[Použité] Bornholm Curved Ambient konvektor

4 801,00 Kč 6 499,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53033062
Bornholm Curved Ambient konvektor
4 801,00 Kč 6 499,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  5 084,00 Kč 6 499,00 Kč
 • Koupit nový
  5 649,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Uklidňující teplo: Dva stupně ohřevu s výkonem 1000 nebo 2000 W

 • Programování Cleverheat: Dotykový displej, týdenní časovač a nastavitelný termostat

 • Kompaktní a flexibilní: Nástěnná nebo mobilní samostatná jednotka

Vlastnosti

 • Vypínač na jednotce nebo na dálkovém ovládání
 • Teplotní rozsah: 5–45 °C v krocích po 1 °C
 • časovač: nastavitelný po hodinách až na 24 hodin
 • LED dotykový displej
 • Zobrazení pokojové teploty
 • Dvě nastavení výkonu (1000 W / 2000 W)
 • Přepínatelný režim ECO
 • Ochrana proti přehřátí
 • Zvuková odezva tlačítek
 • Možnost montáže na stěnu – montážní materiál je součástí dodávky
 • Napájení: 220–240 V~ | 50/60 Hz
Produktové číslo: 53033062

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry (včetně nožiček): cca 82 x 45 x 25 cm (Š x V x H)
 • Rozměry (bez nožiček): cca 82 x 45 x 10,5 cm (Š x V x H)
 • Délka kabelu: 1,5 m
 • Hmotnost: cca 8 kg

Co bylo posláno

 • 1x ohřívač
 • 1x dálkové ovládání
 • 2x nožička
 • 1x montážní materiál
 • Vícejazyčný manuál

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
28 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 24/04/2024

Buongiorno, ho preso questo con anche il controllo via APP alcuni mesi fa, scalderebbe di più a parità di consumo se avesse ache una ventola disinseribile che ne aumenterebbe l'efficienza anche se ovvimente fa girare un po' la polvere, perché non installate questo dispositivo?

Dobry den, mam to s ovladanim pres APP pred par mesicemi, topilo by to vic za stejnou spotrebu, kdyby to melo i odpojitelny ventilator coz by zvysilo ucinnost i kdyz evidentne zpusobuje trochu virit prachu, proc ne nainstalovat toto zařízení?

Ověřená recenze 05/10/2022

Sieht echt gut aus, heizt auch prima, die Füße könnten Gummi oder so vertragen

Vypadá fakt dobře, taky skvěle hřeje, nohy by si vystačily s gumou nebo tak

Ověřená recenze 26/09/2022

Heizt gut, aber die Programmierung ist leider sehr kompliziert.

Dobře topí, ale programování je bohužel velmi složité.

Ověřená recenze 26/09/2022

Ich habe das Gefühl die Heizung braucht eine Stunde bis sie sich eingelaufen hat, bei der zweiten Benutzung hatte ich den Eindruck das sie schneller warm wird. Ich nutze das Gerät um das Esszimmer für kurze Zeit zu erwärmen wenn die Familie frühstückt. Nach nur 10min. ist es um die Heizung herum spürbar wärmer, auch die LED Streifen auf der Rückseite sind nett. Die Bedienung über die Fernbedienung ist allerdings ziemlich schlecht, ich muss ettliche male auf die Knöpfe drücken bis die Heizung reagiert und muss direkt daneben stehen. Ich benutze die Knöpfe auf der Heizung direkt weil die Fernbedienung so schlecht ist.

Mám pocit, že topení trvá hodinu, než se nabourá, při druhém použití jsem měl dojem, že se zahřál rychleji. Zařízení používám ke krátkodobému vytápění jídelny, když rodina snídá. Po pouhých 10 min. kolem topení je znatelně tepleji, fajn jsou i LED pásky na zadní straně. Ovládání přes dálkový ovladač je ale dost špatné, musím několikrát mačkat tlačítka, dokud topení nezareaguje a musím stát hned vedle. Používám přímo tlačítka na topení, protože dálkové ovládání je tak špatné.

Ověřená recenze 22/09/2022

Ich bin zufrieden. Sieht wirklich geil aus und erfüllt ihren Zweck. Man kann die Zieltemperatur einstellen und die Heizung heizt bis dorthin und stellt sich dann ab bzw. heizt wieder an, wenn die gewünschte Temperatur unterschritten wird. Ausserdem erkennt sie offene Fenster und stellt sich dann ab. Ein nettes Gimmick sind angebrachte LEDs auf der Rückseite, die verschiedene Lichtstimmungen an die Wand projizieren. Mir gefällt's! Oft wurde hier die absolut unzureichende Gebrauchsanweisung kritisiert. Und ja, die Funktionen sind tatsächlich mies beschrieben. Auch ich brauchte ne gute halbe Stunde, bis ich wirklich kapiert habe, wie sie funktioniert. Musste einfach viel rumprobieren. Aber gut, egal. Für mich kein Grund das Gerät scheisse zu bewerten, denn wenn man weiß wie es geht, tut es was es soll und das mehr als vernünftig und auch noch extremst leise! Ich bin super zufrieden mit diesem Kauf

Jsem šťastný. Vypadá opravdu skvěle a plní svůj účel. Můžete nastavit cílovou teplotu a ohřívač se nahřeje až tam a poté se sám vypne nebo se znovu nahřeje, když je požadovaná teplota podkročena. Rozpozná také otevřená okna a poté se sám vypne. Pěknou vychytávkou jsou LED diody připevněné na zadní straně, které promítají na stěnu různé světelné nálady. Líbí se mi to! Často zde byl vytýkán naprosto nedostatečný návod k použití. A ano, funkce jsou vlastně špatně popsané. Taky mi trvalo dobrou půlhodinu, než jsem opravdu pochopil, jak to funguje. Muselo se toho hodně vyzkoušet. Ale dobře, nevadí. Za mě není důvod hodnotit zařízení jako hovno, protože když víte, jak na to, dělá to, co má a je víc než rozumné a navíc extrémně tiché! Jsem s tímto nákupem super spokojený

Ověřená recenze 30/08/2022

Ich habe das Produkt für meine Schwiegermutter (85) gekauft. Da sie jedoch mit dem technischen Aufbau überhaupt nicht zurecht kam, habe ich gebeten, das Produkt wieder retourieren zu können. Dies geschah schnell und unkompliziert. Über das Produkt selbst kann ich nichts sagen.

Výrobek jsem zakoupila pro tchyni (85). Protože se však s technickou strukturou vůbec nedokázala sžít, zeptal jsem se, zda mohu výrobek vrátit. Stalo se to rychle a snadno. K samotnému produktu nemohu nic říct.

Ověřená recenze 22/08/2022

der Heinzkörper sieht schon mal sehr gut aus und sowohl die Bedienung an der Oberfläche wie auch über die Fernbedienung funktioniert tadellos. Ob er die erhoffte Heizleistung bringt konnte ich bei 37 Grad Außentemperatur noch nicht wirklich testen. Wenn die aber so gut ist wie das Design, dann habe ich keine Bedenken.

tělo Heinz vypadá velmi dobře a ovládání na povrchu i přes dálkové ovládání funguje perfektně. Při venkovní teplotě 37 stupňů jsem nebyl schopen pořádně vyzkoušet, zda přinese tepelný výkon, ve který jsem doufal. Ale pokud je to tak dobré jako design, pak nemám žádné výhrady.

Ověřená recenze 21/07/2022

Die Bestellung klappte ganz gut, doch als ich den Heizer zurückgeben wollte fingen die Probleme an. Das Rücksendezertifikat bekam ich auf vielen Umwegen nach ca. einer Woche und auf mein Geld warte ich immer noch.

Objednávka proběhla celkem v pořádku, ale když jsem chtěl ohřívač vrátit, začaly problémy. Potvrzení o vrácení jsem dostal mnoha oklikami asi po týdnu a stále čekám na své peníze.

Ověřená recenze 12/07/2022

Sieht nicht nur gut aus sondern funktioniert auch sehr gut. Im Winter für den Wohnwagen perfekt.

Nejen, že dobře vypadá, ale také velmi dobře funguje. Ideální do karavanu v zimě.

Ověřená recenze 01/07/2022

Wärmeleistung ist sehr gut . Temperatur kann man individuell einstellen. Ein schönes Gerät. Stylische Form. Wärmt keine Räume sehr gut und schnell

Tepelný výkon je velmi dobrý. Teplotu lze nastavit individuálně. Pěkný přístroj. Stylový tvar. Nevyhřívá žádné místnosti velmi dobře a rychle

Ověřená recenze 03/01/2022

Die Infrarotheizung sieht gut aus, heizt schnell auf und durch die Standfüße kann sie in jedem Raum nach Bedarf aufgestellt werden. Das Gerät ist gut über die App zu bedienen. Ich würde sie jederzeit wieder kaufen.

Infrazářič dobře vypadá, rychle se nahřeje a díky nožičkám jej lze umístit do jakékoliv místnosti dle potřeby. Zařízení se snadno používá prostřednictvím aplikace. Kdykoli bych si je koupil znovu.

Ověřená recenze 30/12/2021

Optimale Wärmeleistung. Bequeme und zuverlässige Fernbedienung. Preis-Keistung top. Einziges Manko: nur Standfüße. Stattdessen Rollenfüße zur leichten Standortveränderung, das wäre perfekt. Ansonsten absolut zufrieden.

Optimální tepelný výkon. Pohodlné a spolehlivé dálkové ovládání. Cena-výkon top. Jediná nevýhoda: pouze nohy. Místo toho válečkové nožičky pro snadné přemisťování, to by bylo perfektní. Jinak naprostá spokojenost.

Ověřená recenze 05/12/2021

Wir nutzen ihn für unser ausgebautes vorzelt bzw. Anbau. Aufwärmen dauert, aber wenn warm ist es ok. Temperaturen einstellen funktioniert gut, Gerät schaltet sich bei erreichen der eingegebenen Temperatur aus und unterschreiten wieder ein

Používáme ho pro naši vysunutou markýzu nebo výsuv. Zahřátí trvá, ale když se zahřeje, je to v pořádku. Nastavení teplot funguje dobře, přístroj se vypne při dosažení zadané teploty a znovu se zapne, když klesne pod ni

Ověřená recenze 16/08/2021

Die Wärmeleistung ist ok. Mit der Fernbedienung läßt sich das Gerät besser einstellen, als im Bedienfeld. Allerdings ist die Bedienung an sich nicht leicht durchschaubar und die Bedienungsanleitung ist nicht aussagekräftig genug. Preis-Leistungsverhältnis ist im Grunde Ok. Mehr aber auch nicht.

Tepelný výkon je v pořádku. Pomocí dálkového ovládání lze zařízení lépe nastavit než v ovládacím panelu. Samotné ovládání však není snadné pochopit a návod k obsluze není dostatečně smysluplný. Poměr cena výkon je v zásadě OK. Ale nic víc.

Ověřená recenze 14/05/2021

Gute Wärmeleistung und sieht schick aus

Dobrý tepelný výkon a pěkný vzhled

Ověřená recenze 03/02/2021

Easy to setup and use - very nice chic design

Snadné nastavení a použití - velmi pěkný elegantní design

Ověřená recenze 06/01/2021

Super Produkt; wird bei uns im Partyraum verwendet; Hintergrundbeleuchtung ein Hingucker; lässt sich leicht bedienen, wenn man sich durch die Anleitung gelesen hat.

skvělý produkt; se používá v naší společenské místnosti; podsvícení poutače; snadné použití, jakmile si přečtete pokyny.

Ověřená recenze 13/12/2020

Sehr zufrieden

Velmi spokojen

Ověřená recenze 03/12/2020

Würde ihn jederzeit wieder kaufen

Kdykoli by si to koupil znovu

Ověřená recenze 25/10/2020

Habe bereits eine Eiswürfelmaschine, eine Gefrierbox und einen Backofen von Klarstein, alles Produkte die zuverlässig funktionieren, stylisch aussehen und relativ günstig sind. Für die Konvektorheizung gilt das ebenfalls. Zwar sind die Einstellung der Uhrzeit und das Bedienfeld als Ganzes etwas umständlich, aber man kriegt das schnell raus.Das Gerät sieht super aus, wärmt bestens und das verstellbare indirekte Licht schafft eine angenehme Atmosphäre. Ich habe schon das zweite Gerät bestellt. Vorab hatte ich ewig einen Delonghi Radiator, der nach zehn Jahren aufgab. Überhaupt kein Vergleich! ich bin begeistert!

Už mám stroj na ledové kostky, mrazicí box a troubu od Klarstein, všechno produkty, které fungují spolehlivě, vypadají stylově a jsou relativně levné. To platí i pro konvektor. Nastavení času a ovládacího panelu jako celku jsou trochu krkolomné, ale rychle se zorientujete.Přístroj vypadá skvěle, dobře hřeje a nastavitelné nepřímé světlo navodí příjemnou atmosféru. Již jsem objednal druhý přístroj. Předtím jsem měl věčně radiátor Delonghi, který to po deseti letech vzdal. Vůbec žádné srovnání! Jsem vzrušený!

Ověřená recenze 15/10/2020

Heizt schnell kleinere Räume auf und sieht durch die Ambiente Beleuchtung sehr gut aus. Wir sind sehr zufrieden danke

Rychle vytopí menší místnosti a velmi dobře vypadá s okolním osvětlením. Jsme velmi spokojeni děkujeme

Ověřená recenze 14/10/2020

Tut was es soll, obwohl ich mir etwas mehr wärmeleistung bei 2000 watt gewünscht hätte. ansonsten ist die Idee mit dem licht net schelcht, rot macht dann auch gleich subjektiv etwas wärmer:-) ansonsten gut verarbeitet. Kann ich weiter empfehlen.

Dělá, co má, i když bych si přál trochu větší tepelný výkon na 2000 wattů. jinak nápad se světlem není špatný, červená tě subjektivně trochu hřeje :-) jinak dobře udělaný. Mohu doporučit.

Ověřená recenze 25/09/2020

Die Heizung wirkt sehr edel. Betrachtet man sie von vorne wirkt das Design sehr schlank ins integriert sich gut in jeden Raum. Von hinten dagegen sieht man eine nicht ganz so schöne Rückseite. Die Stellfüsse sind ebenfalls edel und praktisch. Sie sollten aber auf jeden Fall mit Filz abgeklebt werden, da sie leicht Scharfkantig sind. Hier hätte der Hersteller bereits mitdenken können und entweder eine Unterlage mitliefern oder die Kanten besser abrunden sollen. Die Bedienung ist einfach. Jedoch sind manche Funktionen entweder auf der Fernbedienung oder aber am Gerät selbst zu tätigen. Das leuchtet nicht ganz ein, warum die Funktionen trotz gleichen Symbolen jeweils an Fernbedienung und gerät etwas anders sind. Die Wärmeleistung ist sehr gut. Am besten stellt man sie vor/unter ein Fenster um eine optimale Effizienz der Raumlufterwärmung zu erzielen. Alles in allem ein sehr gutes Gerät und auf jeden Fall sein Geld wert.

Ohřívač vypadá velmi elegantně. Při pohledu zepředu vypadá design velmi štíhle a dobře se začlení do každé místnosti. Ze zadní strany je naopak vidět nepříliš hezká zadní strana. Elegantní a praktické jsou také nastavitelné nožky. V každém případě by měly být maskovány plstí, protože jsou mírně ostrohranné. Zde mohl výrobce myslet dopředu a buď zakomponovat základnu, nebo lépe zaoblit hrany. Obsluha je snadná. Některé funkce však lze ovládat buď na dálkovém ovladači, nebo na samotném zařízení. Nedává tak docela smysl, proč se funkce na dálkovém ovladači a zařízení i přes stejné symboly mírně liší. Tepelný výkon je velmi dobrý. Nejlepší je umístit je před/pod okno, abyste dosáhli optimální účinnosti ohřevu vzduchu v místnosti. Celkově vzato velmi dobré zařízení a rozhodně stojí za peníze.

Ověřená recenze 07/09/2020

Das Gerät wurde schnell geliefert. Einstellung lt. Anleitung ging ohne Probleme. Einzig das Starten in den Heizbetrieb fehlt in der Anleitung. Es ist dort nicht beschrieben. Habe ich erst bei You Tube gefunden. Heizung wird schnell warm. Über die Erwärmung des Raumes kann ich noch nichts sagen. Das wird sich in der Zukunft zeigen. Werde dann darüber berichten.

Zařízení bylo rychle doručeno. Nastavení dle návodu proběhlo bez problémů. V návodu chybí pouze to, jak spustit režim topení. Není to tam popsané. Našel jsem to jen na You Tube. Ohřívač se rychle zahřeje. K vytápění místnosti zatím nemohu nic říct. To se ukáže v budoucnu. Pak o tom podá zprávu.

Ověřená recenze 01/09/2020

Wie man (hoffentlich) auf dem Foto erkennen kann, sind die Standfüße leider nicht zu empfehlen. Nach dem Montieren der Füße habe ich die Heizung nur auf dem Esstisch abstellen wollen um die Funktionalität zu prüfen. Dabei ist leider die (Echtholz-)Platte zerkratzt, ging sehr schnell - daher würde ich es nicht empfehlen die Heizung auf dem Boden (Laminat, Parkett etc.) zu stellen (wie hier auf der Seite zu sehen) sondern würde ausschließlich die Wandmontage bevorzugen.

Jak je (doufejme) vidět na fotce, nohy se bohužel nedoporučují. Po složení nohou jsem chtěl jen vypnout topení na jídelním stole, abych ověřil jeho funkčnost. Bohužel panel (pravé dřevo) je poškrábaný, šlo to velmi rychle - proto bych nedoporučoval umisťovat topení na podlahu (lamino, parkety atd.) (jak je vidět zde na stránce), ale preferuji pouze montáž na stěnu .

Ověřená recenze 13/06/2020

leider ist die Anleitung eine Katastrophe. Offenbar ganz mies übersetzt. Geht man nach der Anleitung vor, hat man an dem Gerät nicht viel Freude. Mit logischem Menschenverstand kommt man aber auf die richtige Bedienung. Dann ist's gut. Die Hotline des Anbieters ist leider auch nicht zu empfehlen. Trotzdem Kaufempfehlung, vorausgesetzt man kriegt die Bedienung hin.

Bohužel návod je katastrofa. Zřejmě velmi špatně přeloženo. Pokud budete postupovat podle návodu, moc zábavy si s přístrojem neužijete. Ale s logickým zdravým rozumem dosáhnete správné operace. Pak je to dobré. Horká linka poskytovatele se bohužel také nedoporučuje. Nicméně, doporučení k nákupu, za předpokladu, že můžete provést operaci správně.

Ověřená recenze 16/10/2019

Design: Top Bedienkomfort: umständlich Wärmeleistung: schwach Preis: hoch Fazit: eher eine schlechtere 6-Farb-Stehlampe ohne automatischem Farbwechsel und eine noch schlechtere Heizung, die sich sogar abschaltet, wenn es ihr zu schnell kälter wird .... solchen überteuerten Elektroschrott im „Curved-Design“ braucht kein Mensch, wenn er auf der Suche nach einer Heizung mit hohem Wirkungsgrad ist. Keine Kaufempfehlung..

Provedení: top Snadné použití: těžkopádné Tepelný výkon: slabý Cena: vysoká Závěr: spíše horší 6ti barevná stojací lampa bez automatické změny barvy a ještě horší topidlo, které se i vypíná, když se příliš rychle ochladí....takové předražené elektronický odpad Nikdo nepotřebuje „zakřivený design“, pokud hledá topidlo s vysokou účinností. Žádné doporučení k nákupu..

Ověřená recenze 05/01/2019

Sie macht warm. Der eingebaute Temperaturfühler arbeitet im 1K Bereich ausreichend genau. Der Timer ist kompliziert zu programmieren und dann war er auch noch fehlerhaft. Der Support von Klarstein konnte auch nicht helfen und hat sofort den Umtausch angeboten. Ich betreibe den Heizkörper nun ohne Timer.

Zahřeje tě. Vestavěný teplotní senzor pracuje s dostatečnou přesností v rozsahu 1K. Časovač je složitý na programování a pak byl vadný. Ani podpora Klarstein nemohla pomoci a okamžitě nabídla výměnu. Nyní provozuji radiátor bez časovače.