Arielle sedátko do sprchy

1 199,00 Kč 2 459,00 Kč (s DPH)
 • 32 cm
 • 1,9 kg
 • 36 cm
Produktové číslo: 10034209
Arielle sedátko do sprchy
1 199,00 Kč 2 459,00 Kč (s DPH)
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Stylový design: moderní sedadlo do sprchy dokonale zapadne do každé koupelny

 • Poskytuje bezpečnost: pro starší lidi, těhotné ženy a lidi se zraněními do hmotnosti 160 kg

 • Úspora místa: díky praktickému skládacímu systému

Popis produktu

Pro všechny, kteří chtějí bezpečně relaxovat a mýt se. Sedátko do sprchy Arielle od společnosti oneConcept je ideálním řešením pro starší lidi, těhotné ženy a lidi se zraněními.

Sedátko do sprchy má pohodlnou plochu sedáku z bambusu a po použití jej můžete prostorově úsporně sklopit nahoru. Díky lehkému závěsu z hliníku přesvědčí sedadlo nejen moderním a stylovým designem, ale díky dodané montážní sadě i velmi rychlou instalací. Navzdory nízké hmotnosti je extrémně stabilní a vydrží zatížení až do 160 kg.

Pohodlné, stylové a snadno upevnitelné: sedátko do sprchy oneConcept Arielle se postará o maximální relaxaci a pocit bezpečí.

Vlastnosti

 • sklápěcí
 • bambusová plocha k sezení
 • závěs z hliníku
 • hmotnost max .: 160 kg
Produktové číslo: 10034209

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry vyklopené: cca 32 x 10,5 x 32,5 cm (Š x V x H)
 • rozměry sklopené: cca 32 x 36 x 5 cm (Š x V x H)
 • hmotnost: cca 1,9 kg

Co bylo posláno

 • 1 x sedátko do sprchy
 • 1 x německý manuál (další jazyky: angličtina, španělština, francouzština, italština)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
28 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 15/04/2022

Super Preis für die Qualität

Skvělá cena za kvalitu

Ověřená recenze 23/11/2021

Musste größere Dübel und Schrauben nehmen.

Museli použít větší hmoždinky a šrouby.

Ověřená recenze 22/11/2021

Einfach, anzubringen und platzsparend hochzuklappen. Sollte das Holz der Sitzfläche nicht mehr schön sein, kann man es einfach austauschen.

Snadné připevnění a složení pro úsporu místa. Pokud už dřevo sedáku není krásné, můžete ho jednoduše vyměnit.

Ověřená recenze 15/11/2021

Das Teil an und für sich entspricht den Erwartungen und scheint brauchbare Qualität zu haben. Montage und Trägerplatte sind soweit gut. Die Schrauben sind trotz Auswahl eines passenden Bits bei der ersten Verwendung schon Schrott und passen qualitativ nicht zum Produkt!

Samotný díl splňuje očekávání a zdá se, že má použitelnou kvalitu. Montáž a nosná deska jsou zatím dobré. I přes výběr vhodného bitu jsou šrouby již při prvním použití na šrot a neodpovídají kvalitě výrobku!

Ověřená recenze 09/11/2021

Mangelhafte Montageanleitung. Langlöcher müssen verwendet werden, da die Schrauben nicht in die Rundbohrungen passen. Aber Achtung: keine einheitlichen Lochabstände. Ansonsten macht der Sitz einen soliden und schicken Eindruck.

Špatný návod na sestavení. Je nutné použít podlouhlé otvory, protože šrouby nezapadají do kulatých otvorů. Ale pozor: žádné rovnoměrné rozestupy otvorů. Jinak sedačka působí bytelným a stylovým dojmem.

Ověřená recenze 07/11/2021

Montage ist eine Katastrophe.

Montáž je katastrofa.

Ověřená recenze 22/10/2021

sehr stabil und gut

velmi stabilní a dobrý

Ověřená recenze 19/10/2021

optimal 5xverschraubt hält wie sau. wie vorgestellt

optimálně šroubovaný 5x drží jako čert. jak je prezentováno

Ověřená recenze 16/10/2021

sehr schnell geliefert, danke . Sitz wie beschrieben, mit ausführlicher Anleitung für sichere Montage ... gute, stabile Ausführung ... ausreichend gross .. gerne wieder

velmi rychle doručeno, děkuji. Sedačka dle popisu, s podrobným návodem na bezpečnou montáž...dobré, stabilní provedení...dostatečně velké...rádi znovu

Ověřená recenze 23/08/2021

Die Angabe der Belastbarkeit unterscheidet sich auf der Webside (160 Kg) und in der Montageanleitung (130 Kg). Der Hersteller/Vertrieb konnte mir auch keine Auskunft geben, welche die Richtige Angabe ist. Ich habe das Produkt zurück geschickt.

Specifikace nosnosti se liší na webu (160 kg) a v montážním návodu (130 kg). Výrobce/distributor mi také nebyl schopen poskytnout žádné informace o tom, která specifikace je správná. Poslal jsem produkt zpět.

Ověřená recenze 17/08/2021

Top

Horní

Ověřená recenze 13/08/2021

Installation mit dem sich ständig einklappenden Sitz ist echt gefrickel gewesen. Für den Preis hätte man eine Papierschablone für die Bohrlöcher beilegen können. Aber der Sitz ist in installiertem Zustand schön, klappt sich auch nicht mehr selbstständig zu.

Instalace s neustále sklopnou sedačkou byla opravdu ošemetná. Za cenu mohla být součástí papírová šablona na vrtání otvorů. Sedačka je ale při instalaci pěkná a už se sama neskládá.

Ověřená recenze 09/08/2021

Der sehr gut aussehende Duschsitz wird täglich mehrfach benutzt, die Konstruktion ist sehr stabil. Die Wandbefestigung war etwas zeitaufwendig, aber die genaue Markierung der Bohrungen ist für die Stabilität wichtig. Der Duschsitz lässt sich leicht klappen. Was ihm fehlt: die Hilfsmittelverzeichnisnummer (HMV-Nr.): Duschsitz, an der Wand montiert Nr. 04.40.03-0001-0999. Dann könnte man die Rechnung bei jeder Pflegekasse einreichen.

Velmi dobře vypadající sedátko do sprchy se používá několikrát denně, konstrukce je velmi stabilní. Montáž na stěnu byla trochu časově náročná, ale přesné označení otvorů je důležité pro stabilitu. Sprchové sedátko lze snadno složit. Co mu chybí: indexové číslo pomůcky (č. HMV): sedátko do sprchy, namontované na stěně č. 04.40.03-0001-0999. Poté můžete účet předložit kterémukoli fondu ošetřovatelské péče.

Ověřená recenze 30/07/2021

Der Artikel machte schon vom Foto her einen stabilen Eindruck, der sich dann bestätigte, als ich das Teil in Händen hielt (sehr stabiles Alu mit stabiler Alu-wandbefestigungsplatte mit 5 Schraubenlöchern). Vor Montage der Platte unbedingt prüfen, ob die abgeflachte Seite der Aufhängelasche zur Wand zeigt, sonst kann der Sitz an der Platte nicht einrasten. Die Schrauben lassen sich bei verkehrter Montage der Platte nur sehr schwer wieder losschrauben ! Der Sitz überzeugt im montierten Zustand als funktionales Design (nicht als Krankenstuhl).

Článek působil stabilním dojmem již z fotografie, což se potvrdilo, když jsem díl držel v rukou (velmi stabilní hliník se stabilní hliníkovou nástěnnou deskou s 5 otvory pro šrouby). Před instalací desky se ujistěte, že zploštělá strana závěsného držáku směřuje ke stěně, jinak sedátko nemůže zapadnout na místo na desce. Je velmi obtížné vyšroubovat šrouby, pokud je deska nesprávně namontována! Po sestavení přesvědčí sedačka jako funkční design (ne jako nemocniční křeslo).

Ověřená recenze 26/06/2021

Wir gaben die Sitze im Flur montiert, als kleine Wartezone, auf einer Vorsatzschale. Sie vermitteln ein sicheres Sitzgefühl und sind gut zu sitzen. Leider klappen sie nicht von alleine zurück.

Sedačky namontované v chodbě, jako malou čekárnu, jsme dali na přední skořepinu. Poskytují pocit bezpečného sezení a snadno se na nich sedí. Bohužel se samy nesloží.

Ověřená recenze 18/06/2021

Ich habe den Klappsitz für die Küche gekauft, um dort Sitzfläche zu schaffen, welche nicht immer genutzt wird. Daher wollte ich mir den Platz für dauerhaft stehende Stühle ersparen. Die Montage war etwas umständlich. Hier muß man aufpassen, daß man beim Anzeichnen der Bohrlöcher die Einführschiene der Rücklehne nicht zusammendrückt! Das ist nicht ganz so einfach, aber es geht :-) Der Klappsitz läßt sich wunderbar runter- und hochklappen. Die Verarbeitung ist sehr gut und es hält lt. Angaben bis 160 kg, 110 kg auf jeden Fall. Ist dabei ausgesprochen stabil. Es wäre schön, wenn es weitere Farbvarianten gäbe. Der Preis ist im Vergleich zu anderen, ähnlichen Produkten - falls man überhaupt welche findet - einfach spitze!

Skládací sedák jsem koupil do kuchyně, abych tam vytvořil sedák, který se ne vždy používá. Chtěl jsem si tedy ušetřit místo pro trvale stojící židle. Sestavení bylo trochu těžkopádné. Zde musíte dávat pozor, abyste při označování vyvrtaných otvorů nestiskli zaváděcí lištu opěradla! Není to tak jednoduché, ale jde to :-) Sklápěcí sedačka se dá báječně sklopit. Zpracování je velmi dobré a dle informací udrží až 160 kg, každopádně 110 kg. Je extrémně stabilní. Bylo by fajn, kdyby bylo více barevných variant. Cena je v porovnání s jinými podobnými produkty - pokud vůbec nějaké najdete - prostě skvělá!

Ověřená recenze 14/04/2021

Wertet den Duschbereich auf, nicht ab!

Vylepšuje sprchový kout, ne dolů!

Ověřená recenze 03/04/2021

Leicht anzubringen, robust, gute Sitzmöglichkeit um die Schuhe anzuziehen, oder Socken, Stützstrümpfe, usw. Oder als Reserve-Sitzgelegenheit.

Snadno se nazouvá, robustní, dobré místo pro obouvání bot, ponožek, podpůrných punčoch atd. Nebo jako náhradní sedátko.

Ověřená recenze 20/02/2021

Sitz ist perfekt, allerdings habe ich mich nicht auf das mitgelieferte Befestigungsmaterial verlassen: 8x140 samt passenden Dübeln fixieren die Halteplatte in Abhängigkeit der Wanddicke bombig....

Lícování je perfektní, ale nespoléhal jsem na upevňovací materiál, který byl dodán s ním: 8x140 s odpovídajícími hmoždinkami fixují přídržnou desku na místě v závislosti na tloušťce stěny....

Ověřená recenze 12/02/2021

Sitzplatz im Flur

Sedněte si na chodbu

Ověřená recenze 10/02/2021

War ein Geschenk. Kam gut an, die Benutzer sind zufrieden .

Byl to dárek. Přijato dobře, uživatelé jsou spokojeni.

Ověřená recenze 02/02/2021

Schaut super aus.

Vypadá skvěle.

Ověřená recenze 17/01/2021

Der Sitz ist für uns ältere Menschen in der Duschen vorgesehen. Er ist recht stabil, sieht auch ganz und nimmt an die Wand geklappt wenig Platz weg. Minderwertig sind die Befestigungsschrauben. Damit der Sitz auch wirklich fest sitzt, braucht es viel Kraft um sie bei Kalksandstein in die Dübel einzudrehen. Das halten die Schrauben Köpfe nicht aus, sie vergniddeln. Daher ein Stern Abzug

Sedátko je určeno pro nás starší lidi do sprchy. Je celkem stabilní, vypadá celistvě a po složení na stěnu zabírá málo místa. Montážní šrouby jsou horší. Aby bylo sedátko opravdu těsné, zašroubování do hmoždinek z vápenopískových cihel vyžaduje velkou sílu. Hlavičky šroubů to nevydrží, zachytí se. Proto dedukce hvězd

Ověřená recenze 11/01/2021

Brauchte einen Klappbaren Sitz im Hühnerstall. Da ich gerne mal bei den Hühnern sitze. Da ich kein Leichtgewicht bin musste etwas stabiles her dieser Klappsitz erfüllt genau meine Kriterien. Stabil und hält jetzt schon 2 Monate. Bin sehr zufrieden allerdings habe ich deutlich längere Schrauben und Dübel genommen. Die mitgelieferten sind recht kurz. :)

Potřeboval skládací sedák v kurníku. Protože rád sedím se slepicemi. Protože nejsem lehký, bylo potřeba něco stabilního - tato skládací sedačka přesně splňuje má kritéria. Stabilní a trvá již 2 měsíce. Jsem velmi spokojen, ale vzal jsem mnohem delší šrouby a hmoždinky. Ty, které s ním přicházejí, jsou docela krátké. :)

Ověřená recenze 07/01/2021

Sehr schöner Sitz! Hab ihn im Flur montiert. Gute Verarbeitung. Ich kann ihn weiter empfehlen!

Moc pěkná sedačka! Namontoval to na chodbě. Dobré zpracování. Mohu ho doporučit!

Ověřená recenze 14/12/2020

Stabile Ausführung und lässt sich einwandfrei installieren. Das mitgelieferte Montagematerial ist von wirklich guter Qualität. Klappmechanismus und auch Sitzkomfort ist wie ich es mir erwünscht habe. Alles gut.

Pevný design a snadná instalace. Přiložený montážní materiál je opravdu kvalitní. Skládací mechanismus a pohodlí sezení je to, co jsem chtěl. Všechno je v pořádku.

Ověřená recenze 27/07/2020

Sitz in der Dusche, perfekt!!!

Sedněte si do sprchy, perfektní!!!

Ověřená recenze 17/06/2020

eigentlich ein gutes Produkt, nur habe ich mir selber andere Dübel und Schrauben orgsnisieren müssen. Da die mitgelieferten schrauben keine 50kg tragen

vlastně dobrý produkt, ale další hmoždinky a šrouby jsem si musel zorganizovat sám. Protože dodávané šrouby neunesou 50 kg