Midnight Sun stropní infračervený ohřívač

10 479,00 Kč 11 099,00 Kč (s DPH)
 • Bílá
 • 600 watt
Produktové číslo: 10035322
Midnight Sun stropní infračervený ohřívač
10 479,00 Kč 11 099,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  8 907,00 Kč 11 099,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Stejně jako sluneční paprsky: IR ComfortHeat vás ohřívá přímo infračerveným zářením

 • Atraktivní: plochý a stylový topný panel k zavěšení na strop

 • Jasně osvětlený: dekorativní LED osvětlení v teplé bílé a studené bílé barvě

Popis produktu

Je to, jako by váš pokoj zahřívalo slunce: infračervený ohřívač Klarstein Midnight Sun vytváří příjemné teplo vysoce efektivním a prostorově úsporným způsobem a obohacuje každou místnost o atmosférické dekorativní LED osvětlení.

Stropní infračervený ohřívač Klarstein Midnight Sun přináší revoluci ve vytápění pomocí moderní technologie Velmi plochý a nenápadný topný panel s hliníkovým krytem lze namontovat přímo na strop Stropní topení s výkonem 600 W využívá principu solárního tepla s IR ComfortHeat: Místo pomalého ohřevu vzduchu vyzařuje příjemné infračervené paprsky. Ty okamžitě ohřívají osoby a předměty v účinné oblasti přibližně 12 m². Díky praktickým funkcím, jako je ochrana proti přehřátí, OpenWindow Detection, , která automaticky vypne nebo zapne topení, a programovatelnému týdennímu časovači je toto revoluční topení dokonalé.

Atmosférické a příjemné teplo: inovativní stropní infračervený ohřívač Klarstein Midnight Sun rozzáří každou místnost a okamžitě vás pohladí zdravým infračerveným teplem.

Vlastnosti

 • Výkon: 600 W
 • Efektivní plocha: až 12 m²
 • žádná zahřívací fáze, okamžitě generuje teplo
 • Nastavitelný teplotní rozsah: 0 - 45 °C
 • Povrchová teplota: až 130 °C
 • Infračervené teplo: ohřívá osoby a předměty bez přímého ohřevu vzduchu
 • Ochrana proti přehřátí
 • Kryt vyroben z hliníku
 • Stupeň krytí: IP52
 • 98% přeměna energie
 • Dálkové ovládání: 2 x 1,5 V AAA baterie (nejsou součástí dodávky)
 • Napájení: 220–240 V~ | 50/60 Hz
Produktové číslo: 10035322

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 110,5 x 70,5 x 3,5 cm (ŠxVxH)
 • Délka kabelu: cca 380 cm
 • Hmotnost: přibližně 7,2 kg

Co bylo posláno

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
16 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 12/01/2024

la luce Lad solo fredda non è piacevole e richiede un cavo e un interruttore separati

Pouze studené Lad světlo není příjemné a vyžaduje samostatnou šňůru a vypínač

Ověřená recenze 01/07/2022

Superschnell geliefert(DHL). Zur Wärmeleistung kann ich bei dem Wetter noch nichts sagen. Habe eine Dreikantleiste um den Rahmen gebaut, sonst sind die Kabel im Weg um das Teil plan an die Decke zu schrauben(längerer Schrauben erforderlich). Die Lichtleiste reicht meines Erachtens für kleine Räume. Nur schade das Warmweiss nicht als erstes geschaltet ist, bekommt man erst durch zweimaliges Schalten. Das ist der 2. Minuspunkt, nach dem fehlenden Rahmen.

Doručeno super rychle (DHL). O tepelném výkonu vzhledem k počasí nemohu nic říct. Kolem rámu jsem postavil trojúhelníkový pásek, jinak kabely brání přišroubování dílu naplocho ke stropu (nutné delší šrouby). Světelná lišta je dle mého názoru dostačující do malých místností. Jen je škoda, že se nejprve nezapne teplá bílá, tu získáte až dvojím přepnutím. Toto je 2. mínusový bod po chybějícím rámu.

Ověřená recenze 26/05/2022

Kinderleichte Bedienung

Snadná obsluha

Ověřená recenze 19/05/2022

Mir gefällt alles sehr gut

Všechno se mi moc líbí

Ověřená recenze 30/01/2022

Nachdem ich mit dem gleichen Produkt eines anderen Hersteller ganz schlechte Erfahrungen machen musste, bin ich mit diesem IR Panel zu 100% zufrieden! Die Deckenmontage erfolgt problemlos und die Programmierung der Fernsteuerung erfolgt Dank guter deutscher Beschreibung ohne Schwierigkeiten. Hervorzuheben ist der exakte Schaltpunkt des Thermostats! Bei Unterschreitung von 0,5 Grad schaltet sich das Ding ein und bei Erreichung der Solltemperatur exakt wieder ab. Nicht nur der LED Rahmen des Gerät macht unser Badezimmer nun um einiges gemütlicher!

Po velmi špatných zkušenostech se stejným výrobkem od jiného výrobce jsem s tímto IR panelem 100% spokojen! Instalace na strop je snadná a programování dálkového ovládání je díky dobrému německému popisu bezproblémové. Je třeba zdůraznit přesný spínací bod termostatu! Když teplota klesne pod 0,5 stupně, věc se sama zapne a zase vypne přesně při dosažení cílové teploty. Nejen LED rám přístroje dělá naši koupelnu mnohem útulnější!

Ověřená recenze 29/12/2021

Die Installation ist sehr einfach. Das Licht ist gut. Der Wechsel zwischen warm- und kaltweiß funktioniert auch über doppeltes schalten am Schalter. Für mich wäre eine einmalige Einstellung lieber, da ich nur warmweiß verwende. Die Wärmeleistung ist für den Preis völlig in Ordnung! Optisch ist sie sehr ansprechend, auch wenn man vier Abdeckungen der Schrauben sieht, stört mich nicht... Die Fernbedienung ist okay. Verbesserungen gibt es aber auch! Wenn das Steckdosen Modul in der Heizung integriert wäre, könnte man direkt in einer Unterputz Deckendose alles anklemmen. So wäre das lästige Kabel weg. Dann wäre die Heizung 100% Top! So kleine Abzüge... Alles in allem aber sehr gut!

Instalace je velmi snadná. Světlo je dobré. Změna mezi teplou a studenou bílou funguje i dvojitým zapnutím vypínače. Pro mě by bylo vhodnější jednorázové nastavení, protože používám pouze teplou bílou. Tepelný výkon je za tu cenu naprosto v pořádku! Vizuálně je velmi atraktivní, i když jsou vidět čtyři kryty šroubů, to mi nevadí... Dálkové ovládání je v pořádku. Ale jsou tu i vylepšení! Pokud by byl zásuvkový modul integrován do topení, vše by se dalo napojit přímo do podhledové krabice pod omítku. Takže otravný kabel by byl pryč. Pak by bylo topení 100% skvělé! Takové malé odpočty... Celkově velmi dobré!

Ověřená recenze 20/12/2021

Über der Duschkabine eine von bestimmt mehreren sehr guten Installatiosorten.

Jedno z několika velmi dobrých instalačních míst nad sprchovým koutem.

Ověřená recenze 14/12/2021

Wir haben dieses Gerät für unsre 11m² grosse Küche bestellt, hierfür reicht die Heizleistung aus. Wenn man direkt unterhalb der Heizung an der Arbeitsfläche steht, wird es angenehm warm. Die Mitgelieferten Schrauben und Dübel, kann man allerdings direkt wegwerfen. Daher vor Beginn der Montage bessere Schrauben im Bauhaus besorgen, dann klappt die Montage recht schnell.

Toto zařízení jsme objednali do naší kuchyně 11m², tepelný výkon je na to dostatečný. Pokud se postavíte přímo pod ohřívač na pracovní plochu, příjemně se ohřeje. Dodávané šrouby a hmoždinky však můžete rovnou vyhodit. Před zahájením montáže si proto pořiďte lepší šrouby z Bauhausu, montáž pak půjde celkem rychle.

Ověřená recenze 23/10/2021

Schnelle lieferung erfüllt alle meine Erwartungen

Rychlé dodání splňuje všechna má očekávání

Ověřená recenze 10/10/2021

Richtig angenehme zusätzlich Wärme

Opravdu příjemné dodatečné teplo

Ověřená recenze 06/08/2021

Ich habe diese Infrarotheizung für mein Wohnzimmer in meiner neuen Wohnung gekauft. Es ist ein Multifunktionsgerät. Es hat nicht nur Heizfunktion, sondern funktioniert auch als Licht. Es verfügt über einen integrierten Wärmekontrollsensor. Wenn die eingestellte Temperatur sinkt, beginnt es automatisch zu arbeiten. Diese Eigenschaft macht es wirtschaftlich effizient. Es ist einfach zu bedienen. Es kann mit der Fernbedienung und der mobilen App gesteuert werden. Infrarot-Technologie ist besser als herkömmliche Kohle-, Gas- und Elektroheizungen. Ich mag dieses Produkt.

Koupil jsem si tento infrazářič do obýváku v mém novém bytě. Je to multifunkční zařízení. Má nejen funkci ohřevu, ale funguje také jako světlo. Má integrované teplotní čidlo. Když nastavená teplota klesne, začne automaticky fungovat. Tato vlastnost ho činí ekonomicky efektivním. Je to snadné. Lze jej ovládat pomocí dálkového ovladače a mobilní aplikace. Infračervená technologie je lepší než tradiční vytápění uhlím, plynem a elektřinou. Tento produkt se mi líbí.

Ověřená recenze 01/08/2021

Ich habe mir die Deckenheizung für meine 16qm Werkstatt zugelegt und ich bin mehr als zufrieden damit. Sie wärmt den Raum schnell auf und bei einer Deckenhöhe von 2,10m wird es ganz schön warm über den Kopf. Die mitgelieferte Fernbedienung macht die Regelung recht einfach. Das integrierte LED Licht ist für mich nur nebensächlich, da ich in der Werkstatt eine sehr gute Beleuchtung habe, aber um bei Tageslicht schnell etwas zu werkeln reicht es alle mal aus.

Koupil jsem si stropní topení do své dílny 16m2 a jsem s ním více než spokojen. Místnost rychle vytopí a s výškou stropu 2,10 m vám pěkně zahřeje nad hlavou. Přiložený dálkový ovladač usnadňuje ovládání. Integrované LED světlo je pro mě až druhořadé, jelikož mám v dílně velmi dobré osvětlení, ale na rychlé vyřízení na denním světle to stačí.

Ověřená recenze 13/04/2021

Die Wärmeleistung ist super die Verarbeitung könnte noch etwas besser sein macht sich aber gut als Wärembrücke

Tepelný výkon je skvělý, zpracování by mohlo být o něco lepší, ale jako tepelný most funguje dobře

Ověřená recenze 28/03/2021

Beste Kombination von Licht und Wärme. Sehr zu empfehlen.

Nejlepší kombinace světla a tepla. Doporučujeme.

Ověřená recenze 10/03/2021

Das Produkt ist super. Klare Empfehlung

Produkt je skvělý. Jasné doporučení

Ověřená recenze 10/01/2021

Das Paket kam sehr sicher verpackt an. Die Heizung war einfach zu installieren und das Handbuch ist sehr klar (und in 4 Sprachen). Sie ist leistungsstark und heizt den Raum schnell auf. Ich finde die Fernbedienung leicht und praktisch. Das Licht ist auch angenehm. Ich bin mit dem Gerät zufrieden, und es macht meinen Raum definitiv gemütlicher. Ich würde dieses Produkt von Klarstein weiter empfehlen.

Balíček dorazil velmi bezpečně zabalený. Instalace ohřívače byla snadná a návod je velmi přehledný (a ve 4 jazycích). Je výkonný a rychle vyhřeje místnost. Dálkové ovládání mi přijde lehké a praktické. Světlo je také pěkné. Se zařízením jsem spokojený a rozhodně mi zútulňuje prostor. Doporučil bych tento produkt od Klarstein.