Vigor Air horkovzdušná fritéza

5 079,00 Kč 7 699,00 Kč (s DPH)
 • Horkovzdušná fritéza
 • Černá
 • 1800 watt
Produktové číslo: 10039940
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  3 892,00 Kč 7 699,00 Kč
 • Zboží není na skladě a musí být doobjednáno. Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Duální vaření: Pohodlná kombinace programů pro dokonalé výsledky

 • Snadné použití: přehledný dotykový panel

 • 18 volitelných programů: Pro širokou škálu pokrmů

Popis produktu

Velký prostor pro přípravu chutných rozmanitých pokrmů: S horkovzdušnou fritézou Vigor Air od společnosti Klarstein můžete připravit nespočet jídel pro vás i vaši rodinu.

Smažení, opékání, grilování nebo opékání - všechny tyto funkce nejsou pro Vigor Air žádným problémem díky dvěma topným tělesům (horní a spodní ohřev). Díky 18 přednastaveným programům a přehlednému dotykovému panelu si můžete snadno a pohodlně vychutnat širokou škálu chutných pokrmů. Tento pěkný spotřebič s objemem 30 litrů je velmi prostorný a vhodný zejména pro rodiny nebo velké domácnosti. Speciální funkce, jako je duální vaření a rozsáhlá sada příslušenství, splní každé přání.

Více než jen horký vzduch: horkovzdušná fritéza Klarstein Vigor Air přesvědčí silným výkonem, velkým prostorem a mnoha programy.

Vlastnosti

 • Výkon: 1800 W
 • Objem: 30 litrů (ideální pro rodiny a velké domácnosti)
 • Digitální ovládací panel s dotykovou obrazovkou
 • Horní a dolní vytápění včetně ventilátoru
 • Teplota: 30 až 230 °C
 • 18 volitelných programů a ruční nastavení doby a teploty vaření
 • Duální vaření: kombinace různých programů
 • Přední dveře s panoramatickým oknem
 • Jednoduché otevírání čelního nakladače
 • Velké průhledné okno
 • Dvouvrstvé tvrzené sklo
 • Sada příslušenství: grilovací rošt, fritovací koš, plech na pečení, rožeň a rukojeť rožně
 • Žáruvzdorný kryt z nerezové oceli
 • Čtyři nohy
Produktové číslo: 10039940

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 46 x 43,4 x 37,5 cm (Š x V x H)
 • Vnitřní rozměry: cca 36 x 34,7 x 23,5 cm (Š x V x H)
 • Délka síťového kabelu: 85 cm
 • hmotnost: cca 9,5 kg
 • Napájení: 220 – 240 V~ | 50/60 Hz

Co bylo posláno

 • 1 x horkovzdušná fritéza
 • 1x grilovací rošt
 • 1 x fritovací koš
 • 1 x plech na pečení
 • 1x otočný rožeň
 • 1x zvedák na otočný rožeň
 • Manuál ve více jazycích

Dodací podmínky

Zboží není na skladě a musí být doobjednáno.

Hodnocení zákazníků
12 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 12/04/2024

Produkt zatiaľ dlho nemám. Kúpu som zrealizoval na základe recenzií na webe predajcu ako alternatívu mikrovlnnej rúry, ktorú som sa rozhodol už nepoužívať. Po prvých skúsenostiach s výrobkom môžem vyjadriť spokojnosť. Je trochu obtiažne sa zorientovať v jej používaní aj na základe návodu, ktorý je možné v slovenskom jazyku stiahnuť na webe predajcu, nakoľko balenie návod v slovenskom jazyku neobsahuje. Je pravdou, že fritéza má predinštalované programy, avšak tieto je určite treba dotvarovať podľa potreby v súlade s pripravovanými potravinami v rúre, čo treba vychytať len praxou a jej používaním. Škoda, že neexistuje orientačný návod na nastavenie teplôt a času na prípravu rôznych pokrmov v návode, aby sa človek mohol ľahšie zorientovať pri jej používaní. Iná alternatíva sú už iba recepty, kde sú uvedené časy a teploty. Fritéza je esteticky spracovaná, má kompaktné rozmery, hodí sa aj do menších kuchýň alebo priestorov na prípravu jedla. Má dostatočné príslušenstvo. Zaskočený som ostal hádam iba tým, že už po prvom použití ostali v plechu tmavé škvrnky, čo je zapríčinené zrejme reakciou tekutín z potravín pri pečení. Povrchová štruktúra plechu tak bola porušená, ale vplyv to možno na jeho ďalšie používanie nemá. Verím, že príprava stravy v tejto forme má budúcnosť a výrobok tak bude preferovaný viac ako mikrovlnné rúry. Výrobok odporúčam.

Produkt zatím dlouho nemám. Koupi jsem zrealizoval na základě recenzí na webu prodejce jako alternativu mikrovlnné trouby, kterou jsem se rozhodl už nepoužívat. Po prvních zkušenostech s výrobkem můžu vyjádřit spokojenost. Je trochu obtížné se zorientovat v jejím používání i na základě návodu, který je možné v českém jazyce stáhnout na webu prodejce, jelikož balení návod v českém jazyce neobsahuje. Je pravdou, že fritéza má předinstalované programy, avšak tyto je určitě třeba dotvarovat podle potřeby v souladu s připravovanými potravinami v troubě, což je třeba vychytat jen praxí a jejím používáním. Škoda, že neexistuje orientační návod k nastavení teplot a času na přípravu různých pokrmů v návodu, aby se člověk mohl snáze zorientovat při jejím používání. Jiná alternativa jsou už jen recepty, kde jsou uvedeny časy a teploty. Fritéza je esteticky zpracována, má kompaktní rozměry, hodí se i do menších kuchyní nebo prostor pro přípravu jídla. Má dostatečné příslušenství. Zaskočený jsem zůstal snad jen tím, že už po prvním použití zůstaly v plechu tmavé skvrnky, což je zapříčiněno zřejmě reakcí tekutin z potravin při pečení. Povrchová struktura plechu tak byla porušena, ale vliv to možná na jeho další používání nemá. Věřím, že příprava stravy v této formě má budoucnost a výrobek tak bude preferován více než mikrovlnné trouby. Výrobek doporučuji.

Ověřená recenze 02/01/2024

Ho aspettato a recensire perchè volevo provarla e scrivere cose veritiere,
devo dire che mi trovo molto bene ha molto spazio e si possono cuocere cibi di grandi dimensioni, faccio il pane e ci sta una bella pagnotta. facile da pulire e molto intuitiva.
molto soddisfatta.

Na recenzi jsem čekala, protože jsem to chtěla vyzkoušet a napsat pravdivé věci, musím říct, že se mi to moc líbí, je tam hodně místa a dají se vařit velká jídla, peču chleba a vejde se do něj pěkný bochník. snadné čištění a velmi intuitivní. Velmi spokojen.

Ověřená recenze 19/09/2022

Die Lieferung erfolgte innerhalb von 3 Werktagen. Mit der Bedienung muss man sich erst einmal vertraut machen. Leider finde ich keine 2. passendes Backblech beim Zubehör. Ich finde der Lüfter ist etwas laut. da er 4 Minuten nachläuft wenn das Gerät schon aus ist. Ist aber normal, da die Hitze ja irgendwo hin muss. Ob das Gerät nun vorheizt oder nicht wird in der Anleitung nicht richtig erklärt und man muss etwas testen. Sonst ist das Gerät aber gut und tut genau das was es soll. Also Daumen hoch.

Doručení proběhlo do 3 pracovních dnů. Na používání si musíte nejprve zvyknout. Bohužel v příslušenství nemohu najít druhý vhodný pekáč. Myslím, že ventilátor je trochu hlučný. protože běží ještě 4 minuty, když je zařízení již vypnuté. Ale to je normální, protože teplo musí někam pryč. Zda se zařízení předehřívá nebo ne, není v návodu řádně vysvětleno a musíte něco vyzkoušet. Jinak je zařízení dobré a dělá přesně to, co má. Takže palec nahoru.

Ověřená recenze 29/07/2022

Macht was es soll- super.

Dělá, co má - skvělé.

Ověřená recenze 23/06/2022

Gutes Gerät, würde ich wieder kaufen. Aber es wäre schön, wenn es für dieses Gerät auch einen dazugehörigen Drehkorb geben würde. Ich habe den Drehkorb von einem anderen Gerät (Klarstein AeroVital Cube Chef) gekauft. Zwecks für Pommes. Aber weil es für mein Gerät kein Zubehör gibt, habe ich nach langem suchen, das oben genannte Zubehörteil gefunden. Vielleicht kann man es verlinken?

Dobré zařízení, koupil bych znovu. Bylo by ale fajn, kdyby k tomuto zařízení byl i přidružený otočný koš. Otočný koš jsem koupil z jiného zařízení (Klarstein AeroVital Cube Chef). Účel pro hranolky. Protože ale k mému zařízení není žádné příslušenství, po dlouhém hledání jsem našel výše zmíněné příslušenství. Možná to můžete propojit?

Ověřená recenze 21/06/2022

Wollte eine großen Garraum. Ist perfekt für mich. Ist auch im Vergleich zu anderen Heißluftöfen etwas leiser. Ich bin wirklich zufrieden. War für mich eine gute Anschaffung.

Chtěl velký prostor pro vaření. je pro mě perfektní Je také o něco tišší ve srovnání s jinými konvektomaty. Jsem opravdu spokojená. Byl to pro mě dobrý nákup.

Ověřená recenze 26/05/2022

The most important ting is to know/understand how to combine the needed temperature and time for any menu position and how to combine programs for dual coocking. Eccellent HELPER in the kitchen. Highly recommend !

Nejdůležitější je vědět/rozumět tomu, jak kombinovat potřebnou teplotu a čas pro jakoukoli pozici v nabídce a jak kombinovat programy pro duální vaření. Skvělý POMOCNÍK do kuchyně. Vřele doporučuji!

Ověřená recenze 18/04/2022

habe bis jetzt Fritten und Hähnchen fettfrei gegrillt und bin bis jetzt äußerst zufrieden.

Grilované hranolky a kuřecí maso mám zatím bez tuku a jsem maximálně spokojená.

Ověřená recenze 29/03/2022

Bereits seit einigen Jahren bin ich begeisterter Nutzer von Heißluftfritteusen. Bisher habe ich immer eine Fritteuse mit Korb, wie man diese handelsüblich kennt, benutzt. Da diese recht klein war, hatten wir immer noch einen kleinen Offen für größere Gerichte. Da dieser kaputt war musste was neues her. Ich habe mich für die Heißluftfritteuse entschieden, da diese ein deutlich höheres Volumen als übliche Geräte aufweist. Wir sind sehr begeistert, es funktioniert super als Ofenersatz. Habe bereits in den ersten Tagen Pizza und Brot gebacken. Weiterhin natürlich Fritteusen typische Produkte wie Pommes. Man hat eine Vielzahl an Einstellmöglichkeiten. Temperatur und Timmer lässt sich einstellen. Schön finden wir das man eine Lampe in der Fritteuse zuschalten kann um den Garzustand zu beurteilen. Zudem gibt es die Funktion des Vorheißens, welche eigentlich fast nicht notwendig ist da das Gerät sehr schnell aufgeheizt ist. Insgesamt sind wir sehr zufrieden und das weiße Modell sieht auch noch optisch gut aus und macht einen hochwertigen Eindruck. Ein Hinweis für Käufer: Nach Ablauf des Timers bzw ausschalten des Geräts tut dies noch einige Zeit weiter lüften um sich abzukühlen. Die ersten Male war dies ungewöhnlich.

Již několik let jsem vášnivým uživatelem horkovzdušných fritéz. Doposud jsem vždy používal fritézu s košíkem, jak je běžně dostupné. Protože to bylo docela malé, měli jsme stále malý otevřený pro větší pokrmy. Protože byl rozbitý, muselo se najít něco nového. Rozhodl jsem se pro horkovzdušnou fritézu, protože má výrazně větší objem než běžné přístroje. Jsme velmi nadšení, funguje skvěle jako náhrada trouby. Už upečená pizza a chleba v prvních dnech. Dále samozřejmě typické produkty jako jsou hranolky. Máte mnoho možností nastavení. Teplotu a časovač lze nastavit. Myslíme si, že je hezké, že můžete rozsvítit lampu ve fritéze a posoudit stav vaření. Nechybí ani funkce předehřívání, která vlastně není téměř nutná, protože se přístroj velmi rychle zahřeje. Celkově jsme velmi spokojeni a bílý model také dobře vypadá a působí kvalitním dojmem. Poznámka pro kupující: Po uplynutí časovače nebo po vypnutí zařízení ještě nějakou dobu větrá, aby se ochladilo. Poprvé to bylo neobvyklé.

Ověřená recenze 23/03/2022

Wir haben uns für diese Heißluftfritteusen und Backofen Kombi entschieden da wir nicht nur möglichst fettfrei Pommes zubereiten wollten sondern auch eine stromsparende Backofenalternative gesucht haben. Wir nutzen das Kombigerätdaher nicht nur für Pommes sondern vor allem zur Zubereitung div Kleinigkeiten für den wir dann nicht den großen Ofen anheizen müssen. Zudem gefällt uns auch der Drehspieß für Hähnchen bei dem wir uns noch einen weiteren Adapter für mehre kleine Spieße besorgt haben. Bezüglich der Bedienung mussten wir uns anfangs erst mal etwas zurechtfinden aber insbesondere die Pommes und Spieße die wir in dem Gerät zubereiten haben mir und der Familie gut geschmeckt.

Rozhodli jsme se pro tuto kombinaci horkovzdušné fritézy a trouby, protože jsme chtěli nejen připravit hranolky co nejméně tuku, ale také jsme hledali energeticky úspornou alternativu trouby. Kombinovaný přístroj tedy využíváme nejen na hranolky, ale především na přípravu různých drobností, na které pak nemusíme roztápět velkou troubu. Líbí se nám také gril na kuřecí maso, ke kterému jsme dostali další adaptér na několik malých špízů. Provozně jsme se museli nejprve zorientovat, ale zejména hranolky a špízy, které v přístroji připravujeme, mně i rodině chutnaly.

Ověřená recenze 22/03/2022

Dieser Heissluftofen ist echt super. Die Größe ist hervorragend, da man sehr großen Sachen darin zubereiten kann. Es gibt für jede Art sein eigenes Programm, was die Zubereitung sehr einfach macht. Dazu geht das zubereiten echt schnell. Der Ofen ist direkt startklar ohne vorheizen. Bei manchen Gerichten muss man allerdings vorheizen. Das Gerät ist sehr hochwertig verarbeitet. Passt super in unsere Küche. Preisleistung bin voll und ganz mit zufrieden.

Tato horkovzdušná trouba je opravdu skvělá. Velikost je výborná, protože v ní můžete vařit velmi velké věci. Každý druh má svůj vlastní program, což velmi usnadňuje přípravu. To je opravdu rychlé na přípravu. Trouba je připravena k provozu bez předehřívání. Některá jídla však vyžadují předehřátí. Zařízení má velmi kvalitní povrchovou úpravu. Skvěle se hodí do naší kuchyně. Poměr cena/výkon jsem naprosto spokojen.

Ověřená recenze 21/03/2022

Ich habe nach einen Kombi Gerät gesucht. Meine 5-köpfige Familie sollte gleichzeitig fettfreie Speisen essen können. Und ich bin hiermit fündig geworden. Frittieren, Backen, Grillen oder Rösten alle Funktionen sind top. Die zwei Heizelemente (Ober-und Unterhitze) ähneln einen Mini-Backofen sowie die Größe und Form erinnert daran. Der Drehspieß ist für uns ein Highlight Zubehör. Generell ist das umfangreiche, enthaltene Zubehörset ebenso praktisch wie hochwertig verarbeitet, wie das Gerät selbst. Die Frontlader-Öffnung mit großen Sichtfenster ist leichtgängig. Auch die 4 Einschübe sind für mehrere Personen im Haushalt sehr praktisch. Die Beschreibung entspricht dem Produkt. Wir sind sehr zufrieden und empfehlen es gerne weiter.

Hledal jsem kombinované zařízení. Moje pětičlenná rodina by měla mít možnost jíst současně nemastná jídla. A našel jsem to tady. Smažení, pečení, grilování nebo opékání všechny funkce jsou skvělé. Dvě topná tělesa (horní a spodní ohřev) připomínají mini troubu a připomínají ji velikostí a tvarem. Gril je pro nás vrcholným doplňkem. Obecně platí, že obsáhlá sada přiloženého příslušenství je stejně praktická a kvalitní jako samotné zařízení.Otevření čelního nakladače s velkým průhledovým okénkem má hladký chod. 4 sloty jsou také velmi praktické pro více osob v domácnosti. Popis odpovídá produktu. Jsme velmi spokojeni a rádi doporučujeme.