endlich bei Klarstein gefunden. Sie ist zwar etwas laut aber erfüllt ihren Zweck. Wichtig war mir, dass die Klappe Stoßdämpfer hat und nicht wie bei den Anderen einfach nur runterbaumelt.

Už měsíce jsem hledal dobrý a levný odsavač par a nakonec jsem ho našel u Klarstein. Je trochu hlučnější, ale plní svůj účel. Bylo pro mě důležité, aby klapka měla tlumiče a jen tak nevisela dolů jako ostatní.

Ověřená recenze 23/04/2019

Sie erledigt das was sie soll ohne Einwand. Geräuschpegel ist schon auf der untersten Stufe ziemlich hoch! Design ist sehr gelungen. Preis-Leistungs-Verhältnis ist sehr gut!

Dělá to, co má dělat bez námitek. Hladina hluku je poměrně vysoká i na nejnižší úrovni! Design je velmi zdařilý. Poměr cena výkon je velmi dobrý!

Ověřená recenze 29/01/2019

Das Produkt tut was es soll. Es saugt die Dämpfe vom Kochen gut ab. Wie aus einigen Rezesionen hier schon hervorgegangen ist, ist das Gebläse sehr laut und die in der Gebrauchsanleitung abgebildete dürftige Minieinbauanleitung passt nicht zu der gelieferten Dunstabzugshaube. Zwar ist in der Bedienunsgsanleitung ein CE Zeichen abgebildet, aber an der Haube selbst ist dieses CE Zeichen nicht vorhanden. Ebenso fehlt aber auch die Conformitätserklärung des Herstellers im Handbuch. Wie es das Gesetz für Maschinen vorgibt, die nach Maschinenrichtlinie gefertigt werden. Hier wird vom Hersteller geschlampt. Trotzdem versieht die Haube ihren Dienst. Dass das Touchfeld an der Haube zum Teil sehr oft betatscht werden muss, bis die Haube anfängt zu funktionieren, dass die Schräubchen zur Befestigung für die beigefügten Dübel zu dünn sind und dass die Haube sehr laut ist, führt zu Punktabzug.

Produkt dělá, co má. Dobře odsává výpary z vaření. Jak poukázaly některé zde uvedené recenze, ventilátor je velmi hlasitý a špatný malý instalační návod zobrazený v návodu neodpovídá dodané digestoři. Přestože je v návodu k obsluze uvedeno označení CE, na samotném odsavači se toto označení CE nenachází. V návodu také chybí prohlášení výrobce o shodě. Jak stanoví zákon pro stroje, které jsou vyrobeny podle směrnice o strojních zařízeních. Tady je výrobce lajdácký. Přesto digestoř dělá svou práci. Skutečnost, že dotykové pole na kapotě je někdy nutné velmi často sahat, než digestoř začne fungovat, že šrouby pro upevnění hmoždinek, které jsou součástí dodávky, jsou příliš tenké a že kapota je velmi hlasitá, vede ke srážce bodů.

Ověřená recenze 24/09/2018

Tolles Produkt, die Abzugshaube Sieht sehr gut aus, schick und modern. Aufbau war sehr leicht und für mich gut verständlich. Die Abzugshaube zieht Luft sehr Stark, sogar auf der stufe 1, ist etwas zu laut, aber stört mich und meine Frau nicht. Kaminblech ist ausziehbar und ist sogar ausziehbare Kaminrohr aus kunststoff im Lieferumfang auch dabei. Wandbefestigungsschrauben, wie die anderen schon hier beschrieben haben, sind nicht zu gebrauchen und müssen nachgekauft werden (ich habe eigenen Schrauben benutzt). Beleuchtung ist auch angenehm und hell genug, auch Tagsüber. Allgemein bin ich sehr zufrieden und kann wirklich diese Dünstabzugshaube weiter empfehlen.

Skvělý produkt, kapuce Vypadá velmi dobře, šik a moderně. Nastavení bylo velmi snadné a pochopil jsem to. Digestoř nasává vzduch velmi silně, dokonce i na úrovni 1 je trochu příliš hlasitý, ale mě a mé ženě to nevadí. Komínová deska je výsuvná a součástí dodávky je i výsuvná plastová komínová trubka. Vruty pro montáž na stěnu, jak zde již popisovali ostatní, jsou k ničemu a musí se dokoupit (použil jsem vlastní šrouby). Osvětlení je také příjemné a dostatečně jasné, a to i během dne. Celkově jsem velmi spokojen a mohu tento odsavač par opravdu doporučit.

Ověřená recenze 27/12/2017

Die Lieferung war super schnell und die Ware sehr sicher und gut verpackt. Leider hatte die Dunstabzugshaube einen kleinen Schönheitsfehler weswegen ich die zurückschicken müsste. Die Rückgabe/Tausch ist ohne Probleme und blitzschnell gegangen. Das ist ein Super Service und Kundenfreundlichkeit. Die neue Dunstabzugshaube ist Einwandfrei und genauso wie die vorherige richtig gut und sicher verpackt. Die Montage hat mein Mitbewohner erledigt. War gar nicht so schwer. Das Gerät sieht edel und modern aus. Was ich super finde ist dass man sich an den Kopf nicht stoßen kann. Einfach perfekt! Mit der Leistung bin auch gut zufrieden. Ich kann es jedem empfehlen der eine schicke, preiswerte und leistungsstarke Dunstabzugshaube sucht.

Doručení bylo super rychlé a zboží bylo velmi bezpečné a dobře zabalené. Bohužel odsavač par měl malou vadu, proto jsem ho musel poslat zpět. Vrácení/výměna proběhla bez problémů a bleskově. To je skvělá služba a vstřícnost k zákazníkům. Nový odsavač par je bezchybný a stejně jako ten předchozí opravdu dobře a bezpečně zabalený. Montáž dělal můj spolubydlící. Nebylo to tak těžké. Zařízení vypadá elegantně a moderně. Co považuji za skvělé, je, že si nemůžete narazit hlavu. Prostě perfektní! S výkonem jsem také spokojený. Doporučil bych ho každému, kdo hledá stylový, cenově dostupný a výkonný odsavač par.

Ověřená recenze 13/12/2017

Ich bin mit der Klarstein Aurica 60 Dunstabzugshaube sehr zufrieden. Das Preis-Leistungs-Verhältnis hat mich wirklich überzeugt. Die Abzughaube fängt neben dem Dampf auch Gut Gerüche ein, damit nicht immer alles danach riecht was man kocht. Es gibt 3 Leistungsstufen, welche jeder Art von kochen gerecht werden. Auch die aufklappbare Front ist äußerst praktisch, sowie die intensive Lichtstärke. Neben dem edlen und modernen Design hat mir auch die Touchfunktion gefallen. Am aller besten ist jedoch die leichte Bedienung, mit der man trotzdem sehr gute Leistung hervorbringt. Ich mit dem Kauf Sehr zufrieden.

S digestoří Klarstein Aurica 60 jsem velmi spokojen. Poměr cena výkon mě opravdu přesvědčil. Digestoř kromě páry zachycuje i dobré vůně, takže vše, co vaříte, ne vždy voní. K dispozici jsou 3 úrovně výkonu vhodné pro jakýkoli typ vaření. Mimořádně praktické je také odklápěcí čelo, stejně jako intenzivní intenzita světla. Kromě elegantního a moderního designu se mi líbila i dotyková funkce. Nejlepší ze všeho je však snadné použití, se kterým můžete stále podávat velmi dobrý výkon. S nákupem jsem velmi spokojen.