Korinth, zahradní fontána, solární panel, 3 W, LED, pískovcová optika
Korinth, zahradní fontána, solární panel, 3 W, LED, pískovcová optika
Korinth, zahradní fontána, solární panel, 3 W, LED, pískovcová optika
Korinth, zahradní fontána, solární panel, 3 W, LED, pískovcová optika
Korinth, zahradní fontána, solární panel, 3 W, LED, pískovcová optika

Korinth zahradní fontána

39 cm 8 kg 72 cm
4 439,00 Kč 5 899,00 Kč (s DPH)

Korinth zahradní fontána

4 439,00 Kč 5 899,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Vodní hra přes 3 patra, napájení na sluneční energii, recirkulační čerpadlo

Volně stojící umístění v interiéru i exteriéru

Antický závan díky pískovcové optice, podstavci a 4stupňovým miskám s kaskádami

Popis produktu

Pramen života antického světa: zahradní fontána Blumfeldt Korinth přinese starověké Řecko do vašeho domova. V interiéru i exteriéru ohromí všechna čtyři patra, přes která protéká pramínek vody, vykouzlí optický moment na pískovcovém podkladu.

Zahradní fontána Blumfeldt Korinth dodá zahradám, terasám nebo dvorům antický nádech. Fontána je vyhotovena z robustního polyresinu v optice pískovce, právě kombinace pískovce a namodralého pramínku vody připomíná populární úžinu mezi peloponéských poloostrovem a řeckou pevninou. Voda protéká čtyřmi patry tvořenými oblými nádobami, zurčení vody přes misky okouzlí smysly. Malé, ale výkonné čerpadlo s průtokem 250 litrů za hodinu zajišťuje to, že nemusíte soustavně doplňovat vodu. Pro noční osvětlení fontána obsahuje malý LED světelný věnec, který dodává vodě světelné jiskření. To vše se však neodráží na vysokém výkonu: fontána se nepřipojuje do elektrické sítě, k jejímu napájení slouží solární 3W panel, což šetří životní prostředí i peněženku. Dlouhý napájecí kabel a hrot do země s délkou 30 cm zajišťují optimální umístění panelu vzhledem k nejlepší světelné podmínky. Panel kromě napájení čerpadla také nabíjí interní 7,4 V / 2000 mAh baterii, která se postará o jemné zurčení i během noci.

Když voda zurčí přes nakloněné misky, fontána Blumfeldt Korinth přinese antický závan do vaší zahrady.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Stabilní konstrukce z polyresinu v optice přírodní kameniny (pískovec)
 • Zurčící vodní hra s vysokým uvolňujícím efektem
 • Senzitivní LED osvětlení (LED světla se automaticky zapnou/vypnou během soumraku/rozbřesku)
 • Barva LED světel: bílá
 • Max. zdvih vody: 1,2 m
 • Připojovací kabel k solárnímu panelu s délkou 5 m
 • Max. výdrž provozu na baterii: 6–8 hodin při plném nabití
 • Kontrolka nabíjení na baterii: zelená = plně nabitá baterie, oranžová = vybitá baterie
 • Režim rychlonabíjení při nezapnutém čerpadle
 • Umístění solárního panelu hrotem do země (max. hloubka zapuštění 16 cm)
 • Jednoduchá instalace i vystavení
 • Typ zabezpečení čerpadla (úplná ochrana během dlouhodobého ponoru do vody)
 • Napájení: 220–240 V, 50/60 Hz
Korinth, zahradní fontána, solární panel, 3 W, LED, pískovcová optika

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry fontány: cca 39 x 72 x 39 cm (Š x V x H)
 • Rozměry solárního panelu: cca 15 x 20 x 4 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 8 kg

Co bylo posláno

 • 1x zahradní fontána
 • 1x čerpadlo
 • 1x solární panel
 • 1x hrot do země (3dílný)
 • 1x přívodní kabel solární panel-pumpa
 • 1x přívodní kabel solární panel-LED
 • Návod k použití

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(15 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Der Brunnen ist wie beschrieben. Nur DHL als Lieferdienst ist total überfordert.

Fontána je podle popisu. Pouze DHL jako doručovací služba je totálně zahlcena.

Ověřená recenze

Nur leider nach einem Sommer löscht sich die Beschichtung (Betonoptik) und das schnöde weiß/beige erscheint. Schade

Bohužel po jednom létě nátěr (betonový vzhled) zmizí a objeví se obyčejná bílá/béžová. Škoda

Ověřená recenze

Danke alles wie bestellt und vor allem schnell geliefert.

Děkuji, vše jak bylo objednáno a hlavně rychle doručeno.

Ověřená recenze

Wir haben den Brunnen seit 1 Jahr in Betrieb. Er sieht schön aus und plätschert wunderbar. Allerdings ist auch bei uns die Farbe in den Becken nach kurzer Zeit abgeblättert. Wir haben Steine reingelegt, so sieht man die Stellen nicht mehr und das Plätschern ist auch etwas leiser. Was aber wirklich nervig ist ist das Solar Panel. Der Schalter ist total blöd zu bedienen, man kommt kaum ran und es ist nur ein Tippschalter, das heisst man weiß nie so recht ob man jetzt wirklich drückt oder nicht. Ganz blöd ist es, wenn man das Ganze ziemlich hoch anbringen muss damit man maximale Sonneneinstrahlung hat...Wir kommen nur mit Leiter an den Knopf! Und zum Thema Leistung kann ich sagen...der Brunnen läuft nur bei direkter Sonneneinstrahlung. Ist die Sonne weg läuft nix. Möchte man abends Plätschern und Licht haben muss man den Brunnen tagsüber ausschalten, denn nur dann lädt der Akku auf, totale Fehlkonstruktion! Ich hab aber jetzt festgestellt daß es am Panel noch einen Anschluss gibt, da steht Akku dran. Wahrscheinlich kann man hier noch ein Panel anschließen, das dann den Akku auflädt...steht aber leider nicht in Beschreibung. Der Hersteller sollte da mal dringend nachrüsten...bei dem Preis!

Fontánu máme v provozu 1 rok. Krásně vypadá a úžasně se vlní. Nátěr v nádržích se nám však po krátké době sloupal. Dáváme do něj kamínky, takže už nejsou vidět skvrny a cákání je také o něco tišší. Co je ale opravdu nepříjemné, je solární panel. Používání spínače je naprosto hloupé, stěží na něj dosáhnete a je to jen hrotový spínač, což znamená, že nikdy pořádně nevíte, zda jej skutečně mačkáte nebo ne. Je opravdu hloupé, když to celé musíte namontovat dost vysoko, abyste měli maximum slunečního záření... K tlačítku se dostaneme jedině žebříkem! A co se týče výkonu, mohu říci... fontána běží pouze na přímém slunci. Pokud je slunce pryč, nic nefunguje. Pokud chcete mít večer cákání a světlo, musíte fontánu přes den vypnout, protože teprve potom se nabíjí baterie, totálně špatný design! Ale teď jsem zjistil, že na panelu je další spojení, které říká baterie. Pravděpodobně se zde dá připojit panel, který pak nabíjí baterii... ale bohužel to není v popisu. Výrobce by to měl urychleně dovybavit...za tuto cenu!

Ověřená recenze

Läuft und läuft und läuft...

Běží a běží a běží...

Ověřená recenze

leider ist der akku sehr schwach. um die Beleuchtung zu sehen mussten wir ihn rechtzeitung aus- und wieder einschalten.

bohužel baterie je velmi slabá. abychom viděli světla, museli jsme ho včas vypnout a znovu rozsvítit.

Ověřená recenze

endlich ein Brunnen der so plätschert pumpe höre ich nicht

konečně fontána, která šumí tak, že neslyším čerpadlo

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. Es ist ein wunderschöner Brunnen, und wenn abends die Lichter noch leuchten, eine besondere Freude! Leider muss ich aber eine kritische Äußerung dennoch anmerken: Das An- bzw. Ausschalten der Pumpe bereitet mir große Probleme. Die Vorrichtung, die dafür vorgesehen ist, ist viel zu klein!!! Wenn man zu kräftig darauf drückt, rutscht dieser kleine Gummiknopf einfach nach innen. Ich musste nun schon mehrfach das Gehäuse öffnen um den Knopf in die Vorrichtung zurück zu drücken. Nun überlege ich, ob ich eventuell einen An-und Abschaltknopf nachrüsten lassen kann? Es wäre sehr viel sinnvoller gewesen an dem Solar einen Schalter anzubringen, den man einfacher betätigen könnte. MfG Frau Agné

Médium nelze zavést. Je to krásná fontána, a když večer ještě svítí světla, tak zvláštní lahůdka! Bohužel musím ještě učinit jedno kritické prohlášení: Zapínání a vypínání čerpadla mi dělá velké problémy. Zařízení k tomu určené je příliš malé!!! Pokud na něj zatlačíte příliš silně, toto malé gumové tlačítko se jednoduše zasune dovnitř. Musel jsem několikrát otevřít pouzdro, abych zatlačil tlačítko zpět do zařízení. Teď by mě zajímalo, jestli můžu mít tlačítko zapnutí/vypnutí dodatečně? Bylo by mnohem smysluplnější připojit k solárnímu panelu spínač, který by se snadněji ovládal. S pozdravem, paní Agne

Ověřená recenze

Ich habe mich für diesen Solarbrunnen entschieden. Ich bin sehr zufrieden damit. Er sieht toll aus, alles funktioniert wunderbar. Leicht zum installieren. Sehr empfehlenswert. Gerne wieder.

Vybral jsem si tuto solární fontánu. mám z toho velkou radost. Vypadá to skvěle, vše funguje skvěle. Snadná instalace. Vysoce doporučeno. S radostí znovu.

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. Der kleine Brunnen ist super, sehr einfach aufzubauen und kam in einer guten Verpackung an. Ich bin sehr zufrieden und er macht sich super in meinem Garten. Kann ich nur empfehlen. Er sieht weder kitschig noch billig aus. Ganz im Gegenteil! Da ich gerade erst bekommen habe, kann ich nicht sagen, wie er sich auf lange Sicht macht, aber der erste Eindruck ist hervorragend.

Médium nelze zavést. Malá fontána je skvělá, velmi snadno se instaluje a dorazila v dobrém balení. Jsem velmi spokojená a na mé zahradě se mi daří. Mohu jen doporučit. Nevypadá to kýčovitě ani lacině. Ale naopak! Když jsem ho právě dostal, nemohu komentovat, jak bude dlouhodobě držet, ale první dojmy jsou vynikající.

Ověřená recenze

Der Solarbrunnen entspricht genau der Beschreibung und passt gut in unseren Garten. Bei Sonne läuft der Pool, leider haben wir zur Zeit nicht genügenden Sonnenschein um den Akku aufzuladen.

Solární fontána je přesně podle popisu a dobře se hodí na naši zahradu. Bazén běží, když svítí slunce, bohužel momentálně nemáme dostatek slunečního svitu na nabití baterie.

Ověřená recenze

Die Lieferung kam zeitnah der Bestellung. Die Verpackung war innen wie aussen unbeschädigt Leider war es nicht die Farbe die ich bestellt habe, aber es fügt sich doch in meinem Garten ein. Auch der Aufbau war nach kurzem überlegen einfach. Gleichwohl habe ich die Bedienungsanleitung via Internet,die gibt es nur im Netz, anschauen müssen (-Punkt). Dort waren einige Details in Deutsch und einige in Englisch...warum? Aber mit überlegen und Logik kommt man dann drauf. Ich habe die Idee eines anderen Bewerters aufgegriffen und habe kleine Steine da zugegeben und mir Wasserpflanzen besorgt. Sieht richtig gut aus. Der einzige Punkt, der wirklich störend ist: um den Brunnen ein, oder abzuschalten muss man das Solarpanell immer aus dem Boden (oder wo auch immer er angebracht ist) nehmen. Das ist bestimmt mit einen separaten Knopf oder wie auch immer besser zu lösen. Mein Fazit: Ich bereue den Kauf in keinster Weise und der Brunnen verschönert wirklich meinen Garten und die Vögel interessieren sich auch schon für die Wasserquelle. Es war ein guter Kauf. Wegen der Bedienung aber nur 4 von 5 Sternen.

Dodávka přišla ihned po objednávce. Balení bylo nepoškozené zvenku i zevnitř, bohužel to nebyla barva, kterou jsem si objednala, ale hodí se mi na zahradu. Stavba byla po krátkém přemýšlení také snadná. Přesto jsem se musel přes internet podívat na návod k obsluze, který je dostupný pouze online (bod). Některé detaily byly v němčině a některé v angličtině...proč? Ale myšlením a logikou na to přijdete. Vzal jsem nápad jiného recenzenta a přidal tam malé kameny a získal nějaké vodní rostliny. Vypadá opravdu dobře. Jediný bod, který je opravdu znepokojující: pro zapnutí nebo vypnutí fontány musíte vždy sundat solární panel ze země (nebo kdekoli, kde je připevněn). To se dá rozhodně lépe vyřešit samostatným tlačítkem nebo čímkoliv jiným. Můj závěr: koupě nijak nelituji a fontána mi opravdu zkrášluje zahradu a ptáčci už mají o zdroj vody zájem. Byla to dobrá koupě. Pouze 4 z 5 hvězdiček kvůli službě.

Ověřená recenze

Tolles Produkt, einzige was schade ist, man muss den Brunnen immer wieder neu starten, wenn über Nacht der Aku leer ist.

Skvělý produkt, jediná věc, která je škoda, je, že pokud je baterie přes noc vybitá, musíte fontánu neustále restartovat.

Ověřená recenze

Habe versehentlich wegen Einloggproblemen 2 Brunnen bestellt. Hab dann aber doch beide behalten. Da sehr schönes Aussehen, einfacher unkomplizierter Zusammenbau, nettes Plätschern auch z.B. beim Einschlafen auf dem Balkon. Schöne Beleuchtung abends und nachts. Wir haben noch ein paar schöne Steine in beide Brunnen hineingelegt, - leider war das auch notwendig weil sich in einem Becken die Farbe ab ist und die gelbe Farbe darunter hervorkam. In einem Becken sehr stark, in 2 weiteren Becken (je in 1 Brunnen) nur leicht. Trotzdem schöner Brunnen, bezüglich Romantik, Entspannung etc. Katastrophal ist jedoch die Steuerung via Solarpanel und die Akkulaufzeit. Die Halterung ist so schlecht, dass bei einem Panel gleich, die Leiste die in die Halterung gesteckt wird herausgebrochen ist. Das zweite Panel ist auch völlig instabil in der Halterung so dass beide Solarpanal auf dem Boden oder im Blumentöpfen irgendwo ohne Halterung anlehen. Der Ein/ Ausschalter ist auf der Rückseite angebracht, stufenlos man merkt nicht ob der Ein und Ausschaltvorgang erfolgreich war. So nach ungefähr 6-7 drücken war das meistens erfolgreich (erfolgreicher Tastendruck nicht spürbar). Dies ist besonders mit der schlechten Akku Laufzeit ein Problem, weil wenn der Akku leer ist der Brunnen nicht mehr läuft und irgendwann wieder angeht, wenn der Akku geladen ist. z.B in der Mittagszeit, da keine Kontrolle möglich ob Brunnen an oder aus ist (außer nervigen Stecker ziehen), läuft der Brunnen dann nachmittags während der Arbeit wieder los, und abends ist der Akku wieder leer.

Náhodně objednané 2 fontány kvůli problémům s přihlášením. Ale pak jsem si nechal obojí. Vzhledem k tomu, že vypadá velmi pěkně, jednoduchá, nekomplikovaná montáž, pěkný cákavý zvuk např. při usínání na balkóně. Krásné osvětlení večer i v noci. Do obou fontán jsme dali ještě pár krásných kamenů - bohužel to bylo nutné, protože v jednom z bazénů se vytrácela barva a zespodu vycházela žlutá barva. Velmi silný v jedné nádrži, jen mírně ve 2 dalších nádržích (každá v 1 jamce). Stále pěkná fontána, co se týče romantiky, relaxace atd. Katastrofální je však ovládání přes solární panel a výdrž baterie. Držák je tak špatný, že lišta, která je vložena do držáku, se hned ulomila na panelu. Druhý panel je v držáku také zcela nestabilní, takže oba solární panely jsou opřeny o zem nebo v květináčích někde bez držáku. Vypínač je na zadní straně, plynule si nevšimnete, zda byl proces zapnutí a vypnutí úspěšný. Po cca 6-7 stiscích to bylo většinou úspěšné (úspěšný stisk klávesy není patrný). To je problém, zejména se špatnou výdrží baterie, protože když je baterie vybitá, fontána přestane běžet a nakonec se znovu spustí, když je baterie nabitá. Např. v poledne, protože není možné zkontrolovat, zda je fontána zapnutá nebo vypnutá (kromě vytažení otravné zástrčky), fontána se pak odpoledne během práce znovu spustí a večer je baterie zase vybitá.

Ověřená recenze

Der Brunnen ist optisch ein Hingucker. Das Solarmodul ist allerdings so schwach dimensioniert, dass die Pumpe nur bei direkter Sonneneinstrahlung genügend Strom erhält.

Fontána upoutá pozornost. Solární modul je však dimenzován tak slabě, že čerpadlo dostává dostatek výkonu pouze na přímém slunci.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků