Schmatzfatz, easy snack box, Klarstein

769,00 Kč 899,00 Kč (s DPH)
 • Obědová krabička
 • Petrol Sea
Produktové číslo: 10045070
Schmatzfatz, easy snack box, Klarstein
769,00 Kč 899,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  568,00 Kč 899,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Perfektně naporcované: vyjímatelné vnitřní nádoby pro oddělené skladování potravin

 • Křupavé a čerstvé: důmyslně uzavřené s oddělenými vnitřními přihrádkami

 • Odolný box na svačinu: z plastu, který lze mýt v myčce, pro dokonalou čistotu potravin

Popis produktu

Ať už do školky nebo do školy: v krabičce na svačinu Klarsteinschmatzfatz bude každá svačina křupavá a čerstvá! Díky praktickým oddělovacím vložkám můžete všechna jídla skladovat odděleně. Nic se nemíchá: ovoce chutná jako ovoce, uzenina jako uzenina a sýr jako sýr. Malé přepážky uvnitř zajišťují dokonalé aroma. Nakrájejte je na kousky a roztřiďte do malých přihrádek, aby si vaše ratolesti mohly pochutnat na krásně naaranžovaném ovoci a zelenině! Pro zdravý přísun vitamínů každý den, na výletech nebo při malých záchvatech hladu na hřišti.

Krabička na svačinu schmatzfatz easy má samostatné vnitřní víko. Bezpečně a vzduchotěsně uzavírá jednotlivé přihrádky boxu. Díky jednotlivě uzavřeným přihrádkám je tato dóza na svačinu velmi vhodná pro husté tekuté potraviny. Takto můžete dětem osladit den jablečnou kaší, krupicovou kaší nebo jogurtem. Nebo jim prostě zabalte müsli! Díky bezpečným uzávěrům v přední části zůstane vše v krabici - dokud to nesníte.

Praktický a všestranný v každodenním životě dětí, pohodlný na večer: díky chytré technologii zapínání s vyjímatelnými přihrádkami se tento Lunchbox dokonale čistí. Zdravá hygiena je zaručena, protože vnitřní přihrádky lze snadno vložit do myčky nádobí. Protože vnější krabička nepřichází do styku s potravinami, lze ji jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Díky ideálnímu těsnění můžete svačinový box naplnit chutným občerstvením již večer předem.

Mrkev, jogurt, plátky jablek, salám, sýr a mnoho dalšího: každý chutně připravený pokrm najde své místo ve svačinovém boxu Lite od schmatzfatz by Klarstein. Svačina bude chutná a zachová si svou chuť po dlouhou dobu.

Vlastnosti

 • Materiál: plast
 • S vyjímatelnými přídavnými nádobami
 • 4 oddělené přihrádky
 • Odděleně utěsněné jednotlivé přihrádky
 • Sklenice lze mýt v myčce nádobí
 • Snadná údržba, vhodná pro děti
 • S bezpečnostními uzavíracími klapkami
 • Barevný design vhodný pro děti
 • Vhodné pro husté tekutiny, jako je jogurt, tvaroh nebo kaše
 • Není vhodná pro řídké tekutiny (džus, mléko, voda atd.)
Produktové číslo: 10045070

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 18 x 15 x 5 cm (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 404 g

Co bylo posláno

 • 1 x krabička na svačinu
 • 1× vkládací díl se 4 přihrádkami
 • 1 x vnitřní víko

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
38 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 09/10/2022

Ist ein Geschenk zum 1. Geburtstag .

Je to dárek k 1. narozeninám.

Ověřená recenze 30/09/2022

kostet etwas mehr lohnt sich aber definitiv habe mehrere Boxen gekauft und das wichtigste ist dass auch die kleinen ab 2 Jahren die sehr gut alleine auf und zu machen können. von Apfelmus bis mayo oder Avocado Dip läuft nicht aus. mit verschiedenen Einsätzen kann man auch Mal variieren habe meine Boxen schon seit 3,5 Jahren und sie halten immer noch

stojí trochu víc stojí za to, ale určitě jsem koupila několik krabic a nejdůležitější je, že i ti nejmenší od 2 let je umí velmi dobře samy otevírat a zavírat. od jablečného pyré po majonézu nebo avokádový dip nedojde. můžete to obměňovat i různými vložkami.Mám své krabičky 3,5 roku a stále drží

Ověřená recenze 25/09/2022

Lässt sich sehr leicht öffnen und schließen. Für mich war wichtig, dass nur ein 1-Klick-System für den KiGa Beginn vorhanden ist, damit mein Kind sich leichter tut und der Deckel auf einer Seite per Scharniere dranbleibt und nicht abgemacht werden muss.

Lze velmi snadno otevřít a zavřít. Bylo pro mě důležité, že pro začátek KiGa byl pouze 1-klikový systém, aby to moje dítě snáz našlo a víko zůstalo na jedné straně s panty a nemuselo se sundávat.

Ověřená recenze 22/09/2022

Wir haben die Box mit ein paar anderen vor gut einem Jahr im Sommer für den Schulbeginn gekauft. Sie gefällt dem Kind, ist leicht zu öffnen und Lebensmittel bekommen auch nach längerer Zeit weder einen komischen Geruch noch Geschmack. Die Dose richt nach nix. Die unterschiedlichen Kammern sind toll, wir füllen sie immer mit Obst/Gemüse/Brot oder Sticks und in die kleine Runde kommt ein Nachtisch oder was zum Snacken (zB Mango, was Süßes oder Erdnüsse). Bisher ist nie etwas ausgelaufen oder etwas Trockenes matschig geworden, wir nutzen wegen den kurzen Pausen (nur 10 Min insgesamt!) aber im Ergebnis häufiger die kleineren Dosen. Sie ist aber dafür bei Ausflügen oft dabei. Bisher haben sich keine Verschlechterungen oder so gezeigt. Das Innenteil kommt immer in die Spülmaschine, das Außenteil waschen wir von Hand. Ich würde sie jederzeit wieder kaufen.

Krabičku jsme koupili s pár dalšími asi před rokem v létě na začátek školy. Dítěti chutná, snadno se otevírá a jídlo ani po dlouhé době nezíská legrační vůni ani chuť. Plechovka voní jakoby nic. Různé komory jsou skvělé, vždy je naplníme ovocem / zeleninou / chlebem nebo tyčinkami a v malé skupině je dezert nebo něco k svačině (např. mango, něco sladkého nebo arašídy). Zatím nic nevyteklo nebo něco suchého zkapalnělo, ale kvůli krátkým přestávkám (celkem jen 10 minut!) používáme častěji menší konzervy. Ale často je tam na výletech. Zatím nedošlo k žádnému zhoršení nebo něčemu podobnému. Vnitřní část jde vždy do myčky, vnější část myjeme ručně. Kdykoli bych si je koupil znovu.

Ověřená recenze 22/09/2022

Eine wirklich sehr tolle Box. Haben Sie für beide Kinder geholt in jeweiligen Wunsch Farben. In den derdiedas Schulranzen (800 g) passt es wirklich sehr gut rein. Nur leider für den Step by Step (touch2) nicht zu 100 % geeignet, da das Vesperfach nicht mehr komplett geschlossen geht. Sie passt zwar rein aber man bekommt es nicht mehr komplett zu, was unserem Sohn jetzt nicht stört. Er wollte sie trotzdem behalten.

Opravdu skvělá krabička. Přivezli jste pro obě děti v příslušných požadovaných barvách. Skvěle se vejde do brašny derdiedas (800 g). Bohužel není 100% vhodný pro Krok za krokem (touch2), protože přihrádka na svačinu již nelze zcela uzavřít. Vejde se, ale nedá se úplně zavřít, což teď našemu synovi nevadí. Pořád si ji chtěl nechat.

Ověřená recenze 21/09/2022

Top für kleine Kinder Genug Platz und leicht zu öffnen Vom Gewicht etwas schwerer, als erwartet!

Top pro malé děti Dostatek prostoru a snadné otevírání Trochu těžší, než se očekávalo, pokud jde o hmotnost!

Ověřená recenze 21/09/2022

Die Snackdose ist wirklich schön. Wird gerne benutzt und auch sehr geschätzt. Leider nur die Falsche geliefert bekommen dasbwie gewollt Türkis kam dunkel Grün.

Svačinový box je opravdu pěkný. Ochotně používán a velmi ceněn. Bohužel byla doručena pouze špatná, tyrkysová přišla tmavě zelená.

Ověřená recenze 21/09/2022

Sehr gut stabil

Velmi dobrá stabilita

Ověřená recenze 19/09/2022

Super robust und schön eingeteilt. Meine Tochter kommt super zurecht mit der Box in der ersten Klasse.

Super pevné a pěkně dělené. Moje dcera si s krabicí v první třídě skvěle rozumí.

Ověřená recenze 19/09/2022

Die Box ist robust, tolle Qualität und Auslaufsicher

Krabice je robustní, kvalitní a nepropustná

Ověřená recenze 15/09/2022

Die Box ist super unterteilt. Ich liebe es sie morgens zu füllen, mit Dingen die mein Kind mag.

Krabice je super dělená. Rád je ráno naplňuji věcmi, které má moje dítě rádo.

Ověřená recenze 15/09/2022

Haben diese Dose für unsere 3 jährige Tochter, die jetzt in den Kindergarten kommt. Die große Variante ist noch zu viel, deswegen ist diese kleine Variante der Dose optimal. Getrennte Fächer damit nichts ineinander läuft und man alles schön teilen und anrichten kann. Wir lieben diese Dose, täglich im Einsatz und kommt super an. Das wichtigste ist auch, dass unsere Tochter die Dose selber öffnen und wieder verschließen kann.

Mám tuto plechovku pro naši 3letou dceru, která nyní chodí do školky. Velká verze je stále moc, takže ideální je tato malá verze plechovky. Oddělte přihrádky, aby do sebe nic nezatékalo a vše si hezky rozdělil a uspořádal. Tuhle plechovku milujeme, používáme ji každý den a je skvělá. Nejdůležitější je, že naše dcera umí plechovku sama otevírat a zavírat.

Ověřená recenze 14/09/2022

Ich habe eine Alternative zur normalen Plastik Jausenbox für die Schule gesucht und bin mit dieser sehr zufrieden. Gerade richtig für den Schulrucksack. Nicht zu groß und auch nicht zu klein

Hledala jsem alternativu k normální plastové svačince do školy a jsem s ní velmi spokojená. Tak akorát do školního batohu. Ne příliš velký a ne příliš malý

Ověřená recenze 14/09/2022

Gute Aufteilung, Verschluss lässt sich auch von Kinderhand öffnen, leicht zu reinigen.

Dobré dělení, uzávěr lze otevřít i dětskou rukou, snadno se čistí.

Ověřená recenze 10/09/2022

Die Aufteilung der Fächer ist super, das Innenleben sehr robust und die Dose ist auslaufsicher. Wenn die Fächer im Inneren nicht drin sind, bleibt die Dose leider nicht zu. Auch verkratzt die Dose außen sehr schnell. Das finde ich sehr schade, zumal sie ja nicht gerade ein Schnäppchen ist. Ansonsten sind wir sehr zufrieden damit.

Rozdělení přihrádek je skvělé, vnitřek velmi robustní a dóza nepropustná. Pokud přihrádky nejsou uvnitř, box nezůstane zavřený. Plechovka také velmi rychle poškrábe vnější stranu. Myslím, že je to škoda, zvlášť když to není zrovna výhodná koupě. Jinak z toho máme velkou radost.

Ověřená recenze 09/09/2022

Perfekt für die Kita !! Ich suchte eine Dose, bei der nicht alles drinnen herum fliegt und alles separat verschlossen wird. Diese erfüllt alle Zwecke. Alles bleibt an seinem Platz. Hat man Banane drin, riecht nicht alles danach. Das einzige , was man etwas negativ sehen könnte, was mich aber nicht stört, ist dass die Dose relativ schwer ist. Aber meine Tochter kriegt sie alleine offen. Das war mir wichtig.

Ideální do školky!! Hledal jsem plechovku, kde uvnitř všechno nelítá a vše je utěsněné zvlášť. To slouží všem účelům. Vše zůstává na svém místě. Pokud v ní máte banán, ne všechno voní. Jediné, co byste mohli vidět trochu negativně, což mi nevadí, je, že plechovka je poměrně těžká. Ale moje dcera je umí otevřít sama. To pro mě bylo důležité.

Ověřená recenze 31/08/2022

Ein sehr robustes, schön gearbeitetes Kindergeschirr, kann ich nur empfehlen.

Velmi robustní, krásně zpracované dětské nádobí, mohu jen doporučit.

Ověřená recenze 30/08/2022

Haben es für die Kita gekauft! Mega !!! Joghurt läuft nicht aus und vermischt sich nicht mit dem anderen Inhalt!!!

Koupil jsem si to do školky! Skvělý !!! Jogurt nevytéká a nemíchá se s ostatním obsahem!!!

Ověřená recenze 28/08/2022

Die Box ist top, einziges Manko bei der Schmatzfatz-Version, der Einsatz im Deckel geht extrem schwierig raus! Mit dem Finger kann man sie nicht raushebeln, mit „Werkzeug“ (bspw. Löffelstiel) zerkratzt man die Box ggf. Wir haben die gleiche Box von einem anderen Hersteller, da ist es einfacher! Aber wie gesagt, die Box an sich ist top!

Krabice je skvělá, jedinou nevýhodou verze Schmatzfatz je, že vložka ve víku se extrémně obtížně dostává ven! Prstem to nevypáčíte, krabičku můžete poškrábat "nástrojem" (např. násadou od lžičky).Máme stejnou krabičku od jiného výrobce, tak je to jednodušší! Ale jak jsem řekl, samotná krabička je skvělá!

Ověřená recenze 25/08/2022

Die Snackbox mit ihren einzelnen Kammern ist super, damit vermischt sich nix beim Transport und es läuft auch nix aus. Einziges Manko ist die Reinigung: man kann die Innenbox herausnehmen, aber diese kleinen Kammern auf der Rückseite zu trocknen ist nervig und in der Spülmaschine sammelt sich da halt das Schmutzwasser.

Svačinový box s jednotlivými komorami je skvělý, při přepravě se nic nezamíchá a také nic nevyteče. Jedinou nevýhodou je čištění: můžete vyjmout vnitřní box, ale sušení těchto malých komor na zadní straně je otravné a špinavá voda se shromažďuje v myčce.

Ověřená recenze 21/08/2022

Zur Haltbarkeit kann ich nich nicht viel sagen, sie ist erst neu aber Ich bin sehr zufrieden mit der Brotdose. Hatte am ersten Tag ein wenig „angst“, ob nicht doch etwas im Rucksack gelandet ist- aber nein, es war alles trocken und der Joghurt war genau da, wo ich ihn rein gemacht habe. Für meinen Sohn ist sie auch perfekt (für kleine Rucksäcke geeignet) und seine Erzieherin war auch begeistert. Würde sie immer wieder kaufen. Einfache Reinigung, Auslaufsicher, Geschmäcker-trennung… macht was sie soll‍️ Außerdem war auch die Lieferung extrem schnell.. Mittwoch bestellt, Donnerstag geliefert

O výdrži toho moc říct nemůžu, je teprve nový, ale s obědovým boxem jsem moc spokojená. První den jsem se trochu "bála", že mohlo něco skončit v mém batohu - ale ne, všechno bylo suché a jogurt byl přesně tam, kam jsem ho dala. Je perfektní i pro mého syna (vhodný do malých batůžků) a nadšená byla i jeho učitelka. Koupil by si je znovu a znovu. Snadné čištění, nepropustnost, separace chutí... dělá to, co má‍️ Navíc doručení bylo extrémně rychlé.. Ve středu objednáno, ve čtvrtek doručeno

Ověřená recenze 19/08/2022

Wir sind super zufrieden mit der Dose. Tolle Aufteilung. Alles bleibt an seinem Platz. Mini-Würstchen, Obst, Gemüse, alles getrennt und keine Klagen, dass die Himbeere nach Salami schmeckt.

S plechovkou jsme maximálně spokojeni. Skvělá divize. Vše zůstává na svém místě. Mini klobásy, ovoce, zelenina, vše odděleně a žádné stížnosti, malina chutnala jako salám.

Ověřená recenze 18/08/2022

Durch die verschiedenen Fächer können sich Mama und Papa toll an die Ernährungspyramide halten und werden täglich an eine ausgewogene Ernährung erinnert, selbst joghurt bleibt in dem Fach in das er gefüllt wurde. Die Box ist schön einfach zu öffnen, sodass auch die ganz kleinen gut damit zurecht kommen. Durch die gummidichtungen bleibt zwar alles an Ort und Stelle, es können sich dort aber auch Lebensmittelreste gut verstecken und müssen gründlich gereinigt werden. Wie lange die Dichtungen das mitspielen bleibt noch abzuwarten.

Díky různým přihrádkám se maminka a tatínek mohou držet potravinové pyramidy a každý den jim připomíná vyváženou stravu, dokonce i jogurt zůstává v přihrádce, do které byl naplněn. Box se snadno otevírá, takže ho zvládnou i ti nejmenší. I když díky gumovým těsněním vše drží na svém místě, mohou se tam schovat i zbytky jídla, které je třeba důkladně vyčistit. Jak dlouho budou tuleni hrát, se teprve uvidí.

Ověřená recenze 10/08/2022

für unsere Enkeltochter für den Kindergartenbesuch. Ob die Dose auslaufsicher ist kann ich noch nicht beurteilen. Macht einen robusten Eindruck und durch die Fächerteilung lässt sich ein schönes Vesper einpacken.

aby naše vnučka chodila do školky. Nejsem si jistý, jestli je plechovka nepropustná. Působí robustním dojmem a přihrádky umožňují zabalit pěknou svačinu.

Ověřená recenze 12/07/2022

Die Dose macht einen super Eindruck! Und sie ist wirklich sehr sehr leicht zu öffnen. Die Dichtungen versprechen auch einiges. Bin auf den ersten Einsatz gespannt! Die Nur die widersprüchlichen Pflegehinweise finde ich schwierig. Ob eine Brotdose in die Spülmaschine darf oder nicht ist für viele ein ausschlaggebender Punkt und sollte klarer im Verständnis sein.

Plechovka dělá skvělý dojem! A otevírá se opravdu velmi snadno. Hodně slibují i plomby. Těším se na první použití! Jediné protichůdné pokyny k péči považuji za obtížné. To, zda lze krabičku na oběd do myčky nebo ne, je pro mnohé zásadní a mělo by být srozumitelnější.

Ověřená recenze 27/06/2022

Die Verteilung sind gut trotzdem auslaufsicher ist es nicht. Ich gebe meistens das Essen ohne Soße oder jogurt.

Rozvod je dobrý, ale není těsný. Jídlo dávám většinou bez omáčky nebo jogurtu.

Ověřená recenze 20/06/2022

Einer der besten Brotdosen top Qualität,ist sehr robust und auslaufsicher. Für den Preis sollte es auch so sein .

Jeden z nejkvalitnějších obědových boxů, je velmi robustní a nepropustný. Za tu cenu by to mělo být taky.

Ověřená recenze 18/06/2022

Keine Mängel der Produkte

Žádné vady výrobků

Ověřená recenze 29/03/2022

Alles gut

Všechno je v pořádku

Ověřená recenze 21/03/2022

Tolle Dose. Liebevolles, schlichtes Design, Verschluss auch von Kinderhänden leicht zu bedienen. Etwas nervig ist, das die Unterseite des plastikeinsatzes Hohl ist. Man hat also auf beiden Seiten tiefergehende Bereiche in denen sich das Spülwasser bei Reinigung sammelt.

Skvělá plechovka. Milující, jednoduchý design, zavírání snadno ovladatelné i dětskými ručičkami. Trochu vadí, že spodní strana plastové vložky je dutá. Máte tak na obou stranách hlubší oblasti, ve kterých se při čištění shromažďuje oplachová voda.

Ověřená recenze 19/03/2022

Ich hätte mir tatsächlich die schlechten Kundenrezensionen durchlesen sollen, so bin ich leider selbst drauf gekommen: die Dose ist nicht auslaufsicher. Für den Preis hatte ich mir wirklich mehr erhofft. Als Snackbox ist sie OK, jedoch sehr schwer...da würden definitive günstige Boxen auch reichen und man hat nicht so viel Gewicht im Rucksack mitzuschleppen. Definitiv KEINE Kaufempfehlung!

Opravdu jsem si měl přečíst špatné recenze zákazníků, takže jsem na to bohužel přišel sám: plechovka není nepropustná. Za tu cenu jsem opravdu doufal ve více. Jako svačinový box je to OK, ale hodně těžké... levné boxy by se určitě hodily a nemusíte nosit v batohu takovou váhu. Rozhodně NENÍ doporučení k nákupu!

Ověřená recenze 19/03/2022

Die Box ist wunderbar für kleine Kinderhände. Endlich kann das gesunde und abwechslungsreiche Frühstück auch schön und sicher verpackt werden.

Krabička je skvělá pro malé dětské ručičky. Konečně lze zdravou a pestrou snídani také krásně a bezpečně zabalit.

Ověřená recenze 17/03/2022

Wir haben lange gehadert so viel Geld für diese Brotboxen auszugeben. Zumal wir gleich zwei benötigen. Wir haben es zuerst mit T... Versucht da diese doch günstiger sind. Leider bekommen sie die Brotbox nicht geöffnet. Also auf die schnelle vor kiga Start noch zwei bestellt. Wir sind sehr positiv überrascht. Super Aufteilung und nichts läuft durcheinander. Leicht zu öffnen und durch die beiden herausnehmbaren Innenteile auch nicht so Platzeinnehmend im Geschirrspüler. Auf lange Zeit wird sich noch zeigen wie robust sie sind. Bei uns erst eine Woche täglich im Einsatz. Ein Stern ziehe ich ab da ih den Preis schon ordentlich finde.

Dlouho jsme váhali, zda za tyto chlebníky utratit tolik peněz. Zvlášť když potřebujeme dva. Nejdřív jsme to zkusili s T... protože tyhle jsou levnější. Bohužel nedostanou chlebník otevřený. Takže před startem kiga ve spěchu objednali další dva. Jsme velmi pozitivně překvapeni. Super divize a nic se neplete. Snadno se otevírá a díky dvěma vyjímatelným vnitřním částem nezabere v myčce příliš místa. Čas ukáže, jak jsou robustní. Používáme ho každý den jen týden. Ubírám hvězdu, protože si myslím, že cena je rozumná.

Ověřená recenze 07/03/2022

Wir lieben diese Brotdosen. Der Preis ist nicht ohne, aber es lohnt sich. Sehr robust, tolle Aufteilung, für Kinder leicht zu öffnen und alles ist gut zugänglich (bei anderen hat man oft dann diese Klappen , die auf halb Acht stehen beim Essen); tolle Farbe!

Milujeme tyto obědové krabičky. Cena není bez, ale stojí za to. Velmi robustní, skvělé rozložení, snadno se otvírá pro děti a vše je dobře dostupné (jiní mají často tyto klapky, které říkají půl osmé při jídle); skvělá barva!

Ověřená recenze 04/02/2022

Optisch ,sowohl im Handling eine sehr schöne Dose. Die Größe reicht für meine Tochter (5) völlig aus. Der Verschluss lässt sich auch für Kinderhände leicht öffnen,schließt aber trotzdem fest und sicher. Kann ich zu 100% empfehlen.

Vizuálně jak při manipulaci velmi pěkná krabice. Velikost je ideální pro moji dceru (5). Spona se snadno otevírá i pro dětskou ručičku, přesto se pevně a bezpečně zavírá. Mohu 100% doporučit.

Ověřená recenze 07/01/2022

Super einfach bedienbar von Kleinkindern, jedoch einen Stern Abzug wegen dem Gewicht.

Super snadné použití pro malé děti, ale odečtená hvězdička kvůli váze.

Ověřená recenze 14/10/2021

Wir haben die Box für die Kita für unsere Tochter bestellt. Sie bekommt das Obst und Gemüse noch geschnitten. Wir machen es so, dass in ein Fach Obst, in ein Anderes Gemüse und wieder in ein Anderes Brot kommt. Der Saft von den Lebensmitteln gelangt in die anderen Fächer und macht u.a. das Brot matschig. Es wird ja beworben, dass die Box auslaufsicher ist, was nicht der Fall ist. Für den Preis finde ich dies nicht akzeptabel. Wenn die Lebensmittel nicht mehr geschnitten werden müssen ist die Box jedoch praktisch, da alles an seinem Platz bleibt

Box jsme objednali do školky naší dcery. Dostanete nakrájené ovoce a zeleninu. Děláme to tak, že do jedné přihrádky jde ovoce, do druhé zelenina a do druhé chléb. Šťáva z jídla se dostane do ostatních přihrádek a mimo jiné způsobí rozmočení chleba. Krabice je inzerována jako nepropustná, což není tento případ. Vzhledem k ceně to považuji za nepřijatelné. Pokud však jídlo již není potřeba krájet, je box praktický, protože vše zůstane na svém místě

Ověřená recenze 24/02/2021

Von uns gibt es volle Punktzahl, auch wenn die Box nicht ganz billig ist. Wir sind super zufrieden mit der Box, sie ist wasserdicht und hält den Inhalt super lange frisch. Unsere Kinder nehmen gern Kneckebrot mit in die Kita und durch die Box ist es am nächsten Tag immer noch Knackig. Beim Obst gibt es kein Gematsche mit anderen Lebensmitteln und durch die vier Kammern kann man es super verteilen. Den Deckel- und Doseninnenteil kann man raus nehmen und im Geschirrspüler platzsparend waschen. Fazit: wir sind begeistert und werden für das Vespa ein zweites Paar kaufen

Dáváme tomu plné hodnocení, i když krabice není zrovna levná. S krabičkou jsme nadmíru spokojeni, je voděodolná a udrží obsah čerstvý super dlouho. Naše děti si rády berou knäckebrot do školky a krabička znamená, že křupe ještě druhý den. Pokud jde o ovoce, není zde žádný nepořádek s ostatními potravinami a čtyři komory usnadňují jeho distribuci. Víko a vnitřek dózy lze sejmout a mýt v myčce na úsporu místa. Závěr: jsme nadšeni a koupíme druhý pár pro Vespu