Bella Elegance, kuchyňský robot, 2000 W, 1,7 HP, 6 stupňů, 5 l Bílá
Bella Elegance, kuchyňský robot, 2000 W, 1,7 HP, 6 stupňů, 5 l Bílá
Bella Elegance, kuchyňský robot, 2000 W, 1,7 HP, 6 stupňů, 5 l Bílá
Bella Elegance, kuchyňský robot, 2000 W, 1,7 HP, 6 stupňů, 5 l Bílá
Bella Elegance, kuchyňský robot, 2000 W, 1,7 HP, 6 stupňů, 5 l Bílá
Bella Elegance, kuchyňský robot, 2000 W, 1,7 HP, 6 stupňů, 5 l Bílá
Bella Elegance, kuchyňský robot, 2000 W, 1,7 HP, 6 stupňů, 5 l Bílá

Bella Elegance kuchyňský robot

Bílá 2000 watt
2 259,00 Kč 3 999,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

Bella Elegance kuchyňský robot

2 259,00 Kč 3 999,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Elegantní vzhled: silný kuchyňský robot v pěkné konstrukci s aplikacemi měděné barvy

Výkonný kuchyňský pomocník: výkon 1800 W / 1,7 HP v 6 úrovních s pulzní funkcí

Nejlepší výsledky míchání: optimální promíchání díky planetárnímu systému míchání

Popis produktu

Elegantní zařízení: kuchyňský robot Klarstein Bella Elegance přináší nový výkon s obvykle vysokou kvalitou, jednoduchou obsluhou a elegantním designem.

Kuchyňský robot Klarstein Bella Elegance je dalším vývojem naší série kuchyňských robotů. Robot je jako obvykle výkonný, kombinovaný s velkou mísou k míchání s objemem 5 litrů, s mimořádně výkonným motorem, který díky výkonu 1800 W účinně prohněte i husté kynutá těsta a s designovou konstrukcí s dotekem elegance. Bella Elegance tak dokonale a stylově připraví i velké množství potravin. Osvědčený planetární míchací systém od společnosti Klarstein zajistí nejlepší výsledky míchání tím, že míchací prvky se netočí jen samé kolem sebe, ale v míchací míse krouží také orbitálně. Díky tomu se dostanou přísady od okraje do středu misky a dosáhne se optimálně promíchání. Flexibilní okraj na míchacím háku se postará o ještě větší důkladnost. Díky 6 rychlostem a pulzní funkci je Bella Elegance dokonale přizpůsobena všem požadavkům moderních kuchyní - od rychlého šlehání smetany až po jemné hnětení těžkého chlebového těsta.

Součástí dodávky je hák na těsto a míchací háka metlička z nerezavějící ušlechtilé oceli. Budete mít tedy vždy ten správný nástavec: hnětací hák na chlebové těsto, míchací hák na suroviny se střední hustotou a metličku na šlehání smetany nebo másla. Díky kompaktní a pěkné konstrukci z ABS plastu zapůsobí kuchyňský robot Klarstein Bella Elegance i vizuálně - vzhled podtrhují aplikace v měděné barvě, které zařízení dodávají speciální lesk.

Prokázaná kvalita a výkon pro nejlepší výsledky míchání v elegantním provedení: kuchyňský robot Bella Elegance od společnosti Klarstein.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • míchací mísa z pevné nerezové oceli
 • míchací hák s flexibilní hranou – rovnoměrné a důsledné promíchání i většího množství těsta
 • hnětací hák - např. na těžká těsta, jako jsou kynuté nebo chlebové těsto
 • šlehač z nerezové oceli pro přípravu vzdušných hmot, jako je bílkové nebo piškotové těsto
 • odblokovací mechanismus pro multifunkční rameno - skládací pro snadnou montáž a manipulaci s mísou
 • ochranný kryt s praktickým plnícím otvorem pro čistou práci
 • pulzní funkce pro krátké impulsy míchání
 • speciální pohon
 • bezpečná poloha díky 4 přísavkám
 • materiál konstrukce: ABS plast
 • Napájení: 220–240 V~ | 50/60 Hz
 • Výkon se může lišit v závislosti na použité technologii motoru. Nižší výkon nesnižuje uživatelský zážitek. Naším cílem je vyrábět výkonné, ale zároveň úsporné spotřebiče, proto postupně modernizujeme naše spotřebiče.
Bella Elegance, kuchyňský robot, 2000 W, 1,7 HP, 6 stupňů, 5 l

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 22,5 x 38 x 34 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 6,2 kg

Co bylo posláno

 • 1 x míchací zařízení
 • 1 x miska
 • 1 x ochranný kryt
 • 1 x hnětací hák
 • 1 x míchací hák
 • 1 x metlička na šlehání
 • Návod k použití v němčině (další jazyky: angličtina, španělština, francouzština, italština)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(19 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

sehr schönes Design - leichte Handhabung, sehr zufrieden

velmi pěkný design - snadné použití, velká spokojenost

Ověřená recenze

Das Gerät ist zwar laut aber für den Preis hat sie eine super Leistung

Zařízení je hlasité, ale za tu cenu má skvělý výkon

Ověřená recenze

Sieht schön aus und tut was sie tun soll

Vypadá hezky a dělá to, co má

Ověřená recenze

Mein Schneebesen war kaputt. Ersatz kostet 40€. Habe dann ein paar Euro draufgelegt und diese Maschine gekauft. Bisher sehr zufrieden, macht soliden Eindruck und ist nicht allzu laut. Mehr kann ich momentan noch nicht sagen, hoffe aber, es bleibt so.

Rozbila se mi metla. Výměna stojí 40 €. Pak jsem přidal pár eur a koupil tento stroj. Zatím velká spokojenost, působí solidním dojmem a není příliš hlasitý. Víc v tuto chvíli říct nemůžu, ale doufám, že to tak zůstane.

Ověřená recenze

War , gut . Farbe und alles.

Byl dobrý . barva a všechno.

Ověřená recenze

Die Maschine ist für etwas festere Brotteige gedacht. Die ist allerdings ziemlich laut und schwankt auch während sie knetet. Man neigt dazu, sie festzuhalten und habe mich noch nicht getraut, den Regler auf die höchste Stufe zu stellen. Ausserdem habe ich bisher leider den Spritzschutz noch nicht lösen können (Gewalt möchte ich ungern anwenden!).

Stroj je určen pro mírně tužší chlebové těsto. Je však dost hlasitý a při hnětení také kolísá. Máte tendenci je držet a zatím jsem se neodvážil otočit ciferníkem na nejvyšší stupeň. Navíc se mi bohužel ještě nepodařilo odpojit zábranu proti stříkající vodě (nerad bych použil násilí!).

Ověřená recenze

Hatte zwei gekauft Bei der ersten war die Plastik Abdeckung kaputt und sie hatte noch dazu relativ große lackkratzer Die hatte ist zurück geschickt in der Hoffnung das die zweite besser wird denn es kann ja immer mal passieren. Ja die Hoffnung war schnell dahin die zweite kam ebenfalls mit daumen großen lackkratzer und abplatzungen.

Koupeno dva.U prvního byl rozbitý plastový kryt a také měl poměrně velké škrábance na laku.Poslal zpět v naději,že druhý bude lepší protože stát se to může vždycky. Ano, naděje byla rychle pryč, druhý přišel také se škrábanci a odlupováním laku velikosti palce.

Ověřená recenze

Kann in der Produktion mit viel teureren Geräte mithalten. Allerdings etwas laut

Ve výrobě může konkurovat mnohem dražším zařízením. I když trochu hlučné

Ověřená recenze

Gut

Střevo

Ověřená recenze

First i thought it was a great buy when i first did a couple of simple cake recipes Then when i decided to make cookies, the paddle broke and a small part got stuck inside the whole where it is fitted. The machine couldn’t handle the 4l mixture although it is a 5l machine The machine is useless at low speeds Update The supplier sent me a replacement for the paddle that was broken and i added a star for that

Nejprve jsem si myslel, že je to skvělý nákup, když jsem poprvé udělal pár jednoduchých receptů na dorty. Když jsem se pak rozhodl udělat sušenky, lopatka se zlomila a malá část uvízla uvnitř celku, kde je namontována. Stroj nezvládl 4l směs, ačkoliv je to 5l stroj Stroj je v nízkých rychlostech k ničemu Aktualizace Dodavatel mi poslal náhradní lopatku, která byla rozbitá a přidal jsem za to hvězdu

Ověřená recenze

Da die Maschine nicht stundenlang läuft, stört mich auch die Lautstärke nicht.

Vzhledem k tomu, že stroj neběží hodiny, nevadí mi ani hlasitost.

Ověřená recenze

Da ich meine alte Maschine den Geist aufgegeben hat, musste eine neue her, ich habe mich für das gleiche Modell entschieden, da ich mit dem Vorgänger sehr zufrieden war. Der Versand erfolgte wie nicht anders erwartet sehr schnell, leider hatte die Maschine einen Defekt, aber der Umtausch lief sehr schnell und unkompliziert. Ich bin mit dem Preis-Leistung Verhältnis sehr zufrieden. Die Maschine ist zwar ganz schön laut, stört mich persönlich jedoch weniger, Für Biskuit und Cremes hervorragend geeignet, mit Pizza Teig kommt sie auch wunderbar zu Recht. Klar das bei dem Preis auch die Qualität dementsprechend ist, (Viel Plastik) Aber sie tut was sie soll. Kann ich wärmstens empfehlen.

Jelikož jsem se vzdal starého stroje, musel jsem si pořídit nový, rozhodl jsem se pro stejný model, protože jsem byl s předchozím velmi spokojen. Zásilka byla dle očekávání velmi rychlá, bohužel stroj měl závadu, ale výměna byla velmi rychlá a nekomplikovaná. Jsem velmi spokojen s poměrem cena výkon. Stroj je docela hlasitý, ale mě osobně to tolik nevadí.Je výborný na sušenky, krémy a báječně se s ním pracuje i s těstem na pizzu. Samozřejmě, že za cenu, kvalita odpovídá, (hodně plastu), ale dělá to, co má. vřele doporučuji.

Ověřená recenze

Die Maschine reicht für meine Bedürfnisse aus. Da ich mir ein neues Hobby zugelegt habe und nun gerne vermehrt Brot, Kuchen und andere Teige zubereiten und backen will, habe ich mich nach langem hin und her für eine Küchenmaschine entschieden. Da ich Anfänger bin, wollte ich nicht direkt tausende von Euro ausgeben und habe nach einigen Testberichten, welche die Klarstein Bella als positiv bewertet haben, mich für dieses Modell entschieden. Von der Lautstärke ist sie jetzt nicht unbedingt leise und bei voller Leistung muss man schonmal die Fenster zur Straße schließen, damit man die Nachbarn nicht verärgert. Im ernst, der Geräuschepegel ist unter Last schon enorm, aber das wird bei anderen Maschinen vermutlich nicht anders sein. Der Knethaken hat mich leider etwas enttäuscht, da er den Teig für Brot zwar knetet aber dieser oft am Rand der Schüssel haften bleibt und nicht mitgeknetet wird, weswegen ich die Maschine oft zwischenzeitlich ausschalten muss und den Teig dann zur Mitte schieben muss. Die Schüsselgröße ist sehr gut bemessen und reicht für meine Verhältnisse aus. Bei größeren und schweren Teigen merkt man allerdings, dass die Maschine an ihre Grenzen stößt. Mit den anderen beiden Anbauteilen bin ich soweit zufrieden. Kuchen- und Keksteig lässt sich perfekt damit vermengen und kneten. Ich finde das Preis- Leistungsverhältnis passt soweit und die Testberichte im Internet und Videos zu dieser Maschine, decken sich mit meinen Erfahrungen die ich in der letzten Zeit bei der Benutzung der Maschine sammeln konnte. Für Anfänger geeignet, Profis sollten jedoch höherpreisige Alternativen bevorzugen.

Stroj je pro mé potřeby dostačující. Jelikož mám nového koníčka a teď bych chtěla připravovat a péct více chleba, koláčů a jiných těst, rozhodla jsem se po dlouhé době pořídit si kuchyňský robot. Vzhledem k tomu, že jsem začátečník, nechtěl jsem hned utrácet tisíce eur a rozhodl jsem se pro tento model po několika testech, které Klarstein Bella hodnotily jako pozitivní. Objemově není nutně tichý a na plný výkon musíte občas zavřít okna do ulice, abyste neobtěžovali sousedy. Vážně, hlučnost je v zátěži enormní, ale u jiných strojů tomu asi nebude jinak. Hnětací hák mě bohužel trochu zklamal, protože uhněte těsto na chleba, ale často se lepí na okraj mísy a nehněte se, proto musím často mezitím stroj vypínat a pak tlačit těsto do středu. Velikost misky je velmi dobrá a na mé poměry dostačující. U většího a těžšího těsta si ale všimnete, že stroj naráží na své limity. S dalšími dvěma přílohami jsem zatím spokojený. Těsto na dort a sušenky se s ním dá dokonale promíchat a hníst. Myslím si, že poměr cena/výkon je zatím správný a zprávy o testech na internetu a videa o tomto stroji odpovídají mým zkušenostem, které jsem v poslední době mohl s použitím stroje nasbírat. Vhodné pro začátečníky, ale profesionálové by měli preferovat alternativy s vyšší cenou.

Ověřená recenze

Während des Umzugs habe ich meine erste leider nicht mehr gefunden weshalb eine zweite her musste. Wenn man diese mit z.B. einem Thermomix vergleicht dann kann man es lassen denn ich vergleiche auch kein Fahrrad mit einem Düsenjet. Wer kochen und backen kann und dazu eine etwas größere Maschine haben will die alle grundlegenden Aufgaben erfüllt ist hier richtig, ok die Lautstärke ist nicht gerade als leise zu bezeichnen aber man Backt ja auch nicht in einer öffentlichen Bibliothek und deshalb darf es in der Küche ruhig auch mal lauter sein. Die Verarbeitung ist ausreichen, habe bei meiner ersten einen kleinen Sprung im Plastik am Boden der Maschine aber das tut der Funktionalität keinen Abbruch und dafür ist sie ja auch regelmäßig im Einsatz. 3Kg Teig schafft sie eigentlich recht gut und gerade in der Vorweihnachtszeit muss sie sogar an einem Wochenende gut 40kg Teig überleben und ohne Probleme ist dies Möglich. Der Schaumquirl könnte ein klein wenig Stabiler konstruiert sein, habe meinen mal aus versehen geschrottet aber mit handwerklichem Geschick auch wieder repariert bekommen, die anderen Teile könnten ruhig Spühlmaschinenfest sein, leider sind sie das nur bedingt und die Beschichtung geht ab, für mich kein Problem aber könnte den ein oder anderen vielleicht stören.

Bohužel jsem během stěhování nenašel svou první, proto jsem si musel pořídit druhou. Když to srovnáš třeba s Thermomixem, tak toho můžeš nechat, protože ani já nesrovnávám kolo s proudovým letadlem. Pokud umíte vařit a péct a chcete mít trochu větší stroj, který splní všechny základní úkoly, tohle je místo pro vás, ok, hlasitost se nedá přesně popsat jako tichá, ale na veřejnosti nepečete knihovna buď, takže je dovoleno být v kuchyni někdy hlučnější. Dílenské zpracování je dostatečné, u prvního stroje mám na spodní části stroje drobnou prasklinu, ale to nemá vliv na funkčnost a na to se používá pravidelně. 3 kg těsta vlastně zvládá docela dobře a hlavně v předvánočním čase musí za víkend přežít i dobrých 40 kg těsta a to jde bez problémů. Pěnová metla by mohla být trochu stabilnější, omylem jsem tu svou rozbil, ale ručně zručně jsem ji opravil, ostatní části by se daly mýt v myčce, bohužel jsou jen částečně a povlak se odlepuje, ale žádný problém by pro mě mohl někomu vadit .

Ověřená recenze

Wir hatten keine Lust mehr, unsere Brotteige mit der Hand zu kneten. Also sollte eine Küchenmaschine her. Nach vielen lesen von Testberichten und anschauen von Youtube Videos entschieden wir uns für diese Klarstein. Sie hatte für uns das beste Preis Leistungs Verhältnis. Sie kam sehr gut verpackt und wie immer zügig zu uns. Ausgepackt, Knethaken rein und erster Test mit 1 kg Mehl plus Zubehör, so das wir bei einer Ausschlagsmenge von knapp 1,5 kg waren. Was soll ich sagen, die Machine verarbeitete es ohne zu murren. Ein wenig Mehl kam durch den geschlossenen Deckel zwar heraus, aber das ist nicht so schlimm. Der Teig klebte nicht an der Schüssel fest, er ließ sich super vom Haken lösen, es wurde alles ordentlich verknetet, nicht wie bei manchen Knetsystemen, wo der Teig sich nur am Haken hochzieht. Kuchenteige waren auch kein Problem bisher. Was uns ein wenig stört: Maschine ist nicht die leiseste, Knethaken sollte aus Edelstahl sein und nicht aus Aluguss. Dann könnte er nämlich auch in die Spülmaschine. Aber für das Geld erhält man ein robustes Arbeitstier, das nicht nach 3 Minuten ausgeht wegen Überhitzung

Unavovalo nás ruční hnětení chlebového těsta. Takže byl potřeba kuchyňský robot. Po přečtení mnoha testovacích zpráv a sledování videí na YouTube jsme se rozhodli pro tento Klarstein. Byla to pro nás nejlepší hodnota za peníze. Přišlo nám velmi dobře zabalené a jako vždy rychle. Vybaleno, vložit hnětací hák a první test s 1 kg mouky plus příslušenství, takže jsme byli u skoro 1,5 kg. Co dodat, stroj to bez reptání zpracoval. Přes zavřené víko vyteklo trochu mouky, ale to není tak hrozné. Těsto se nelepilo na mísu, šlo snadno odlepit od háku, vše bylo řádně uhněteno, na rozdíl od některých hnětacích systémů, kdy se těsto samo vytahuje na hák. Dortová těsta také zatím nebyl problém. Co nám trochu vadí: stroj není nejtišší, hnětací hák by měl být nerezový a ne litý hliník. Pak může jít do myčky. Za ty peníze ale dostanete bytelného pracanta, který nezemře po 3 minutách přehřátím

Ověřená recenze

Ich habe mich für diese Maschine entschieden, da die Rezessionen des Marktführers auf diesem Gebiet auch nicht wirklich bombe sind. ►Optik/Verarbeitung Als ich das Paket erhielt, war das Styropor in der Verpackung beschädigt, die Maschine jedoch optisch voll in Ordnung. Hier eine ganz klare aussage, wer diese Maschine als Dekoration in der Küche stellen will, muss mit sichtbaren Schrauben und offensichtlichen Kunststoffübergängen leben. Auch der gelieferte Knethaken weißt Kratzer im Material auf, welches sich aber nicht auf die Funktion auswirkt. Der Mixhaken ist aus Kunststoff scheint aber Stabil zu sein. Der Quirl hingegen macht auf mich den Eindruck, dass er bei häufigem Benutzen den Geist aufgeben wird. ►Lautstärke/Verhalten In vielen Bewertungen ist zu lesen, das die Lautstärke sehr fast unerträglich sei. Dies kann ich nicht bestätigen, auf Stufe 3/4 hat die Maschine die gleiche Lautstärke wie unser Kaffeevollautomat beim Mahlen der Kaffeebohnen. Immerhin will man am Ende ja auch einen vernünftigen Teig haben. Ich könnte mir jedoch vorstellen das es meine Nachbarn nicht toll finden wenn ich Nachts anfange einen Kuchen zu backen. Die Maschine sollte definitiv auf einem stabilen Untergrund stehen. Die Vibration von Maschine auf den Untergrund ist spürbar. Beim Kneten auf Stufe 4 bleibt Sie aber trotzig an Ihrem Platz stehen. ►Reinigung/Teigmenge Die Reinigung ist recht einfach, alle wichtigen Teile können sehr einfach durch drehen entnommen werden. In meinem Fall wird alles direkt nach der Benutzung mit heißem Wasser abgespült, über Spülmaschinen Eignung kann ich keine Auskunft geben. Teigmenge max 2kg laut Beschreibung. Für einen Kuchenteig mag dies stimmen, für einen Brotteig empfehle ich nicht mehr wie 1kg. ►Fazit Für jemand der keine 400+€ ausgeben möchte und dennoch eine Mittelklasse Maschine möchte dem kann ich die Maschine durchaus empfehlen. Für rund 100€ kann man die Lautstärke und kleine Schönheitsfehler verschmerzen. Was den Langzeittest angeht kann ich leider noch keine Auskunft geben. Bin aber zuversichtlich.

Vybral jsem si tento stroj, protože ani recese lídra trhu v této oblasti nejsou zrovna velké. ►Vzhled/zpracování Když jsem obdržel balíček, polystyren v obalu byl poškozený, ale stroj vypadal naprosto v pořádku. Zde je velmi jasné tvrzení: pokud chcete tento stroj umístit jako dekoraci do kuchyně, musíte se sžít s viditelnými šrouby a zjevnými plastovými přechody. Dodávaný hnětač má také škrábance v materiálu, ale to nemá vliv na funkci. Hák mixéru je vyroben z plastu, ale zdá se být stabilní. Šlehací metla na mě naopak působí dojmem, že se při častém používání vzdá ducha. ►Hlasitost/chování V mnoha recenzích se můžete dočíst, že hlasitost je téměř nesnesitelná. Nemohu to potvrdit, na úrovni 3/4 má stroj při mletí zrnkové kávy stejný objem jako náš plně automatický kávovar. Přece jen chcete skončit s rozumným těstem. Dokázala jsem si však představit, že by se mým sousedům nelíbilo, kdybych začala v noci péct dort. Stroj by měl rozhodně stát na stabilním povrchu. Vibrace ze stroje na zem jsou cítit. Při hnětení na úrovni 4 však vzdorovitě zůstává na místě. ►Čištění/množství těsta Čištění je celkem snadné, všechny důležité části lze velmi snadno vyjmout otočením. V mém případě je vše ihned po použití opláchnuto horkou vodou, o vhodnosti myčky nemohu podat žádné informace. Množství těsta max 2kg dle popisu. To může být pravda pro těsto na koláč, ale pro těsto na chleba doporučuji ne více než 1 kg. ►Závěr Pro někoho, kdo nechce utratit 400+€ a přesto chce stroj střední třídy, mohu stroj rozhodně doporučit. Přes objem a drobné kazy se dostanete za cca 100 €. K dlouhodobému testu bohužel nemohu podat žádné informace. Ale jsem si jistý.

Ověřená recenze

►►VORBEMERKUNG◄◄ Interessenten der hier angebotenen Küchenmaschine von KLARSTEIN sollten sich darüber im Klaren sein, dass das Gerät nur zum Teig kneten, Mixen, Quirlen, Rühren, Sahne oder Milchschaum schlagen geeignet ist. Die Funktionen eines Thermomix oder sonstigen hochpreisigen multifunktionalen Küchenmaschinen bietet dieses Gerät aus dem Niedrigpreissegment nicht. ►VERPACKUNG / LIEFERUMFANG◄ Die Küchenmaschine wird sicher in einem Styroporrahmen und Folie verpackt, in einem ziemlich großen und stabilen Karton versendet. Neben dem Gerät gehören zum Lieferumfang: - eine Edelstahl-Schüssel mit 5,2 Liter Fassungsvermögen, - ein Schneebesen - ein Knethaken - ein Rührhaken und eine mehrsprachige Bedienungsanleitung (auch in Deutsch). ►►PRODUKTBESCHREIBUNG◄◄ Nach dem Auspacken macht die robuste und ziemlich schwere Küchenmaschine einen vernünftigen Eindruck, was die Qualität und Verarbeitung betrifft. Trotz des hohen Gewichtes von weit über 7 kg wurde am Gehäuse zwar Kunststoff verbaut, was sich auf die Qualität der Maschine aber nicht negativ auswirkt. Die verbauten Materialien wirken solide und relativ langlebig. Auch bei genauerer Betrachtung finden sich keinerlei Verarbeitungsmängel wie überstehende Grate oder Produktionsrückstände an dem Gerät. Die Spaltmaße verlaufen gleichmäßig und die Edelstahlschüssel sowie die Rühr- und Knetwerkzeuge sind ziemlich massiv, um die künftigen Herausforderungen zu meistern. Das zeitlose Design ist eher schlicht, passt dadurch aber optisch in die meisten Küchen und neben den schon dort befindlichen Maschinen und Geräten. Da die Küchenmaschine nicht grad klein ist, nimmt sie einiges an Platz in Anspruch, was vor einem Kauf bedacht werden sollte. Die technischen Spezifikationen sind ähnlich wie bei den meisten anderen Küchenmaschinen in dieser Preisklasse auch. Der Rührmotor hat eine Leistung von max. 1.200 Watt und lässt sich in 6 Leistungsstufen einstellen. Die Bedienung ist sehr einfach gehalten und selbsterklärend. Es gibt nur einen Entriegelungshebel und ein Drehschalter für die Geschwindigkeitseinstellung. Über den Entriegelungshebel wird der Multifunktionsarm hochgeklappt. Je nach Vorhaben können dann die mitgelieferten Rührelemente eingedreht werden und die notwendigen Zutaten in die Rührschüssel gegeben werden. Der transparente Spritzschutzdeckel verhindert, dass es während des Betriebs spritzt. ►PRAXISTEST◄ Im Einsatz arbeitet das Gerät vernünftig und auch bei belastungsreichen Arbeiten wie dem Kneten von bis zu 2 kg Teig zeigt die Maschine keine Schwächen. Durch die sechs Saugnäpfe am Boden hat das Gerät einen festen Stand und rutscht nicht weg, auch wenn in den stark vibrierenden Stufen 5 und 6 gearbeitet wird, bei den die Maschine leicht wackelt. Was im Einsatz etwas jedoch negativ auffällt, ist die recht hohe Lautstärke in den hohen Stufen. Wer direkte Nachbarn hat, sollte das Gerät hierfür nach 21 Uhr nicht mehr nutzen. Beim Teigkneten bleibt auch immer etwas vom Teig am oberen Rand der Schüssel hängen, sodass man hier mit dem Schaber nachhelfen muss. ►REINIGUNG◄ Das Kunststoffgehäuse der Basis lässt sich gut mit einem feuchten Lappen abwischen, der Edelstahlbehälter und die anderen Teile sollten per Hand gewaschen werden. Für die Spülmaschine sind die Teile nicht geeignet. ►TECHNISCHE DATEN◄ - Leistung Rührmotor: max. 1.200 Watt / 6 Stufen - Volumen Edelstahl-Schüssel : 5,2 Liter - Kabellänge: 1,05 m ►SICHERHEIT◄ Die Küchenmaschine verfügt über eine CE-Kennzeichnung (kein Sicherheitsprüfsiegel, nur eine obligatorische Konformitätserklärung), die Mindestmaß an Sicherheit durch die Einhaltung von Qualitäts- und Normungsstandards gewährleistet. Kernaussage der CE-Kennzeichnung ist eine Erklärung des Herstellers, dass sein Produkt den Anforderungen der EU-Vorschriften entspricht. Nach der Angabe des Herstellers entspricht das Produkt folgenden europäischen Richtlinien: 2004/108/EG (EMV) 2006/95/EG (LVD) [Niederspannung] 2011/65/EU (RoHS) ►►FAZIT◄◄ Insgesamt eine vernünftige Küchenmaschine, die sich einfach bedienen lässt und einem in der Küche bei Knet-, Rühr- und Quirlarbeiten hilfreich zur Seite steht. Einziges Manko aus meiner Sicht, ist die recht hohe Lautstärke, die ein Einsatz in den Abendstunden nur bedingt möglich macht. ►ANMERKUNG◄ Mir wurde die Küchenmaschine Bella Argentea von KLARSTEIN zu Testzwecken kostenlos zur Verfügung gestellt und ich habe mich bereit erklärt, eine unabhängige und objektive Rezensionen über das Gerät zu erstellen.

►►PREMARK◄◄ Zájemce o zde nabízený kuchyňský robot KLARSTEIN by si měl uvědomit, že přístroj je vhodný pouze pro hnětení těsta, míchání, šlehání, míchání, šlehání smetany nebo mléčné pěny. Tento přístroj z levného segmentu nenabízí funkce Thermomixu nebo jiných drahých multifunkčních kuchyňských robotů. ►BALENÍ / ROZSAH DODÁVKY◄ Kuchyňský robot je bezpečně zabalen v polystyrénovém rámu a fólii, dodáván v poměrně velké a pevné krabici. Součástí dodávky je kromě přístroje: - nerezová mísa o objemu 5,2 litru, - šlehací metla - hnětací hák - míchací hák a vícejazyčný návod k obsluze (také v němčině). ►►POPIS PRODUKTU◄◄ Robustní a poměrně těžký kuchyňský robot po vybalení působí rozumným dojmem z hlediska kvality a zpracování. I přes vysokou hmotnost hodně přes 7 kg byl na pouzdro použit plast, ale na kvalitě stroje to nemá negativní vliv. Vestavěné materiály vypadají pevně a relativně trvanlivě. Ani při bližším zkoumání nejsou na zařízení žádné vady zpracování, jako jsou vyčnívající otřepy nebo zbytky z výroby. Rozměry mezery probíhají rovnoměrně a nerezová mísa, stejně jako míchací a hnětací nástroje jsou poměrně masivní, aby zvládly budoucí výzvy. Nadčasový design je poměrně jednoduchý, ale vizuálně se hodí do většiny kuchyní a vedle strojů a zařízení, které tam již jsou. Vzhledem k tomu, že kuchyňský robot není zrovna malý, zabere hodně místa, což je třeba zvážit před jeho koupí. Technické specifikace jsou podobné jako u většiny ostatních kuchyňských robotů v této cenové kategorii. Míchací motor má maximální výkon 1 200 wattů a lze jej nastavit na 6 úrovní výkonu. Obsluha je velmi jednoduchá a srozumitelná. K dispozici je pouze jedna uvolňovací páka a jeden volič pro nastavení rychlosti. Multifunkční rameno se vyklápí pomocí odjišťovací páky. V závislosti na projektu lze poté našroubovat dodané míchací prvky a přidat potřebné přísady do mixovací nádoby. Průhledné víko proti stříkající vodě zabraňuje jejímu potřísnění během provozu. ►PRAKTICKÝ TEST◄ Při používání zařízení funguje rozumně a ani při těžké práci, jako je hnětení až 2 kg těsta, stroj nevykazuje žádné slabiny. Díky šesti přísavkám na podlaze má zařízení pevné postavení a neklouže ani při práci v silně vibrujících úrovních 5 a 6, kdy se stroj mírně kýve. Co je však při používání poněkud negativní, je poměrně vysoká hlasitost ve vysokých úrovních. Pokud máte přímé sousedy, neměli byste zařízení používat po 21:00. Při hnětení těsta se vždy část těsta přilepí na horní okraj mísy, takže si musíte pomoci škrabkou. ►ČIŠTĚNÍ◄ Plastové tělo základny lze snadno otřít vlhkým hadříkem, nádobu z nerezové oceli a ostatní části umýt ručně. Díly nejsou vhodné do myčky na nádobí. ►TECHNICKÉ ÚDAJE◄ - Výkon míchacího motoru: max. 1 200 wattů / 6 úrovní - Objem mísy z nerezové oceli: 5,2 litru - Délka kabelu: 1,05 m ►BEZPEČNOST◄ Kuchyňský robot má označení CE (žádná pečeť bezpečnostního testu, pouze povinná Prohlášení o shodě), které zaručuje minimální úroveň bezpečnosti dodržováním norem kvality a standardizace. Základním sdělením označení CE je prohlášení výrobce, že jeho výrobek splňuje požadavky předpisů EU. Podle výrobce výrobek splňuje následující evropské směrnice: 2004/108/EG (EMV) 2006/95/EG (LVD) [nízké napětí] 2011/65/EU (RoHS) ►►ZÁVĚR◄◄ Celkově vzato , rozumný kuchyňský robot, který se snadno používá a je nápomocný v kuchyni při hnětení, míchání a šlehání. Jedinou nevýhodou je z mého pohledu poměrně vysoká hlasitost, která umožňuje použití pouze ve večerních hodinách v omezené míře. ►POZNÁMKA◄ Kuchyňský robot Bella Argentea od KLARSTEIN mi byl zdarma poskytnut pro účely testování a souhlasil jsem s vytvořením nezávislé a objektivní recenze tohoto zařízení.

Ověřená recenze

Die Küchenmaschine wird schnell und sicher verpackt geliefert, sie kommt in wunderschönem Design, sie ist sehr hochwertig im Material und der Verarbeitung, mit 1200 Watt arbeitet sie kraftvoll, dabei aber leise. Für einen sicheren Stand sorgen Saugnäpfe auf der Unterseite, die Maschine steht fest und sicher auch bei sehr schwerem Teig. Mir sind hochwertig Küchengeräte sehr wichtig, die Verarbeitung, das Material und die Optik sind die wichtigsten Punkte auf die ich beim Kauf achte, ich möchte lange Freude daran haben und die best mögliche Unterstützung in der Küche haben. Geliefert wird sie mit drei verschiedenen Rührelementen - Schneebesen - Knethaken - Rührhaken für schwere Teige mit Silikonschutz. Das Wechseln der Haken ist mit dem Schnellspannfutter einfach, man setzt sie ein, mit leichtem anheben und einer kleinen Drehung sitzen die Rührelemente perfekt. Die Edelstahl-Schüssel fasst 5 Liter, dazu gehört ein Spritzschutz aus klarem Kunststoff mit Einfüllöffnung. Die Bedienung ist einfach, der Rührarm hebt sich in dem man den Hebel vorn am Gerät herunterdrückt, der Arm hebt sich langsam nach oben, er kann in verschiedene Positionen eingestellt werden. Das Senken des Armes geht durch das erneute Bedienen des Hebels, der Arm senkt sich von allein und ohne Druck. Die Maschine verfügt über 6 Geschwindigkeiten und einen Rückwärtsgang "P". Die Rührelemente sind in richtiger Höhe eingestellt, sie berühren den Boden der Schüssel nicht, rühren den Teig perfekt. Mit den Maßen 39 x 36 x 23 cm (BxHxT) ist die "Bella Morena" sehr kompakt, sie passt auf jede Arbeitsplatte und fügt sich perfekt in jede Küche ein. Die Farbe "Beige" gibt ihr den Retro-Look, die abgerundete Form gefällt mir sehr gut. Eischnee gelingt perfekt, sie gräbt sich mit Leichtigkeit durch den schweren Pizzateig und schlägt jeden Teig luftig auf. Für meinen Kuchenteig schlage ich die Eier immer 15 - 20 Minuten auf, bis sich die Eiermasse um die doppelte Menge aufgeschlagen hat, das gibt dem Teig seine Luftigkeit und mein Kuchen bekommt keine Dellen. Das Gerät erhitzt sich nicht, der Motor läuft ruhig und gleichmäßig. Die Schüssel, der Spritzschutz und die Rührelemente können in die Spülmaschine, das Gerät ist pflegeleicht mit einem feuchten Tusch zu reinigen. Mein Fazit Bella Morena Küchenmaschine von Klarstein bekommt eine ganz klare Empfehlung, das Gerät ist kompakt, leistungsstark und kraftvoll, sie nimmt es mit Leichtigkeit mit jedem Teig auf. Die Küchenmaschine ist sehr hochwertig und optisch sehr ansprechend. Der Preis ist gut, das Preis-Leistungsverhältnis ist stimmig. Das Gerät wurde kosten-bedingungslos zum Test gestellt, was keinen Einfluss auf meine ehrliche Bewertung hatte.

Kuchyňský robot je dodáván rychle a bezpečně zabalený, přichází v krásném designu, je velmi kvalitní po stránce materiálu i zpracování, s 1200 watty pracuje silně, ale tiše. Přísavky na spodní straně zajišťují bezpečné postavení, stroj stojí pevně a bezpečně i u velmi těžkého těsta. Kvalitní kuchyňské spotřebiče jsou pro mě velmi důležité, zpracování, materiál a vzhled jsou nejdůležitější body, kterým při nákupu věnuji pozornost, chci se z nich dlouho těšit a mít co nejlepší oporu v kuchyně. Je dodáván se třemi různými míchacími prvky - metla - hnětací hák - hnětací hák na těžká těsta se silikonovou ochranou. Výměna háků je s rychloupínacím sklíčidlem snadná, zasunete je, s mírným nadzvednutím a malým pootočením míchací prvky perfektně sedí. Nerezová mísa pojme 5 litrů a její součástí je ochrana proti stříkající vodě z čirého plastu s plnicím otvorem. Obsluha je jednoduchá, směšovací rameno se zvedne stlačením páky na přední straně zařízení, rameno se pomalu zvedá, lze jej nastavit do různých poloh. Rameno se spustí opětovným ovládáním páky, rameno se spustí samo a bez tlaku. Stroj má 6 rychlostí a zpátečku „P“. Míchací prvky jsou nastaveny ve správné výšce, nedotýkají se dna mísy a těsto dokonale promíchávají. "Bella Morena" o rozměrech 39 x 36 x 23 cm (ŠxVxH) je velmi skladná, hodí se na každou pracovní desku a skvěle se hodí do každé kuchyně. Barva "béžová" tomu dodává retro vzhled, moc se mi líbí zaoblený tvar. Vaječné bílky fungují perfektně, snadno se propracují těžkým těstem na pizzu a načechrají každé těsto. U mého dortového těsta šlehám vejce vždy 15 - 20 minut, dokud vaječná směs nezdvojnásobí svůj objem, díky čemuž má těsto vzdušnost a můj dort nemá žádné žmolky. Zařízení se nezahřívá, motor běží tiše a rovnoměrně. Nádobu, zábranu proti stříkající vodě a míchací prvky lze vložit do myčky nádobí, zařízení se snadno čistí vlhkým hadříkem. Můj závěr Kuchyňský stroj Bella Morena od Klarstein dostává velmi jasné doporučení, zařízení je kompaktní, výkonné a výkonné, hravě zvládne každé těsto. Kuchyňský robot je velmi kvalitní a vizuálně velmi přitažlivý. Cena je dobrá, poměr cena výkon konzistentní. Zařízení bylo bezplatně otestováno, což nemělo žádný vliv na mé upřímné hodnocení.

Ověřená recenze

### Lieferung und Verpackung Die Lieferung erfolgte in einer angemessenen Geschwindigkeit und es war alles sehr gut, sicher und dem Artikel entsprechend verpackt. ### Lieferumfang Neben der Maschine selbst finden sich noch - 1 x Bedienungsanleitung - 1 x Quirlhaken - 1 x Knethaken - 1 x Rührhaken - 1 x Rührschüssel (5L) ### Der erste Eindruck Zuerst fällt einem natürlich der 50er/60er Stil der Maschine, der zur Zeit in der Küche ja wieder seinen Einzug gehalten hat, auf. Nicht zuletzt auch wegen der grossen Rundungen wirkt die Maschine massiv und stabil. Die mitgelieferten Werkzeuge (Haken) wirken auf den ersten Blick sehr hochwertig, stellen sich jedoch schnell als legierte aus Druckguss-Aluminium hergestellte Teile heraus. ACHTUNG: Dies ist wichtig zu wissen, da diese Teile NICHT in die Geschirrspülmaschine dürfen sondern mit nur warmen Wasser und nicht ätzendem Reinigungsmittel gesäubert werden müssen. Diese Hinweis fehlte bei uns leider in der Bedienungsanleitung. Eine Reklamation beim Hersteller verlief super schnell und wir bekamen eine Ersatzlieferung der zerstörten Rührwerkzeuge: TOP! ### Test Mit Hilfe des Entriegelungshebels lässt sich der Werkzeugarm fast wie von alleine hochklappen und dann, mit nur einem Dreh und dank des Schnellspanmechanismus, Kinderleicht eines der mitgelieferten Werkzeuge einsetzen oder wechseln. Durch Ihren stabilen Stand, welchen sie durch ihre diversen (6) Saugnäpfe erreicht, bleibt die Maschine sowohl beim Werkzeugwechsel als auch bei der Arbeit sehr stabil und rutschfrei an ihrem Platz. Die grosse 5 Liter Rührschüssel hat für alle bisher mit der Maschine verarbeiteten Rezepte genau die richtige Größe und selbst massive Brot und schwere Kuchenteige hat die Maschine bis ca. 2KG souverän verarbeitet. Was uns etwas gestört aber nicht sonderlich negativ gestimmt hat ist die Tatsache, dass es beim Rührhaken oft dazu kam, dass Teig am oberen Rand der Schüssel verbleibt und man diesen mit einem Löffel oder Schaber nach unten befördern muss. Auch sollte man darauf achten, dass man nicht zu kleine Mengen verarbeitet, da z.B. der Quirlaufsatz bei zu kleinen Mengen das Rührgut nicht erreicht. Da die Maschine quasi 8ten rührt kommen die Werkzeuge in der Mitte der Schüssel nicht weit genug runter. Aber: alle handelsüblichen Rezepte ab 2 Personen machten KEINE Probleme. Die von anderen Käufern bemängelte Lautstärke können wir nur bedingt bestätigen. Bei Volllast ist sie natürlich laut, keine Frage, aber wie lange lässt man dies laufen. Für uns war es im akzeptablen Rahmen. ### Fazit Für diejenigen, die gelegentlich Brot, Kuchen, Kekse oder sonstige Backwaren herstellen und keine teure "Profi" Maschine benötigen ist die Klarstein Bella Argentea meiner Meinung nach super geeignet. Eine Einsteigermaschine halt. Die zur Zeit 80,06 Euro teure Maschine erhält von uns eine Kaufempfehlung, nicht zuletzt auch wegen dem Super Kundensupport im Reklamationsfall. ### Anmerkung Ich habe das Podukt im Rahmen eines Produkttests kostenfrei erhalten, was auf das Ergebnis meines Tests und die Rezension ausdrücklich keine Auswirkung hat. Wenn Sie fragen haben können Sie mir gerne via Kommentar oder per E-Mail (s. Profil > klick auf meinen Namen) schreiben. Ich hoffe meine Rezension konnte Ihnen bei einer möglichen Kaufentscheidung hilfreich sein.

### Doručení a balení Doručení proběhlo přiměřenou rychlostí a vše bylo zabaleno velmi dobře, bezpečně a vhodně k položce. ### Rozsah dodávky Kromě samotného stroje najdete také - 1 x návod k obsluze - 1 x míchací hák - 1 x hnětací hák - 1 x hnětací hák - 1 x mixovací nádobu (5L) ### První dojem První je samozřejmě stroj ve stylu 50./60. let, který si nedávno našel cestu zpět do kuchyně. V neposlední řadě díky velkým křivkám působí stroj pevně a stabilně. Přiložené nářadí (háky) se na první pohled jeví jako velmi kvalitní, ale rychle se ukáže, že jde o slitinové díly vyrobené z tlakově litého hliníku. POZOR: Toto je důležité vědět, protože tyto části NESMÍ být vkládány do myčky nádobí a musí být čištěny pouze teplou vodou a nežíravými čisticími prostředky. Tuto informaci jsme bohužel v návodu k obsluze neměli. Reklamace u výrobce proběhla velmi rychle a nám přišla náhradní dodávka zničeného míchacího nářadí: TOP! ### Test Pomocí uvolňovací páky lze rameno nářadí sklopit téměř samo a poté jediným otočením a díky rychloupínacímu mechanismu je jedno z dodávaných nástrojů hračkou pro vložení nebo výměnu . Díky svému stabilnímu stojanu, kterého dosahuje svými různými (6) přísavkami, zůstává stroj velmi stabilní a protiskluzový na svém místě jak při výměně nástrojů, tak při práci. Velká 5litrová mixovací nádoba je ta správná velikost pro všechny receptury dříve zpracované strojem a stroj si poradil i s masivním chlebovým a těžkým těstem na dorty až do hmotnosti cca 2 kg. Co nám trochu vadilo, ale nijak zvlášť negativně nepůsobilo, je fakt, že míchací hák často nechával těsto na horní hraně mísy a bylo nutné jej posouvat dolů lžící nebo škrabkou. Měli byste také dbát na to, abyste nepoužili příliš malé množství, protože například nástavec na šlehání ke směsi nedosáhne, pokud je množství příliš malé. Vzhledem k tomu, že stroj v podstatě míchá 8., nástroje ve středu mísy neklesají dostatečně daleko. Ale: všechny komerčně dostupné recepty pro 2 a více osob nezpůsobovaly ŽÁDNÉ problémy. Objem, na který si ostatní kupující stěžovali, můžeme jen podmíněně potvrdit. Samozřejmě je to hlasité při plné zátěži, to není otázka, ale jak dlouho to necháte běžet. Pro nás to bylo přijatelné. ### Závěr Pro toho, kdo občas dělá chléb, dorty, sušenky nebo jiné pečivo a nepotřebují drahý "profi" stroj, je Klarstein Bella Argentea dle mého názoru super vhodný. Stroj základní úrovně. Stroj, který aktuálně stojí 80,06 eur, od nás dostává doporučení ke koupi, a to nejen kvůli skvělé zákaznické podpoře v případě reklamace. ### Poznámka Produkt jsem obdržel zdarma v rámci testu produktu, což výslovně nemá žádný vliv na výsledek mého testu a recenze. Pokud máte nějaké dotazy, klidně mi napište komentář nebo email (viz profil > klikněte na moje jméno). Doufám, že vám moje recenze pomohla při rozhodování o koupi.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků