Pausa, espresso kávovar, 1350 W, 20 bar, 1,4 l, nerezová ocel Červená metalíza
Pausa, espresso kávovar, 1350 W, 20 bar, 1,4 l, nerezová ocel Červená metalíza
Pausa, espresso kávovar, 1350 W, 20 bar, 1,4 l, nerezová ocel Červená metalíza
Pausa, espresso kávovar, 1350 W, 20 bar, 1,4 l, nerezová ocel Červená metalíza
Pausa, espresso kávovar, 1350 W, 20 bar, 1,4 l, nerezová ocel Červená metalíza
Pausa, espresso kávovar, 1350 W, 20 bar, 1,4 l, nerezová ocel Červená metalíza
Pausa, espresso kávovar, 1350 W, 20 bar, 1,4 l, nerezová ocel Červená metalíza
Pausa, espresso kávovar, 1350 W, 20 bar, 1,4 l, nerezová ocel Červená metalíza

Pausa espresso kávovar

13 cm Espresso Machine 4,5 kg
3 529,00 Kč 4 499,00 Kč (s DPH)
Základní barva:
Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
14 dní na vrácení

Základní informace

1350 W a 20 barů: Vysoký výkon

Mletá káva a kapsle: Použití 2 v 1

Předehřívání: Nerezový zásobník na předehřívání šálků na kávu

Popis produktu

Nejlepší odpočinek během dne: kávovar na espresso Pausa od Klarstein obohatí vaše každodenní chvíle odpočinku o kvalitní a voňavou kávu. Vychutnejte si svůdné aroma, které uvolní plnou chuť a vůni kávy díky kompaktnímu espresovači s tlakem 20 barů. Kávovar na espresso je vhodný pro mletou kávu i kávové kapsle.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Elegantní kávovar v kompaktním provedení
 • Tlak čerpadla: 20 barů
 • Průhledná nádržka na vodu: 1,4 litru
 • S pohyblivou tryskou pro napěnění mléka
 • Přední barometr
 • Automatické vypouštění přetlaku
 • Topný systém Thermoblock
 • Vyjímatelná odkapávací miska s mřížkou
 • Včetně nerezového filtru na kávové kapsle
 • Včetně nerezové sítkové vložky na 1 nebo 2 šálky
 • Nerezový zásobník na předehřívání šálků na kávu
 • Se zařízením na ochranu proti přehřátí a přetlaku
 • Pro espresso, cappuccino a latte macchiato
 • Napájení: 220–240 V~ | 50/60 Hz
Pausa, espresso kávovar, 1350 W, 20 bar, 1,4 l, nerezová ocel

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 14 x 30 x 32 cm (Š x V x H)
 • Délka kabelu: přibližně 80 cm
 • hmotnost: cca 4,5 kg
 • Tělo z nerez oceli
 • Výkon: 1350 W

Co bylo posláno

 • 1 x kávovar na espresso
 • 1 x portafiltr
 • 1 x sítová vložka malá
 • 1 x adaptér na kávové kapsle
 • 1x odměrka
 • Manuál ve více jazycích

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků

(10 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Consegna avvenuta entro i termini con imballaggio molto ben fatto.
La macchina sembra veramente robusta e dotata di piedini con ventose per una ottimale adesione al piano di appoggio.
Dopo più di due settimane di utilizzo con caffè in polvere e con cialde la macchina funziona molto bene, entra in pressione velocemente e il caffè è molto cremoso, proprio come quello del bar.
unico mio accorgimento per avere un caffè veramente molto caldo (a me piace quasi bollente) è quello di inserire prima braccio e filtro, ma senza caffè ed erogare acqua direttamente nella tazzina per riscaldarla bene. Poi vuotare la tazzina, riempire il filtro con caffè in polvere o cialda e fare un buon caffè.
Lo scalda tazzine funziona bene ma la tazzina ovviamente si scalda se la si lascia a lungo con la macchina accesa (credo sia cosa normale).
Per il momento quindi sono contenta dell'acquisto

Doručeno v termínu velmi dobře zabaleno. Stroj se zdá být opravdu robustní a vybavený nožičkami s přísavkami pro optimální přilnavost k nosné ploše. Po více než dvou týdnech používání s mletou kávou a kapslemi přístroj funguje velmi dobře, rychle se dostává do tlaku a káva je velmi krémová, stejně jako ta v baru. Můj jediný trik, jak mít kávu opravdu hodně horkou (já ji mám rád skoro vroucí), je nejprve vložit rameno a filtr, ale bez kávy a dávkovat vodu přímo do šálku, aby se dobře zahřála. Poté vyprázdněte šálek, naplňte filtr kávovým práškem nebo kapslemi a uvařte dobrou kávu. Ohřívač šálků funguje dobře, ale šálek se zjevně zahřeje, pokud jej necháte delší dobu se zapnutým přístrojem (myslím, že je to normální). Takže zatím jsem s nákupem spokojen

Ověřená recenze

Jednostavna kupnja. Svaka čast!

Snadný nákup. Výborně!

Ověřená recenze

gutes Preis-/ Leistungsverhältnis, prompte Lieferung

dobrý poměr cena/výkon, rychlé dodání

Ověřená recenze

Ich habe die Kaffeemaschine bei meiner Schwester getestet und sie funktioniert einwandfrei. Die Anzeige für den Druck geht wirklich bis 20, aber normalerweise braucht man ja nur 9 - 11 bar um Espresso zu brühen. Der Zeiger ging dann auch ungefähr auf ca. 6 - 7 Bar hoch, da ist noch Luft nach oben. Trotzdem hat das Kaffeebrühen sehr gut geklappt, der Espresso mit einer feinen Crema hat wunderbar geschmeckt und auch ordentlich gewirkt (wenn der Espresso gelungen ist macht es ein wenig "rumms" vom Koffeein)! Die Kaffeemaschine ist relativ leise, wärmt sich nach dem Einschalten erstmal auf und dann kann es losgehen. Da es eine Stempel-Maschine ist muss man das Kaffeemehl in den 1 oder 2 Tassen-Halter einfüllen, mit dem Kaffeestempler ein wenig festdrücken und dann kann es auch schon losgehen. Ich habe 14 g Kaffeemehl benutzt und habe auf die Taste für 2 Tassen und dann noch auf die Taste für 1 Tasse gedrückt. So war für mich der Kaffee perfekt - schön stark und nicht zu dickflüssig! Ich würde die Kaffeemaschine empfehlen - ich denke für den Preis kann man echt nicht meckern - und werde sie mir sehr wahrscheinlich auch bald kaufen

Kávovar jsem testovala u sestry a funguje perfektně. Ukazatel tlaku se skutečně vyšplhá až na 20, ale běžně k přípravě espressa potřebujete pouze 9 - 11 barů. Ukazatel pak šel nahoru asi na 6 - 7 barů, stále je co zlepšovat. Přesto příprava kávy fungovala velmi dobře, espresso s jemnou cremou chutnalo báječně a také správně fungovalo (pokud se espresso povede, kofein udělá malou „bouchnu“)! Kávovar je relativně tichý, po zapnutí se zahřeje a poté můžete začít. Vzhledem k tomu, že se jedná o razítkovací automat, musíte namletou kávu naplnit do držáku na 1 nebo 2 šálky, trochu ji přitlačit razítkem na kávu a pak můžete začít. Použil jsem 14 g mleté kávy a stiskl tlačítko 2 šálky a poté tlačítko 1 šálek. Takže káva byla pro mě perfektní - pěkná a silná a ne příliš hustá! Kávovar bych doporučila - myslím, že za tu cenu si opravdu nemůžete stěžovat - a asi si ho brzy koupím

Ověřená recenze

Produkt Beschreibung 20 Bar... Fehlanzeige. Nur 8 Bar zeigt es an. Daher nur 3 Sterne

Popis produktu 20 bar... Žádné. Ukazuje pouze 8 barů. Proto pouze 3 hvězdičky

Ověřená recenze

Bin erst in der Erprobungsphase aber der 2. Espresso war schon sehr gut. Es wird

Jsem teprve ve fázi testování, ale 2. espresso už bylo velmi dobré. Bude

Ověřená recenze

Ausgezeichnete Kaffeemaschine. Einfach zu bedienen. Einfach, schnell und leise.

Vynikající kávovar. Snadná manipulace. Jednoduché, rychlé a tiché.

Ověřená recenze

Wir hatten bisher eine French Press, die auch ihren Zweck erfüllt hat. Da ich aber gerne guten Kaffee genieße war die Umstellung auf eine Siebträgermaschine nur logisch. Da ich erstmal austesten wollte wie ich klar kam, habe ich mir das Modell hier ausgesucht. Pro ist der Geschmack. Nachdem ich mir ein paar Videos angeschaut hatte, habe ich langsam aber sicher immer besseren Kaffee mit perfekter Milchschaumkrone hinbekommen. Bin schon echt stolz auf meine Kreationen! Der Kaffee schmeckt wie beim Handmade Café nebenan. Contra ist, dass die Milchschaumdüse ruhig einen halben Zentimeter länger sein könnte. Man kann sich aber gut arrangieren, länger wäre aber bequemer.

Měli jsme zatím French press, který také splnil svůj účel. Jelikož si ale rád vychutnávám dobrou kávu, přechod na portafiltrační automat byl jen logický. Jelikož jsem si nejprve chtěl vyzkoušet, jak se mám, zvolil jsem model zde. Pro je chuť. Po shlédnutí pár videí se mi pomalu, ale jistě dařilo získávat lepší a lepší kávu s dokonalou mléčnou pěnovou hlavou. Jsem opravdu hrdý na své výtvory! Káva chutná jako ve vedlejší kavárně Handmade. Nevýhodou je, že tryska na mléčnou pěnu by mohla být o půl centimetru delší. Ale zařídit se dá dobře, ale delší by bylo pohodlnější.

Ověřená recenze

Der Klarstein Pausa Espressomaker ist perfekt für den Haushalt. Die Maschine sieht sehr schick aus und lässt sich schön in die Küche einbinden. Der Espresso ist schnell und einfach gemacht. Dabei hat man die Wahl zwischen gemahlenem Kaffee oder einfachen Pads, sodass jeder selbst entscheiden kann. Durch die Milchschaumdüse kann der Espresso einfach zu einem Cappuccino oder Latte Macchiato verwandelt werden. Ein kleines Extra ist die vorgewärmte Edelstahl-Ablage, um die Tassen darauf aufzubewahren. In den Wassertank passt viel Wasser rein, sodass nicht zu oft nachgefüllt werden muss. Auch das Saubermachen der Maschine ist durch die herausnehmbaren Komponenten sehr einfach und schnell erledigt. Alles in Allem schmeckt uns der Espresso sehr gut und wir können die Maschine weiterempfehlen.

Espresso kávovar Klarstein Pausa se skvěle hodí do domácnosti. Stroj vypadá velmi šik a dá se pěkně začlenit do kuchyně. Espresso se připravuje rychle a snadno. Na výběr máte mezi mletou kávou nebo jednoduchými lusky, takže se každý může rozhodnout sám. Espresso lze snadno přeměnit na cappuccino nebo latte macchiato pomocí trysky na mléčnou pěnu. Trochu navíc je předehřátá nerezová police pro uložení šálků. Do nádržky na vodu se vejde hodně vody, takže ji není nutné příliš často doplňovat. Čištění stroje je také velmi snadné a rychlé díky odnímatelným komponentům. Celkově espresso chutná velmi dobře a stroj můžeme doporučit.

Ověřená recenze

Es ist die erste Espressomaschine die ich mir zugelegt habe - dementsprechend habe ich auch nicht wahnsinnig viel Ahnung von der Zubereitung. Bei der Maschine kann man allerdings nicht viel falsch machen. Solange das Pulver den richtigen Mahlgrad hat schmeckt der Espresso bisher immer gut. Beim ersten Anschalten hat die Spülfunktion nicht richtig funktioniert. Nachdem ich sie ein mal aus- und wieder angeschaltet habe ging es aber einwandfrei und dem ersten Espresso stand nichts mehr im Wege. Die Maschine macht einen hochwertigen Eindruck und sieht mit der LED Beleuchtung wirklich schick aus. Allerdings ist sie recht laut, was mich aber nicht wirklich stört, da ich sie selten morgens nutze wenn andere noch schlafen.

Je to první espresso stroj, který jsem si koupil – takže nemám velké znalosti o tom, jak ho připravit. Se strojem však chybu neuděláte. Dokud má prášek správný stupeň mletí, espresso vždy chutnalo dobře. Funkce splachování při prvním zapnutí nefungovala správně. Po vypnutí a opětovném zapnutí fungoval perfektně a prvnímu espressu už nic nestálo v cestě. Stroj působí kvalitním dojmem a s LED osvětlením vypadá opravdu šik. Je však docela hlasitý, což mi moc nevadí, protože ho používám jen zřídka ráno, když ostatní ještě spí.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků