Yummy 44.9cm 45L Mini Lednice Červená

Yummy 44.9cm 45L Mini Lednice Červená

5 029 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 10045897
Yummy 44.9cm 45L Mini Lednice Červená
5 029 Kč (s DPH)
Dostupné i v jiné kvalitě
  • Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance. Původní krabice může být mírně poškozena nebo přebalena. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 2 roky.
  • Ihned k dodání.
  • Dodací lhůta: 1 - 2 pracovních dní
  • 14 dní na vrácení

Základní informace

  • Objem lednice až: 45 l

  • Tichý chod: provozní hlučnost s hodnotou pouhých 40 dB

  • Oživte svou kuchyň retro chladničkou - elegantní vzhled, moderní výkon a tichý provoz v jednom.

Popis produktu

Malá a hezká: Yummy od společnosti Klarstein je mini lednice, která o objemu 45 litrů nabízí prostor pro množství osvěžujících nápojů a pochutin. Uvnitř se nachází lehce čistitelná mřížková police, která odděluje různé nápoje nebo občerstvení od sebe. Dvě přihrádky na vnitřních dveřích poskytují další úložný prostor pro plechovky nebo láhve. Požadovanou úroveň chlazení lze jednoduše nastavit pomocí otočného ovladače. Díky samostatné mrazící přihrádce jsou kostky ledu vždy k dispozici.

Zvenku úsporná, zevnitř velkorysá: Lednice Yummy od společnosti Klarstein bude přínosem leckde ji umístíte.

Vlastnosti

  • Ovládání: termostat
  • Třída energetické účinnosti: E
  • Provozní hluk: max. 42 dB
  • Vestavný spotřebič: ne
  • Kompresní chlazení
  • Objem (litry): 45
  • Objem lednice (litry): 42
  • Objem mrazáku (litry): 3
  • Počet policových zásuvek: 1
  • Materiál polic: kov
  • Doraz dveří: vpravo (není vyměnitelný)
  • Výškově nastavitelné nožičky
  • Chladicí prostředek: R600a
  • poloautomatický odmrazovací systém
  • 2 přihrádky ve dveřích
  • 0 °C až 10 °C: Nastavitelná teplota chlazení
  • Moderní: se stylizovanou rukojetí v neo-retro designu
  • Kompaktní: ideální pro malé domácnosti, kanceláře nebo rekreační domy
  • 2 přihrádky ve dveřích a mřížková police: prostorný vnitřní prostor
  • Ledově vychlazené: 3litrový mrazicí prostor s teplotou až -3 °C
Produktové číslo: 10045897

Rozměry a technické podrobnosti

  • Vnější rozměry: cca 45 x 51,5 x 48 cm (ŠxVxH)
  • Vnitřní rozměry chladicího prostoru: cca 38,5 x 41 x 37 cm (ŠxVxH)
  • Rozměry: Mrazící prostor: cca 27 x 5 x 18 cm (ŠxVxH)
  • Délka kabelu: cca 155 cm
  • Hmotnost: cca 14,5 kg
  • Roční spotřeba energie: 100 kWh/a
  • Napájení: 220–240 V~ | 50 Hz

Co bude doručeno

  • 1x lednice
  • 1x mřížková police
  • 1 x miska na odkapávání
  • Manuál ve více jazycích

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 1 - 2 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
12 hodnocení
Hodnocení zákazníků z Češtiny
Ověřená recenze 16/11/2023

Bon petit frigo, efficace et très silencieux.Il serait parfait s'il la porte pouvait s'ouvrir des deux côtés ( mais je le savais avant d'acheter, donc, pas de problème.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 05/02/2026

Ist ok

Je to v pořádku

Ověřená recenze 19/01/2026

Ist wie Beschrieben

Je to tak, jak je popsáno.

Ověřená recenze 20/08/2025

Super kleiner KS als Zweikphlschrank oder für Zweitwohnung. Ein Licht drinnen würde ich mir noch wünschen.

Skvělá malá skříňka na dvoudílnou šatnu nebo do druhého domova. Také bych chtěl mít uvnitř světlo.

Ověřená recenze 06/04/2025

Als zweitkühlschrank super geeignet.Grösse und d Farbe sehr toll

Perfektní jako druhá lednička. Velikost a barva jsou skvělé.

Ověřená recenze 10/02/2025

Schöner Kühlschrank, der sehr leise ist. Eine Leuchte im Innenbereich wäre noch wünschenswert. Geht aber auch so.

Pěkná lednička, která je velmi tichá. Vnitřní osvětlení by se hodilo, ale i tak funguje dobře.

Ověřená recenze 03/10/2023

" immer wieder gern " !

"vždycky šťastný"!

Ověřená recenze 28/09/2023

Der Kühlschrank ist ohne optischen Makel geliefert worden und kühlt auf kleinster Stufe auf 3-4°C herunter.Der Energieverbrauch liegt bei etwa 0,3kWh pro Tag, entsprechend hochgerechnet etwa 108kWh im Jahr.Damit schneidet er sparsamer ab als einige Konkurrenz-Modelle mit besserer Energieklasse. Wenn einem die klassische Aufteilung mit Gefrierfach und Gemüsefach ausreicht, ist das hier ein optisch wertvolles Schnäppchen!

Chladnička dorazila bez viditelných vad a na nejnižším stupni chladí na 3–4 °C. Její spotřeba energie je přibližně 0,3 kWh za den, což odpovídá asi 108 kWh za rok. Díky tomu je energeticky úspornější než některé konkurenční modely s lepšími energetickými hodnotami. Pokud vám klasické uspořádání s mrazicím prostorem a zásuvkou na ovoce a zeleninu postačuje, je to vizuálně atraktivní koupě!

Ověřená recenze 27/07/2023

Il prodotto sembra di qualità , compressore sovradimensionato per evitare problemi di temperature nell' incasso , sistema di recupero gas per evitare condense , Molto Soddisfacente !Unica pecca , critica costruttiva :Imballaggio ridicolo , il collo non era danneggiato ma all interno diversi urti sono arrivati al frigo . Da migliorare !Per il resto Consigliato !Klaristen una garanzia

Produkt se zdá být kvalitní, má naddimenzovaný kompresor, aby se předešlo problémům s teplotou, systém pro rekuperaci plynu, aby se zabránilo kondenzaci, velmi uspokojivé! Jediná vada, konstruktivní kritika: absurdní balení, obal nebyl poškozen, ale uvnitř se několikrát nárazy dostaly do lednice. Nutno vylepšit! V ostatním případě doporučuji! Klaristen poskytuje záruku.

Ověřená recenze 06/04/2023

Esteticamente bello, silenzioso perfetto per il mio monolocale di 25 mq ,

Esteticky krásné, tiché, ideální do mého garsoniérového bytu o rozloze 25 m².

Ověřená recenze 14/09/2022

Muy útil para un piso de una o dos personas y solo tarda aproximadamente una semana.

Velmi užitečné pro byt pro jednu nebo dvě osoby a trvá jen asi týden.

Ověřená recenze 11/12/2020

Wir haben einen neuen großen Balkon, auf dem im Sommer auch mal die eine oder andere Party gefeiert wird. Doof nur, dass der nächste Kühlschrank so weit weg ist - deswegen habe ich zugeschlagen, als ich diesen kleinen Kühlschrank von Klarstein gesehen habe. Ich liebe die rote Farbe, die nicht zu grell, aber doch plakativ ist. Er steht jetzt im Flur gleich neben der Balkontüre und wartet darauf, dass es Sommer wird und man wieder zusammenkommen darf (was wir alle doch hoffen).Das Fassungsvermögen ist mehr als ausreichend, ich könnte ihn mir auch für einen Single-Haushalt oder ein Paar sehr gut vorstellen, ein kleines Eisfach ist auch dabei. Der Kühlschrank kühlt echt super runter und ist dabei so leise, dass ich erst gar nicht wusste, ob ich ihn überhaupt angeschaltet habe.Von mir 5 Sterne, ich bin sehr zufrieden.

Máme nový, velký balkon, kde v létě občas pořádáme večírky. Jedinou nevýhodou je, že nejbližší lednička je tak daleko – proto jsem se jí chopila, když jsem uviděla tuto malou ledničku Klarstein. Miluji její červenou barvu, která není příliš křiklavá, ale přesto poutavá. Teď stojí v chodbě hned vedle balkonových dveří a čeká na léto, abychom se mohli znovu sejít (v což všichni doufáme). Kapacita je více než dostatečná; snadno si dokážu představit, že by byla ideální pro jednu osobu nebo pár, a má dokonce i malý mrazicí prostor. Lednička chladí opravdu dobře a je tak tichá, že jsem si ani neuvědomila, že jsem ji zapnula. Ode mě pět hvězdiček – jsem s ní velmi spokojená.