[Použité] Kronleuchter L ostrůvková digestoř

6 119,00 Kč 7 599,00 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 53033106
Kronleuchter L ostrůvková digestoř
6 119,00 Kč 7 599,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  6 479,00 Kč 7 599,00 Kč
 • Koupit nový
  7 199,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Stav zboží: lehké stopy opotřebení

Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.

Základní informace

 • Čistý luxus: ostrůvková digestoř na stropní montáž nad volně stojícími varnými plochami

 • Ekologicky šetrný: úsporná v třídě energetické účinnosti A

 • Čistý vzduch: omyvatelný hliníkový tukový filtr & volitelný filtr s aktivním uhlím proti zápachu

Vlastnosti

 • zapínač / vypínač na předním rámu spodní strany
 • 3 volitelné rychlosti oběhu vzduchu
 • integrované bílé osvětlení varné desky ve všech 3 výkonnostních úrovních
 • třída energetické účinnosti A
 • vyjímatelný, omyvatelný hliníkový tukový filtr
 • LED indikátor červené barvy
 • nastavitelná výška zavěšení, 60 cm max.
 • odsávací hubice v recirkulační provozu, není možná přestavba na odsávací provoz
 • přisazené s výřezem na elektrický kabel
 • vhodné náhradní filtry s aktivním uhlím jsou dostupné pod číslem produktu 10030983
 • napájení: 220 - 240 V ~ | 50/60 Hz
Produktové číslo: 53033106

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 60 x 35 x 35 cm (Š x V x H)
 • rozměry stropní desky: cca 28,5 x 4 x 28,5 cm (Š x V x H)
 • délka kabelu: 150 cm
 • hmotnost: cca 16,9 kg

Co bylo posláno

 • 1 x digestoř
 • 1 x stropní deska
 • 1 x montážní materiál (šrouby a rozpěrky)
 • manuál v němčině (další jazyky: angličtina, španělština, francouzština, italština)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 8 - 10 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
19 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 16/05/2024

Perfecto!

Perfektní!

Ověřená recenze 29/04/2024

Ainda não o instalei, no entanto veio impecável, bem embalado e protegido.
Exatamente como apresentado no site.

Ještě jsem ho neinstaloval, ale dorazil bezchybný, dobře zabalený a chráněný. Přesně tak, jak je uvedeno na webu.

Ověřená recenze 14/02/2024

awaiting answer from Customer service, exterior looked good, only to find out that after installing the kronleuchter that the entire motor is broken and not functioning.

Čekání na odpověď od zákaznického servisu, exteriér vypadal dobře, jen aby se zjistilo, že po instalaci kronleuchteru je celý motor rozbitý a nefunguje.

Ověřená recenze 04/10/2022

Sehr schöne Dunstabzugshaube der Abzug ist sehr gut leider ist sie sehr laut

Velmi pěkný odsavač par odsavač je velmi dobrý bohužel je velmi hlučný

Ověřená recenze 02/06/2022

Einfach sehr schön. Absolut empfehlenswert. Ich bin sehr zufrieden.

Prostě moc krásné. Vysoce doporučeno. jsem velmi spokojen.

Ověřená recenze 23/03/2022

Sieht wie gebraucht aus. Geräusch ist laut.

Vypadá použitý. hluk je hlasitý

Ověřená recenze 13/03/2022

Sehr schönes Design. Funktioniert, wie es sein muss. Allerdings sehr laut (auch in unteren Stufen).

Velmi pěkný design. Funguje jak má. Ovšem velmi hlasitě (i v nižších úrovních).

Ověřená recenze 26/01/2022

Die Saugleistung ist in Ordnung, sie ist jedoch sehr sehr laut. Radio oder Türklingeln hört man nicht, wenn sie läuft. Daher sind wir der Meinung, dass technisch noch Luft nach oben ist. Da wir aber nicht sooo oft lange anbraten etc. stört uns das nicht. Optisch ist die Dunstabzugshaube ein absoluter Hingucker!

Sací výkon je v pořádku, ale je velmi, velmi hlasitý. Když je zapnuté, neslyšíte rádio ani zvonky. Proto jsme toho názoru, že technicky je stále co zlepšovat. Ale vzhledem k tomu, že ho nesmažíme tak často dlouho apod., tak nám to nevadí. Vizuálně je odsavač par naprosto poutavý!

Ověřená recenze 23/12/2021

Schöne Teile aber darüber muss man für 2 Kohle filter 50 €. Bezahlen

Pěkné díly, ale musíte přefiltrovat 50 € za 2 uhlíky. Platit

Ověřená recenze 14/12/2021

Montage war interessant , da man es von solcher Ware gewohnt ist, das Gewinde für Halteschrauben normalerweise vorhanden sein sollte - hier nicht der Fall. Aber seitdem Sie hängt ist nichts grossartig passiert. Im Werk sollte nur mal danach geschaut werden das derjenige der die Lackierung vornimmt, das nächste mal richtig abklebt.

Zajímavá byla montáž, jak je u takového zboží člověk zvyklý, závit pro přidržovací šrouby by měl být běžně k dispozici - zde ne. Od té doby, co byla oběšena, se ale nic velkého nestalo. V továrně by se mělo pouze zkontrolovat, zda se osoba, která provádí lakování, příště správně odloží.

Ověřená recenze 03/05/2021

Das Gerät funktioniert sehr gut, ist aber auch im Vergleich zu unserem älteren Gerät sehr viel lauter, daher einen Punkt Abzug. Sonst hat alles perfekt gepasst. Da wir von dem Problem mit dem Kabel hier in den Rezensionen gelesen haben, haben wir das Gerät gleich so installiert, dass das Kabel an einem der Stahlseile anliegt und es mit winzigen Kabelbindern daran befestigt. Sichtbar ist es zwar noch immer, aber es fällt kaum noch ins Gewicht.

Zařízení funguje velmi dobře, ale je také mnohem hlasitější ve srovnání s naším starším zařízením, proto se odečte bod. Jinak bylo vše perfektní. Vzhledem k tomu, že jsme se o problému s kabelem dočetli v recenzích zde, okamžitě jsme zařízení nainstalovali tak, aby kabel ležel na jednom z ocelových kabelů a připevnili jej k němu drobnými stahovacími pásky. Je to stále vidět, ale není to nic významného.

Ověřená recenze 23/04/2021

Sieht schick aus (bis auf das schwarze Kabel). Hatte erst Bedenken, die DAH an die Trockenbaudecke anzuhängen. Bis jetzt hängt sie noch. Anbau ging leicht, es müssen aber zwei Leute machen.

Vypadá šik (až na ten černý kabel). Nejprve jsem měl výhrady k připevnění DAH na sádrokartonový strop. Zatím to stále visí. Instalace byla snadná, ale jsou potřeba dva lidé.

Ověřená recenze 03/02/2021

Sehr schöner Dunstabzug. Hatten vorher einen nach außen führenden Abzug. Deshalb war ich skeptisch bezgl. Gerüche. Mit den Kohlefilter klappt dies aber wunderbar ! Fast geruchslos. Wenn Wasser gekocht wird bleibt der Dunst , was ja klar ist , im Raum . Fenster kippen. Fernbedienung ist nicht dabei, wäre aber auch unnötig, da das Gerät sehr gut zu bedienen ist. (Nicht sichtbare Sensorknöpfe) Die beiden LED sind absolut ausreichend. Ich habe den Abstand von Herd zu Dunstabzug auf 650 mm gehalten. Lauter ist ein Umluft auf jeden Fall als ein Abluftgerät. Allerdings ist Stufe 1 ausreichend beim kochen. Zumindest bei mir. An den mitgelieferten Deckenschrauben könnte man ein Auto hängen :) Bei den 4 Schrauben mit denen die Abdeckung und der Dunstabzug auf die Grundplatte geschraubt werden muss man aufpassen das man diese nicht abdreht. Hier wären Gewindeschrauben besser als Bohrschrauben. Aber hält, obwohl diese gegenüber den Deckenschrauben sehr schwach dimensioniert sind. Allerdings werden Ab Scherkräfte gegenüber Auszugkräfte ganz anders berechnet. Hält auf jeden Fall. Die weiß satinierten Glasflächen schauen sehr wertig aus. Meiner Meinung nach ein absolut super Gerät. Zur Montage noch: Wenn der Dunstabzug oben mit der Grundplatte verschraubt wird (Mit den 4 kleinen Schrauben) sollten die Stahlseile entspannt sein. Abdeckung auf Ceranfeld, Wenn vorhanden einen Barhocker auf Herd stellen und dann den Dunstabzug draufablegen, verschrauben und dann natürlich den Barhocker wieder entfernen :)

Velmi pěkný extraktor. Dříve měl vnější spoušť. Proto jsem byl k vůním skeptický. S uhlíkovým filtrem to funguje skvěle! Téměř bez zápachu. Když se voda vaří, pára zůstává v místnosti, což je zřejmé. výklopné okno. Dálkové ovládání není součástí dodávky, ale bylo by také zbytečné, protože se zařízení velmi snadno používá. (Neviditelná senzorová tlačítka) Dvě LED jsou naprosto dostačující. Vzdálenost mezi sporákem a odsavačem jsem ponechal na 650 mm. Zařízení s cirkulujícím vzduchem je rozhodně hlasitější než zařízení na odpadní vzduch. Úroveň 1 je však pro vaření dostatečná. Alespoň pro mě. Na dodávané stropní šrouby by se dalo zavěsit auto :) U 4 šroubů, kterými se kryt a odsavač par přišroubují na základovou desku, musíte dávat pozor, abyste je neukroutili. Zde by byly lepší šrouby se závitem než vrtání šroubů. Ale drží, i když ty jsou oproti stropním šroubům velmi slabé. Avšak smykové síly Ab versus vytahovací síly se počítají zcela odlišně. Rozhodně poslední. Bílé satinované skleněné plochy vypadají velmi hodnotně. Dle mého názoru naprosto skvělý přístroj. Ohledně montáže: Pokud je odsavač par přišroubován k základní desce nahoře (pomocí 4 malých šroubů), ocelová lana by měla být uvolněná. Kryt na sklokeramickou desku, pokud je k dispozici, na sporák postavte barovou stoličku a na ni pak položte odsavač par, přišroubujte a pak samozřejmě barovou stoličku zase sundejte :)

Ověřená recenze 24/01/2021

Die Haube kam schnell und unkompliziert und war gut verpackt. Sie lässt sich zu zweit gut aufhängen, wobei die Ausrichtung mit den Seilen etwas kniffelig ist. Funktioniert aber (wenn man bedenkt, was so mache Hauben kosten war das zu erwarten und völlig ok). Abzug und Licht funktionieren gut, ebenso wie die Steuerung. Ich bin - in Anbetracht des Preises - zufrieden.

Kapota dorazila rychle a snadno a byla dobře zabalena. Dva lidé jej snadno zavěsí, i když zarovnání s lany je trochu složitější. Ale jde to (když si vezmete, co stojí některé digestoře, tak se to dalo čekat a úplně ok). Spoušť a světlo fungují dobře, stejně jako ovládání. Vzhledem k ceně jsem spokojen.

Ověřená recenze 27/09/2020

Insgesamt eine gute Lösung für den günstigen Preis. Die Montage mit zwei Personen war problemlos. Dübel und Schrauben sind für eine Betondecke definitiv überdimensioniert. Das nicht integrierte Stromkabel stört optisch - das könnte man besser lösen. Funktional ist die Inselhaube prima. Empfehlung: Nicht zu hoch aufhängen, sonst kann die Saugleistung zu schwach werden. Von den 60 cm Breite steht nur die Hälfte für den Dunstabzug zur Verfügung, der Rest ist Blende und Beleuchtung. Für Nutzer, die häufig 3 oder mehr Kochfelder gleichzeitig im Einsatz haben, wäre ein größeres Format sinnvoll. Eine Fernbedienung wäre ebenfalls schön, ist aber nicht im Lieferumfang enthalten. Dennoch vier Sterne - für meine Zwecke bin ich zufrieden.

Celkově dobré řešení za nízkou cenu. Montáž ve dvou lidech byla snadná. Hmoždinky a šrouby jsou na betonový strop určitě předimenzované. Neintegrovaný napájecí kabel vizuálně ruší - to by se dalo vyřešit lépe. Funkčně je ostrůvková digestoř skvělá. Doporučení: Nezavěšujte příliš vysoko, jinak může být sací výkon příliš slabý. Pro odsavač par je k dispozici pouze polovina šířky 60 cm, zbytek tvoří panel a osvětlení. Větší formát by měl smysl pro uživatele, kteří často používají 3 a více varných desek současně. Dálkové ovládání by bylo také hezké, ale není součástí. Nicméně čtyři hvězdičky - pro mé účely jsem spokojen.

Ověřená recenze 15/09/2020

Die mitgelieferten schrauben, zum justieren an den deckenhalter, waren bei mir das letzte. Beim befestigen 2x der Kopf abgebrochen. ansonsten echt stylisches teil.

Dodávané šrouby, pro nastavení stropního držáku, byly pro mě to poslední. Hlava se při nasazování dvakrát ulomila. jinak opravdu stylový díl.

Ověřená recenze 15/09/2020

Sehr schöner Dunstabzug. Die LED aus der Unterseite sieht toll aus, sowie die spiegelnde Oberfläche. Was auf den Bildern nicht gut rüber kommt, die Seiten sind nicht wie Vorder- und Rückseite, schwarz hochglänzend, sondern es sind Spiegel. Das hat mich überrascht beim Auspacken. Aber ich finde es sieht toll aus. Klarstein verkauft neben diesem Modell hier, auch das Modell "Barett", dass für viele bestimmt ebenfalls interessant ist, die sich für die kleine Version von "Kronleuchter" interessieren. Barett hat zusätzlich die Funktion "Nachlauf" (Lüftung läuft noch paar Minuten nach) und hat auch eine Fernbedienung. Das hat das teurere Modell "Kronleuchter" nicht. "Kronleuchter" hat aber eine etwas umständliche "One Touch Bedienung", im Vergleich zu den Tasten von Modell Barett. Mit einem Knopf, schaltet man die Stärken durch. Der verbaute Motor scheint übrigens identisch zu sein, obwohl Kronleuchter viel größer ist. Kronleuchter hat innen einfach noch viel Platz. Insgesamt finde ich trotz der geringeren Funktionen, der größeren Größe und des höheren Preises, dieses Modell hier (Kronleuchter) die bessere Wahl. Kronleuchter bedient den Wunsch nach einem Dunstabzug mit sehr edlem Design, der jede Küche aufwertet. Das sehr tolle Design birgt Abstriche bei der Funktion und Bedienbarkeit. Hier ist Barett besser. Barett ist funktionaler als Kronleuchter. Barett ist aber auch optisch nicht so ansprechend. Barett ist eher funktional ausgerichtet ausgelegt. Beide Produkte haben eindeutig verschiedene Schwerpunkte. Es gibt kein "Modell X ist besser als Modell Y". Ob nun Kronleuchter oder Barett, sollte man davon abhängig machen, wie viel Wert man persönlich Funktion bemisst und wieviel Wert man Design beimisst.

Velmi pěkný extraktor. LED dioda ze spodní strany vypadá skvěle, stejně jako reflexní plocha. Co na obrázcích nevypadá dobře, tak boky nejsou lesklé černé jako přední a zadní strana, jsou to zrcadla. To mě překvapilo, když jsem to rozbalil. Ale podle mě to vypadá skvěle. Kromě tohoto modelu zde Klarstein prodává i model „Beret“, který je jistě také zajímavý pro mnohé zájemce o malou verzi „Chandelier“. Baret má také funkci "po doběhu" (větrání běží ještě několik minut) a má také dálkové ovládání. Dražší model "lustr" toto nemá. „Chandelier“ má však oproti tlačítkům modelu Beret poněkud těžkopádné „One Touch Operation“. Pomocí tlačítka přepínáte mezi silnými stránkami. Mimochodem, vestavěný motor se zdá být identický, i když lustr je mnohem větší. Lustr má prostě uvnitř spoustu místa. Celkově i přes méně funkcí, větší velikost a vyšší cenu považuji tento model zde (lustr) za lepší volbu. Lustr uspokojí touhu po digestoři s velmi elegantním designem, který vylepší každou kuchyni. Velmi skvělý design zahrnuje kompromisy ve funkci a použitelnosti. Tady je baret lepší. Baret je funkčnější než lustr. Baret však také není tak vizuálně přitažlivý. Baret je navržen spíše funkčně. Oba produkty mají zjevně odlišné zaměření. Neexistuje žádné „model X je lepší než model Y“. Zda jde o lustr nebo baret, by mělo záležet na tom, jakou hodnotu vy osobně přikládáte funkci a jakou hodnotu přikládáte designu.

Ověřená recenze 11/02/2020

DAH kam mit kaputten Motor. Lieferung 3 Tage auf versendet. Bis ich den Support kontaktierte dann wurde sie versendet. Karton beschädigt. Dann diese Tolle Montage Elektriker bekam die Krise. Hab den Support kontaktiert bzgl. Rücksendung ich war erheblich überrascht. So was von einer Kulanz. Er bot einen Gutschein an einfach top Da können sich manch anderer Vekäufer ein Beispiel nehmen. Schade hatte mich schon für eine andere entschieden.

DAH přišel s rozbitým motorem. Dodání 3 dny při odeslání. V době, kdy jsem kontaktoval podporu, bylo odesláno. Krabice poškozená. Pak tento skvělý montážní elektrikář dostal krizi. Kontaktoval jsem podporu ohledně vrácení, byl jsem značně překvapen. Jaké gesto dobré vůle. Nabízel voucher prostě skvělý Mnoho dalších prodejců si z toho může vzít příklad. Škoda, že už jsem se rozhodl pro jinou.

Ověřená recenze 04/01/2020

Schaut super chic aus, was mich lediglich stört und wofür ich zwei Sterne abgezogen habe ist der Stromkabel. Dieser hätte zumindest transparent sein können. Optisch stört dieser so sehr, dass ich’s lieber doch zurück schicken würde. Da mein Mann aber diesen bereits in meiner Abwesenheit montiert hat, lass ich’s. Beleuchtung ausreichend für mich zum kochen; Abzug benutze ich zwar selten, aber auch dieser ist meiner Meinung nach ausreichend.

Vypadá super šik, jediné co mi vadí a za co jsem odečetl dvě hvězdičky je napájecí kabel. To mohlo být alespoň transparentní. Vizuálně je to tak otravné, že bych to raději poslal zpět. Ale jelikož mi to manžel nainstaloval, když jsem byla pryč, tak to nechám být. osvětlení dostatečné pro vaření; Spoušť používám zřídka, ale myslím, že je dostačující.