Povlaky na polštáře Soft Wonder Edition sada 2 povlaků na polštáře 40x80 cm z mikrovlákna Světle Šedá
Povlaky na polštáře Soft Wonder Edition sada 2 povlaků na polštáře 40x80 cm z mikrovlákna Světle Šedá
Povlaky na polštáře Soft Wonder Edition sada 2 povlaků na polštáře 40x80 cm z mikrovlákna Světle Šedá
Povlaky na polštáře Soft Wonder Edition sada 2 povlaků na polštáře 40x80 cm z mikrovlákna Světle Šedá
Povlaky na polštáře Soft Wonder Edition sada 2 povlaků na polštáře 40x80 cm z mikrovlákna Světle Šedá
Povlaky na polštáře Soft Wonder Edition sada 2 povlaků na polštáře 40x80 cm z mikrovlákna Světle Šedá
Povlaky na polštáře Soft Wonder Edition sada 2 povlaků na polštáře 40x80 cm z mikrovlákna Světle Šedá

Povlaky na polštáře Soft Wonder Edition

40 cm 0 80 cm
249,00 Kč 799,00 Kč (s DPH)
Základní barva:

Povlaky na polštáře Soft Wonder Edition

249,00 Kč 799,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Pocítíte rozdíl: pohodlné povlaky na polštáře pro mimořádně klidný spánek

Nejjemnější vlákno na světě: super mikrovlákno je 10krát jemnější než hedvábí a ještě jemnější a prodyšnější než egyptská bavlna

Snadná údržba: stačí prát hygienicky na 40 stupňů bez přidání změkčovadla nebo až na 90 stupňů pro alergiky

Popis produktu

Máme pro vás vylepšení pro vaši postel: povlaky na polštáře Soft Wonder Edition !

Třetinu života strávíte v posteli. Udělejte si pohodlí! S povlaky na polštáře Soft Wonder Edition , jsme vyvinuli ty nejměkčí a nejpohodlnější povlaky na polštáře , jaké jste kdy vy a vaše postel zažili. Naši odborníci na tkaniny vybrali ta nejjemnější vlákna na světě, která jsou výjimečně jemná na dotek: super mikrovlákno je 10krát jemnější než hedvábí. Z jeho vláken lze utkat tkaninu, která svými výjimečnými vlastnostmi překvapí i textilní odborníky: díky extrémně vysoké hustotě vláken je tkanina ještě měkčí a prodyšnější než luxusní egyptská bavlna. Povlaky na polštáře se velmi snadno udržují (lze je prát na 40° bez změkčovadla, uschnou za krátkou dobu) a téměř se nemačkají. Pečlivé zpracování švů a zipů také zaručuje dlouhou životnost. Povlečení sleepwise Soft Wonder Edition přirozeně neobsahuje škodlivé látky a je ideální pro alergiky nebo citlivé osoby.

Nechte se přesvědčit povlaky na polštáře sleepwise Soft Wonder Edition ze super mikrovlákna s ekologickým certifikátem a obzvláště snadnou údržbou.

Zobrazit víc

Vlastnosti

 • Sada 2 kusů
 • Vyrobeno ze 100% mikrovlákna
 • Certifikát podle normy OEKO-TEX® Standard 100
 • Počet vláken: 1500 TC
 • Uzavírání: zip
 • Neobsahuje škodlivé látky a je vhodný pro alergiky
 • Doporučujeme: Teplota praní 40 stupňů bez změkčovadla
 • Hygienicky omyvatelné při teplotách do 90 stupňů
 • Sušte na šňůře nebo při nízké teplotě v sušičce
Povlaky na polštáře Soft Wonder Edition sada 2 povlaků na polštáře 40x80 cm z mikrovlákna

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry povlečení na polštář: přibližně 40 x 80 cm (Š x D)

Co bylo posláno

 • 2 x povlak na polštář
 • Vícejazyčné pokyny k péči

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(17 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Ich persönlich würde dieses Produkt nicht noch einmal kaufen.

Osobně bych si tento produkt znovu nekoupil.

Ověřená recenze

Ich habe schon einige Sets der zugehörigen Betwäschen und liebe sie, ich verwende keine andere Bettwäsche mehr. Da ich aber spezielle 40x80cm Kissen verwende, musste ich die 80x80cm großen Bezüge immer unterm Kissen umschlagen. Das hat mich etwas geärgert. Habe mich total gefreut, als ich die 40x80cm Bezüge entdeckt habe. Jetzt stimmt zuimndest mal der Klasse wäre es, wenn die Bezüge jetzt noch im passenden Stoffdesign zu den Bettwäschesets gäbe, oder noch besser, wenn man die Bettwäschesets gleich wahlweise mit 80x80 oder 40x80 Kissenbezügen ordern könnte.

Pár sad doprovodného povlečení už mám a líbí se mi, jiné povlečení už nepoužívám. Jelikož ale používám speciální polštáře 40x80cm, musela jsem povlaky 80x80cm vždy otočit pod polštář. To mě trochu naštvalo. Byla jsem opravdu šťastná, když jsem objevila potahy 40x80cm. Bylo by skvělé, kdyby byly povlaky k dispozici ve správném látkovém provedení pro soupravy povlečení, nebo ještě lépe, kdybyste si soupravy povlečení mohli objednat buď s povlaky na polštář 80x80 nebo 40x80.

Ověřená recenze

Schöne Farbe, Material ebenfalls wie erwartet, gut.

Pěkná barva, materiál také podle očekávání, dobrý.

Ověřená recenze

Die Kissenbezüge habe ich schon zum 2. Mal bestellt. Material ist prima, besonders gefällt mir, daß da Reißverschlüsse dran sind.

Povlaky na polštáře jsem objednala již podruhé. Materiál je skvělý, líbí se mi hlavně to, že jsou na zip.

Ověřená recenze

Moderne Pflegeleichte Bettwäsche. Für den Sommer genau das richtige.

Moderní povlečení se snadnou údržbou. Tak akorát na léto.

Ověřená recenze

Wir haben bereits das große Bettwäsche Set und haben uns nun noch die kleinen Kissenhüllen dazu gekauft und sind begeistrt. Der Stoff ist total angenehm und weich auf der Haut. Im Sommer schwitzt man nicht so sehr, aber im Winter trotzdem schön kuschelig. Absolute Kaufempfehlung.

Již máme velkou sadu ložního prádla a nyní jsme si koupili malé povlaky na polštáře a jsme nadšeni. Látka je naprosto příjemná a měkká k pokožce. V létě se tolik nepotíte, ale i tak se v zimě cítíte příjemně a útulně. Absolutní doporučení ke koupi.

Ověřená recenze

Leider nicht so weich, wie die andere SLEEPWISE Bettwäche und die großen Kopfkissenbezüge, die im Bettwäche-Set sind. Form und Funktion ok.

Bohužel ne tak měkké jako ostatní ložní prádlo SLEEPWISE a velké povlaky na polštáře, které jsou součástí sady ložního prádla. Forma i funkce OK.

Ověřená recenze

Ich würde die Kopfbezüge jederzeit wieder bestellen

Pokrývky hlavy bych si kdykoliv objednal znovu

Ověřená recenze

Da ich schon die Bettwäsche im Einsatz habe, wollte ich die passenden kleinen Kissen haben. Auch hier der Stoff sehr schön. Den Reißverschluss an der schmale Seite einzunähen, ärgert bei jedem neuen beziehen. Die Kissen müssen regelrecht in den Bezug gestopft werden. Ich behalte die Kissen, würde diese aber kein zweites Mal bestellen.

Vzhledem k tomu, že ložní prádlo již používám, chtěla jsem mít odpovídající malé polštáře. Látka je zde také moc pěkná. Šití zipu na úzké straně je otravné s každou novou. Polštáře se opravdu musí nacpat do povlaku. Polštáře si nechávám, ale podruhé bych si neobjednal.

Ověřená recenze

Passt super zur Bettwäsche die ich mit den Bezügen bestellt hab. Super weich, guter Reißverschluss und schöne Farbe...ABER wieso macht man bei den 40x80 Bezügen den Reißverschluss seitlich? Ein bauschiges Kissen ist so wirklich beschissen zu beziehen ohne fast den Bezug zumindest am Reißverschluss zu zerreißen. Also habt ihr alle dünne Brettchen als Kissen? Ich hab einige Bezüge die obwohl sie 40x80 sind, den Reißverschluss an der langen Seite haben und die sind ruckzuck bezogen, obwohl das Küssen bauschig ist. Der Verschluss stört trotzdem nicht. Ich denke mir bei sowas immer, dass der Designer bzw. Produktentwickler noch nie selber ein Bett oder zumindest diese Kissengröße bezogen hat, sonst würde er Mal drüber nachdenken. So ein Mist!

Skvěle se hodí k povlečení, které jsem si objednala s potahy. Super měkký, dobrý zip a pěkná barva... ALE proč zapínáte potahy 40x80 na zip? Nadýchaný polštář je tak opravdu mizerný na přikrytí, aniž by se málem roztrhl povlak alespoň u zipu. Takže všichni máte tenké desky jako polštáře? Mám nějaké potahy, které jsou sice 40x80, ale mají zip na dlouhé straně a jsou během chvilky překryté, i když líbání je nadýchané. Spona mi ale nevadí. Když něco takového dělám, vždycky si v duchu říkám, že designér nebo produktový vývojář si nikdy postel sám neudělal nebo alespoň nevyrobil polštář této velikosti, jinak by o tom přemýšlel. Taková kravina!

Ověřená recenze

Quality and softness far exceed all expectations. Would be considering purchasing more in the product range. Keep up the good work

Kvalita a měkkost daleko předčí všechna očekávání. Uvažoval bych o nákupu více v sortimentu. Pokračuj v dobré práci

Ověřená recenze

Die schönste Bettwäsche die ich bis jetzt hatte!

Nejkrásnější povlečení, jaké jsem kdy měla!

Ověřená recenze

Ich hatte bereits schon die entsprechende Bettwäsche und benötigte nur noch etwas für die "kleineren" Kopfkissen. Da ich mit der Qualität von "sleepwise" sehr zufrieden war und bin, vor allen Dingen mit den endlich mal problemlos funktionierenden Reißverschlüssen, war dies ein ein logischer Schritt! :-)

Už jsem měla odpovídající povlečení a potřebovala jsem jen něco na "menší" polštáře. Jelikož jsem byl a jsem velmi spokojen s kvalitou "sleepwise", zejména se zipy, které konečně fungují bez problémů, byl to logický krok! :-)

Ověřená recenze

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Sehr schöne, weiche Kissenbezüge für mein kleines Kissen ( im Set gibt es immer nur die Größe 80x80), habe schon mehrere bestellt....damit ich öfter wechseln kann...Original Sleepwise Qualität...nicht durchsichtig und nach mehrmaliger Wäsche schaut es aus wie neu....habe es auch schon verschenkt und habe nur positives gehört..,danke für die schnelle Lieferung...Lob an den Verkäufer⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Velmi pěkné, měkoučké povlaky na můj polštářek (v sadě je pouze rozměr 80x80), už jsem jich objednala několik....takže můžu častěji měnit...Originální kvalita Sleepwise.. .neprůhledný a po vícenásobném vyprání vypadá jako nový....už jsem ho darovala a slyšela jen samé pozitivní věci...díky za rychlé dodání...chvála prodejci⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ověřená recenze

Leider sind die Flecken auch nach dem waschen nicht raus, damit ist der Bezug nicht zu gebrauchen.

Skvrny bohužel nevylezly ani po vyprání, takže potah je k ničemu.

Ověřená recenze

Die Kopfkissenbezüge sind wirklich schön kuschelig. Allerdings habe ich sie heute erst bekommen und noch nicht gewaschen. Ich ziehe 2 Sterne ab, weil die Farbe überhaupt nicht taupe ist. Es ist ein dunkleres Beige. Leider Nun habe ich schon Angst, wie denn der Bettbezug aussieht, der morgen kommen soll. Hoffentlich weicht die Farbe zumindest nicht ab. Es gab auch Lockangebote, wenn man 2 Artikel kauft, dann gibt es 5,- Rabatt. Habe ich nicht bekommen. Man kann den Verkäufer auch nicht kontaktieren. Schade

Povlaky na polštáře jsou opravdu pěkné a pohodlné. Dostala jsem je dnes a ještě jsem je neprala. Odečítám 2 hvězdičky, protože barva není vůbec taupe. Je to tmavší béžová. Bohužel už teď se bojím, jak vypadá povlak na peřinu, který má přijít zítra. Doufám, že se alespoň barva neodchýlí. Nechyběly ani nabídky návnad, při koupi 2 položek získáte slevu 5. Neobdržel jsem. Nemůžete kontaktovat ani prodejce. Škoda

Ověřená recenze

Auf der Suche nach einer neuen Bettwäsche, bin ich auf die Sleepwise Soft Wonder Bettwäsche gestoßen. Wir mögen weder Biberbettwäsche noch Satinbettwäsche, von daher passte diese perfekt. Ich muss sagen wir lieben sie. Das Material ist toll und fühlt sich so gut auf der Haut an beim schlafen. Auch die Verpackung war sehr liebevoll und schön anzusehen. Einen unangenehmen Geruch vor dem waschen bzw. beim auspacken, gab es auch nicht. Auch die schlichten Farben gefallen mir sehr gut. Selbst meine Kinder lieben sie. Wir kaufen auf jeden Fall keine andere Bettwäsche mehr.

Když jsem sháněla nové povlečení, narazila jsem na povlečení Sleepwise Soft Wonder. Nemáme rádi bobří povlečení nebo saténové povlečení, takže se perfektně hodí. Musím říct, že ji milujeme. Materiál je skvělý a při spánku je na pokožce příjemný. Obal byl také velmi roztomilý a pěkný na pohled. Před praním nebo vybalením také nebyl cítit nepříjemný zápach. Také se mi moc líbí jednoduché barvy. Dokonce i moje děti je milují. Další povlečení už určitě kupovat nebudeme.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků