Wonderwall Air Art Smart infračervený ohřívač

3 689,00 Kč 5 099,00 Kč (s DPH)
 • Multi
 • 350 watt
Produktové číslo: 10035119
Wonderwall Air Art Smart infračervený ohřívač
3 689,00 Kč 5 099,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  3 077,00 Kč 5 099,00 Kč
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  2 906,00 Kč 5 099,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Chytrá domácnost: pohodlně ovládat více zařízení prostřednictvím aplikace

 • Příjemné jako slunce: IR ComfortHeat pro cílené teplo

 • Žádný prach ani hluk: infračervený panel ohřívá bez ventilátoru

Popis produktu

Inteligentní technologie pro příjemné teplo: infrazářič Klarstein Wonderwall Air Art Smart vás velmi účinně zahřeje příjemným infračerveným teplem a zároveň je dekorativním prvkem v každé místnosti.

Infračervený ohřívač Klarstein Wonderwall Air Art Smart přináší revoluci ve vytápění pomocí moderní technologie. Super plochý topný panel lze zavěsit přímo na zeď jako obraz. Ohřívač se jmenovitým výkonem 350 W využívá princip solárního tepla díky IR ComfortHeat: místo pomalého ohřevu vzduchu vyzařuje infračervené tepelné paprsky, které přímo ohřívají osoby a předměty v účinném rozsahu 7 m². Váš nový elektrický ohřívač je také mimořádně energeticky účinný: celých 98 % absorbované energie se přemění na tepelné záření. Termostat, funkce automatického vypnutí, týdenní časovač, tichý provoz a inteligentní ovládání prostřednictvím aplikace WiFi doplňují tento inovativní ohřívač sofistikovaným způsobem.

Budoucnost topné techniky: dekorativní a účinný infračervený ohřívač Klarstein Wonderwall Air Art Smart .

Vlastnosti

 • Požadavek na připojení WiFi: 2,4GHz SSID
 • Výkon: 350 W
 • Efektivní plocha: až 7 m²
 • Účinný dosah: cca 2 - 4 m
 • Třída ochrany IP44
 • žádná zahřívací fáze, okamžitě generuje teplo
 • Teplotní rozsah: 0 - 37 °C
 • Infračervené teplo: ohřívá ozařované osoby a předměty bez přímého ohřevu vzduchu
 • Povrchová teplota topného panelu: 85 - 95 °C
 • Ochrana proti přehřátí
 • Lze kombinovat s dalšími panely pro vytápění větších místností
 • Snadná instalace
 • Motiv: "Leknín", Claude Monet
 • Napájení: 220 – 240 V~ | 50 Hz
Produktové číslo: 10035119

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 120 x 30 x 5 cm (šxvxh)
 • Délka kabelu: cca 150 cm
 • Hmotnost: cca 3,6 kg

Co bylo posláno

 • 1× infračervený ohřívač
 • 1 x upevňovací materiál
 • 1 x vícejazyčný návod k použití

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
39 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 22/11/2023

Ottimo prodotto, sono molto soddisfatto.

Skvělý produkt, jsem velmi spokojená.

Ověřená recenze 12/10/2022

Wir haben die Heizung im Büro aufgehängt, damit verbraten wir überschüssige PV Energie und es wird schön warm bei uns :-) Eigentlich ist alles toll - die App funktioniert, die Heizleistung ist prima und das Design sieht gut aus. Leider bietet Klarstein KEINE Anbindung an Alexa oder Homekit. Dies wäre für automatisierungsaufgaben jedoch wichtig. Deshalb 1 Stern Abzug. Da der Hersteller viele smarte Geräte anbietet und die App ansonsten sehr modern und vielfältig ist, verstehe ich das nicht ganz und hoffe, Klarstein besinnt sich hier und öffnet sich ein ganz klein wenig.

Topidlo jsme dali do kanceláře, takže spotřebováváme přebytečnou FV energii a v našem domě je příjemně teplo :-) Všechno je vlastně skvělé - aplikace funguje, tepelný výkon je skvělý a design vypadá dobře. Klarstein bohužel NENABÍZÍ připojení k Alexa nebo Homekit. To by však bylo důležité pro úlohy automatizace. Proto odpočet 1 hvězdičky. Jelikož výrobce nabízí mnoho chytrých zařízení a aplikace je jinak velmi moderní a rozmanitá, moc tomu nerozumím a doufám, že se nad tím Klarstein zamyslí a trochu se otevře.

Ověřená recenze 11/10/2022

Schnelle Lieferung. Die Heizleistung für einen 20qm Raum reicht völlig aus. Es ist eine angenehme Wärme,

Rychlé doručení. Tepelný výkon pro místnost 20 metrů čtverečních zcela postačuje. Je to příjemné teplo

Ověřená recenze 06/10/2022

Infrarotwärme empfinde ich von jeher als sehr angenehm, beim Umbau unseres Mini Gästezimmers in ein Mini Home Office war das die beste Option. Mit dem Schreibtisch direkt neben der klassischen Heizung und dem Fenster direkt darüber war es immer zu kalt, weil die Wärme nach oben steigt oder zu warm und stickig. Die Bildheizung hängt nun ca 1,2 m links vom Arbeitsplatz und wurde leicht nach vorn kippend von uns montiert ( obere 2 Schrauben einfach ca 7mm weiter rausstehend als die unteren), so dass der gewünschte Bereich aufgewärmt wird mit mir mittendrin ;-) Und gegen kalte Füße hat Frau noch eine Heizmatte unterm Schreibtisch

Vždy jsem považoval infračervené teplo za velmi příjemné a bylo to nejlepší řešení při přestavbě našeho mini pokoje pro hosty na mini domácí kancelář. Se stolem hned vedle klasického topení a oknem přímo nad ním byla vždy příliš zima, protože teplo stoupá, nebo příliš teplo a dusno. Obrazový ohřívač nyní visí asi 1,2 m vlevo od pracoviště a byl namontován tak, že jsme se naklonili mírně dopředu (horní 2 šrouby prostě vyčnívají asi o 7 mm dále než spodní), takže se požadovaná oblast zahřívá se mnou uprostřed ;-) A proti ženě má stále studené nohy topná podložka pod stůl

Ověřená recenze 03/10/2022

Fernbedienung macht was sie soll wärmeleistung ist ausreichend erstaunt wahr ich nur vom Bild das es so aussieht wie bei der Werbung supa

Dálkový ovladač dělá to co má.Tepelný výkon je dostatečný,pravda.Jen mě ohromil obrázek,že to vypadá jako v reklamě

Ověřená recenze 28/09/2022

Er gibt zu wenig werme. Nicht für Winter geeignet.

Dává příliš málo werme. Nevhodné na zimu.

Ověřená recenze 26/09/2022

kann meine Nachtspeicherheizung jetzt auslassen, da die Bildheizung für meine kleinen Räume ausreichend ist.

Nyní mohu vynechat svůj noční akumulační ohřívač, protože obrazový ohřívač je dostačující pro mé malé pokoje.

Ověřená recenze 26/09/2022

Die Heizung ist okay die Fernbedienung war vom Ersten Tag kaputt habe es gemeldet bis heute keine Reaktionen

Topení je v pořádku, od prvního dne rozbité dálkové ovládání, hlásil jsem to dodnes, žádné reakce

Ověřená recenze 25/09/2022

Schönes Bild, aber mehr Wärmeleistung erwartet

Pěkný obrázek, ale očekává se vyšší tepelný výkon

Ověřená recenze 22/09/2022

I bought the 350W 60x60cm one for our bathroom. Direct heating feels after few minutes comfortable. But for heating the room itself it first needs to heat up the opposing wall that will then release the heat. This means for heating a room (air) it will take long time. But thats the technology, not negatively the product. At this moment I put it on 30min before going to shower but I wonder if it would be enough during winter. I know I shouldn’t compare it to a 2000W fan heater because it’s different technology and power usage is much lower. But I do think I should have bought a bigger one. Maybe the 750W 120x60cm would have been better because it would heat up more of our body if we stand in front of it. But 750W would also heat the opposite wall more I THINK. I wouldn’t recommend it for larger rooms because it will have too little effect. But thats the same as a fan heater. + it’s beautiful + smartphone connection makes it easy to start or check if I forgot to put it off. (Was easy to install) + comfortable direct heating + silent +electricity efficent + template for drilling the holes in the wall was big help. - 350W is too small. Better go bigger one - heating the air in a small room will take long time. But thats not where the comfort comes from. - not advised for larger rooms like living room. Maybe look for better brand ceiling types. Beautiful picture, comfortable direct heating, cheaper brand but ok, not yet 100% convinced of the technology.

Koupil jsem ten 350W 60x60cm do naší koupelny. Přímý ohřev se po několika minutách cítí pohodlně. Ale pro vytápění samotné místnosti je třeba nejprve zahřát protější stěnu, která pak teplo uvolní. To znamená, že vytápění místnosti (vzduchu) bude trvat dlouho. Ale to je technologie, ne negativně produkt. V tuto chvíli jsem si ho nasadil 30 minut před sprchováním, ale zajímalo by mě, jestli by to v zimě stačilo. Vím, že bych to neměl srovnávat s 2000W ventilátorovým topením, protože je to jiná technologie a spotřeba energie je mnohem nižší. Ale myslím, že jsem si měl koupit větší. Možná by byl lepší 750W 120x60cm, protože by nám zahříval více těla, kdybychom stáli před ním. Ale 750W by podle mě více vytopilo i protější stěnu. Do větších místností bych to nedoporučoval, protože bude mít příliš malý efekt. Ale to je stejné jako s ventilátorem. + je krásný + připojení smartphonu usnadňuje spuštění nebo kontrolu, zda jsem jej nezapomněl odložit. (Snadná instalace) + komfortní přímotop + tichý +energetický + šablona na vrtání otvorů do zdi byla velká pomoc. - 350W je příliš málo. Raději jděte do většího - ohřev vzduchu v malé místnosti bude trvat dlouho. Z toho ale pohodlí neplyne. - nedoporučuje se pro větší místnosti, jako je obývací pokoj. Možná se podívejte po lepších značkových typech stropů. Krásný obraz, komfortní přímotop, levnější značka ale ok, ještě ne 100% přesvědčená o technologii.

Ověřená recenze 14/09/2022

ich habe zwei dieser Heizungen bestellt. Montage war einfach. Die Inbetriebnahme nicht ganz so einfach: der WLAN Router muss auf 2,4ghz eingestellt sein, sonst sind keine Verbindungen möglich. Wenn man das mal herausgefunden hat, ist das ein tolles Gerät! Leider bis heute kein Support. Das ist ein Manko.

Objednal jsem dva tyto ohřívače. Montáž byla snadná. Uvedení do provozu není tak snadné: WLAN router musí být nastaven na 2,4 GHz, jinak nejsou možná žádná připojení. Jakmile na to přijdete, je to skvělé zařízení! Bohužel do dnešního dne žádná podpora. To je nedostatek.

Ověřená recenze 02/09/2022

alles gut

všechno je v pořádku

Ověřená recenze 21/04/2022

Ich kann leider nichts zur Funktion schreiben, da ich den Artikel retourniert habe. Leider konnte ich bei der Bestellung nicht erkennen, dass zu allen Seiten bei der Montage mindestens 20 cm Abstand im Raum/an der Wand zu anderen Gegenständen sichergestellt sein muss. Da es bei uns im Abstellraum montiert werden sollte, war das leider nicht möglich.

O funkci bohužel nemohu nic napsat, protože jsem zboží vrátil. Bohužel jsem při objednávce neviděl, že při montáži musí být ze všech stran odstup od ostatních předmětů v místnosti/na stěně minimálně 20 cm. Vzhledem k tomu, že měl být instalován v našem skladu, nebylo to bohužel možné.

Ověřená recenze 22/02/2022

Before buying please read what infrared heating is. But once you know what it does and what it does not - this product is a good choice.

Před nákupem si prosím přečtěte, co je infratopení. Ale jakmile víte, co dělá a co ne – tento produkt je dobrou volbou.

Ověřená recenze 10/02/2022

Wir haben in unserem Wohnzimmer ein Trockenbau Zimmer eingebaut in dem kein Heizkörper vorhanden ist. Die Wärmeleistung finden wir Super! Jedoch ist die Fernbedienung ohne Temperaturanzeige. Das Bild wurde so montiert dass das Kabel möglichst versteckt an der Ecke runtergeht daher sehen wir auch die kleine Temperaturanzeige beim Bild selber nicht. Was ja grundsätzlich kein Problem ist da es ja per App gesteuert werden kann. Nur leider stürzt besagte App ständig ab. Muss gelöscht werden und neu installiert. Was die Sache unnötig erschwert. Daher auch nur 3 Sterne ansonsten finde ich das Bild für den Preis Super!!

V našem obývacím pokoji jsme nainstalovali sádrokartonovou místnost, ve které není radiátor. Tepelný výkon je podle nás skvělý! Dálkové ovládání však nemá ukazatel teploty. Obraz byl namontován tak, aby kabel šel z rohu co nejskrytěji, takže na samotném obrázku nevidíme malý ukazatel teploty. Což v podstatě není problém, protože se to dá ovládat přes aplikaci. Bohužel aplikace stále padá. Musí být odstraněn a znovu nainstalován. Což vše zbytečně komplikuje. Proto pouze 3 hvězdičky, jinak si myslím, že obrázek je za tu cenu skvělý!

Ověřená recenze 28/01/2022

Lange überlegt sie zu kaufen und verglichen. Keine Enttäuschung! Tolle Wärme, schnell warm, schönes Design, App-Steuerung funktioniert perfekt.

Dlouho přemýšlela o koupi a srovnání. Žádné zklamání! Skvělé teplo, rychle se zahřeje, pěkný design, ovládání aplikací funguje perfektně.

Ověřená recenze 25/01/2022

Für das Büro, schön warm

Do kanceláře, pěkné a teplé

Ověřená recenze 24/11/2021

Top Qualität!

Nejlepší kvalita!

Ověřená recenze 08/11/2021

leistung sehr gut, optic sehr schön

výkon velmi dobrý, optika velmi pěkná

Ověřená recenze 04/11/2021

Ich habe mir dieses Infrarot-Wandbild mit Motiv: See schwarz-weiß bestellt da es genau das richtige Motiv ist für unser Wohnzimmer. Das Motiv ist wunderschön, schlicht und mystisch. Die Größe der Wandheizung ist optimal um das EG zu beheizen. Es strahlt sofort Wärme aus, dauert allerdings bis zu einer halben Stunde bis wir die gesamte Etage warm haben. Jeder Besucher denkt das ist nur ein Bild, aber wenn man es anmacht sind alle beindruckt von der Wärmewirkung. Klasse finden wir auch die App Steuerung und den Timer Modus. Alles in allem sind wir mehr als zufrieden.

Objednal jsem si tuto infračervenou nástěnnou malbu s motivem: jezero černá a bílá, protože je to přesně ten správný motiv pro náš obývací pokoj. Motiv je krásný, jednoduchý a mystický. Velikost stěnového vytápění je ideální pro vytápění přízemí. Teplo sálá okamžitě, ale než vytopíme celou podlahu, trvá to až půl hodiny. Každý návštěvník si myslí, že je to jen obrázek, ale když ho zapnete, všichni jsou ohromeni hřejivým efektem. Také si myslíme, že ovládání aplikací a režim časovače jsou skvělé. Celkově jsme více než spokojeni.

Ověřená recenze 16/10/2021

Die Heizung ist sehr dekorativ und hat eine gute Wärmeleistung. Leider gestaltet sich die Bedienung etwas schwierig. Die Fernbedienung besteht nur aus Knöpfen und hat keinen Display, auf welchem man die derzeitige Temperatur und die gewünschten Grad ablesen könnte. Ein sehr kleiner Display befindet sich jedoch auf der Hinterseite der Heizung, dort wo auch das Stromkabel raushängt. Die Platzierung ist allerdings unpraktisch, da man in der Regel die Heizung ja so montieren möchte, dass das Stromkabel möglichst versteckt bleibt. Dann hat man aber das Problem, dass man den Display nicht mehr ablesen kann bzw. man diverse Verrenkungen auf sich nehmen muss um das zu schaffen. Die App fürs Handy zur Bedienung funktioniert leider auch nicht, somit muss man die Temperatur immer blind einstellen. Fazit: eine Fernbedienung mit Display würde die Heizung perfekt machen.

Topidlo je velmi dekorativní a má dobrý tepelný výkon. Bohužel je to trochu obtížné používat. Dálkový ovladač se skládá pouze z tlačítek a nemá displej, na kterém by se dala odečíst aktuální teplota a požadované stupně. Na zadní straně ohřívače je však velmi malý displej, kde visí napájecí kabel. Umístění je však nepraktické, protože většinou chcete ohřívač namontovat tak, aby napájecí kabel zůstal co nejvíce skrytý. Pak ale máte problém, že už nemůžete číst na displeji nebo k tomu musíte dělat různé zkroucení. Bohužel nefunguje ani aplikace pro mobilní telefon, takže vždy musíte nastavovat teplotu naslepo. Závěr: dálkové ovládání s displejem by topení dovedlo k dokonalosti.

Ověřená recenze 15/10/2021

Nicht nur das die Infrarotheizung echt toll aussieht, die Wärme ist auch einfach ganz anders als man es von normalen Heizungen gewöhnt ist. Eine tolle Wärme, man fühlt sich direkt wohl irgendwie. Diese Idee die Infrarotheizung mit diversen Kunstwerken aufzuwerten finde ich absolut großartig, leere Metallplatten möchte man sich ja eher nicht an die Wand hängen, aber bei diesen Kunstwerken hat man da wirklich keine Hemmungen mehr. Absolute Empfehlung von mir, besonders im Winter gibt es einem so ein bisschen Sonnen-Feeling zurück.

Nejen, že infrazářič vypadá opravdu skvěle, teplo je také velmi odlišné od toho, na co jste zvyklí z běžných zářičů. Skvělé teplo, cítíte se tak nějak v pohodě. Myslím, že tento nápad vylepšit infrazářič o různá umělecká díla je naprosto skvělý, nechcete na zeď věšet prázdné plechy, ale s těmito uměleckými díly už opravdu nemáte žádné zábrany. Naprosté doporučení ode mě, zvláště v zimě vám dává trochu slunečný pocit.

Ověřená recenze 06/10/2021

Das Motiv sieht gut aus, entspricht dem Bild. Das Panel ist überraschend leicht und lässt sich einfach befestigen. Praktischerweise liegt eine Bohrschablone bei, so dürfte die Montage selbst dem letzten Dummie gelingen ;-) Die Heizung wird schnell warm und spendet eine angenehme Wärme. Das Panel wird in einem 9-Quadratmeter-Raum genutzt, dafür sind 500 Watt absolut ausreichend. Die Einbindung ins Wi-Fi-Netz über die App funktioniert ebenfalls problemlos. Wer einen Dualband-Router besitzt, muss allerdings die 5Ghz-Frequenz für die Dauer der Installation abschalten, sonst wird das Netz nicht gefunden. Bin zufrieden mit dem Kauf, scheint das Geld Wert zu sein.

Předmět vypadá dobře, odpovídá obrázku. Panel je překvapivě lehký a snadno se připevňuje. Pohodlně je součástí vrtací šablona, takže by ji měl zvládnout i poslední panáček ;-) Ohřívač se rychle zahřeje a vydává příjemné teplo. Panel se používá v místnosti o velikosti 9 metrů čtverečních, pro kterou je 500 wattů naprosto dostačujících. Bez problémů funguje i integrace do Wi-Fi sítě přes aplikaci. Pokud ale máte dvoupásmový router, musíte po dobu instalace vypnout frekvenci 5Ghz, jinak nebude síť nalezena. S nákupem jsem spokojen, zdá se, že za ty peníze to stojí.

Ověřená recenze 14/09/2021

Ich habe diese bei meine Freundin zufällig gesehen und sofort mit diese verliebt,so tolle Funktionen,moderne Technik und Freundin sagte auch Strom nicht viel kostet außerdem auch über App durch wifi Steuerbar, habe sofort von Freundin nach Amazon link gefragt und bestelle nächste Monat auf jedem Fall.

Tyhle jsem náhodou viděl u přítelkyně a hned jsem si je zamiloval, takové skvělé funkce, moderní technologie a přítelkyně říkala, že elektřina moc nestojí, i přes aplikaci přes wifi Ovladatelné, hned jsem přítelkyni požádal o odkaz na Amazon a bude objednejte příští měsíc na každý jednotlivý případ.

Ověřená recenze 19/08/2021

Die Infrarotheizung die garnicht aus sieht wie eine, eher wie ein sehr schönes Wandbild. Sie wärmt innerhalb weniger Minuten. Die Montage ist sehr einfach, auch dank der mitgelieferten Bohrschablone und dem Befestigungsmaterial. Das Heizpanel ist super flach und kann dadurch äußerst platzsparend an die Wand gehängt werden. Wer das Panel nicht nur manuell am Gerät steuern möchte, kann es auch bequem per App kontrollieren oder via Sprachsteuerung mit Alexa oder Google.

Infrazářič jako takový vůbec nevypadá, spíš jako velmi pěkná nástěnná malba. Zahřeje se během několika minut. Instalace je velmi snadná, a to i díky dodávané vrtací šabloně a upevňovacímu materiálu. Topný panel je super plochý a lze jej tedy zavěsit na zeď, čímž ušetříte spoustu místa. Pokud nechcete panel ovládat pouze ručně na zařízení, můžete jej ovládat pohodlně i přes aplikaci nebo pomocí hlasového ovládání pomocí Alexa či Google.

Ověřená recenze 04/08/2021

Diese Infrarotheizung sieht nicht nur toll aus, sondern wird auch sofort warm & bringt somit auch gleich eine gute Temperatur in den Raum. Die Bedienung + Modi funktionieren einwandfrei. Auch die Bedienung per APP (auch von unterwegs) ist super. Wenn man den ganzen Tag unterwegs ist, einfach eine halbe Stunde zuvor in der APP sehen, wie warm es ist. Falls es zu kalt ist einfach die Heizung einschalten, nach Hause kommen & genießen...

Tento infrazářič nejen skvěle vypadá, ale také se okamžitě zahřeje a vnese do místnosti dobrou teplotu. Provoz + režimy fungují perfektně. Obsluha přes APP (i na cestách) je skvělá. Pokud jste celý den venku, stačí půl hodiny předem zkontrolovat APP, abyste zjistili, jak je teplo. Pokud je příliš chladno, zapněte topení, vraťte se domů a užívejte si...

Ověřená recenze 02/08/2021

Die Wonderwall sieht gut aus und beheizt kühle Räume gut.

Wonderwall vypadá dobře a dobře vytápí chladné místnosti.

Ověřená recenze 21/05/2021

Muss gestehen, kannte so etwas bis jetzt noch nicht. Aber ich mag dieses kleine Ding. Eignet sich hervorragend zum vorwärmen kleiner Räume.... + schnelle Lieferung + einfache, selbsterklärende Bedienung + geniales Design (getarnt als Bild) + geräuschlos Danke fürs lesen. Hoffe, konnte euch mit der Bewegung etwas „nützlich“ sein.

Musím se přiznat, že jsem nic takového předtím neznal. Ale tahle maličkost se mi líbí. Je ideální pro předehřívání malých místností.... + rychlé dodání + jednoduché, srozumitelné ovládání + důmyslný design (převlečený za obrázek) + nehlučný Díky za přečtení. Naděje by pro vás mohla být něco "užitečného" s pohybem.

Ověřená recenze 20/04/2021

Die Qualität der Infrarotheizung ist sehr gut und das "Gemälde" wirkt optisch auch sehr schön. Die Funktion ist recht einfach und schlüssig. Alles funktioniert wie es soll. Ein Montageset ist auch dabei. Ausgewiesen ist es für 7 m2. Wir hatten die Infrarotheizung in unseren 4 m2 großen Bad eingesetzt. Dabei hatten wir die Heizung 3-4 Stunden an. Nur war das Bad dabei nicht warm geworden. Auch als man 45 Minuten sich dauerhaft im Bad aufgehalten hat, hat man nicht die Wärme gespürt. Natürlich weiß ich, dass die Heizung nicht die Luft aufheizen soll, sondern die Personen und Gegenstände. Im Bad ist es daher ungeeignet, da der Effekt nicht zum tragen kommt. Und bei allen anderen Räumen bräuchte man mehr Heizungen, da unsere anderen Räume wesentlich größer als 7m2 sind. Die Wärme an sich ist nur spürbar, wenn man direkt davor steht. Zu beachten ist noch das die Heizung sehr heiß wird. Man sollte sie daher unerreichbar für Kinder aufhängen.

Kvalita infrazářiče je velmi dobrá a "malba" také vypadá velmi pěkně. Funkce je poměrně jednoduchá a přesvědčivá. Vše funguje jak má. Součástí je také montážní sada. Je určena na 7 m2. V naší koupelně 4 m2 jsme použili infračervené vytápění. Topení jsme měli zapnuté 3-4 hodiny. Jen v koupelně nebylo teplo. I když jste zůstali v koupelně 45 minut, necítili jste horko. Samozřejmě vím, že topidlo nemá ohřívat vzduch, ale lidi a předměty. Do koupelny je tedy nevhodná, jelikož efekt nepřichází v úvahu. A všechny ostatní místnosti by potřebovaly více ohřívačů, protože naše další místnosti jsou mnohem větší než 7 m2. Samotné teplo je cítit, jen když stojíte přímo před ním. Vezměte prosím na vědomí, že ohřívač je velmi horký. Měly by být proto zavěšeny mimo dosah dětí.

Ověřená recenze 16/04/2021

Mit der App zu Hause schon mal alles warm machen, einTraum! Die Wunderwelt von Klarstein ist einfach der Hit, nicht nur das sie schön aussieht mit dem tollen Motiv, sondern auch noch so funktional ist. Für uns von der Wärme her völlig ausreichend für 7-10m², und da mit der App steuerbar, wird auch nur soviel Energie verwendet wie nötig. Die Wunderwelt kommt mit Befestigung und Schablone zum Bohren daher, also auch die Montage ein Kinderspiel. Top Produkt, daher klare Kaufempfehlung.

Zahřejte vše doma pomocí aplikace, sen! World of wonders od Klarstein je prostě hit, nejen že se skvělým motivem vypadá krásně, ale je i tak funkční. Teplo nám zcela vystačí na 7-10 m², a protože se dá ovládat pomocí aplikace, spotřebuje se jen tolik energie, kolik je potřeba. Wunderwelt je dodáván s nástavcem a šablonou pro vrtání, takže montáž je dětská hra. Špičkový produkt, proto jasné doporučení ke koupi.

Ověřená recenze 10/04/2021

Um von unserer normalen Heizung, die immer wieder viel zu viel Wasser abgibt und teils auch dadurch im Winter Schimmel an dem Wänden entsteht.... mussten wir vor allem jetzt handeln, weil es immer kälter wird, obwohl der April vor der Tür steht, aber der April macht ja bekanntlich was er will... Dann haben wir uns nun eine Infrarotheizung zugelegt und ich kenne bisher nur unsere Infrarotlampe, die wir für die Bestrahlung des Körpers nutzen, aber diese Variante in eine Heizung umzusetzen? Dabei waren wir erst etwas skeptisch, aber es funktioniert wunderbar! Die Hitze wird angenehm in dem Raum verteilt und hier wird auf jeden Fall empfohlen die Infrarotheizung mittig in den Raum zu platzieren, ob das nun an die Wand geschieht oder irgendwie in dem Raum selber ist jedem selbst überlassen, aber die Verteilung ist spürbar und sehr angenehm. Man merkt auch eine andere Wärme als die von einer normalen Heizung, aber das passiert ebenso bei unserer Infrarotlampe. Rein rechnerisch ist die Infrarotheizung deutlich sparsamer, aber in unserer Situation ist dies die beste Option, die wir daraus ziehen konnten. Diesen Einblick und diese Entwicklung hätte ich anfangs nicht gedacht, aber somit sparen wir uns nun die Nutzung von unserer herkömmlichen Heizung und deren Nachteil von zu viel Wasser in der Luft. Zudem ist diese Variante optisch ein echter Blickfang, wobei man ihr garnicht ansieht dass es eine Heizung ist, sieht einfach aus wie ein schickes Bild.

Abychom se dostali pryč od našeho běžného topného systému, který stále vydává příliš mnoho vody a částečně kvůli tomu se v zimě tvoří na zdech plísně.... museli jsme jednat hned, protože je čím dál tím chladněji, dokonce sice April je za rohem, ale April je známá tím, že si dělá co chce... Pak jsme si teď koupili infrazářič a zatím znám jen naši infralampu, kterou používáme na ozařování těla, ale přestavba této varianty do topení? Zpočátku jsme byli trochu skeptičtí, ale funguje to úžasně! Teplo se v místnosti příjemně rozvádí a rozhodně se doporučuje umístit infrazářič doprostřed místnosti, zda to uděláte na stěně nebo nějak v místnosti samotné je na vás, ale rozvod je znatelný a velmi příjemný . Také si všimnete jiného tepla než u běžného ohřívače, ale to se také děje s naší infračervenou lampou. Čistě matematicky je infratopení výrazně ekonomičtější, ale v naší situaci je to nejlepší varianta, kterou jsme z něj mohli čerpat. Zpočátku by mě tento pohled a tento vývoj nenapadl, ale nyní si ušetříme používání našeho konvenčního topného systému a jeho nevýhodu přílišného množství vody ve vzduchu. Tato varianta je navíc opravdovým poutačem pro oči, i když není poznat, že jde o topení, působí prostě jako šik obrázek.

Ověřená recenze 13/02/2021

Nutze es als Heizung im unbeheizten, gut isolierten Spitzboden. Sehr gut!

Použijte jej k vytápění nevytápěného, dobře izolovaného podkroví. Velmi dobře!

Ověřená recenze 04/02/2021

Alles gut gelaufen, danke !

Vše proběhlo v pořádku, díky!

Ověřená recenze 08/01/2021

Bild und beschreibung

obrázek a popis

Ověřená recenze 30/12/2020

Have bought several infrared panels, love them especially for drafty areas, it is easier and more cost effective to immediately heat up a single room (bathroom, bedroom) as and when you use it rather than have the central heating on full blast. My daughter uses it almost continuously on an enclosed conservatory and is perfect, also economical to run. Klarstein are the best in my opinion. Love the picture frames or the ones you can add your own picture. you can remote control or set a timer from your phone which is so useful, for me, the best feature because you can control it at a distance, even though my WiFi is unreliable, it is still useful. Can also be operated by several phones.

Pořídili jste si několik infrapanelů, zamilujete si je především do prostorů s průvanem, je jednodušší a cenově výhodnější okamžitě vytopit jedinou místnost (koupelnu, ložnici), když ji používáte, než mít ústřední topení na plný plyn. Moje dcera ho používá téměř nepřetržitě na uzavřené zimní zahradě a je perfektní, také ekonomický. Klarstein jsou podle mě nejlepší. Milujte rámy na obrázky nebo ty, do kterých můžete přidat svůj vlastní obrázek. můžete dálkově ovládat nebo nastavit časovač z telefonu, což je tak užitečná, pro mě nejlepší funkce, protože ji můžete ovládat na dálku, i když moje WiFi je nespolehlivé, je to stále užitečné. Lze ovládat i několika telefony.

Ověřená recenze 20/12/2020

Elegante und höchst effektive Heizung, leicht im WLAN zu steuern.

Elegantní a vysoce účinné topení, snadné ovládání ve WiFi.

Ověřená recenze 27/10/2020

Malen schöner als auf den Bildern. Material ist auch in Ordnung und Heizsystem ist schnell. Keine Ahnung vom Stromverbrauch. Größe ist ziemlich groß für meinen Waschraum. :-(

Malování hezčí než na obrázcích. Materiál je také v pořádku a topný systém je rychlý. Bez představy o spotřebě energie. Velikost je na moji toaletu docela velká. :-(

Ověřená recenze 14/10/2020

Tut was sie soll, heizt das 4qm Bad. Optisch ein Hingucker. Die Verbindung des Gerätes via App und w-lan war etwas kompliziert, lag aber an meinem freien W-lan Netz. Die App erlaubt nur verschlüsselte Verbindungen. Bin bisher mehr als zufrieden.

Dělá to, co má, vytápí koupelnu 4 m2. Vizuálně poutač. Připojení zařízení přes aplikaci a WiFi bylo trochu komplikované, ale to bylo způsobeno mojí bezplatnou WiFi sítí. Aplikace umožňuje pouze šifrovaná připojení. Zatím jsem více než spokojen.

Ověřená recenze 15/09/2020

Die Heizung wurde schnell und ohne jegliche Probleme geliefert. Sie ist nicht allzu schwer und kann auch an eine dünne Wand angebracht werden. Da es sich um eine Infrarotheizung handelt soll die Wärme ganz angenehm sein, dies werde ich aber erst im Winter erfahren. Auch die App hat mir keine Probleme bereitet. Schnell herunterzuladen und ist ganz intuitiv. Ich habe nichts auszusetzen.

Topidlo bylo doručeno rychle a bez problémů. Není příliš těžký a lze jej připevnit i na tenkou stěnu. Vzhledem k tomu, že se jedná o infrazářič, teplo by mělo být celkem příjemné, ale to zjistím až v zimě. Ani aplikace mi nedělala problémy. Rychlé stahování a docela intuitivní. Nemám si na co stěžovat.