Filtr s aktivním uhlím, pro digestoře Klarstein, ø 17,5 cm, 2 kusy, náhradní filtr, příslušenství
Filtr s aktivním uhlím, pro digestoře Klarstein, ø 17,5 cm, 2 kusy, náhradní filtr, příslušenství
Filtr s aktivním uhlím, pro digestoře Klarstein, ø 17,5 cm, 2 kusy, náhradní filtr, příslušenství

Filtr s aktivním uhlím

Černá Filtr s aktivním uhlím
579,00 Kč 799,00 Kč (s DPH)

Filtr s aktivním uhlím

579,00 Kč 799,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Filtr s aktivním uhlím na přestavení digestoře na režim s vnitřní cirkulací vzduchu

2dílná sada: žádné další pořizování produktů k přestavení

Nahrazuje opotřebované filtry s aktivním uhlím pro dlouhotrvající filtrační výkon 

Popis produktu

Klarstein filtr s aktivním uhlím přezbrojit Váš digestoř rychle a nekomplikovaně z větracího režimu na režim s vnitřní cirkulací vzduchu. Dodávané jsou 2 filtry, které přišroubujete na oba držáky na motor digestoře. Vhodné pro četné digestoře ze série Klarstein - a samozřejmě vhodné i jako náhrada pro opotřebované filtry s aktivním uhlím.
Zobrazit víc

Vlastnosti

 • Vhodné pro digestoře Klarstein s následujícími produktovými čísly:
 • 10013866
 • 10013867
 • 10013868
 • 10013869
 • 10028531
 • 10028532
 • 10030175
 • 10030176
 • 10030938
 • 10030939
 • 10031183
 • 10031682
 • 10033107
Filtr s aktivním uhlím, pro digestoře Klarstein, ø 17,5 cm, 2 kusy, náhradní filtr, příslušenství

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry (jeden filtr): cca 175 x 35 mm (Ø x V)
 • Hmotnost (jeden filtr): cca 235 g

Co bylo posláno

 • 2x filtr s aktivním uhlím
 • Dodáván bez manuálu

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(22 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Produit conforme et parfaitement adapté à ma hotte aspirante. Livraison rapide.

Vyhovující produkt a dokonale se hodí k mému odsavači. Rychlé doručení.

Ověřená recenze

Conforme à la description

Odpovídá popisu

Ověřená recenze

These are quite expensive for what they are, but I think they do provide some benefit. They need replacing every few months.

Jsou poměrně drahé na to, co jsou, ale myslím, že poskytují určitou výhodu. Je třeba je každých pár měsíců vyměnit.

Ověřená recenze

El envío ha sido muy rápido y producto tal como se esperaba, 100% recomendable.

Doručení bylo velmi rychlé a produkt podle očekávání, 100% doporučeno.

Ověřená recenze

Helemaal top. Besteld, snel geleverd en nu is hij weer als nieuw. Veel te lang gewacht met vervangen, het geluid is met de nieuwe filters gehalveerd.

Naprosto skvělé. Objednáno, rychle doručeno a nyní je opět jako nové. Před výměnou se čekalo příliš dlouho, hluk byl s novými filtry snížen na polovinu.

Ověřená recenze

Funcionamiento perfecto y muy fácil de instalar

Perfektní provoz a velmi snadná instalace

Ověřená recenze

Funcionamiento perfecto y muy fácil de instalar

Perfektní provoz a velmi snadná instalace

Ověřená recenze

Haben für die Klarstein Annabelle diesen Filter dazu bestellt. Einbau und Betrieb ohne Probleme. Alles prima!

Objednal jsem tento filtr pro Klarstein Annabelle. Instalace a provoz bez problémů. Všechno bylo skvělé!

Ověřená recenze

in ihrer Bemassung für den Kamin sind 400-980 MM angegeben. In echt sind es aber nur 800 MM dadurch habe ich eine Lücke zur Decke .Da ich die Verpackung schon entsorgt habe kann ich das Gerät nicht zurück schicken. Abzugshaube ist montiert sieht furchtbar aus Hilfe vom Hersteller keine

jejich rozměry pro komín udávají 400-980 MM. V reálu je to ale jen 800 MM, takže mám mezeru až ke stropu.Vzhledem k tomu, že jsem obal již zlikvidoval, nemohu zařízení poslat zpět. Odsavač namontovaný vypadá hrozně Žádná pomoc od výrobce

Ověřená recenze

Problemlose Montage, aber man muss sehr sehr genau die Befestigungslöcher anzeichen. Hilfreich wäre eine Schablone. Statt der Filter wurde eine Trinkflasche geliefert. Rückabwicklung lästig aber problemlos

Snadná montáž, ale musíte velmi pečlivě označit montážní otvory. Pomohla by šablona. Místo filtru byla dodána láhev na pití. Reverzace otravná, ale snadná

Ověřená recenze

Sehr schnelle Lieferung. Preis-Leistung ok.

Velmi rychlé dodání. Hodnota za peníze.

Ověřená recenze

Das von Klarstein empfohlene Produkt für meine Dunstabzugshaube ist definitiv zu groß im Durchmesser, ca. 5cm, daher muss man das Produkt nur auflegen und etwas zwischen blech und Filter legen. Dann funktioniert alles super. Nur verstehe ich nicht warum mir dann dieses Produkt als passendes Zubehör empfohlen wird wenn man selbst einiges zu pfuschen hat damit man ein funktionellen Aktivkohlefilter hat? Übrigens muss die Pellets-Seite nach oben sonst rieselt es kohle ins essen

Produkt doporučený Klarsteinem pro můj odsavač par je rozhodně příliš velký v průměru cca 5cm, takže stačí produkt nasadit a dát něco mezi plech a filtr. Pak vše funguje skvěle. Nechápu ale, proč je mi tento produkt doporučován jako vhodný doplněk, když se sebou musíte makat, abyste měli funkční filtr s aktivním uhlím? Mimochodem, peletová strana musí směřovat nahoru, jinak by uhlí stékalo do jídla

Ověřená recenze

Alles ok

Všechno v pořádku

Ověřená recenze

Es ist nicht möglich den beschriebenen und mitbestellten Aktivkohle-Filter einzubauen . Der in der Anleitung dargesetellte und im Aufbau der Haube erkennbare Punkt für die Aufnahme eines großen Aktivkohlefilters ist jedoch definitiv vorhanden. Nach langem Recherchieren kommt man an den Punkt das hier sehr viele Kunden hängen bleiben und telefonisch bzw im Mailverkehr auch nicht weiterkommen. Ich selber kann dieses nur bestätigen und hiermit zum Ausdruck bringen das diese Haube für den Abluftbetrieb bestimmt sehr gut ist was ich in unserem Fall nicht sagen kann da diese als Umlufthaube - ohne Aktivkohlefilter nichts bringt, als den Bratendunst gleichmäßig in der Wohnküche zu verteilen . Sehr schade , entspricht jedoch den Kundenrezessionen welchen ich nicht immer traue, da man in den meisten Fällen keine guten findet - da dies die Vorraussetzung für einen Kauf ist und selten gelobt wird.

Popsaný a objednaný filtr s aktivním uhlím není možné instalovat. Smysl pro umístění velkého filtru s aktivním uhlím, který je zobrazen v návodu a je vidět na struktuře digestoře, však rozhodně je. Po dlouhém zkoumání se dostáváte k tomu, že se zde spousta zákazníků zasekne a dále se nedostanou po telefonu ani v e-mailovém provozu. Sám to mohu jen potvrdit a tímto vyjadřovat, že tato digestoř je rozhodně velmi dobrá pro provoz odváděného vzduchu, což v našem případě nemohu říci, protože jako recirkulační digestoř – bez filtru s aktivním uhlím – nedělá nic jiného, než že spalující páry rovnoměrně rozvádí v kuchyni. Je to škoda, ale odpovídá to recesím zákazníků, kterým ne vždy věřím, protože ve většině případů žádné dobré nenajdete - protože to je předpoklad nákupu a málokdy se chválí.

Ověřená recenze

Passen für die Dunst Abzugshaube. Linke Seite geht gut zu Montieren. Recht Seite ist der Platz kleiner.

Vhodné pro digestoř. Levá strana se snadno sestavuje. Prostor vpravo je menší.

Ověřená recenze

Good buy

Dobrá koupě

Ověřená recenze

Kohlefilter haben sehr geschmutzt! Über 2Tage bei Verwendung des Dunstabzuges sehr laute Geräusche. Hat sich dann gelegt. Mit der Qualität nur bedingt zufrieden!

Uhlíkové filtry jsou velmi znečištěné! Velmi hlasité zvuky po dobu 2 dnů při používání odsavače par. Pak se usadil. S kvalitou spokojeni pouze částečně!

Ověřená recenze

ist gut

je dobrý

Ověřená recenze

habe ich zu rück geschiegt,

Střílel jsem zpět

Ověřená recenze

Ich habe die original Filter von Klarstein bestellt, da ich Alternativvariante nicht passte. Aber diese sind baugleich und passen auch nicht in meine Klarstein-Dunstabzugshause. Schade. Nun weiß ich nicht was ich verwenden soll.

Objednal jsem originální filtr od Klarstein, protože alternativní verze nepasovala. Ty jsou ale totožné a nehodí se do mého odsavače Klarstein. Škoda. Teď nevím, co použít.

Ověřená recenze

Wir haben uns eine Abzugshaube gekauft und dafür waren die Aktivflter,konnten sie nicht benutzen weil die Haube noch nicht angebracht würde. Preis war ok.

Koupili jsme odsavač par a k tomu byly aktivní filtry, které jsme ale nemohli použít, protože digestoř ještě nebyla nainstalovaná. Cena byla v pořádku.

Ověřená recenze

Die Lieferung erfolgte wie gewohnt schnell. Die Filter sind natürlich im Vergleich zu dem Kaufpreis der Abzugshaube DEFINITIV ÜBERTEUERT. Aber noch gibt es keine Alternative, wobei doch. Beim Einbau sollte man Handschuhe benutzen, da die Filterkassetten recht staubig mit Aktivkohle sind. Gibt unnötig dreckige Hände. Man kann die Gitterabdeckung vorsichtig abhebeln, die benutzten Aktivkohlepellets gegen neue tauschen ( 105-110 gr / Filter ), dazu eine neue dünne Filtermatte einlegen und die Abdeckung drankleben. Fertig. Insgesamt halten die beiden Filterkassetten bei mir knapp ein Jahr, da ich kaum die Abzugshaube benutze. Aber für Vielnutzer wird meine obige Anleitung / Idee sicherlich die bessere Alternative sein.

Doručení bylo rychlé jako obvykle. Filtry jsou samozřejmě ROZHODNĚ PŘEDRAŽENÉ oproti pořizovací ceně odsavače. Ale stále neexistuje žádná alternativa, i když existuje. Při instalaci byste měli používat rukavice, protože filtrační kazety jsou dost zaprášené aktivním uhlím. Dává zbytečně špinavé ruce. Můžete opatrně vypáčit kryt mřížky, vyměnit použité pelety s aktivním uhlím za nové (105-110 g / filtr), vložit novou tenkou filtrační vložku a kryt nalepit. Kompletní. Celkově mi ty dvě filtrační kazety vydrží skoro rok, protože odsavač par téměř nepoužívám. Ale pro časté uživatele bude můj výše uvedený návod / nápad jistě lepší alternativou.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků