Iceblock, mobilní klimatizace, 3v1, 12000 BTU/3,5kW, 400 m³/h max., bílá
Iceblock, mobilní klimatizace, 3v1, 12000 BTU/3,5kW, 400 m³/h max., bílá
Iceblock, mobilní klimatizace, 3v1, 12000 BTU/3,5kW, 400 m³/h max., bílá
Iceblock, mobilní klimatizace, 3v1, 12000 BTU/3,5kW, 400 m³/h max., bílá
Iceblock, mobilní klimatizace, 3v1, 12000 BTU/3,5kW, 400 m³/h max., bílá
Iceblock, mobilní klimatizace, 3v1, 12000 BTU/3,5kW, 400 m³/h max., bílá
Iceblock, mobilní klimatizace, 3v1, 12000 BTU/3,5kW, 400 m³/h max., bílá
Iceblock, mobilní klimatizace, 3v1, 12000 BTU/3,5kW, 400 m³/h max., bílá
Iceblock, mobilní klimatizace, 3v1, 12000 BTU/3,5kW, 400 m³/h max., bílá

Iceblock mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace Bílá 1400 watt
15 819,00 Kč 17 099,00 Kč (s DPH)

Iceblock mobilní klimatizace

15 819,00 Kč 17 099,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Klimatizace 3 v 1: Chlazení, odvlhčování a větrání

Výkonná: Chladicí výkon 12 000 BTU / 3,5 kW a průtok vzduchu až 400 m³/h

Chladí 35-59 m²: Vysoký výkon i pro velké místnosti

Popis produktu

Vítané chlazení v horkých letních dnech: Iceblock 3 v 1 od Klarstein zaujme mnoha funkcemi, přesvědčivými výkonnostními parametry a vysokou mobilitou.

Jakoklimatizace ochlazuje Iceblock od Klarstein v horkých letních dnech interiér na teplotu 16 až 30 °C a díky ventilátoru a odvlhčovači zajišťuje čisté a příjemné klima. Díky vysokému chladicímu výkonu 12 000 BTU nebo 3,5 kW v energetické třídě A zůstává klimatizace 3 v 1 Klarstein Iceblock i v nepřetržitém provozu příjemně úsporná a šetrná k životnímu prostředí.

Vítejte v létě: s klimatizací Klarstein Iceblock s praktickou funkcí časovače a dálkovým ovládáním.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Spotřeba energie: 1350 W
 • Chladicí výkon: 12 000 BTU (3,5 kW)
 • Průtok vzduchu: až 400 m³/h
 • Nastavitelná rychlost ventilátoru: nízká, střední, vysoká
 • Teplota nastavitelná v krocích od 16 do 30 °C
 • Přepínatelná oscilace ventilace
 • Efektivní plocha: cca 35 - 59 m²
 • Programovatelný časovač až na 24 h po 1 hodině
 • Odvlhčovací výkon: max. 1,2 l/h
 • Provozní hluk min.: 52 dB
 • Provozní hluk: max. 65 dB
 • Vypínač na jednotce nebo na dálkovém ovladači
 • Chladivo: R290
 • Napájení dálkového ovládání: 2 x baterie AA (součástí dodávky)
 • Napájení: 220–240 V~ | 50/60 Hz
Iceblock, mobilní klimatizace, 3v1, 12000 BTU/3,5kW, 400 m³/h max., bílá

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 42 x 74,5 x 35 cm (ŠxVxH)
 • Délka vzduchové hadice: cca 1,5 m
 • Délka napájecího kabelu: cca 1,8 m
 • Hmotnost: cca 32 kg

Co bylo posláno

 • 1x klimatizace
 • 1x dálkové ovládání včetně baterií
 • 1 x sada těsnění pro posuvná okna
 • 1 x sada těsnění pro výklopná okna
 • 1x vypouštěcí hadice
 • Vícejazyčný manuál

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(34 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Wir haben eine Dachgeschosswohnung, die im Sommer schon mal über 30 Grad hat. Die Klimaanlage habe ich für Wohnraum und Küche bestellt. War zuerst skeptisch, da wir bis zur Decke ca. 6m an Höhe haben und der Raum über 50 qm ist..aber sie kühlt trotzdem ganz gut. Durch den hohen Raum bekommen wir natürlich keine 20 Grad, aber es ist sehr angenehm mit 24/25 Grad. Von der Lautstärke her ist es auch ok, ist jetzt nicht lauter wie unser Trockner, der in der Küche steht, den wir gewohnt sind von der Lautstärke her. Wir sind auf jeden Fall froh, dass wir sie haben, besonders an heißen, unerträglichen Tagen:-))

Máme podkrovní byt, který má v létě někdy přes 30 stupňů. Objednal jsem si klimatizaci do obýváku a kuchyně. Zpočátku jsem byl skeptický, protože máme asi 6 metrů ke stropu a místnost má více než 50 metrů čtverečních.. ale stále docela dobře chladí. Vzhledem k vysoké místnosti se samozřejmě nedostaneme na 20 stupňů, ale na 24/25 stupňů je velmi příjemně. Objemově je také ok, není hlasitější než naše sušička, která je v kuchyni, na kterou jsme objemově zvyklí. Jsme určitě rádi, že je máme, zvlášť v horkých, nesnesitelných dnech :-))

Ověřená recenze

Wir haben die Klimaanlage für meine Mutter gekauft. Sie hat sie im Wohnzimmer mit geöffneter Balkontür. Und die kühlt wunderbar das ganze Zimmer angenehm runter. Nicht zu laut. Gut einstellbar. Absolute Kaufempfehlung.

Mamce jsme koupili klimatizaci. Má je v obýváku s otevřenými balkonovými dveřmi. A příjemně ochladí celou místnost. Ne příliš hlasitě. Dobře nastavitelné. Absolutní doporučení ke koupi.

Ověřená recenze

Preis/Leistung top!!!

Cena/výkon top!!!

Ověřená recenze

Tolles Gerät, einfaches aufbauen Etwas laut

Skvělé zařízení, snadné nastavení Trochu hlučné

Ověřená recenze

Die Anlage steht bei uns zur Unterstützung der Fussboden Kühlung im Homeoffice OG. Und kühlt diesen auch anstandslos runter. Ich schließe mich der Bewertung an und zweifle die Raumangaben der Kühlleistung etwas an. Gerät, Schlauch - alles ok, Fensterdichtung passte nicht bei unseren Bodentiefen und den Fensterbacken. Wir haben ein Tuch das unser Fenster geöffnet abdeckt. Fernbedienung und App sind nett aber für uns uninteressant. Nun zum negativen: Nach einigen Tagen leuchtete die FULL Leuchte auf. Wasser abgelassen - es tröpfelte etwas aber viel kam nicht und leuchte ging nicht mehr aus. Anlage lief dann noch 3 Monate. Plötzlich flog Sicherung und FI raus. Anlage war heiss und kühlte nicht mehr. Nach dem Abkühlen neuer Versuch. Kompressor geht an aber keine Kühlung und Lüftung. Die Abwicklung über den Kundendienst hier bei Amazon lief allerdings reibungslos. Defektes Gerät eingepackt und nach einer Woche kam der Austausch / Reparatur. Mal sehen wie es hiermit läuft...

Systém je s námi na podporu podlahového chlazení v horním patře domácí kanceláře. A bez váhání ho ochladí. Souhlasím s hodnocením a mám určité pochybnosti o informacích v místnosti o chladicím výkonu. Zařízení, hadice - vše ok, těsnění okna nesedělo s naší hloubkou podlahy a okenními rámy. Máme prostěradlo, které zakrývá naše okno, když je otevřené. Dálkové ovládání a aplikace jsou hezké, ale pro nás nezajímavé. Teď k tomu negativnímu: po pár dnech se rozsvítila kontrolka FULL. Voda vytekla - trochu to kapalo, ale moc nepřišlo a světlo už nezhaslo. Systém pak běžel další 3 měsíce. Najednou vyletěla pojistka a FI. Systém byl horký a již nechladil. Po vychladnutí to zkuste znovu. Kompresor se zapne, ale žádné chlazení a ventilace. Vyřízení zákaznického servisu zde na Amazonu však probíhalo hladce. Vadné zařízení zabalené a po týdnu přišla výměna / oprava. Uvidíme, jak to půjde...

Ověřená recenze

Die Klimaanlage kühlt gut und ist der Bedienung einfach. Leider waren das Zubehör, um den Schlauch am Fenster zu befestigen defekt, das Klett hält nicht und die Installation ist nicht so einfach wie beschrieben. Der Hersteller meldete sich bis heute nicht zu meinen Beschwerden.

Klimatizace dobře chladí a snadno se ovládá. Bohužel příslušenství k uchycení hadičky na okno bylo vadné, suchý zip nedrží a montáž není tak snadná, jak je popsáno. Do dnešního dne výrobce na mé stížnosti nereagoval.

Ověřená recenze

Ausgangssituation: ca. 20m² Büro das in einem ehemaligen Ladengeschäft mit Schaufenstern durchgehend auf Süd- und Westseite bestückt ist. Was ich beim Umzug nicht bedacht hatte: Kein Fenster zum Öffnen und ab 11:00 Uhr Sonneneinstrahlung. Das mobile Gerät auspacken, hinstellen und funktioniert: ja - aber... Lüftungsschlauch bedeutet, dass die Warmluft trotzem irgendwie weg muss und Fenster ist nicht. Die Lösung war ein 15cm-Loch in der neuen Leichtbauwand, viele Rohre und einiges an Bastelarbeit und schon passt es. Die Kopplung zwischen App und Klimagerät hat bei mir leider nicht funktioniert. Vielleicht probier ich das später nochmal. Bei Sonneneinstrahlung habe ich ohne das Gerät (Außentemperatur 18 Grad) hier schnell 28 Grad. Selbst wenn ich nur auf 26 Grad herunter kühle geht das sehr schnell und die Luft ist nicht mehr drückend. Bin letztlich voll zufrieden.

Výchozí situace: kancelář cca 20 m² v bývalé prodejně s výlohami po celé jižní a západní straně. S čím jsem při stěhování nepočítala: žádné okno na otevření a slunce od 11:00. Vybalte mobilní zařízení, položte ho a funguje: ano - ale... ventilační hadice znamená, že teplý vzduch musí stále nějak odcházet a není okno. Řešením byla 15cm díra v nové odlehčené stěně, spousta trubek a nějaké řemeslné práce a sedí to. Bohužel mi nefungovala vazba mezi aplikací a klimatizací. Možná to zkusím znovu později. Když svítí sluníčko, bez přístroje (venkovní teplota 18 stupňů), tady mám rychle 28 stupňů. I když se ochladím jen na 26 stupňů, děje se to velmi rychle a vzduch už není tísnivý. Nakonec jsem naprosto spokojen.

Ověřená recenze

Sehr gutes Gerät. Würde ich nochmal kaufen und es kam auch sehr schnell an.

Velmi dobrý přístroj. Koupila bych znovu a dorazilo velmi rychle.

Ověřená recenze

Einziges Manko ist die Lautstärke dieser Geräte allgemein. Bei mir kam hinzu, dass Irgendetwas im Gerät vibriert und zu klappern beginnt im Betrieb. Nicht immer aber wiederkehrend. dann wird es richtig unangenehm. Ich konnte das weitestgehend beheben durch Abstützen des Abluftschlauches und Entfernen der hinteren Abdeckung. Dadurch verspannt sich das Gehäuse scheinbar nicht mehr so, was die Vibrationen auslöst. Die App funktioniert gut, wenn man online eine Bedienungsanleitung findet wie das Gerät zu koppeln ist! Die Info wird nicht mitgeliefert.

Jedinou nevýhodou je obecně objem těchto zařízení. Navíc něco v zařízení během provozu vibruje a začíná chrastit. Ne vždy, ale opakující se. pak je to opravdu nepříjemné. Podařilo se mi to opravit většinou podepřením výfukové hadice a odstraněním zadního krytu. V důsledku toho se nezdá, že by se pouzdro tolik napínalo, což spouští vibrace. Aplikace funguje dobře, pokud najdete online návod, jak zařízení spárovat! Informace nejsou zahrnuty.

Ověřená recenze

Vi har redan köpt flera fläktar från detta märke och hittills har allt varit bra.
Apparaten köptes som en gåva till min far och har klarat de första testerna. Vi får se vad sommaren kommer att ge.

Od této značky jsme již koupili několik ventilátorů a zatím vše v pořádku. Zařízení bylo zakoupeno jako dárek pro mého otce a má za sebou první testy. Uvidíme, co přinese léto.

Ověřená recenze

Alles super.Beste Qualität,hält was es verspricht. Kann man empfehlen

Vše super. Nejlepší kvalita, dodržuje to, co slibuje. Můžete doporučit

Ověřená recenze

Nous avons déjà acheté plusieurs ventilateurs de cette marque et jusqu'à présent, tout s'est toujours bien passé.
L'appareil a été acheté comme cadeau pour mon père et a passé avec succès les premiers tests. Voyons ce que l'été nous réserve.

Od této značky jsme již zakoupili několik ventilátorů a zatím vždy vše proběhlo v pořádku. Zařízení bylo zakoupeno jako dárek pro mého otce a úspěšně prošlo prvními testy. Pojďme se podívat, co si pro nás léto připravilo.

Ověřená recenze

War mir nicht ausreichend aber top gerät

Mně to nestačilo, ale skvělé zařízení

Ověřená recenze

Abbiamo già comprato diversi ventilatori di questa marca e finora tutto è sempre andato bene.
Il dispositivo è stato acquistato come regalo per mio padre e ha superato con successo i primi test. Vediamo cosa porta l'estate.

Koupili jsme již několik příznivců této značky a zatím vždy vše proběhlo v pořádku. Zařízení bylo zakoupeno jako dárek pro mého otce a úspěšně prošlo prvními testy. Uvidíme, co léto přinese.

Ověřená recenze

Alles is geweldig, beste kwaliteit, komt na wat het belooft. Kan worden aanbevolen

Vše skvělé, nejlepší kvalita, splňuje to, co slibuje. Lze doporučit

Ověřená recenze

Allt är jättebra, bästa kvalitet, håller vad det lovar. Kan rekommenderas

Vše super, nejlepší kvalita, dodržuje co slibuje. Lze doporučit

Ověřená recenze

Tout est super. La meilleure qualité, tient ses promesses. A recommander

Všechno je skvělé. Nejlepší kvalita, dodržuje své sliby. Doporučit

Ověřená recenze

Klimagerät Kühlt gut,aber ich bin noch am testen.

Klimatizace Chladí dobře, ale stále testuji.

Ověřená recenze

Gut, bei 35 Grad im Schatten kommt das Gerät an seine Grenzen. Aber darunter kühlt es innerhalb 1 Stunde einen 20qm Raum im DG um locker 3 Grad ab. Und zieht die Feuchtigkeit aus der Luft! Eine Wohltat im Homeoffice oder beim Schlafen. Funktioniert auch, wenn man den Schlauch einfach so aus dem Fenster hängt und es ein bisschen zudrückt ( Folie zum Abdichten liegt bei). Wiegt im Karton 28 Kilo!! Laut ist das Teil allerdings schon. Fernsehen nebenbei ist nicht. Fernbedienung funktioniert nur, wenn man direkt raufhält. Leider fehlt ein Schlauch zum Wasserablassen.

Zařízení dosahuje svých limitů při 35 stupních ve stínu. Ale pod to ochladí místnost 20 metrů čtverečních v podkroví o 3 stupně během 1 hodiny. A vytáhne vlhkost ze vzduchu! Požehnání v domácí kanceláři nebo při spánku. Funguje také, když hadici jen pověsíte z okna a trochu ji zmáčknete (fólie na těsnění je součástí). V krabici váží 28 kg!! Část je však hlasitá. TV na straně není. Dálkové ovládání funguje pouze tehdy, když jej držíte přímo. Bohužel zde není hadice na vypouštění vody.

Ověřená recenze

Ya hemos comprado varios ventiladores de esta marca y hasta ahora todo ha ido siempre bien.
El aparato se compró como regalo para mi padre y ha superado con éxito las primeras pruebas. A ver qué nos depara el verano.

Koupili jsme již několik příznivců této značky a zatím vždy vše proběhlo v pořádku. Zařízení bylo zakoupeno jako dárek pro mého otce a úspěšně prošlo prvními testy. Pojďme se podívat, co si pro nás léto připravilo.

Ověřená recenze

Já comprámos vários fãs a esta marca e até agora tudo tem estado sempre bem.
O aparelho foi comprado como um presente para o meu pai e passou com sucesso nos primeiros testes. Vamos ver o que o Verão traz.

Od této značky jsme již koupili několik ventilátorů a zatím vše v pořádku. Zařízení bylo zakoupeno jako dárek pro mého otce a úspěšně prošlo prvními testy. Uvidíme, co léto přinese.

Ověřená recenze

Preisgünstige Alternative mit der man sich natürlich auch ein paar Nachteile einkauft. Hauptsächlich in der Lautstärke. Das Gerät ist immer laut, egal welcher Luftermodus aktiv ist, da der Kompressor am Ende das lauteste Bauteil ist. Die Fernbedienung ist 90er Jahre Technik. Zum wichtigsten: Kühlleistung ist wirklich zufriedenstellend für den Kampfpreis. Darüber lässt sich grundsätzlich nicht klagen. Die exorbitanten Quadratmeterangaben im Beschreibungstext hat der Praktikant jedoch am Freitag Nachmittag gewürfelt. Das Gerät sieht schick aus, fühlt sich solide verarbeitet an. Die Knöpfe funktionierenden gut. Das Zubehör wie Schlauch ist brauchbar.

Levná alternativa, se kterou si samozřejmě koupíte i pár nevýhod. Hlavně objemově. Jednotka je vždy hlučná bez ohledu na to, jaký režim ventilátoru je aktivní, protože kompresor je nakonec nejhlučnější součástí. Dálkové ovládání je technologie 90. let. A co je nejdůležitější: chladicí výkon je za konkurenční cenu opravdu uspokojivý. V zásadě není co vytknout. Stážista však v pátek odpoledne v popisném textu převálcoval přemrštěné čtvereční záběry. Zařízení vypadá elegantně a působí solidně. Tlačítka fungují dobře. Příslušenství jako hadice je použitelné.

Ověřená recenze

Todo es genial, la mejor calidad, cumple lo que promete. Se puede recomendar

Vše super, nejlepší kvalita, dodržuje co slibuje. lze doporučit

Ověřená recenze

We hebben al verschillende ventilatoren van dit merk gekocht en tot nu toe is alles altijd goed gegaan.
Het toestel werd gekocht als geschenk voor mijn vader en heeft de eerste tests met succes doorstaan. Laten we zien wat de zomer brengt.

Koupili jsme již několik příznivců této značky a zatím vždy vše proběhlo v pořádku. Zařízení bylo zakoupeno jako dárek pro mého otce a úspěšně prošlo prvními testy. Uvidíme, co léto přinese.

Ověřená recenze

Kaikki on hienoa, parasta laatua, pitää mitä lupaa. Voidaan suositella

Vše super, špičková kvalita, dodržuje co slibuje. Lze doporučit

Ověřená recenze

Everything is great, best quality, keeps what it promises. Can be recommended

Vše super, nejlepší kvalita, dodržuje co slibuje. Lze doporučit

Ověřená recenze

Tudo é óptimo, da melhor qualidade, cumpre o que promete. Pode ser recomendado

Vše skvělé, v nejlepší kvalitě, splňuje co slibuje. lze doporučit

Ověřená recenze

Olemme jo ostaneet useita tuulettimia tältä merkiltä, ja tähän mennessä kaikki on aina toiminut hyvin.
Laite ostettiin lahjaksi isälleni, ja se on läpäissyt ensimmäiset testit onnistuneesti. Katsotaan, mitä kesä tuo tullessaan.

Od této značky jsme již koupili několik ventilátorů a zatím vždy vše fungovalo dobře. Zařízení bylo zakoupeno jako dárek pro mého otce a úspěšně prošlo prvními testy. Uvidíme, co přinese léto.

Ověřená recenze

We have already bought several fans from this brand and so far everything has always been fine.
The device was purchased as a gift for my father and has successfully passed the first tests. Let's see what the summer brings.

Od této značky jsme již koupili několik ventilátorů a zatím vždy vše v pořádku. Zařízení bylo zakoupeno jako dárek pro mého otce a úspěšně prošlo prvními testy. Uvidíme, co přinese léto.

Ověřená recenze

Haben schon einige Lüfter von der Marke gekauft und bisher war immer alles in Ordnung.
Das Gerät wurde als Geschenk für meinen Vater besorgt und hat die ersten Tests erfolgreich bestanden. Mal sehen was der Sommer so bringt.

Už jsem si od značky zakoupil pár ventilátorů a zatím bylo vždy vše v pořádku. Zařízení bylo zakoupeno jako dárek pro mého otce a úspěšně prošlo prvními testy. Uvidíme, co léto přinese.

Ověřená recenze

Wir haben die klimaanlage vor einpaar tagen bestellt, und es kam zügig geliefert. Es war gut verpackt. Es waren wurden sehr viele zubehör mitgeliefert. Einigen davon brauchen wir gar nicht. Unser grösster sorge war, wie wir den warmluftschlauch nach aussen führen. Diese wurde jedoch durch die mitgeliefert „fensterschieber“ perfekt umgesetzt. Wir haben fenster mit rolladen, und dafür war es wirklich super. Leider ist im moment noch nicht so heiss, sodas wir es voll testen können. Aber es läuft und kühlt. Ich freue mich schon auf den sommer und hoffe, ich werde nicht enttäuscht. Klare kaufempfehlung

Před pár dny jsme objednali klimatizaci a byla rychle doručena. Bylo to dobře zabalené. Součástí byla spousta příslušenství. Některé z nich ani nepotřebujeme. Naší největší starostí bylo, jak vést horkovzdušnou hadici ven. To však dokonale zrealizoval dodávaný „posuvník oken“. Máme okna s roletami a k tomu to bylo opravdu skvělé. Bohužel to momentálně není tak horké, takže to můžeme naplno otestovat. Ale běží a chladí. Už se těším na léto a doufám, že nebudu zklamaný. Jasné doporučení k nákupu

Ověřená recenze

Dies ist unsere erste echte Klimaanlage. Im Dachgeschoss wird es recht schnell warm und ungemütlich. Jetzt wo wir Kinder haben, musste eine Lösung her. Im Lieferumfang war alles nötige bei, Ich habe die Fensterdichtung an einem Dachfenster angebracht. Das ging alles recht problemlos. Die Klimaanlage ist hörbar aber nicht übertrieben laut. was mit gefällt, man kann die Klimaanlage auch ausschalten und sie nur als Ventilator oder Luftentfeuchter nutzen. Im ventilatorbetrieb ist die Klimaanlage leiser. Auch wenn nur geringfügig. Ich werde noch eine zweite Fensterdichtung kaufen und sie dann immer zwischen den Kunderzimmern hin und her rollen. Recht cool ist, dass ich die Anlage über die App auch von unten aus dem Wohnzimmer steuern kann und nicht extra nach oben muss.

Toto je naše první opravdová klimatizace. V podkroví se rychle zahřeje a nepohodlně. Teď, když máme děti, bylo třeba najít řešení. Vše potřebné bylo součástí dodávky.Těsnění okna jsem připevnil na světlík. Všechno to šlo docela hladce. Klimatizace je slyšet, ale ne přehnaně. co se mi líbí je, že můžete vypnout klimatizaci a používat ji jen jako ventilátor nebo odvlhčovač. V režimu ventilátoru je klimatizace tišší. I když jen nepatrně. Koupím druhé těsnění okna a pak ho vždy převaluji tam a zpět mezi pokoji zákazníka. Je fakt super, že můžu přes aplikaci ovládat systém i zespodu v obýváku a nemusím chodit nahoru.

Ověřená recenze

Hallo, ich habe mir mal eine Klimaanlage gegönnt. Die Anlage werde ich für mein Schlafzimmer benutzen, da wir ja in den letzten Jahren auch in Deutschland extreme Temperaturen von 40 Grad hatten. Mein Schlafzimmer hat ca.30qm und die Klimaanlage hat 2,6 kw . Das wird locker reichen. Die Anlage hat einen Abluft Schlauch,der nach draußen führt. Dafür ist sogar im Lieferumfang 2 Abdichtungen fürs Fenster dabei, was ich super finde. Die Anlage kann per Fernbedienung super einfach gesteuert werden. Die Batterie für die Fernbedienung sin mit dabei. Man kann sich auch eine App herunterladen und die Klimaanlage mit dem Handy steuern. Die Anlage hat auch eine zeitschaltuhr die man programmieren kann,das ist toll wenn man von der Arbeit nach Hause kommt und es ist schon kühl zuhause. Das Gebläse ist auf der ersten Stufe sehr leise und nicht störend. Die Verarbeitung ist sehr hochwertig und ich bin sehr zufrieden mit der Klimaanlage. Ich kann sie euch nur empfehlen.

Dobrý den, jednou jsem si dopřál klimatizaci. Systém použiji pro svou ložnici, protože v posledních letech máme v Německu extrémní teploty 40 stupňů. Moje ložnice má cca 30m2 a klimatizace má 2,6kw. To bude snadné. Systém má výfukovou hadici, která vede ven. V rozsahu dodávky jsou dokonce 2 těsnění na okno, což je podle mě super. Systém lze snadno ovládat dálkovým ovládáním. Baterie do dálkového ovládání je součástí. Můžete si také stáhnout aplikaci a ovládat klimatizaci pomocí mobilního telefonu. Systém má také časovač, který si můžete naprogramovat, což je skvělé, když přijdete z práce a doma už je chladno. Ventilátor je na první úrovni velmi tichý a neobtěžuje. Zpracování je velmi kvalitní a s klimatizací jsem velmi spokojen. Mohu vám je jen doporučit.

Ověřená recenze

Tutto è fantastico, la migliore qualità, mantiene ciò che promette. Può essere raccomandato

Vše super, nejlepší kvalita, dodržuje co slibuje. Lze doporučit

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků