Bella Mini, kuchyňský robot, 1200 W, 6 stupňů, 4 l, pulzní funkce, nerezová ocel Červená
Bella Mini, kuchyňský robot, 1200 W, 6 stupňů, 4 l, pulzní funkce, nerezová ocel Červená
Bella Mini, kuchyňský robot, 1200 W, 6 stupňů, 4 l, pulzní funkce, nerezová ocel Červená
Bella Mini, kuchyňský robot, 1200 W, 6 stupňů, 4 l, pulzní funkce, nerezová ocel Červená
Bella Mini, kuchyňský robot, 1200 W, 6 stupňů, 4 l, pulzní funkce, nerezová ocel Červená
Bella Mini, kuchyňský robot, 1200 W, 6 stupňů, 4 l, pulzní funkce, nerezová ocel Červená

Bella Mini kuchyňský robot

Mixovací robot Červená 1200 watt
2 059,00 Kč 2 809,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

Bella Mini kuchyňský robot

2 059,00 Kč 2 809,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení
Carina hnětací hák
Carina hnětací hák Nerezová ocel Míchací hák 499,00 Kč (s DPH)
Zlevněno z 699,00 Kč Ušetříte 200,00 Kč
Carina metlička
Carina metlička Černá / Stříbrná metalíza Metla 409,00 Kč (s DPH)
Zlevněno z 699,00 Kč Ušetříte 290,00 Kč
Carina mísa
Carina mísa Stříbrný chrom Mísa na míchání 669,00 Kč (s DPH)
Zlevněno z 799,00 Kč Ušetříte 130,00 Kč
Carina míchací hák
Carina míchací hák Stříbrná metalíza Míchací hák 309,00 Kč (s DPH)
Zlevněno z 399,00 Kč Ušetříte 90,00 Kč

Základní informace

Malý a výkonný: Kompaktní kuchyňský robot s výkonným motorem

1200 wattů v 6 stupních: i přídavná pulzní funkce

Dostatek místa: Díky 4litrové nerezové míse

Popis produktu

Kompaktní formát, stylový design a přesvědčivý výkon: Klarstein Bella Mini míchací robot v ničem nezaostává za svými většími příbuznými. S výkonem 1200 W, třemi mixovacími nástavci, 4litrovou mixovací nádobou z nerezové oceli, 6 rychlostmi a praktickou pulzní funkcí je Bella Mini v kuchyni skutečně všestranným pomocníkem. Díky planetárnímu systému míchání splňuje všechny požadavky moderního kuchyňského provozu.

Osvědčená kvalita s nejlepšími výsledky mixování v prostorově úsporném provedení: Bella Mini kuchyňský robot od společnosti Klarstein

 • Příslušenství: 10025042 Nerezová mísa Carina
 • 10025043 Hnětací hák Carina
 • 10025044 Míchací hák Carina
 • 10025045 Carina Metla na sníh
Zobrazit víc

Vlastnosti

 • Kompaktní design
 • Výkon: 1200 W
 • 6 rychlostí
 • Pulzní funkce pro krátké impulsy
 • 3 míchací nástavce
 • Hnětací a míchací háky z hliníkové slitiny
 • Metlička z nerezové oceli
 • 4litrová míchací mísa
 • Odblokovací mechanismus na multifunkčním rameni - výklopný pro snadné nasazení nástavců a misek
 • 1 x ochrana proti stříkající vodě
 • Protiskluzové gumové nožičky
 • Ochrana proti přehřátí
Bella Mini, kuchyňský robot, 1200 W, 6 stupňů, 4 l, pulzní funkce, nerezová ocel

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 21 x 29 x 35 cm (Š x V x H)
 • Délka kabelu: přibližně 100cm
 • Hmotnost: cca 3 kg
 • Materiál mísy: nerezová ocel
 • Materiál těla: Plast ABS
 • Napájení: 220 – 240 V~ | 50/60 Hz

Co bylo posláno

 • 1 x míchací robot
 • 1 x míchací mísa
 • 1 x hnětací háky
 • 1 x míchací háky
 • 1 x metlička na sníh
 • 1 x ochrana proti stříkající vodě
 • Návod k obsluze v několika jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(7 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Die Maschine tut, was sie soll, aber auch keinen Deut mehr: Sie ist primitiv zusammengeschraubt, laut, hakelig in der Handhabung. Schneebesen und Rührbesen arbeiten einwandfrei, beim Knethaken muss man immer wieder nachhelfen, weil er offenbar den Schüsselboden nicht erreicht und nur den oberen Teil des Teiges knetet. Für einen schweren Brotteig ist die Maschine nicht geeignet. Und ein großes Manko: Rührbesen und Knethaken sind nicht spülmaschinengeeignet. Hier wurde offenbar an allem gespart, woran man sparen konnte. Immerhin ist die Maschine im Vergleich zu anderen ziemlich billig. Mal sehen, wie lange sie durchhält.

Stroj dělá, co má, ale ani ťuk: je primitivně sešroubovaný, hlučný a manipulace s ním je nepohodlná. Šlehač a šlehač fungují perfektně, musíte znovu a znovu pomáhat hákem na těsto, protože jakoby nedosahuje na dno mísy a hněte jen horní část těsta. Stroj není vhodný pro těžké chlebové těsto. A velká nevýhoda: šlehače a hnětací háky nejsou vhodné do myčky nádobí. Zřejmě se zde zachránilo vše, co se zachránit dalo. Koneckonců, stroj je ve srovnání s ostatními docela levný. Uvidíme, jak dlouho jí to vydrží.

Ověřená recenze

Wir sind sehr zu Frieden mit dem Produkt ! Es erfüllt sein Zweck und preisleistungsverhältniss ist sehr gut

S výrobkem jsme velmi spokojeni! Plní svůj účel a má velmi dobrý poměr cena/výkon

Ověřená recenze

tolle Hilfe in der Küche und spart Platz. Verschiedene Aufsätze sind mit dabei und auch die Bedingung ist einfach. Lässt sich auch gut reinigen. Das war mir sehr wichtig. Ich bin zufrieden - hier stimmt der Preis und die Leistung. Schaut zudem auch noch sehr gut aus,

skvělý pomocník v kuchyni a šetří místo. Součástí jsou různé přílohy a podmínka je také jednoduchá. Také se snadno čistí. To pro mě bylo velmi důležité. Jsem spokojen - cena i výkon jsou zde. Také vypadá velmi dobře

Ověřená recenze

Die kleine Maschine hat bei meiner Mutter das Handrührgerät abgelöst und bisher alle Aufgaben gut gemeistert. Gerade für schwereren Brot- oder Hefeteig ist die Maschine super. Wir haben eine Mum4 und konnten, bis auf den Preis, keinen Unterschied feststellen. Bei der Klarstein Maschine gibt es natürlich keine Erweiterungsmöglichkeiten, aber diese funktionieren meistens eher schlecht als recht.

Malý stroj nahradil maminčin ruční mixér a všechny úkony zatím dobře zvládal. Stroj je skvělý zejména na těžký chléb nebo kynuté těsto. Máme Mum4 a nedokázali jsme rozeznat žádný rozdíl kromě ceny. U stroje Klarstein samozřejmě neexistují žádné možnosti rozšíření, ale ty obvykle fungují spíše špatně než dobře.

Ověřená recenze

Ich habe einen Backkurs gemacht und backe gerne verschiedene und neue Dinge zu Hause. Um Teig zu machen und zu kneten, habe diese Küchenmaschine gekauft. Es verfügt über 3 verschiedene Mischaufsätze und 6 verschiedene Geschwindigkeitseinstellungen. Es wird nicht nur zum Kneten, sondern auch zum Mischen verwendet. Es ist eine richtige Küchenmaschine. Es ist einfach zu bedienen und leicht zu reinigen. Sein schönes Design und seine kompakten Abmessungen benötigen sehr wenig Platz in der Küche.

Udělala jsem si kurz pečení a ráda doma peču různé a nové věci. Koupil jsem si tento kuchyňský robot na výrobu a hnětení těsta. Má 3 různé mixovací nástavce a 6 různých nastavení rychlosti. Používá se nejen k hnětení, ale také k míchání. Je to skutečný kuchyňský robot. Snadno se používá a snadno se čistí. Jeho krásný design a kompaktní rozměry zaberou v kuchyni velmi málo místa.

Ověřená recenze

Mein Sohn hat mich gebeten, ihm eine kleine Küchenmaschine für Teige zu besorgen und da ich mit meiner Bella Robusta von Klarstein so zufrieden bin, habe ich mich für diese hier entschieden. Ich war ein wenig skeptisch, weil ich mehr von Metall für das Gehäuse halte und die Bella aus Kunststoff ist. Sie konnte mich aber positiv überraschen und das in fast jeglicher Hinsicht. Zunächst steht sie wirklich stabil auf der Arbeitsplatte, nicht zuletzt dank der tollen Saugnäpfe. Dann hat sie noch den Härtetest mit Brotteig aus 500 g Mehl bestanden, der Knethaken leistet ganze Arbeit und die Maschine wackelt dabei nicht zu sehr und steht weiterhin wie eine Eins. Den einzigen Makel, den ich erwähnen muss, der mich aber nicht so stört, dass ich dafür einen Stern abziehen würde: sie ist im Betrieb sehr laut. Vom Fassungsvermögen reicht sie für Singles oder auch Paare absolut. Wer eine kleine und schicke Küchenmaschine ohne viel Schnickschnack rein für Teige und Cremes jeglicher Art sucht, ist mit der Klarstein Bella meiner Ansicht nach gut bedient.

Můj syn mě požádal, abych mu sehnal malý kuchyňský robot na těsto, a protože jsem s Bella Robusta od Klarstein tak spokojená, rozhodla jsem se pro tento. Byl jsem trochu skeptický, protože preferuji kov pro pouzdro a Bella je vyrobena z plastu. Ale dokázala mě pozitivně a téměř ve všech ohledech překvapit. V první řadě je na pracovní desce opravdu stabilní, a to nejen díky skvělým přísavkám. Poté prošel testem výdrže s chlebovým těstem z 500 g mouky, hnětací hák odvádí skvělou práci a stroj se příliš nevibruje a dál stojí jako jeden. Jedinou vadu, kterou musím zmínit a která mě netrápí natolik, abych odečetl hvězdičku, je to, že je při používání velmi hlučný. Kapacitně je naprosto dostačující pro jednotlivce nebo páry. Pokud hledáte malý a šik kuchyňský stroj bez spousty zbytků na těsto a krémy všeho druhu, myslím, že Klarstein Bella je tou správnou volbou.

Ověřená recenze

Meine Frau wünscht sich so eine Küchenmaschine schon das ganze Jahr. Nun habe ich ihr den Wunsch zu Weihnachten erfüllt und sie damit glücklich gemacht. Die Maschine hat ein super Design, ist leistungsstark und meine Frau gklücklich am backen.

Moje žena si celý rok přála takový kuchyňský robot. Teď jsem jí splnil přání k Vánocům a udělal radost. Stroj má skvělý design, je výkonný a moje žena ráda peče.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků