The Chiller houpací lehátko

2 899,00 Kč 4 099,00 Kč (s DPH)
 • 77 cm
 • houpací lehátko
 • 10 kg
Produktové číslo: 10032242
The Chiller houpací lehátko
2 899,00 Kč 4 099,00 Kč (s DPH)
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Relaxační: houpací lehátko na relaxování a opalování se na zahradě, na terase nebo na balkoně

 • 360 Comfort: umístění lehací plochy na perfektně vyvážené spirálové pružině pro kolísavé pohyby v rozsahu 360 °

 • Stabilní konstrukce: robustní ocelová trubka s práškovým lakováním

Popis produktu

Ať už na dovolené, nebo po práci: v houpacím lehátku Blumfeldt The Chiller se lze uvolnit! Odpočívejte, houpejte se a zásobte se energií, pobyt na zahradě nebo terase bude zábavou!

Pro chvíli oddechu vytvořil Blumfeldt houpací křeslo The Chiller přesně pro tento účel. 360 Comfort je název konceptu, který udělá každého šťastným: Křeslo se mírně houpe na dokonale vyvážené spirálové pružině, která umožňuje pohyby kývání do všech směrů. Komfortní plocha lehátka z prodyšného materiálu ComfortMesh je ergonomicky tvarovaná a zve nejen k odpočinku, ale současně také přináší uvolnění pro záda. Gumové kryty přeměňují rám na pohodlné opěrky rukou. A bez ohledu na to, jak silně se houpačka kývá: velmi velká základna s průměrem 77 cm zabraňuje převrácení. Práškové lakování rámu, které odpuzuje vodu, a odolná, snadno omyvatelná síťovina ComfortMesh na ploše sezení zaručují dlouhodobé používání nového zahradního nábytku. Zařízení The Chiller může jednoduše zůstat venku, protože počasí mu neublíží.

Ať už po práci v zahradě, nebo jen pro svůj požitek: z houpacího křesla Blumfeldt The Chiller se nebudete chtít znovu postavit.

Dostupné verze: černá, béžová (produkt: 10032243)

Vlastnosti

 • práškové lakování, odolné vůči povětrnostním vlivům, proti rezivění a nečistotě
 • efektivní délka lehátka: 185 cm
 • šířka lehátka uprostřed těla: 60 cm
 • šířka lehátka v části u hlavy / chodidlech: 40 cm
 • ochranná pěna nad pružinou
 • jednoduchá péče, omyvatelné lehátko z PVC a polyesteru
 • ochranné gumové kryty na opěrkách rukou
 • odolné vůči povětrnostním vlivům, žádné přemisťování není nutné
 • Maximální nosnost: 150 kg
Produktové číslo: 10032242

Popis produktu

 • práškové lakování, odolné vůči povětrnostním vlivům, proti rezivění a nečistotě
 • efektivní délka lehátka: 185 cm
 • šířka lehátka uprostřed těla: 60 cm
 • šířka lehátka v části u hlavy / chodidlech: 40 cm
 • ochranná pěna nad pružinou
 • jednoduchá péče, omyvatelné lehátko z PVC a polyesteru
 • ochranné gumové kryty na opěrkách rukou
 • odolné vůči povětrnostním vlivům, žádné přemisťování není nutné
 • Maximální nosnost: 150 kg
Produktové číslo: 10032242

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 77 x 85 x 173 cm (Š x V x H)
 • hmotnost: cca 10 kg

Co bylo posláno

 • 1 x houpací křeslo
 • návod k použití v němčině (další jazyky: angličtina)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
22 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 29/09/2022

Die Verbindungsschrauben zwischen der Liege und der Spiralfeder haben sich nach wenigen Tagen gelockert, man muss also diese Schrauben extrem fest anziehen. Eine Schweißverbindung wäre technisch sinnvoller gewesen. Beim Zusammenbau hat sich eine Schraubverbindung innerhalb eines Rohres gelöst. Für mich als Werkzeugmacher kein Problem, aber für handwerklich Ungeschulte wäre das schwierig. Die Steckverbindungen an der Spiralfeder hatten etwas Spiel und mussten fixiert werden. Aber jetzt habe ich eine tolle Schwingliege, die mich begeistert.

Spojovací šrouby mezi stolem a spirálovou pružinou se po pár dnech uvolnily, takže musíte tyto šrouby extrémně utáhnout. Svařovaný spoj by dával větší technický smysl. Během montáže se uvolnil šroubový spoj uvnitř trubky. Pro mě jako nástrojáře to není problém, ale pro někoho, kdo nebyl technicky vzdělaný, by to bylo těžké. Zástrčky na spirálové pružině měly určitou vůli a musely být opraveny. Ale teď mám skvělé houpací lehátko, které miluji.

Ověřená recenze 26/05/2022

Dieses Teil ist einfach nur Geil Ein absolutes Muss Würde ich jedem empfehlen

Tenhle díl je prostě úžasný, doporučuji všem

Ověřená recenze 22/05/2022

Leicht ,tolle Qualität und sooo bequem.ich kann die liege nur empfehlen

Lehké,kvalitní a taaak pohodlné.Lehadlo mohu jen doporučit

Ověřená recenze 20/05/2022

Lieferung ging ohne Probleme. Aufbau ist wirklich easy, geht auch super alleine, selbst das Schnur einfädeln ging alleine ohne Probleme. Von der Qualität her sehen die liegen super aus,ich hoffe sie halten sehr lange. Sind mega bequem und schaukeln ganz sanft vor sich hin. Kann ich jedem empfehlen

Doručení proběhlo bez problémů. Nastavení je opravdu snadné, zvládne to i samostatně, ani navlékání šňůry nebyl problém. Kvalitně vypadají skvěle, doufám, že dlouho vydrží. Jsou super pohodlné a jemně se před vámi houpou. Mohu všem doporučit

Ověřená recenze 23/02/2022

Alees

Alees

Ověřená recenze 23/10/2021

Gemütliche und erholsame Liegestuhl.

Útulné a relaxační lehátko.

Ověřená recenze 24/07/2021

Super Liegestuhl. Hab ihn jetzt knapp 3 Wochen und man kommt jedesmal in Versuchung drauf einzuschlafen. Die Kritik in anderen Rezensionen, dass er klappert ist nur der Fall, wenn man die Liefefläche nicht richtig straff zieht. Ich habe es 3x nachgezogen, wodurch die Liegefläche eine angenehmen Festigkeit bekommt und der ganze Sitz auch erst stabilisiert wird. Danach klappert nichts mehr. Versand zügig Aufbauanleitung gut Material für aussen Gebrauch super pflegeleicht. Regen wäscht den Staubeinfach ab. Das verzurren der Sitzfläche kostet bisschen Geduld, wenn man es ordentlich macht, aber das ist der Schlüssel zum vollen Genuss. Aber die Mühe lohnt sich. Die bequemste Liege auf der ich je lag, nicht zu vergleichen, mit deneinfachenStranliegen, wo man nur das Rückenteil hoch klappen kann. Von mir volle 5 Sterne.

Skvělé lehátko. Mám to už skoro 3 týdny a vždycky mě to láká usnout. Výtka v jiných recenzích, že chrastí, je pouze v případě, že pochozí plochu nestáhnete opravdu pevně. Utáhl jsem ho 3x, což dodává lehací ploše příjemnou pevnost a celý sed je také stabilizovaný. Poté už nic nechrastí. Rychlé dodání, dobrý montážní návod, materiál pro venkovní použití, super snadná údržba. Déšť prach jednoduše smyje. Připevnění sedačky vyžaduje trochu trpělivosti, pokud je provedeno správně, ale to je klíč k plnému požitku. Ale ta námaha stojí za to. Nejpohodlnější lehátko, na kterém jsem kdy ležel, nesrovnatelné s jednoduchými plážovými lehátky, kde lze složit pouze zadní část. Ode mě plných 5 hvězdiček.

Ověřená recenze 06/06/2021

Guter Kundenservice. Der erste war kaputt wurde anstandslos umgetauscht. Bei dieser liege darf man nicht schwerer wie c.73 kg wiege denn dann sitzt man mit dem Steißbein auf dem Kreuz oberhalb der Feder. Andondten bequem. Mein Mann wiegt 92 dem hat es ganz s von weh getan als er sich drauf legen wollte. Das sollte man wirklich beachten.

Dobrý zákaznický servis. První byl rozbitý a byl bez váhání vyměněn. S tímto lehátkem nesmíte vážit více než cca 73 kg, protože pak sedíte kostrčí na kříži nad pružinou. Andten pohodlně. Manžel váží 92 a dost to bolelo, když si na to chtěl lehnout. Na to byste si měli dát opravdu pozor.

Ověřená recenze 20/05/2021

Die Liege ist sehr bequem und angenehm durch das Schwingen. Jedoch kann man sich nicht 360 Grad drehen. Das hatten wir gedacht. Würde sie aber auf jeden Fall wieder kaufen.

Lehátko je velmi pohodlné a příjemné na houpání. Nelze však otáčet o 360 stupňů. Mysleli jsme si to. Ale určitě bych si je koupil znovu.

Ověřená recenze 09/05/2021

Klasse :). Nicht nur ich freue mich, sondern auch die Kinder. Ich habe mir die Liege gekauft, weil ich sie bei meiner Freundin schon gesehen habe und begeistert war. Die Bauanleitung ist ok, könnte aber noch optimiert werden. Wir sind total begeistert. Keine baulichen Mängel. Ich wollte sie nochmal kaufen und jetzt ist sie 25 Euro teurer und vermutlich bleibt es nicht dabei :(. Sowas tolles sollte auch für Menschen erschwinglich sein, die sparsam sein müssen ..... aus welchen Gründen auch immer.

Třída :). Mám radost nejen já, ale i děti. Lehátko jsem koupil, protože jsem ho už viděl u přítelkyně a byl nadšený. Montážní návod je v pořádku, ale ještě by se dal vylepšit. Jsme úplně nadšení. Žádné konstrukční vady. Chtěla jsem si ho koupit znovu a teď je o 25 eur dražší a asi to tak nezůstane :(. Taková skvělá věc by měla být cenově dostupná i pro lidi, kteří musí být ekonomickí ..... z jakéhokoli důvodu.

Ověřená recenze 19/07/2020

schöne Liege, entsprechend der Beschreibung

krásné lehátko, odpovídá popisu

Ověřená recenze 23/05/2020

Sehr schwierig war ein Schritt der Montage. Die mittleren Liegeholme (unter den Ledergriffen) müssen unbedingt nach UNTEN zeigen, nicht zur SEITE! Und das geht auch :-) Und beim Seil darauf achten das am Fußteil mit einer doppelten Bindung gestartet wird! Mich hält die Schwingliege tatsächlich aus, wobei ich mit meinem Gewicht schon Angst habe und sehr "vorsichtig" wippe... Meine Frau hingegen hat uneingeschränkten Spaß daran. Man(n) liegt sehr bequem drin!

Jeden krok montáže byl velmi obtížný. Prostřední tyče (pod koženými držadly) musí směřovat DOLŮ, nikoli DO STRANY! I to jde :-) A u lana dbejte na to, abyste začínali s dvojitým vázáním u patní části! Houpací lehátko mě vlastně podpírá, i když se o svou váhu bojím a houpu se velmi „opatrně“... Manželka se s ním naopak baví neomezeně. Muž (n) je v něm velmi pohodlný!

Ověřená recenze 23/03/2020

Sehr gemütlich! - wenn man das Kopteil verkehrt einsteckt - rastet zwar nicht ein, hält aber sehr gut. Hoffentlich rostet mir das Ding nicht in einer Saison weg...innen ist wenig Farbe an den Rohren

Velmi útulné! - pokud hlavovou část zasunete špatně - nezapadne na místo, ale drží velmi dobře. Doufejme, že ta věc během sezóny nezreziví... uvnitř trubek je málo barvy

Ověřená recenze 05/08/2019

Der Stuhl lässt sich einfach zusammenschrauben. Das Seil muss gut gepannt werden, dann liegt man nicht mit dem Po auf. Habe den Stuhl für meine Schwiegereltern gekauft. Mein Schwiegervater kann den Stuhl leider nicht ohne Hilfe nutzen. Meine Schwiegermutter ist beweglicher und hat ihre Freude daran. Fazit: Für ältere Semester nur bedingt geeignet.

Křeslo lze snadno sešroubovat. Lano se musí dobře utáhnout, pak se na něm neleží zadkem. Koupil jsem židli pro své tchána. Můj tchán bohužel neumí křeslo bez pomoci používat. Moje tchyně je pohyblivější a baví ji to. Závěr: Pouze podmíněně vhodné pro starší semestry.

Ověřená recenze 08/07/2019

Der erste Eindruck von dem Sessel ist tatsächlich sehr gut, solide Konstruktion, komfortabel usw. - wie die anderen Rezensenten es beschreiben. Nach zwei Monaten regelmäßiger Nutzung kippt aber meine Meinung leider in die andere Richtung. Die Form des Sessels ist, wie man auf den Fotos erkennt, im oberen Bereich einfach nach oben abgerundet. Nicht so aber der menschliche Rücken, der ja im Nacken- und Lendenbereich konkav ist. Man bekommt dadurch vom Liegen auf diesem Sessel relativ schnell schmerzhafte Verspannungen vor allem auf der vorderen Seite des Halses, da der Kopf quasi weiter nach hinten möchte, jedoch nicht kann. Die zwanghaft gerundeten Schulterblätter und der ebenso gerundete untere Rücken sind sicherlich keine ergonomische oder auf Dauer entspannende Position. Mit zusätzlichen Kissen lässt sich daran auch wenig ändern. Insgesamt liege ich daher mittlerweile lieber auf der Couch (mit über Kissen gehobenem Oberkörper) als auf diesem Sessel. Dazu kommt, dass die Liegefläche bereits an der Seite, über die ich gewöhnlich aufstehe, an einigen Stellen angerissen ist und voraussichtlich bald kaputtgeht. Ich wiege nur knapp über 60 kg, an meinem Körper liegt kann es also nicht. Fazit: auf dem Sessel lässt sich eine Weile verbringen, wenn man bereits zum Anfang entspannt und relativ frisch ist. Sonst fängt er an zu drücken und man steht noch müder auf. Die Wippfunktion ist zugegebenermaßen recht unterhaltsam. Ich würde es dadurch eher als Turngerät als Entspannungs- oder Arbeitssessel einstufen.

První dojmy ze židle jsou opravdu velmi dobré, pevná konstrukce, pohodlné atd. - jak říkají ostatní recenzenti. Bohužel po dvou měsících pravidelného používání se můj názor obrací opačným směrem. Jak je vidět na fotografiích, tvar křesla je v horní části jednoduše zaoblený nahoru. Ale ne lidská záda, která jsou konkávní v oblasti krku a beder. V důsledku toho leh na tomto křesle způsobuje poměrně rychle bolestivé napětí, zejména na přední straně krku, protože hlava by chtěla jít více dozadu, ale nemůže. Nutkavě zaoblené lopatky a spodní část zad rozhodně nejsou ergonomickou nebo trvale relaxační polohou. Jen málo lze změnit pomocí dalších polštářů. Celkově teď raději ležím na gauči (s horní částí těla zvednutou přes polštáře) než na tomto křesle. Navíc lehací plocha je již na některých místech na straně, kterou obvykle používám ke vstávání, roztrhaná a pravděpodobně se brzy rozbije. Vážím něco málo přes 60 kg, takže to není kvůli mému tělu. Závěr: na křesle můžete chvíli strávit, pokud jste již na začátku odpočatí a relativně svěží. Jinak začne štípat a vy vstáváte ještě unavenější. Nutno uznat, že funkce houpání je docela zábavná. Zařadil bych ji tedy spíše mezi gymnastické pomůcky než relaxační či pracovní židli.

Ověřená recenze 18/06/2019

Heute aufgebaut. Bedienungsanleitung kurz und verständlich. Ein Knopf rastete nicht richtig ein, ging aber nach kurzem Umbau. Nur 12 Schrauben, 2 passende Imbusschlüssel waren dabei. Einziger Wermutstropfen: Die Schnur durchfädeln dauert etwas länger. Liegecomfort 1a. Aufstehen ist aber etwas umständlich durch die Schwingbewegungen. Alles in allem ein guter, bequemer, gut verarbeiteter Liegesessel, der sein Geld wert ist.

Dnes postaveno. Návod k použití krátký a srozumitelný. Tlačítko neklikalo správně, ale po krátké úpravě fungovalo. Součástí bylo pouze 12 šroubů a 2 odpovídající imbusové klíče. Jediná nevýhoda: provlečení šňůry trvá trochu déle. Pohodlí při ležení 1a. Vstávání je kvůli houpavým pohybům trochu těžkopádné. Celkově vzato dobré, pohodlné a dobře vyrobené polohovací křeslo, které za ty peníze stojí.

Ověřená recenze 02/06/2019

Wir sind damit perfekt zufrieden, er lässt sich nur nicht zusammen klappen.

Jsme s ním naprosto spokojeni, jen se neskládá.

Ověřená recenze 01/06/2019

zunächst das Positive: * schneller Versand * relativ leichter Aufbau, gut die Schurr gehört schon nachgespannt * bequem, zum chillen absolut geeignet * insgesamt scheint er stabil zu sein * Pulverbeschichtung ist sauber gemacht * Netzgewebe scheint auch ganz gut, Rand sauber verstärkt, Ösen sauber eingepasst. Negativ Über der Feder ist ein kleines Kreuzstück anzuschrauben, welche vier gleichartige Bügel aufnimmt. Diese Bügel schwimmen in den Kreuzstück, soll heißen es ist nicht passgenau. Liegt keiner drauf, so kann man letztlich das ganze Oberteil rumwackeln ohne dass die Feder überhaupt in Aktion gerät. Liegt man drauf, so ist das Problem eigentlich entschärft. Beim Schaukeln merkt man aber dann doch ein gewisses Schwabeln, auch beim Aufstehen und Reinsetzen wackelt es. Ich werde die vier Bügel mit dem Kreuzstück verschweißen. Denke dann bin ich voll zufrieden.

Nejprve pozitiva: * Rychlá doprava * Relativně snadná montáž, dobře by se měl Schurr utáhnout * Pohodlné, naprosto vhodné na chlazení * Celkově se zdá být stabilní * Práškové lakování je čisté * Síťovaná tkanina se také zdá docela dobrá, okraj čistě vyztužený, očka čistě nasazená. Negativní Přes pružinu se našroubuje malá příčka, která pojme čtyři držáky stejného typu. Tyto stranice plavou v příčném kusu, což znamená, že nesedí dokonale. Pokud na ní nikdo není, můžete v konečném důsledku kývat celou horní částí, aniž by se pružina vůbec dostala do činnosti. Pokud si na něj lehnete, problém je ve skutečnosti odstraněn. Při houpání ale zaznamenáte určité viklání a viklá se i při vstávání a sezení. Čtyři třmeny přivařím k příčnému kusu. Pak si myslím, že jsem naprosto spokojený.

Ověřená recenze 28/05/2019

Die Liege ist im Vergleich zu anderen Liegestühlen einfach der Wahnsinn. Man liegt nicht wie ein Brett oben sondern sie ist ergonomisch perfekt geformt. Super zum Sonnen lassen und relaxen!

Lehátko je prostě úžasné ve srovnání s jinými lehátky. Nahoře neležíte jako prkno, ale je ergonomicky dokonale tvarované. Skvělé na opalování a relaxaci!

Ověřená recenze 25/03/2019

Sehr gute Schwingerliege. Ausgezeichnet zum Relaxen. Bedienungsanleitung ungenügend.

Velmi dobrá houpací židle. Vynikající pro relaxaci. Nedostatečný návod k použití.

Ověřená recenze 25/11/2018

Wunderbares Liegegefühl!

Úžasný pocit lhaní!

Ověřená recenze 31/08/2018

Der Nachteil vorweg: dieser Liegestuhl lässt sich nicht zusammenklappen. Aber für knappe 100 € ein Schnäppchen, wenn man gerne sanft hin- und herschaukelt. In seinem normalen Aufbau funktioniert er so, wie er soll. Man liegt bequem, allerdings eher in "Buchleseposition". Jede eigene Bewegung bringt einen kurz zum Schaukeln. Mit sanftem Hin- und Herbewegen eines Arms z.B. kann man die Schaukelei steuern. Geht dank der Feder in alle Richtungen. Nun zum "Upgrade": 1. Zum tieferen Entspannen ist mir die Rückenpartie zu steil. Da die gesamte Liegefläche aus 3 Teilen besteht, kann man das Rückengestänge umgekehrt einstecken. Zwar rasten diese dann nicht mehr ein, ist aber wurst. 2. Liegestuhlauflage drauf. Schon deutlich bequemer. 3. Um noch flacher zu liegen, lege ich ein Sitzkissen in die Gesäßmulde. Jetzt ist es so chillig, wie es sein soll.

Za prvé nevýhoda: toto lehátko nelze složit. Ale za necelých 100 € výhodná nabídka, pokud chcete jemně houpat tam a zpět. V normální konfiguraci funguje jak má. Ležíte pohodlně, ale spíše v „poloze na čtení knihy“. Každý pohyb, který uděláte, vás na okamžik rozhoupe. Můžete například ovládat houpání jemným pohybem paže tam a zpět. Jede všemi směry díky pružině. Nyní k "upgradu": 1. Zadní část je příliš strmá na to, abych se hlouběji uvolnil. Protože se celá lehací plocha skládá ze 3 částí, můžete zadní rám vložit obráceně. I když ty pak už nezapadnou na místo, je to na hovno. 2. Podložka na lehátko. Mnohem pohodlnější. 3. Abych ležel ještě rovněji, umístím podsedák do prohlubně hýždí. Nyní je vychlazený, jak má být.