Beersafe L Crystal White lednice

5 779,00 Kč 9 399,00 Kč (s DPH)
 • Chladnička
 • Bílá
Produktové číslo: 10033121
Beersafe L Crystal White lednice
5 779,00 Kč 9 399,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  4 546,00 Kč 9 399,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Kompaktní rozměry: prostorově úsporná chladnička pro malé domácnosti, do pokojů, salónků nebo kanceláří

 • Prostorná: kapacita 47 litrů se dvěma flexibilně umístitelnými kovovými rošty

 • Vychlazení dle výběru: 5 úrovní chlazení pro teploty od 0 do 13 °C

Popis produktu

Dokonalé chlazení v elegantní bílé barvě. Lednice na nápoje Klarstein Beersafe L Crystal White je ideálním místem pro skladování čerstvých potravin a chlazených nápojů v malých domácnostech, místnostech pro večírky, kancelářích nebo zahradních domcích!

Lednice na nápoje Klarstein Beersafe L Crystal White je díky svým kompaktním rozměrům velmi prostorná z hlediska úložného prostoru: 47 litrů využitelného prostoru na dvou kovových roštech poskytuje dostatek místa pro širokou škálu potravin od jogurtů a sýrů až po maso a zeleninu nebo také pro chlazení osvěžujících nápojů. Tři police s odstupem po 8 cm poskytují různé možnosti flexibilního uspořádání vnitřního prostoru zařízení. Pro chlazení je k dispozici 5 úrovní regulace výkonu. Zařízení Beersafe L vytváří zvláštní dojem především svým senzačním designem: skleněné dveře s rámem z ušlechtilé oceli umožňují neustálý pohled do interiéru bílé konstrukce. Samostatně vypínatelné LED světlo uvnitř jednotky osvětluje uložené potraviny studeným bílým světlem.

Díky systému EcoExcellence je lednice Klarstein Beersafe L Crystal White mimořádně šetrná k životnímu prostředí: její výkonný termoelektrický chladicí systém pracuje tak efektivně, že získala třídu energetické účinnosti E. Kromě toho je tato technologie s provozní hlučností 43 dB mimořádně tichá, takže je vhodná pro použití v hotelových pokojích a pokojích pro hosty.

Energeticky úsporná lednice je přínosem pro každou malou domácnost: lednice Klarstein Beersafe L Crystal White

Vlastnosti

 • výškově nastavitelné nožičky pro vyrovnání nerovností podlahy
 • objem: 47 litrů
 • třída energetické účinnosti: E
 • okolní teplota pro nejlepší provoz: 25 °C
 • 3 police s roztečí po 8 cm
 • snadné čištění
 • provozní hluk: 43 dB
 • chladicí prostředek: R600a
 • doraz dveří: vpravo (nelze vyměnit)
 • napájení: 220 – 240 V~ | 50/60 Hz
Produktové číslo: 10033121

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 47,5 x 50 x 48 cm (Š x V x H)
 • rozměry vnitřního prostoru: cca 40,5 x 42 x 16,5 / 34,5 cm (Š x V x H)
 • police (velká): 41,5 x 31,5 cm (Š x H)
 • police (malá): 41,5 x 16,5 cm (Š x H)
 • hmotnost: cca 16,6 kg

Co bylo posláno

 • 1x lednička
 • 1x kovový rošt (velký)
 • 1x kovový rošt (malý)
 • Návod k použití v němčině (další jazyky: angličtina)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
77 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 29/05/2024

fantastica idea de verano

fantastický letní nápad

Ověřená recenze 15/04/2024

Kühlschrank wurde heute geliefert und direkt in Betrieb genommen. Positiv fällt die Optik auf, Edelstahl und schwarzer Korpus macht was her. Wie andere Bewertungen schon aussagen, ist das Betriebsgeräusch recht laut. In der Küche ist es für uns ok, in einen Wohnräume kann man ihn nicht stellen.

Ein absoluter Witz ist die Beleuchtung, die als "weiße LED" beworben wird. Das Licht ist weder weiß, noch handelt es sich um LED. Hier wird eine asbach uralt 10W Halogenlampe verbaut, die bereits nach 30 Sekunden Brenndauer so heiß ist, dass man sie mit den Fingern nicht anfassen sollte. Den Gag eine Hitze erzeugende Lampe in einen KÜHLSCHRANK zu bauen, muss ich wohl nicht erklären. Ganz abgesehen davon, dass hier etwas beworben wird, was man schlichtweg nicht geliefert bekommt. Aus meiner Sicht ist das irreführende Werbung und ob der Verkauf dieser Lampen überhaupt noch erlaubt ist.. zumindest zweifelhaft.

Werde die Lampe durch eine Osram LED Lampe ersetzen, man kommt zumindest gut ran. Ist aber gelinde gesagt eine Unverschämtheit, macht Aufwand und kostet mich nochmal 5 bis 10 €. Bitte nachbessern oder zumindest die Artikelbeschreibung anpassen.

Achso und eine Versandinformation wäre auch toll - der DHL Mensch stand hier heute unangekündigt mit meinem Kühlschrank. Purer Zufall, dass ich heute zu Hause war. Keine Ahnung wie ich das Teil bei der Post hätte abholen sollen wenn's an die Filiale gegangen wäre. 2024 kann man ja ne Sendungsverfolgung erwarten denke ich.

Kühlschrank insgesamt 4 Sterne, je 1 Stern Abzug für irreführende Angaben und mangelnde Kommunikation. Wenn hier nachgebessert wird, passe ich gern meine Bewertung an.

Lednice byla dnes doručena a ihned uvedena do provozu. Vzhled je pozitivní, nerezová ocel a černé tělo vypadají skvěle. Jak říkají jiné recenze, provozní hluk je poměrně hlasitý. V kuchyni nám to jde, ale do obýváku to nedáš. Osvětlení, které je inzerováno jako „bílá LED“, je absolutní vtip. Světlo není bílé ani LED. Je zde instalována starodávná halogenová žárovka asbach 10W, která je již po 30 sekundách hoření tak horká, že byste se jí neměli dotýkat prsty. Asi nemusím vysvětlovat roubík se zabudováním lampy generující teplo do CHLADNIČKY. Nemluvě o tom, že se zde inzeruje něco, co vám prostě nedoručí. Dle mého názoru se jedná o klamavou reklamu a zda je prodej těchto lamp stále povolen je přinejmenším pochybné. Vyměním lampu za LED lampu Osram, alespoň se k ní dá snadno dostat. Ale je to přinejmenším nehoráznost, stojí to hodně úsilí a stojí mě to dalších 5 až 10 €. Vylepšete nebo alespoň upravte popis položky. Jo, a informace o dopravě by byly také skvělé - osoba DHL tu dnes byla neohlášeně s mou ledničkou. Byla to čirá náhoda, že jsem byl dnes doma. Netuším, jak bych si zásilku na poště vyzvedla, kdyby mi byla doručena na prodejnu. Myslím, že sledování zásilky můžete očekávat v roce 2024. Chladnička 4 hvězdičky celkově, 1 hvězdička odečtena za zavádějící informace a nedostatek komunikace. Pokud zde dojde ke zlepšení, rád své hodnocení upravím.

Ověřená recenze 12/04/2024

Muutenhan voisi olla hyväkin,,, mutta 6-viikkoa sitten tilattu ja maksettu ennakkomaksuna ! No, ei ole tullut mitään viestiä ko, kaapista eikä myöskään toimitusta ! En suosittele maksamaan Klarsteinille mitään ennakkomaksuna !

Jinak by to mohlo být dobré,,, ale objednáno před 6 týdny a zaplaceno předem! No, nepřišla ani žádná zpráva z kabinetu nebo dodávky! Nedoporučuji platit Klarstein nic předem!

Ověřená recenze 12/02/2024

Perfect!

Perfektní!

Ověřená recenze 05/02/2024

Nous sommes très satisfait du produit, surtout par ces dimensions optimisées et son tarif intéressant. C'est bien que la porte soit réversible mais du coup le nom de la marque se retrouve inscrit à l'envers. On nous a même demandé si on l'avait installé à l'envers :-)))

S výrobkem jsme velmi spokojeni, zejména s jeho optimalizovanými rozměry a atraktivní cenou. Je dobře, že jsou dvířka oboustranná, ale najednou je jméno značky napsané obráceně. Dokonce se nás ptali, jestli jsme to nainstalovali obráceně :-)))

Ověřená recenze 01/05/2023

in 2022 gekocht en zeer tevreden. Alleen de temperatuurweergave kan lager weergegeven worden want je moet bijna op je knieen liggen om te kunnen aflezen.
Ik hoop dat de weergave in mijn tweede koelkastje lager geplaatst is (1-5-2023 besteld).
voor het overige prima drankkast.

koupeno v roce 2022 a velká spokojenost. Nižší lze zobrazit pouze zobrazení teploty, protože musíte ležet téměř na kolenou, abyste mohli číst. Doufám, že displej v mé druhé lednici je umístěn níže (objednáno 1.5.2023). jinak dobrá skříň na alkohol.

Ověřená recenze 12/10/2022

Habe den Kühlschrank für einen Partyraum gekauft. Da passt dieser optisch super hin. Qualität stimmt ebenfalls.

Koupili jsme ledničku do společenské místnosti. Vypadá to tam skvěle. Kvalita je také správná.

Ověřená recenze 11/10/2022

Sieht hübsch aus im Büro, kühlt gut aber manchmal macht der schon ordentlich Krawall. Da war mein alter Severin leiser, bis er kaputtging. Also für Leute die irgendwas wie Therapie machen würde ich den nicht empfehlen. Etwas genervt hat mich, dass man zur Endmontage die Dichtung abziehen muss, um den Türgriff anzuschrauben. Davon war im Manual nicht die Rede.

V kanceláři vypadá pěkně, dobře chladí, ale někdy to dělá pořádný rámus. Můj starý Severin byl tehdy tišší, až to prasklo. Takže lidem, kteří dělají něco jako terapii, bych to nedoporučoval. Trochu mi vadilo, že kvůli finální montáži bylo nutné sundat těsnění, aby bylo možné našroubovat kliku dveří. V návodu to nebylo zmíněno.

Ověřená recenze 01/10/2022

Super Kühlschrank , ich bin sehr zufrieden.

Skvělá lednice, jsem velmi spokojená.

Ověřená recenze 29/09/2022

It looks and works great but it's definitely too loud for a bedroom.

Vypadá a funguje skvěle, ale pro ložnici je rozhodně příliš hlasitý.

Ověřená recenze 28/09/2022

Tolles Gerät, stylisch, macht was es soll- kühlt schnell in kurzer Zeit, Geräuschpegel o k , Stromverbrauch bleibt abzuwarten. Sieht toll aus mit der Glastür und dem LichtGute Verarbeitung Bestellt in Silber/ grau- passt zufällig zum großen Kühlschrank Mein Mann ist begeistert, war ein Geschenk. Es passen 30 Bierflaschen a 0,33 ltr rein- die nächste Party kann kommen ️ Wir sind begeistert und können den Klarsteiner Beersafe nur empfehlen. Der normale Preis ist etwas hoch (249€) habe aber im Angebot unter 200 € gekauft. Aber man muss auch sagen: gute Verarbeitung, einstellbarer Temperaturbereich ab 0 Grad, super Eyecatcher:- es lohnt sich das Geld auszugeben

Skvělé zařízení, stylové, dělá, co má - rychle chladí za krátkou dobu, hlučnost ok, spotřeba se teprve uvidí. Vypadá skvěle se skleněnými dvířky a světlem Dobré zpracování Objednáno ve stříbrné/šedé barvě - hodí se k velké lednici Můj manžel je nadšený, byl to dárek. Vejde se 30 pivních lahví po 0,33 litru - další párty může přijít ️ Jsme nadšeni a Klarsteiner Beersafe můžeme jen doporučit. Normální cena je trochu vysoká (249 €), ale koupil jsem ji ve slevě pod 200 €. Ale také musíte říct: dobré zpracování, nastavitelný rozsah teplot od 0 stupňů, super poutač: - stojí za to utratit peníze

Ověřená recenze 19/09/2022

Ich benutze diesen Kühlschrank draußen im Garten in unserer Sitzecke (überdacht). Er wird hauptsächlich als Weinkühler genutzt, geht aber auch mit Bier u.ä.

Tuto lednici používám venku na zahradě v našem posezení (zastřešené). Používá se především jako chladič vína, ale lze jej použít i na pivo a podobně.

Ověřená recenze 14/09/2022

Tolles Produkt, Preis perfekt, Ausführung sehr gut, kann ich sehr empfehlen.

Skvělý produkt, perfektní cena, provedení velmi dobré, vřele doporučuji.

Ověřená recenze 09/09/2022

Kühlleistung ist super. Lautstärke ist auch i.O. man hört ihn keine Frage aber störend ist anders. Alles in allem bin ich zufrieden.

Výkon chlazení je skvělý. Hlasitost je také v pořádku, můžete ji slyšet, není pochyb, ale je jiná. Celkově jsem spokojen.

Ověřená recenze 02/09/2022

hat uns schon gute Dienst geleistet. Schön kalte Getränke

nám dobře posloužil. Pěkné studené nápoje

Ověřená recenze 01/09/2022

In Summe heißt das Ergebnis: Daumen hoch! Der Kühlschrank ist zwar relativ laut, aber da er bei mir lediglich zu Partyzwecken eingesetzt wird, finde ich dies nicht störend. Er kühlt, trotz Zimmertemperatur von zum Teil 30 Grad, die Getränke (Bier, Wein) auf ca. 8 - 10 Grad in einem relativ kurzen Zeitraum von ca. 3-4 Stunden. Die Fachböden, bzw. eigentlich sind es ja Gitter, sind durchweg stabil und vollkommend ausreichend. Die eingebaute Beleuchtung ist zu späterer Stunde hilfreich.

Suma sumárum, výsledek je: Palec nahoru! Lednička je poměrně hlučná, ale protože ji používám pouze na párty, nepovažuji to za rušivé. I přes pokojovou teplotu v některých případech 30 stupňů ochladí nápoje (pivo, víno) na cca 8 - 10 stupňů za relativně krátkou dobu kolem 3-4 hodin. Police, nebo vlastně mřížky, jsou stabilně stabilní a naprosto dostačující. Vestavěné osvětlení je užitečné v pozdějších hodinách.

Ověřená recenze 30/08/2022

Hab den Kühlschrank in der Firma. Ideal für heiße Tage um Getränke kalt zu stellen. Passen super 0,7l Flaschen und jede Menge Dosen rein. Nur zu empfehlen :)

Mám ledničku v práci. Ideální pro horké dny pro udržení chladu nápojů. Super 0,7l lahve a spousta plechovek. Pouze doporučuji :)

Ověřená recenze 28/08/2022

Schnelle Lieferung, sicher verpackt, sieht gut aus, nicht gerade Preiswert.

Rychlé dodání, bezpečně zabalené, vypadá dobře, ne zrovna levné.

Ověřená recenze 19/08/2022

Der Kühlschrank ist ein Hingucker. Wer erwartet das er geräuschlos läuft, der wird enttäuscht. Das Gerät hat nach 24 Stunden genau das gemacht was es verspricht. Leider ist das LED Licht ziemlich dunkel und der Lichtschalter im Inneren des Gerätes verbaut. Zusammengefasst ein cooles Gerät für den heimischen party Keller

Lednička upoutá pozornost. Pokud čekáte, že poběží tiše, budete zklamáni. Zařízení po 24 hodinách splnilo přesně to, co slibovalo. LED světlo je bohužel dost tmavé a vypínač je instalován uvnitř zařízení. Stručně řečeno, skvělé zařízení pro domácí párty ve sklepě

Ověřená recenze 15/08/2022

Wie der Titel schon verrät, könnte der Geräuschpegel etwas geringer sein, man hört ein leichtes metallisches vibrieren während der Kompressor läuft. Jammern auf höchstem Niveau.. Die Kühlung, Verarbeitung und vor allem die Optik ist aber wirklich der Hammer!

Jak už nadpis napovídá, hlučnost by mohla být o něco nižší, za chodu kompresoru je slyšet lehké kovové vibrace. Fňukání na nejvyšší úrovni.. Chlazení, zpracování a hlavně optika je fakt super!

Ověřená recenze 11/08/2022

Kühlt gut und läßt sich genau einstellen. Relativ leise. Stromverbrauch ist bei der Dämmung wahrscheinlich nicht anders zu machen. Aber für den Sommer als Gertränkekühler perfekt.

Dobře chladí a lze přesně nastavit. Relativně tichý. Spotřeba proudu se s izolací asi jinak dělat nedá. Ale ideální na léto jako chladič nápojů.

Ověřená recenze 05/08/2022

Design und Leistung sehr gut. Geräusch beim Kühlen nicht angenehm.

Velmi dobrý design a výkon. Hluk při chlazení není příjemný.

Ověřená recenze 05/08/2022

Der Karton war ziemliche beschädigt. Und wie gesagt, der Kühler kühlt nur bis 5 Grad runter. Die Glasumrandung ist nicht ordentlich verarbeitet. Eigentlich für diese Mängel zu teuer.

Krabice byla dost poškozená. A jak jsem řekl, chladič se ochladí jen na 5 stupňů. Skleněný okraj není správně zpracován. Ve skutečnosti příliš drahé na tyto nedostatky.

Ověřená recenze 05/08/2022

Das Gerät ist formschön, aber gelegentlich etwas lauter. Allerdings haben wir gerade sehr heiße Außentemperaturen und auch im Innenraum ist es 30 Grad warm; Da man die Einschübe verstellen kann, ist der Stauraum flexibel nutzbar und schon geöffnete Flaschen kann man prima hineinstellen.

Zařízení je stylové, ale občas trochu hlučné. Venkovní teploty jsou však právě teď velmi vysoké a uvnitř je také 30 stupňů; Vzhledem k tomu, že zásuvky lze nastavit, lze úložný prostor flexibilně využít a vložit do něj již otevřené lahve.

Ověřená recenze 04/08/2022

Wurde sehr schnell geliefert. Nach 4 Stunden Stehzeit in Betieb genommen. Bin mit der Kühlleistung sehr zufrieden. Es gibt absolut nichts zu meckern. Immer wieder.

Bylo doručeno velmi rychle. Uvedení do provozu po 4 hodinách nečinnosti. S výkonem chlazení jsem velmi spokojen. Není absolutně co vytknout. Znovu a znovu.

Ověřená recenze 02/08/2022

Das Produkt funktioniert sehr gut und steht bei meinem Kind im Zimmer. Könnte etwas leiser laufen.

Výrobek funguje velmi dobře a je v mém dětském pokoji. Mohl by jet trochu tišeji.

Ověřená recenze 31/07/2022

Der Kühlschrank sieht sehr schön aus und kühlt gut. Er ist allerdings zwischendurch beim Kühlvorgang recht laut.

Lednička vypadá moc hezky a dobře chladí. Mezi tím je však během procesu chlazení poměrně hlasitý.

Ověřená recenze 28/07/2022

Sehr guter, kleiner Kühlschrank für unsere Getränke! Optisch sehr ansprechend...

Velmi dobrá malá lednička pro naše nápoje! Vizuálně velmi atraktivní...

Ověřená recenze 27/07/2022

It's a really stylish refrigerator that can fit quite a lot of bottles or chocolate bars. However, it's very very loud. Much louder than my primary fridge. I planned to have it next to couch/TV to have drinks on demand but it really interferes with the audio

Je to opravdu stylová lednice, do které se vejde poměrně hodně lahví nebo čokoládových tyčinek. Je to však velmi hlasité. Mnohem hlasitější než moje primární lednička. Plánoval jsem to mít vedle pohovky / televize, abych měl nápoje na vyžádání, ale opravdu to ruší zvuk

Ověřená recenze 27/07/2022

Ich hatte zuvor den ähnlich großen Cubes Kühlschrank im Becks Design. Aktuell für 199€ hier erhältlich. Der Cubes zieht bei laufendem Kompressor 40 Watt aus der Dose, der Klarstein 58 W. Bei gefühlt gleicher Kühlleistung. Die Lautstärke ist beim Klarstein minimal höher. Es gehen vielleicht 3-4 Dosen/Flaschen mehr in den Klarstein. Wenn ich nochmal aussuchen könnte würde ich wieder den Cubes nehmen.

Dříve jsem měl podobně velkou lednici Cubes v designu Becks. Momentálně k dostání zde za 199 €. Při běžícím kompresoru odebírají Cubes 40 wattů z plechovky, Klarstein 58 W. Při pocitu, že je chladicí kapacita stejná. Hlasitost je u Klarsteinu o něco vyšší. Možná 3-4 další plechovky/lahve půjdou do Klarsteinu. Kdybych si mohl vybrat znovu, vzal bych si kostky znovu.

Ověřená recenze 26/07/2022

Schönes Design

Krásný design

Ověřená recenze 25/07/2022

Für ein Festival

Na festival

Ověřená recenze 25/07/2022

Der Kühlschrank hat ein schlichtes Design und ist einigermaßen sauber verarbeitet. Die Kühlleistung ist ok. Der Kompressor ist deutlich lauter als unser großer Liebherr Kühlschrank. Was allerdings mehr stört sind die Gräusche die über das Kühlgitter übertragen werden. Als Outdoor Kühlschrank der nur manchmal läuft ist es vertretbar aber nicht für den Innenraum.

Chladnička má jednoduchý design a je přiměřeně čistě zpracovaná. Výkon chlazení je v pořádku. Kompresor je výrazně hlučnější než naše velká chladnička Liebherr. Co je však rušivější, jsou zvuky, které se přenášejí přes chladicí mřížku. Jako venkovní lednice, která běží jen občas, je to ospravedlnitelné, ale ne pro interiér.

Ověřená recenze 21/07/2022

Das Design hat mich überzeugt und ja, er ist in der Realität auch so wie auf dem Foto. Gute Quali, kein Schrott. Das Bier ist kalt, die LED ist etwas schwach, aber wenn es dunkel im Raum ist, passt es irgendwie :-) Na gut etwas brummeln tut er manchmal auch, aber es ist ein Kühlschrank und der muss ja nicht gerade im Schlafzimmer stehen. Es war eine gute Wahl. Stromverbrauch? Naja, ein Kühlschrank mit Scheibe und ständigen Betrieb (nicht nur zum Anschauen) bei einer Umgebungstemperatur von ca. 23°C braucht doch einiges. Realistisch: in 14 Tagen 8,2kW alias ca. 2,50€ was einem Durchschnitt von ca, 25W/h entspricht.

Design mě přesvědčil a ano, ve skutečnosti je přesně jako na fotce. Dobrá kvalita, žádný odpad. Pivo je studené, ledka trochu slabá, ale když je v místnosti tma, tak se to nějak hodí :-) No on si občas trochu pobrukuje, ale to je lednička a v ložnici to být nemusí. Byla to dobrá volba. spotřeba energie? Inu, lednice s tabulí a neustále v provozu (nejen na pohled) při okolní teplotě kolem 23°C potřebuje hodně. Reálné: za 14 dní 8,2kW alias cca 2,50€ což odpovídá průměru cca 25W/h.

Ověřená recenze 18/07/2022

Kühlschrank wurde heute in tadellosem Zustand geliefert. Entgegen der Beschreibung wollte ich die Türe von rechts auf links Anschlag tauschen. Da die Schraubenlöcher am Kühlschrank das zulassen dachte ich das wäre kein Problem. Leider scheitert das an den unterschiedlich grossen Löchern an der Türe. Tip an die Entwickler, zwei gleichermaßen Löcher und eine Reduktionshülse würden einen Tausch ermöglichen. Der Klarsteinschriftzug kann auch als Aufkleber beigelegt werden. Daher etwas Punktabzug.

Lednice byla dnes doručena v perfektním stavu. Oproti popisu jsem chtěl vyměnit dveře z pravého na levý doraz. Jelikož to otvory na šrouby na lednici umožňují, myslel jsem si, že to nebude problém. Bohužel to selhává kvůli různě velkým otvorům na dveřích. Hrot vývojkám, dva stejně otvory a redukční pouzdro by umožnily výměnu. Nápis Klarstein lze také nalepit jako samolepku. Takže nějaké body odečteny.

Ověřená recenze 03/07/2022

Die Innenbeleuchtung ist ein echter Witz viel zu dunkel. War enttäuscht.

Vnitřní osvětlení je skutečný vtip až příliš slabé. byl zklamaný.

Ověřená recenze 29/06/2022

Ein schönes kompaktes Gerät zum kühlen von Getränken! Hochwertige Verarbeitung und optisch schön anzusehen! Die LED Beleuchtung hätte man nach meiner Meinung weglassen können, man kann sie aber ausschalten!

Pěkné kompaktní zařízení pro chlazení nápojů! Vysoce kvalitní zpracování a vizuálně krásné na pohled! LED osvětlení podle mě mohlo vynechat, ale dá se vypnout!

Ověřená recenze 14/06/2022

Perfekter Kühlschrank für Partyraum, Wohnzimmer oder Zockerecke

Perfektní lednice do party, obývacího pokoje nebo herního koutku

Ověřená recenze 12/06/2022

First of all fridge looks awesome. It looks more expensive than it is. However it has couple drawbacks: 1. Noise. It is loud. Perfect for the separate kitchen, but not sutable for living room, bedroom or office. 2. Poor design in terms of space usage. It is written, that it was designed for beverages, but absolutely dont taking into account bottles/can sizes which are pretty standard. So if you put 0.5 of cola bottles on the bottom you should remove a shelf. You end up with only 1 shelf and lots of useless space

Za prvé, lednice vypadá úžasně. Vypadá to dražší, než to je. Má však několik nevýhod: 1. Hluk. Je to hlasité. Ideální do samostatné kuchyně, ale nehodí se do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. 2. Špatný design z hlediska využití prostoru. Píše se, že byl navržen pro nápoje, ale absolutně nebere v úvahu velikosti lahví/plechovek, které jsou docela standardní. Pokud tedy dáte na dno 0,5 láhve coly, měli byste odstranit polici. Skončíte s pouze 1 policí a spoustou zbytečného místa

Ověřená recenze 23/05/2022

Brauche nur noch einen Aufkleber für den Kühlschrank .

Stačí samolepka na lednici.

Ověřená recenze 21/05/2022

Optisch sehr ansprechend. Modernes, hochwertiges Design. Montage des Griffes ging auch sehr einfach. Kühlt sehr schnell sehr effektiv (3 Stunden nach anstecken befüllt). Verstellmöglichkeiten der Böden sind sehr praktisch.

Vizuálně velmi přitažlivé. Moderní, vysoce kvalitní provedení. Instalace rukojeti byla také velmi snadná. Chladí velmi rychle a velmi efektivně (naplnění 3 hodiny po zapojení). Úprava podlah je velmi praktická.

Ověřená recenze 19/05/2022

da hat alles gepasst, der Kühl grad ist einfach stufenlos einzustellen und ist sehr leise.

vše bylo v pořádku, stupeň chlazení je plynule nastavitelný a je velmi tichý.

Ověřená recenze 14/05/2022

Ganz ehrlich, ich brauch hier keine Worte verlieren. Der Kühlschrank hält was er verspricht. Aktuell ist der noch im Keller und kühlt die Party Getränke aber für die eine oder andere Sommerparty kommt er in die Garage. Meine Frau ist zwischenzeitlich begeistert , da auch der Sekt und der Weißwein schön gekühlt werden für Sie

Upřímně, nemusím zde plýtvat slovy. Chladnička plní, co slibuje. Momentálně je stále ve sklepě a chladí párty drinky, ale na jednu nebo druhou letní párty přichází do garáže. Mezitím je moje žena nadšená, protože sekt a bílé víno jsou pro vás také pěkně vychlazené

Ověřená recenze 04/04/2022

einfach klasse

prostě skvělé

Ověřená recenze 25/03/2022

Ist leiser,kühl gut und sieht schön aus.

Je tišší, dobře chladí a vypadá pěkně.

Ověřená recenze 09/03/2022

Getränke im unteren Fach werden schön kühl, oben lässt es zu wünschen übrig. Lautstärke ist ok im Schlafzimmer vielleicht nicht optimal.

Nápoje ve spodní přihrádce jsou pěkné a chladné, ale horní nechává hodně být požadovaný. Hlasitost je v ložnici v pořádku, možná není optimální.

Ověřená recenze 27/02/2022

Das Ding macht sich wirklich schick im Wohnzimmer. Aber,meine Fresse, veranstaltet das Ding einen Krach. Wir haben Ende Februar, hier drin hat's ca. 21 Grad, habe gestern auf 4/5 gestellt und das Teil verbreitet einen Krach, dass es nicht mehr feierlich ist. Der Kompressor läuft praktisch permanent mit einem sehr lauten Brummen, unmöglich zu ignorieren.

Tato věc vypadá v obývacím pokoji opravdu šik. Ale bože, ta věc dělá raketu. Je konec února, je tady asi 21 stupňů, včera jsem to nastavil na 4/5 a ta věc dělá takový rachot, že už se neslaví. Kompresor běží téměř neustále s velmi hlasitým hučením, které nelze ignorovat.

Ověřená recenze 10/01/2022

Moin Moin, es ist selten, dass ich eine Rezension schreibe. Hier gibt es aber viele, die einfach nur ein falsches Bild abgeben. Wenn der Kühlschrank angeschlossen wird, braucht er logischerweise einige Tage, bis er wirklich auf der niedrigen Temperatur ist, auf die er eringestellt wird. Hinten an der Rückseite des inneren, bildet sich eine Eisschicht. Bis diese so gefestigt ist, dass sie stabil ist, dauert es 1-3 Wochen. Je nach Einstellugn und Temperatur der Umgebung. In dieser Zeit wird der Kühlschrank durchaus laut knacken. Wobei es nicht der Kühlschrank ist, sonder das Eis was immer wieder mal bricht und dann wieder verdichtet wird. Ich habe mich durch die ganzen Kommentare hier auch etwas verunsichern lassen und an eine Rücksendung gedacht, aber mich zu einer dreimonatigen Testphase entschieden. Und siehe da: Das Knacken des Eises ist nach Durchhärtung komplett weg. Er schaltet sich auch seltener an, da er sich auf die notwendige Kühltemperatur runtergekühlt hat. Somit ist er ein wirklich schöne, günstiger und sehr geräumiger Kühlschrank. Ich würde ihn mir jederzeit wiederkaufen. Wer die ersten drei Wochen mit hier und da mal einem Knackgeräuch vom gebrochenem Eis leben kann, bekommt hier ein 5 Sterneprodukt, welchs sehr edel aussieht. Viel Spaß euch damit :)

Moin Moin, je vzácné, že píšu recenzi. Ale je zde mnoho těch, kteří jednoduše dávají špatný obrázek. Když je chladnička zapojená do zásuvky, logicky potřebuje pár dní, aby skutečně dosáhla nízké teploty, na kterou je nastavena. Na zadní straně vnitřní části se tvoří vrstva ledu. Trvá 1-3 týdny, než se to stane dostatečně stabilní. V závislosti na nastavení a teplotě prostředí. Během této doby lednice dost hlasitě praskne. Přičemž to není lednice, ale led, který se znovu a znovu láme a pak se znovu zhutňuje. Taky jsem se nechal trochu zneklidnit všemi zdejšími komentáři a napadlo mě to poslat zpět, ale rozhodl jsem se pro tříměsíční testovací fázi. Hle: praskání ledu je úplně pryč, jakmile ztuhne. Zapíná se také méně často, protože se ochladí na potřebnou chladící teplotu. To z ní dělá opravdu hezkou, levnou a velmi prostornou lednici. Kdykoli bych si ho koupil znovu. Každý, kdo se první tři týdny dokáže sžít s občasným praskáním ledu, zde získá 5hvězdičkový produkt, který vypadá velmi noblesně. Bavte se s tím :)

Ověřená recenze 31/12/2021

Ware top schnell geliefert, aber Qualität verbesserungsfähig, insbesondere die Positionierung und Fixierung der Gitterböden, zwar sind hier zwei Gitterböden mit dabei, die Variantenmöglichkeiten sind jedoch mau; Die Lautstärke des Gerätes ist eher am oberen Ende anzusiedeln

Zboží dodáno rychle, ale kvalita by se dala zlepšit, zejména umístění a upevnění mřížových polic, i když jsou zde mřížkové police dvě, možnosti variant jsou mizivé; Hlasitost zařízení směřuje spíše k hornímu konci

Ověřená recenze 21/12/2021

Lieferung - blitzschnell (1 Tag schneller als angekündigt, was bei einem so großen Teil natürlich auch schief gehen kann ...). Optisch klasse, sieht schick aus, innen mit dezenter Beleuchtung. Die Kühlung in der ersten Woche so (könnte besser sein, übrigens - 10° auf max. Stufe 5 ist nicht alle Welt). NACHTRAG: Nachdem das Gerät eine Weile gestanden hat, ging die Temperatur tatsächlich auf bis knapp unter 6° herunter - das ist OK. Aber - das Teil war (NACHTRAG: Wieder in der ersten Woche) - laut wie ein 80er Jahre Kühlschrank! Und ja, ich habe brav über Nacht abgewartet, bevor ich ihn eingeschaltet habe. Steht jetzt in der Küche statt im Wohnzimmer, da ist's erträglich, aber ich muss die Tür zumachen, sonst höre ich das Teil noch 2 Zimmer weiter. Ich wollte ihn schon zurückschicken, aber durch ruhiges Stehen von >1 Woche hat bewirkt, dass ich von 2* auf 4* Bewertung gegangen bin und - fair ist fair - hier geändert habe. Ein- und Ausschalten bemerke ich jedenfalls durch den ordentlichen Schaltknacks-Vorgang immer noch stark, Lautstärke und Kühlleistung sind gut OK. Da das Brummen immer noch gut hörbar - wenngleich locker erträglich ist, der immer noch laute Schaltknacks beim Ein- und Abschalten der Kühlung, und die erste Schreck-Woche, wo ich dachte "das wird nix und geht zurück" - ein Stern Abzug und keine vollen 5 Sterne.

Doručení - bleskové (o 1 den rychlejší než inzerováno, což se u tak velkého dílu samozřejmě může pokazit...). Opticky skvělé, vypadá šik, uvnitř s jemným osvětlením. Chlazení v prvním týdnu takhle (mohlo by být lepší, mimochodem - 10° na max. úrovni 5 není celý svět). DODATEK: Poté, co zařízení chvíli stálo, teplota ve skutečnosti klesla těsně pod 6° - to je v pořádku. Ale - část byla (DOPLNĚK: Opět v prvním týdnu) - hlasitá jako lednička z 80. let! A ano, poslušně jsem čekal noc, než jsem ho zapnul. Je teď v kuchyni místo obýváku, tam se to dá vydržet, ale musím zavřít dveře, jinak uslyším část o 2 pokoje dál. Chtěl jsem to poslat zpět, ale když jsem déle než 1 týden nestál, přimělo mě to přejít z hodnocení 2* na 4* a – spravedlivé je spravedlivé – jsem to zde změnil. Každopádně stále pozoruji zapínání a vypínání díky správnému klikacímu procesu, hlasitost a chladící kapacita jsou v pořádku. Vzhledem k tomu, že brum je stále jasně slyšitelný - i když je snadno snesitelný, stále hlasité cvakání při zapínání a vypínání chlazení a první zděšený týden, kdy jsem si myslel "to nepůjde a vrátí se" - srážka na hvězdičku a žádný plných 5 hvězdiček.

Ověřená recenze 12/10/2021

Der Kühlschrank ist leichter als ich gedacht habe (auch wenn die Gewichtsangabe bei der Beschreibung dabei steht), dafür aber auf den ersten Blick sauber und robust verarbeitet. Das Auspacken und aufstellen ist in zwei Handgriffen getan. Inneliegend findet man die Anleitung und den extra zu montierenden Griff. So kompakt der Beersafe ist - es passt eine Menge rein. Wenn man etwas geschickt im Packen ist sogar der Inhalt einer ganzen Kiste Bier. Auch große Weinflaschen, Spirituosen, Softgetränke oder Lebensmittel finden hier ausreichend Platz. Das Innenlicht lässt sich separat anschalten und leuchtet ausreichend. Zusätzlich gibt es einen schönen Effekt bei geschlossener Tür. Große Pluspunkte verteile ich für die recht gute Energieeffizienzklasse (diese fällt bei vielen Beersafes wesentlich schlechter aus) und das tolle Design. Den Kühlschrank kann man locker im Wohnzimmer aufstellen, ohne dass es nach Küche aussieht. Betriebsgeräusche konnte ich bisher nicht feststellen. Ich bin sehr zufrieden und der Preis ist ebenfalls völlig angemessen.

Lednice je lehčí, než jsem si myslel (i když je váha uvedena v popisu), ale na první pohled působí čistě a robustně. Vybalení a nastavení se provádí ve dvou jednoduchých krocích. Uvnitř najdete návod a přídavnou rukojeť k sestavení. Tak kompaktní jako Beersafe je - hodně se do něj vejde. Pokud jste zběhlí v balení, najdete i obsah celé přepravky piva. Dostatek místa je i pro velké láhve vína, lihoviny, nealko nebo potraviny. Vnitřní světlo lze zapnout samostatně a svítí dostatečně. Při zavřených dveřích je navíc příjemný efekt. Velké plusové body dávám za docela dobrou třídu energetické účinnosti (ta je u mnoha Beersafe mnohem horší) a skvělý design. Lednici snadno postavíte v obývacím pokoji, aniž by vypadala jako kuchyň. Zatím se mi nepodařilo zjistit žádný provozní hluk. Jsem velmi spokojen a cena je také naprosto přijatelná.

Ověřená recenze 27/09/2021

Der Kühlschrank sieht relativ gut aus. Durch die getönte Frontscheibe und die dunkle Farbe wirkt er relativ edel. Trotzdem bleiben kleine Schwächen in der Verarbeitung, so ist unsere Türe nicht ganz 100% gerade verbaut, was der Funktionalität aber keinen Abbruch tut. Ansonsten kühlt er ordentlich. Leider ist das Gerät für die Größe etwas teuer, wenn man das im Verhältnis zu normalen Kühlschränken sieht. Das Glas in der Türe kann da eigentlich nicht den Preisunterschied machen. Und ja, es wird kein Sparwunder in Bezug auf den Energiehaushalt daraus Insgesamt sind wir aber bisher zufrieden.

Lednička vypadá docela dobře. Tónované čelní sklo a tmavá barva působí poměrně noblesně. Přesto ve zpracování zůstávají drobné slabiny, takže naše dveře nejsou osazeny 100% rovně, což nijak neubírá na funkčnosti. Jinak chladí správně. Bohužel je přístroj trochu drahý na velikost, když se na něj podíváte ve srovnání s normálními ledničkami. Sklo ve dveřích opravdu nemůže udělat rozdíl v ceně. A ano, žádná zázračná úspora ve spotřebě energie nebude.Celkově jsme zatím spokojeni.

Ověřená recenze 22/09/2021

Manchmal macht er komische Geräusche aber alles in allem ok

Občas vydává divné zvuky, ale vše v pořádku

Ověřená recenze 09/07/2021

Insgesamt bin ich mit dem Bier cooler zufrieden, allerdings beschlägt bei uns die Außenscheibe doch erheblich selbst bei einer Temperatureinstellung von 8 Grad Celsius, und das bei einem Standort im Keller.

Celkově jsem s pivním chladičem spokojen, ale vnější sklo se značně zamlžuje i při nastavení teploty 8 stupňů Celsia a to proto, že je ve sklepě.

Ověřená recenze 08/07/2021

Gerät wurde bestellt und innerhalb 4 Eerktagen geliefert, soweit ganz gut. Ausgepackt und festgestellt, dass der Lichtschalter defekt im Kühlschrank liegt. Konnte leider nicht mehr angebracht werden. Nach Reklamation habe ich dann 35€ erhalten wenn ich den behalte und nicht zurück schicke. Bei einem Kaufpreis von rund 200€ ist das ok aber auch nicht der Burner. Ansonsten funktioniert der Kühlschrank super und ist auch echt nicht laut. Wäre das Licht nicht defekt gewesen wären es 5* Sterne.

Zařízení bylo objednáno a dodáno do 4 Eerktage, zatím celkem dobré. Rozbalil jsem a zjistil, že v lednici je vadný vypínač. Bohužel se nepodařilo připojit. Po reklamaci jsem obdržel 35 EUR, pokud jsem si jej nechal a neposlal zpět. Při pořizovací ceně kolem 200 € je to v pořádku, ale ani to není skutečný hit. Jinak lednice funguje skvěle a opravdu není hlučná. Kdyby se světlo nerozbilo, bylo by to 5* hvězd.

Ověřená recenze 26/06/2021

Passt super in die Küche sieht schick aus Kühlt super und ist Leise. Jederzeit wieder!!

Skvěle se hodí do kuchyně vypadá šik Skvěle chladí a je tichý. Kdykoliv!!

Ověřená recenze 08/12/2020

Der Kühlschrank kam stabil verpackt bei mir an. Vor dem Aufstellen muss jedoch zunächst der Türgriff angeschraubt werden. Die Löcher für die Schrauben liegen derart dämlich unter der Türdichtung, dass man höllisch aufpassen muss, den Dichtungsgummi hierbei nicht zu zerstören. Auch die sehr kurzen Schrauben gerade durch den Gehäusehohlraum zu schieben, so dass sie am anderen Ende auch tatsächlich wieder zum Vorschein kommen, ist eine Kunst für sich. Mein Tipp: Erst mal nen Zahnstocher durchschieben, damit man innen überhaupt sieht, wo sich das Loch befindet! Wer auch immer sich das ausgedacht hat, der quält bestimmt auch gerne Insekten ;-) Vom Aussehen her ist er sehr elegant, jedoch ist die LED im Inneren viel zu schwach, so dass man durch die verdunkelte Scheibe kaum hineinsehen kann. Auf niedriger Stufe ist die Lautstärke noch erträglich, jedoch immer noch nichts fürs Schlafzimmer. Das Problem hierbei ist aber, dass er nicht richtig kalt wird, zumindest erreicht er niemals die in der Beschreibung angegebenen Temperaturen. Meiner steht im Keller, wo es 10 Grad kälter ist als im Wohnbereich. Wir haben aktuell Winter und er läuft auf Stufe 5 (Maximum). Dies führt dazu, dass der Kühlkompressor am laufenden Band anspringt, was für ständigen Lärm sorgt. Trotzdem liegen die Temperaturen im oberen Bereich des Kühlschranks bei fast 10! Grad! Nur ganz unten, wo er aber bauartbedingt am engsten ist (und somit am wenigsten hineinpasst), erreicht er bei maximaler Kühlstufe 3-4 Grad! Ich möchte mir nicht ausmalen, wie warm er im Sommer im normalen Wohnbereich sein würde. Ich habe deswegen natürlich den Hersteller unter der angegebenen E-Mail-Adresse kontaktiert und diese Auffälligkeiten beschrieben, das war vor knapp anderthalb Wochen, bislang habe ich jedoch noch immer keine Antwort erhalten. Fazit: Wem gut gekühlte aber nicht kalte Getränke ausreichen, wer den Kühlschrank in kühler Umgebung aufstellt und sich wegen der Geräuschentwicklung nicht im gleichen Raum aufhält, der kann hier zugreifen. Optisch macht er schon was her, jedoch dürfte jeder billige Normalokühlschrank (ohne Glastür) eine deutlich höhere Kühlleistung erzielen als dieses Gerät hier. Ich hatte ihn bei Amazon im Angebot erworben, daher werde ich ihn wohl auch behalten aber zum regulären Preis hätte ich ihn auf jeden Fall retourniert!

Lednička dorazila bezpečně zabalená. Před nastavením je však třeba nejprve přišroubovat kliku dveří. Otvory pro šrouby jsou pod těsněním dvířek tak pitomé, že musíte být extrémně opatrní, abyste gumové těsnění nezničili. Protlačit velmi krátké šrouby přímo skrz dutinu pouzdra tak, aby skutečně vyšly na druhém konci, je umění samo o sobě. Můj tip: nejdříve jím prostrčte párátko, abyste vůbec viděli, kde je dírka uvnitř! Kdo tohle vymyslel, musí mít rád i mučící hmyz ;-) Vypadá to velmi elegantně, ale LED uvnitř je příliš slabá, takže dovnitř přes zatmavené sklo skoro nevidíte. Hlasitost je ještě snesitelná na nízké úrovni, ale stále ne pro ložnici. Tady je problém, že pořádně nestudí, alespoň nikdy nedosáhne teplot uvedených v popisu. Můj je ve sklepě, kde je o 10 stupňů chladněji než v obytné části. Momentálně je zima a on běží na úrovni 5 (maximum). To způsobí, že se chladicí kompresor spustí nepřetržitě, což vede k neustálému hluku. Navzdory tomu jsou teploty v horní části lednice téměř 10! Stupeň! Pouze ve spodní části, kde je svým designem nejužší (a tudíž se tam vejde nejméně), dosahuje 3-4 stupně při maximální úrovni chlazení! Nechci si představit, jak by bylo v létě teplo v normálním obytném prostoru. Takže jsem samozřejmě kontaktoval výrobce na uvedenou emailovou adresu a popsal tyto abnormality, to bylo téměř před týdnem a půl, ale dosud jsem stále nedostal odpověď. Závěr: Pokud jsou dostatečné dobře vychlazené, ale ne studené nápoje, pokud umístíte chladničku do chladného prostředí a nejste kvůli hluku ve stejné místnosti, máte k ní přístup zde. Vypadá to dobře, ale každá levná normální lednička (bez prosklených dvířek) by měla dosahovat výrazně vyššího chladícího výkonu než toto zařízení zde. Koupil jsem ho ve výprodeji na Amazonu, tak si ho asi nechám, ale určitě bych ho vrátil za běžnou cenu!

Ověřená recenze 13/11/2020

Nach zweimaligen Umtasch bin ich jetzt mit dem Kühlschrank zufrieden .

Po 2x výměně jsem nyní s lednicí spokojen.

Ověřená recenze 09/11/2020

Generell ein guter und stylischer Kühlschrank. Die Verarbeitung könnte etwas besser sein bei dem Preis. Im Karton waren einige abgebrochene Plastikteile, zuerst dachte ich das diese vom Kühlschrank stammen, konnte aber nicht feststellen von welcher Stelle diese abgebrochen sein könnten. War etwas verwirrend.

Obecně dobrá a stylová lednice. Zpracování by za tu cenu mohlo být o něco lepší. V krabici byly nějaké rozbité plastové díly, nejdřív jsem si myslel, že pocházejí z lednice, ale nedokázal jsem určit, odkud se mohly odlomit. Bylo to trochu matoucí.

Ověřená recenze 09/11/2020

an sich ein gutes Gerät, allerdings passte der Griff nicht ohne zusätzliches Nachbohren durch den Metallrahmen.

samo o sobě dobré zařízení, ale rukojeť neprošla kovovým rámem bez dodatečného převrtání.

Ověřená recenze 03/11/2020

Optisch sehr schön, leise ist der Kühlschrank auch. Mal schauen, wie lange dieser funktioniert. Leider hatten wir in letzter Zeit sehr oft den Fall, dass mit dem Ablauf der Garantie auch die Leistung verschwindet. Reparatur ist meistens teurer als das neue Gerät ;-) Schon sehr raffiniert. Anstatt an die Umwelt zu denken, denkt man nur an den Umsatz!!!

Vypadá moc hezky a lednička je taky tichá. Uvidíme, jak dlouho to bude fungovat. Bohužel v poslední době se velmi často setkáváme s tím, že po uplynutí záruky zmizí i plnění. Oprava je většinou dražší než nový přístroj ;-) Velmi chytré. Místo abyste mysleli na životní prostředí, myslíte jen na prodej!!!

Ověřená recenze 28/10/2020

Grundsätzlich ein gutes Produkt . Sieht gut aus und ist geräumig . Leider können bei der Innenaufteilung keine Bierflaschen ( 0,33l ) stehend gelagert werden . Bierdosen gehen .

V zásadě dobrý produkt. Vypadá dobře a je prostorný. Bohužel pivní lahve (0,33 l) nelze kvůli vnitřnímu členění skladovat nastojato. plechovky od piva jdou .

Ověřená recenze 27/10/2020

Der Kühlschrank hat ein cooles Design und funktioniert bestens auch bei voller Bestückung an Getränkeflaschen. Einzige Herausforderung war das Anbringen der Haltebügel an der Frontscheibe. Nachdem ich das Prinzip verstanden hatte, wie der Dichtgummi zur Seite gedrückt wird, ging aber alles relativ einfach und jetzt hebt der Griff bombensicher.

Chladnička má cool design a funguje perfektně, i když je plná lahví s nápoji. Jediným problémem bylo připevnění držáku k čelnímu sklu. Poté, co jsem pochopil princip, jak se gumové těsnění tlačí do strany, šlo vše relativně snadno a rukojeť se nyní zvedá jako bomba.

Ověřená recenze 22/10/2020

alles prima

alles bratranec

Ověřená recenze 29/09/2020

Das Produkt ist an sich ein sehr sinnvoller attraktiver Kühlschrank! Er tut was er soll und kühlt Getränke auf gewissen Einstellungen (kleines Drehrad im Produkt) sogar bis zu einer leicht gefrorenen Erfrischung! Über das optische sollte es keine 2 Meinungen geben! Ein sehr schöner moderner dennoch schlichter Kühlschrank! Top! Das einzige was mich bislang nicht gestört hat mit allerdings dennoch aufgefallen ist, ist ein leises Rauschen was gerade nachts wenn alles ruhig ist vernommen werden kann! Ich persönlich kann darüber hinwegsehen da der Rest des Produktes einfach nahe zu perfekt ist!

Samotný produkt je velmi užitečná a atraktivní chladnička! Dělá to, co má a chladí nápoje při určitých nastaveních (malý ciferník v produktu) i na lehce zmrzlé osvěžení! Na optiku by neměly existovat 2 názory! Velmi pěkná moderní a přitom jednoduchá lednice! Horní! Jediné, co mi zatím nevadilo, ale přesto jsem si toho všiml, je tichý hluk, který je slyšet hlavně v noci, kdy je všude klid! Osobně to mohu přehlédnout, protože zbytek produktu je téměř dokonalý!

Ověřená recenze 15/09/2020

Etwas Laut

Trochu nahlas

Ověřená recenze 30/08/2020

Sieht gut aus. Als neu gekauft, leider gebrauchten und zerkratzen erhalten. Auf Nachlassanfrage wurde nicht reagiert, daher geht er zurück. Geräuschpegel ist durchschnittlich. Nicht leise aber auch nicht laut.

Vypadá dobře. Koupeno nové, bohužel přijaté použité a poškrábané. Na žádost o pozůstalostní řízení nepřišla žádná odpověď, takže se vrací. Hladina hluku je průměrná. Není tichý, ale ani hlasitý.

Ověřená recenze 27/08/2020

Alles gut soweit, Gerät kühlt, was es auch soll und leise ist es auch. Aber.....wie hier schon mehrfach erwähnt sind die beiden Roste echt verbesserungsfähig. Das untere Rost liegt an der rechten Seite nur im hinteren Bereich auf, hängt vorne frei in der Luft. Ein Roststab hat sich direkt beim ersten anschauen schon gelöst. Das Anbringen von Türgriff ging so, aber das kann sicherlich besser gelöst werden. Wenn man nicht darauf achtet, klemmt sich die Türdichtung unter dem Schraubenkopf fest. Insgesamt ein gutes Gerät, aber für den Preis darf man bei den erwähnten Kleinigkeiten sicherlich etwas mehr erwarten.

Vše je zatím v pořádku, zařízení chladí jak má a také je tiché. Ale ..... jak už tu bylo několikrát zmíněno, ty dva rošty se opravdu dají vylepšit. Spodní rošt je na pravé straně pouze v zadní části, vpředu volně visí ve vzduchu. Na první pohled se již uvolnila rezavá lišta. Uchycení kliky proběhlo takto, ale to se dá určitě vyřešit lépe. Pokud si nedáte pozor, těsnění dvířek se zasekne pod hlavou šroubu. Celkově povedené zařízení, ale za tu cenu se dá od zmíněných drobností určitě čekat trochu víc.

Ověřená recenze 14/07/2020

I like it very much. Looks great beside my couch in the living room. It's not 100% silent but as long as I don't notice the sound unless I listen carefully, I don't care. So I give 5 star!

Mám to velmi rád. Vypadá skvěle vedle mého gauče v obývacím pokoji. Není 100% tichý, ale pokud nevnímám zvuk, pokud neposlouchám pozorně, je mi to jedno. Takže dávám 5 hvězdiček!

Ověřená recenze 10/02/2020

Schöner stylischer Kühlschrank. Die Maßangaben der Höhe haben nicht ganz gestimmt. (Soll 84cm ist 88cm) Passt trotzdem rein. Lieferung auch unkompliziert und easy Montage des Griffes.

Pěkná stylová lednice. Míry výšky nebyly úplně správné. (Mělo by být 84 cm je 88 cm) Stále se vejde. Dodávka také nekomplikovaná a snadná montáž madla.

Ověřená recenze 19/01/2020

Der Kühlschrank steht im Jugendzimmer und kühlt wie erwartet. Auch sieht der schwarze Würfel so cool aus, wie erhofft. Jedoch ist er lauter als angenommen, so dass wir ihn über Nacht über eine Zeitschaltuhr ausschalten. Die Innenleuchte ist nicht die Hellste und den Lichtschalter (rechte Wand, oben, knapp unter dem obersten Gitter), zum manuellen ein- bzw. ausschalten, musste ich etwas suchen, da ich dazu in der Anleitung nichts gefunden habe. Den Kauf haben wir bisher aber nicht bereut.

Lednice je v místnosti pro mládež a chladí podle očekávání. Také černá kostka vypadá tak cool, jak jsme doufali. Je však hlasitější, než se očekávalo, takže jej přes noc vypínáme pomocí časovače. Vnitřní světlo není nejjasnější a pro ruční zapínání a vypínání jsem musel hledat vypínač (pravá stěna, nahoře, těsně pod horní mřížkou), protože jsem o tom v návodu nic nenašel. Zatím jsme koupě nelitovali.

Ověřená recenze 19/12/2019

Der kleine Kühlschrank tut in erster linie das was er soll. Bier rein --> Bier wird kalt. (geht natürlich mit jedem Getränk ;)) Das Design: das Design des Külschranks entspricht absolut meinen Vorstellungen. Glasfront und ausenherum Edelstahl. mehr gibts nicht zu sagen. Geräuschpegel: wenn man sich die Rezessionen hier so durchließt kommt man doch ins Grübeln ob man überhaupt eine Bestellung waagen sollte oder nicht. Ich muss sagen, ich habe es gewaagt und bin überrascht wie geräuschempfindlich manche offensichtlich sind. Ja, wenn es absolut still ist um einen herum kann man den Kühlschrank hören wenn er denn gerade läuft. Er ist allerdings so leise, dass ich sogar schlafen kann nebenbei, Fernsehen ist absolut kein Problem, jede Spülmaschine in einer Wohnküche ist deutlicher zu hören, ich höre sogar den Verkehr durch die Fenster deutlicher. Wenn man den Kühlschrank also nicht mit dem Kompressor voraus (ist hinten unten) vor der Nase hat würde ich sagen das sollte kein Problem sein. zur Benutzung eine kleine Anmerkung. die Mittlere Lage ist mit dem Rost nur für die halbe Tiefe versehen. die restliche Fläche macht das Kompresorgehäuse aus. Das ist ein bisschen unpraktisch weil das Gehäuse leicht höher liegt als der Rost (ungefähr ein cm) dadurch hat man das Gefühl die Flaschen könnten herausrutschen. Abhilfe schafft die Flaschen einfach mit dem Hals voraus im Kühlschrank zu verstauen. das unterste Fach hat leider keine Bodenstruktur die ein Wegrollen von Flaschen verhindern würde. Da werde ich mir selbst noch was einfallen lassen müssen. Eine der Wichtigsten Informationen die nirgends zu finden ist wäre meiner Meinung nach, wie viele Bierflaschen (also die echten 0,5l Flaschen, nicht diese 0,33 Minidinger) man in den Kühlschrank bekommt. deswegen meine Abschätzung hier für Helles Flaschen von Augustiner (natürlich nur wg. der Form relevant) (habe noch nicht genug Bier gekauft um es auszureizen) Oberstes Fach: 2 Reihen (5-4) Mittleres Fach: 1 Reihe (5) unterstes Fach: maximales Potential 6 Flaschen wenn man das Wegrollen in den griff bekommt. Für andere Flaschenformen wie beispielsweise von Paulaner verwendet kann es sein, dass noch ein bisschen mehr oder ganz unten weniger reingeht. ich würde Sagen es geht knapp ein Kasten bier in den Kühlschrank. (20 Flaschen) Das finde ich ganz ordentlich und für meine Zwecke völlig ausreichend.

Malá lednička primárně dělá to, co dělat má. Pivo v --> pivo se ochlazuje. (Samozřejmě se hodí ke každému pití ;)) Design: design lednice naprosto odpovídá mým představám. Skleněná přední strana a nerezová ocel na vnější straně. není co víc říct. Hladina hluku: když si pročítáte recesi zde, začnete přemýšlet, zda vůbec máte objednávku vážit, nebo ne. Musím říct, že jsem se odvážil a jsem překvapen, jak citliví jsou někteří lidé na hluk. Ano, pokud je kolem vás absolutní ticho, můžete slyšet lednici, pokud běží. Je však tak tichý, že mohu spát i na boku, televize naprosto bez problémů, každá myčka v kuchyni-obýváku je slyšet jasněji, dokonce slyším ostřeji i ruch přes okna. Pokud tedy nemáte před sebou lednici s kompresorem (je vzadu dole) řekl bych, že by to neměl být problém. malá poznámka k použití. střední vrstva je opatřena roštem pouze do poloviny hloubky. zbývající plocha je tvořena skříní kompresoru. To je trochu nepohodlné, protože pouzdro je o něco výše než rošt (asi o cm), takže máte pocit, že by lahve mohly vyklouznout. Řešením je jednoduše uložit hrdlo lahví nejprve do lednice. Spodní přihrádka bohužel nemá žádnou podlahovou konstrukci, která by bránila odkutálení lahví. Budu muset něco vymyslet sám. Podle mého názoru je jednou z nejdůležitějších informací, která nikde není k nalezení, kolik pivních lahví (skutečných 0,5l lahví, ne těchto 0,33 mini věcí) můžete dát do lednice. odtud můj odhad zde pro světlé lahve od Augustiner (samozřejmě relevantní pouze kvůli tvaru) (nekoupili jsme dost piva, abych ho vyčerpal) Horní přihrádka: 2 řady (5-4) Střední přihrádka: 1 řada (5) spodní přihrádka: max. potenciál 6 lahví, pokud máte odvalování pod kontrolou. U jiných tvarů lahví, jako jsou ty, které používá Paulaner, se může stát, že trochu více či méně zapadne na dno. Řekl bych, že v lednici je skoro bedna piva. (20 lahví) To mi přijde docela úhledné a pro mé účely naprosto dostačující.

Ověřená recenze 01/07/2019

Super Gerät. Genau wie erwartet.

Skvělé zařízení. Přesně podle očekávání.

Ověřená recenze 09/06/2019

Optisch in der Kühlschrank wirklich ein Hingucker! zuschaltbare Beleuchtung, und hat jede Menge Stauraum!! Der anfänglich strenge Plastikgeruch verfliegt nach der Inbetriebnahme ganz schnell. Ich habe ihn in der Bar im Gartenhaus auf 4 Grad eingestellt und die erreicht er ohne Probleme auch bei Aussentemp. von 30 ° . das einzige das man dem Beersave ankreiden kann ist das etwas lästige ( etwas laute) Betriebsgeräusch. Ich persönlich würde ihn wieder kaufen!

Skutečný poutač v lednici! vypínatelné osvětlení, a má dostatek úložného prostoru!! Původně silný plastový zápach se po uvedení do provozu velmi rychle rozplyne. Nastavil jsem v baru v zahradním domku na 4 stupně a bez problémů to dosahuje i při venkovních teplotách. od 30°. jediná věc, kterou můžete Beersave označit, je poněkud nepříjemný (poněkud hlasitý) provozní hluk. Osobně bych si ho koupil znovu!

Ověřená recenze 14/04/2019

das Gerät sieht gut aus, es passen ca. 30-40 Flaschen und Dosen zur Kühlung rein. Das Gerät kühlt bei Stufe 5 auf ca. 11 Grad runter, bei 4 ca. 13 Grad. Der Geräuschpegel des Kühlaggregats selbst ist relativ gering. Negativ ist jedoch das wirklich laute Klicken des Temperaturreglers zu bemängeln. Ich frage mich warum man heutzutage nicht einen leisen elektronischen Regler einbauen kann, so was kostet vielleicht 20 Euro mehr. So ist das Schaltgeräusch wie bei den alten Kühlschränken früher deutlich zu hören. Deshalb nur 3 Sterne für den Geräuschpegel. Die LED Beleuchtung muss links über einen kleinen Schalter eingeschaltet werde, das ist nicht komfortabel gemacht.

přístroj vypadá dobře, vešlo se tam cca 30-40 lahví a plechovek na chlazení. Zařízení se ochladí na přibližně 11 stupňů na úrovni 5 a přibližně 13 stupňů na úrovni 4. Hlučnost samotné chladicí jednotky je poměrně nízká. Negativem je však opravdu hlasité cvakání regulátoru teploty. Zajímalo by mě, proč dnes nemůžete dát tichý elektronický ovladač, něco takového stojí možná o 20 eur víc. Hluk spínání je zřetelně slyšet jako u starých ledniček. Proto pouze 3 hvězdičky za hladinu hluku. LED osvětlení se musí zapínat malým vypínačem vlevo, což není jednoduché.

Ověřená recenze 01/11/2018

Die Lieferung war schnell und richtig gut verpackt. Ich habe den Kühlschrank für meinen Brüder gekauft als Geschenk für seine moderne Werkstatt. Ihr weisst wie wichtig es ist dass das Bier kühl bleibt :) Der Kühlschrank sieht wirklich edel aus und kombiniert mit grünen Metallschränken die mein Brüder selbst gemacht hat ist es der Hammer. Mein Brüder ist sehr zufrieden mit dem Gerät und würde es nicht mehr zurück geben. Ich kann mir den Kühlschrank auch gut in einem Büro vorstellen. Super Gerät für super Preis! Schick und edel!

Doručení bylo rychlé a opravdu dobře zabalené. Lednici jsem koupil bratrovi jako dárek do jeho moderní dílny. Víte, jak je důležité, aby pivo zůstalo chladné :) Lednička vypadá opravdu noblesně a v kombinaci se zelenými plechovými skříňkami, které si můj bratr vyrobil sám, je to paráda. Můj bratr je s přístrojem velmi spokojen a nevrátil by ho. Dovedu si představit i lednici v kanceláři. Skvělé zařízení za skvělou cenu! Elegantní a noblesní!

Ověřená recenze 03/05/2018

Bin durchaus angetan vom Beersafe. Kühlt einwandfrei und das Volumen entspricht genau meinen Vorstellungen. Die Einlegeroste sind nicht sehr variabel verstellbar, sondern nur in relativ großen Abständen. Ich hatte Glück, denn ich lagere keine Büchsen sondern kann 1/2 Liter Bierflaschen und auf dem anderen Rost 1/3 Liter Bierflaschen senkrecht stellen. Dazu können noch größere Liter-Flaschen in ein drittes Fach gelegt werden. Eine von einigen Käufern festgestellte problematische Anbringung desTürgriffes kann ich nicht nachvollziehen. Bei etwas handwerklichem Geschick ist die Anbringung in 1 Minute erledigt. Das Geräusch ist schon zu vernehmen und kann zum Beispiel im Wohnzimmer stören. Es ist eine normale (42 dB) Lautstärke eines Kühlschranks. Zu den Abmessungen: Die angegebene Tiefe entspricht nicht der Realität. Er ist tatsächlich etwa 10 cm tiefer, warum auch immer. Glücklicherweise ist das bei mir kein Problem. Was auch erst durch die Betriebsanleitung erkennbar wird ist, dass das Gerät aufgrund der Wärmeentwicklung mindestens 10cm rundum freistehend sein muss. Die Betriebsanleitung ist nicht ausgereift. Es wird z. B. nicht erklärt, warum und wann die Gradanzeige blinkt, etc. Als Resümee bekommt der Kühlschrank, auch unter Beachtung der angesprochenen Negativpunkte 4 von 5 Sterne.

Beersafe mě docela zaujal. Skvěle chladí a objem přesně odpovídá mým představám. Vkládací rošty nejsou příliš variabilně nastavitelné, ale pouze v poměrně velkých rozestupech. Měl jsem štěstí, protože neskladuji plechovky, ale mohu umístit 1/2litrové pivní lahve a 1/3litrové pivní lahve na druhou mřížku svisle. Do třetí přihrádky lze navíc umístit i větší litrové lahve. Nechápu problematické uchycení kliky, které zaznamenali někteří kupující. S trochou manuální zručnosti je připevnění hotové za 1 minutu. Hluk je již slyšet a může být nepříjemný například v obývacím pokoji. Je to běžná hladina hluku (42 dB) u chladničky. K rozměrům: Uvedená hloubka neodpovídá skutečnosti. Ve skutečnosti je asi o 10 cm nižší, ať už je důvod jakýkoli. Naštěstí to pro mě není problém. Z návodu k obsluze je patrné pouze to, že zařízení musí být alespoň 10 cm volně stát kolem dokola kvůli vznikajícímu teplu. Návod k obsluze není vyzrálý. Bude to např. B. nevysvětleno, proč a kdy bliká ukazatel stupňů atd. V souhrnu dostává lednice 4 hvězdičky z 5, i s přihlédnutím ke zmíněným záporným bodům.