Entrecote raclette gril s fondue

1 819,00 Kč 2 599,00 Kč (s DPH)
 • Černá
 • Rakletovací gril
 • 1100 watt
Produktové číslo: 10022268
Entrecote raclette gril s fondue
1 819,00 Kč 2 599,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  1 520,00 Kč 2 599,00 Kč
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  1 435,00 Kč 2 599,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Zábava na party: Raclette gril a hrnec na fondue až pro 8 osob

 • 2 v 1: Grilovací deska pro použití s přírodním kamenem nebo hrncem na fondue

 • Snadné použití: Plynule nastavitelný termostat

Popis produktu

Raclette grill Klarstein Entrecôte kombinuje dvě příjemné pochoutky až pro 8 osob: raclette a fondue. Místo desky z přírodního kamene lze nádobu na fondue vložit také do grilovacího nástavce. Lahodné sýrové dipy s chlebem, vydatné masové fondue s vínem, olejem nebo vývarem nebo dokonce sladké čokoládové fondue s ovocem doplňují kulinářský ohňostroj chutí, který vytváří Klarstein Entrecôte stolní gril Rychlé zahřátí grilu raclette zajišťuje 1100 W topného výkonu, který lze plynule regulovat pomocí termostatu.

Vlastnosti

 • Raclette gril s hrncem na fondue
 • Až pro 8 osob
 • Kulatá deska z přírodního kamene ze žuly
 • Plynulá regulace teploty s kontrolkou
 • Nepřilnavý povrch
 • 4 protiskluzové gumové nožičky
 • Chladné dotykové rukojeti na pánvích a vidličkách
Produktové číslo: 10022268

Rozměry a technické podrobnosti

 • Celkové rozměry: cca 40 x 20 x 28 cm (ŠxVxH)
 • Rozměry (bez nástavce na fondue): cca 40 x 14 x 27 cm (ŠxVxH)
 • Rozměry (hrnec na fondue): cca 19 x 9,5 cm (ØxV)
 • Rozměry (pánve): cca 9 x 3 x 18 cm (ŠxVxH)
 • Délka kabelu: cca 100 cm
 • Hmotnost: cca 4,3 kg
 • Hmotnost (jedna pánev): cca 58 g
 • Hmotnost (jedna vidlička na fondue): cca 14 g
 • Napájení: 220–240 V~ | 50/60 Hz
 • Výkon: 1100 W

Co bylo posláno

 • 1 x raclette gril
 • 1 x grilovací nástavec
 • 1 x deska z přírodního kamene
 • 8 x raclette pánev
 • 1 x hrnec na fondue s pokličkou
 • 6 x vidlička na fondue
 • Vícejazyčná uživatelská příručka

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
19 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 05/11/2023

Die Maschine ist gut und wir benutzen sie jedes Jahr. Aber nach einer Weile ist die Beschichtung der Schüssel abgeplatzt und ich wollte einen Ersatz besorgen. Aber der Kundendienst ist nutzlos und fragt nur immer wieder nach meiner Bestellnummer, obwohl ich erklärt habe, dass dies ein Hochzeitsgeschenk vor Jahren war, ihnen verschiedene Informationen davon geschickt habe, und bereit war, eine Ersatzschüssel zu KAUFEN und sie nicht nur umzutauschen. Jetzt benutze ich stattdessen einen normalen Topf, und der funktioniert prima.

Stroj je dobrý a používáme ho každý rok. Ale po chvíli se povlak na misce odštípl a chtěl jsem sehnat náhradu. Zákaznický servis je ale k ničemu a jen se stále ptá na číslo mé objednávky, i když jsem jim před lety vysvětloval, že se jedná o svatební dar, posílal jim o tom různé informace a byl ochoten KOUPIT náhradní misku a ne ji jen vyměnit. Teď místo toho používám obyčejný hrnec a funguje skvěle.

Ověřená recenze 13/06/2022

Sehr schönes und praktisches Gerät.

Velmi pěkný a praktický přístroj.

Ověřená recenze 15/05/2022

Alles in einem … sehr gut

Vše v jednom... velmi dobré

Ověřená recenze 15/02/2022

Sehr gute Qualität

Velmi dobrá kvalita

Ověřená recenze 14/01/2022

Es ist gut.. Lässt sich auch gut sauber machen.

Je to dobré.. Také se snadno čistí.

Ověřená recenze 13/01/2022

Guten Qualität, leicht zu bedienen und einfach zu reinigen.

Dobrá kvalita, snadné použití a snadné čištění.

Ověřená recenze 13/01/2022

Top. Sehr zu empfehlen. Perfekt für Weihnachten oder Silvester.. !

Horní. Doporučujeme. Ideální na Vánoce nebo Silvestra..!

Ověřená recenze 12/01/2022

Fondue in Verbindung mit Raclette und heißem Stein optimal Man ist flexibel und kann kurzfristig sich umentscheiden, was man essen will. Top

Fondue v kombinaci s raclette a horkými kameny optimální Jste flexibilní a můžete si v krátké době rozmyslet, co chcete jíst. Horní

Ověřená recenze 06/01/2022

Klasse Produkt es wärmt perfekt und es ist sehr gut verarbeitet. Die Pfannchen werden auch schnell warm und es ist sehr schön zwei Produkte in einem zu haben.

Skvělý výrobek, perfektně hřeje a je velmi kvalitně zpracovaný. Pánve se také rychle zahřejí a je fajn mít dva produkty v jednom.

Ověřená recenze 04/01/2022

Top Gerät - perfekte Temperatur- das richtige Fritiröl und das perfekte Fleisch und Garnelen Käse Kartoffeln und sonstige Beilagen in die Pfännchen und los gehts - Tolle Gäste mit Zeit - Einem wunderschönen kulinarischen Abend steht nichts mehr im Wege……

Špičkový přístroj - dokonalá teplota - správný olej na smažení a dokonalé maso a krevety sýrové brambory a další přílohy na pánve a jde se - skvělí hosté s časem - úžasnému kulinářskému večeru už nic nestojí v cestě..... .

Ověřená recenze 05/09/2021

Gekauft wurde das 2in1Gerät besonders für Silvester und andere größere Anlässe. Bisher haben wir nur das Raclette benutzt. Die Leistung entspricht voll und ganz unseren Erwartungen. Man braucht jedoch noch ein Verlängerungskabel, denn das Kabel ist bei uns auf dem Esstisch zu kurz. Außerdem haben wir im Vorhinein noch kleine Holz-Pfannenwender für die Pfännchen separat gekauft. Aufbau und Benutzung ist sehr leicht. Bei der ersten Benutzung raucht es etwas, ist jedoch laut Anleitung ganz normal. Grillqualität ist schön und die Pfännchen werden gleichmäßig heiß. Geschmacklich werden die Zutaten schnell gut durch. Der Stein in der Mitte ist sehr gut, auch weil er beim Ausschalten des Geräts noch länger heiß bleibt, falls der kleine Hunger nochmal kommt. Die Reinigung ist recht einfach mit einem Schwamm, einer Bürste und etwas Spülmittel. Durch die Beschichtung geht alles sehr leicht ab, es darf aber dadurch auch nichts in die Spülmaschine. Das ist jedoch auch für mich als Dauernutzerin einer SpM. kein Problem und recht schnell erledigt. Mit der Möglichkeit zusätzlich noch Fondue anzubieten ist es auf jeden Fall ein Hingucker. Preis-Leistung stimmt und ich würde es auf jeden Fall weiterempfehlen.

Zařízení 2 v 1 bylo zakoupeno speciálně na Silvestra a další větší příležitosti. Zatím jsme používali pouze raclette. Výkon plně splňuje naše očekávání. Stále však potřebujete prodlužovací kabel, protože na jídelní stůl je pro nás kabel příliš krátký. Na pánve jsme si předem zakoupili zvlášť malé dřevěné špachtle. Nastavení a použití je velmi snadné. Při prvním použití trochu kouří, ale to je podle návodu normální. Kvalita grilu je dobrá a pánve jsou rovnoměrně horké. Suroviny rychle chutnají. Kámen uprostřed je velmi dobrý i proto, že vydrží déle horký, když přístroj vypnete, kdyby vás zase přepadl hlad. Čištění je docela snadné s houbičkou, kartáčkem a trochou mycího prostředku. Díky potahu jde vše velmi snadno sundat, ale také to znamená, že nelze nic dát do myčky. To je však také pro mě jako trvalého uživatele SPM. žádný problém a hotovo velmi rychle. S možností nabídnout i fondue rozhodně upoutá pozornost. Hodnota za peníze a určitě bych to doporučil.

Ověřená recenze 26/05/2021

nicht mehr passend für meinen Bedarf, steht daher noch ungenutzt, muss noch den Stein ausprobieren, oder verschenke es als reines Raclette-Fondue, wo man ja kleine Happen tunkt oder knuspert,daher Sterne allein für diese Funktion revidiert bzw gegeben

již nevyhovuje mým potřebám, je tedy stále nepoužitý, kámen musím ještě vyzkoušet, nebo ho darovat jako čisté raclette fondue, kde namáčíte nebo chroupete malá sousta, proto upraveno nebo uděleno hvězdičky pouze pro tuto funkci

Ověřená recenze 08/01/2021

Sehr zufrieden. Eine tolle Kombination aus Fondue und Raclette!

Velmi spokojen. Skvělá kombinace fondue a raclette!

Ověřená recenze 11/01/2016

Für den Preis eigentlich ein Topprodukt, was mir sehr wichtig war, war die Fonduefunktion, welche alle meine Anforderungen erfüllt. Man muss den Käse auch nicht vorher auf dem Herd schmelzen. Das einzige was mich daran stört, ist das man nicht oben und unten z.B. Regeln kann. Wenn man Raclette vollgas gibt, brennt einem das Fondue an.

Vlastně top produkt za tu cenu, která pro mě byla velmi důležitá, byla funkce fondue, která splňuje všechny mé požadavky. Sýr také nemusíte nejprve rozpustit na sporáku. Jediné, co mi na tom vadí je, že nejde např. regulovat vrch a spodek. Pokud dáte raclette na plný plyn, vaše fondue se spálí.

Ověřená recenze 15/12/2015

Ich bin sehr zufrieden mit meinem erworbenen Klarstein Gerät. Hat eine super Qualität und hält was er verspricht :) Kann ihn definitiv weiter empfehlen!

Se zakoupeným přístrojem Klarstein jsem velmi spokojen. Má skvělou kvalitu a dodržuje, co slibuje :) Určitě mohu doporučit!

Ověřená recenze 03/10/2015

Das Gerät ist wirklich klasse für die, die nicht soviell Platz auf dem Tisch haben aber trotzdem beides essen wollen. Leicht in der Handhabung und geht wirklich schnell was die Temperatur angeht mit dem Fondue. Empfehle ich wirklich jedem der mehr haben möchte in kurzer Zeit.

Zařízení je opravdu skvělé pro ty, kteří nemají tolik místa na stole, ale přesto chtějí jíst obojí. Snadné použití a opravdu rychlé, pokud jde o teplotu s fondue. Opravdu doporučuji každému, kdo chce více v krátkém čase.

Ověřená recenze 07/02/2015

Schon beim auspacken konnte man die gute Qualität erkennen. Und auch das erste Testessen war perfekt. Also hier stimmt alles. Das Ladekabel könnte etwas länger sein aber es gibt ja Verlängerungskabel.

Hned po vybalení jste viděli dobrou kvalitu. A první testovací jídlo bylo také perfektní. Zde je tedy vše správně. Nabíjecí kabel by mohl být o něco delší, ale existují prodlužovací kabely.

Ověřená recenze 25/10/2014

Wir haben es mit in den Urlaub genommen und waren total zufrieden! Die Kombi aus beiden ist super praktisch! Kann ich nur empfehlen.

Vzali jsme si ho s sebou na dovolenou a byli jsme naprosto spokojeni! Kombinace obojího je super praktická! Mohu jen doporučit.

Ověřená recenze 22/10/2014

Ich bin sehr zufrieden mit diesem Raclettgrill. Den ersten Test hat das Gerät gut bestanden. Die Kombination aus Raclett und Fondue ist perfekt. Das Gerät nimmt nicht viel Platz weg.

S tímto raclette grilem jsem velmi spokojen. Zařízení prošlo prvním testem dobře. Kombinace raclette a fondue je perfektní. Zařízení nezabere mnoho místa.