Deejay, indukční varná deska, 3500 W, sklokeramika, ovládání dotykem, černá
Deejay, indukční varná deska, 3500 W, sklokeramika, ovládání dotykem, černá
Deejay, indukční varná deska, 3500 W, sklokeramika, ovládání dotykem, černá
Deejay, indukční varná deska, 3500 W, sklokeramika, ovládání dotykem, černá
Deejay, indukční varná deska, 3500 W, sklokeramika, ovládání dotykem, černá
Deejay, indukční varná deska, 3500 W, sklokeramika, ovládání dotykem, černá
Deejay, indukční varná deska, 3500 W, sklokeramika, ovládání dotykem, černá
Deejay, indukční varná deska, 3500 W, sklokeramika, ovládání dotykem, černá
Deejay, indukční varná deska, 3500 W, sklokeramika, ovládání dotykem, černá

Deejay indukční varná deska

Indukční varná deska Černá 3500 watt
15 659,00 Kč (s DPH)

Deejay indukční varná deska

15 659,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení

Základní informace

Volná zóna: možnost volného umístění kuchyňského náčiní

Flexibilně do kuchyňské linky: použití jako zabudovaný spotřebič nebo jako volně stojící

Nepotřebujete elektrikáře: stačí zapojit díky evropské zásuvce

Popis produktu

Nyní budou hrnce a pánve v kuchyni jen kmitat! Klarstein Deejay indukční varná deska s volnými zónami vytváří volné pole pro „virtuózy kuchyňského umění".

Konečně více volného prostoru na sporáku! S Klarstein Deejay indukční varnou deskou v konstrukci s volnými zónami jsou omezující varné desky minulostí. Díky nejmodernější konstrukci je zcela jedno, kde se na sporáku nachází hrnec a kde pánev nebo kolik plochy zabírají. Jeden hrnec, dva hrnce, pánev nebo velký kastrol - díky volnému umístění si tu najde místo každý z nich, aniž se navzájem vytlačovaly. Varná deska dodává výkon až 3500 W, který je rozdělen podle rozmístění použitého kuchyňského nádobí. Pokud není nutná celá plocha, šetrní uživatelé mohou použít pouze levou nebo pouze pravou polovinu varné desky. Ovládání je velmi jednoduché pomocí dotykového pole zabudovaného v černé sklokeramické varné ploše. Zde je možné aktivovat i boost režim, který k hrncem vyšle ještě větší výkon: tak se jejich obsah zahřeje v rekordním čase. Po vaření bude sporák stejný jako před vařením - díky Ceran-povrchu je Klarstein Deejay indukční varná deska opět čistá velmi jednoduše. Pro zjednodušení je opatřená eurozástrčkou, elektrikář na připojení není nutný.

Vaření po jakém srdce touží bez zbytečných starostí s prostorem na sporáku: Klarstein Deejay indukční varná deska s volnými zónami dodává kuchařům a kuchařkám volné pole působnosti.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Spínač ON/OFF na centrálním ovládacím poli
 • Výkonnostní stupně: 9
 • MAX tlačítko: na výběr levé, pravé nebo obou stran varných zón
 • Funkce časovače na automatické vypnutí: 180 minut v 5 minutových krocích
 • Memory funkce: uloží nastavený časovač při změně topného režimu
 • Vhodné pouze pro hrnce a pánve s magnetickým dnem
 • Vhodné pro kuchyňské nádobí s průměrem dna od 12 do 26 cm
 • Ochrana před přehřátím
 • Dětská pojistka
 • Vhodné pro zabudování nebo jako samostatně stojící deska
 • Jednoduché čištění díky černému sklokeramickému povrchu
 • Boost funkce: výkon 2200 W na jedné varné polovině pro bleskurychlé ohřátí
 • Max. výkon 3500 W
 • Napájení: 220–240 V ~ | 50/60 Hz
Deejay, indukční varná deska, 3500 W, sklokeramika, ovládání dotykem, černá

Vlastnosti a rozměry

 • Rozměry (celková): cca 69 x 8,2 x 42 cm (Š x V x H)
 • Plocha (varné desky): cca 65 x 38 cm (Š x H)
 • Délka kabelu: 1,5 m
 • Hmotnost: cca 11,5 kg

 

Co bylo posláno

 • 1x indukční varná deska
 • Manuál (jazyky: německý, anglický)

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(16 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Wenn du einfach nur viel Hitze willst, ist dieses Kochfeld großartig. Wenn du jedoch jemals etwas köcheln lassen möchten, hast du leider kein Glück. Selbst auf der niedrigsten Stufe werden deine Saucen anbrennen. Die Hitzemenge scheint auch von der Größe und Form deiner Töpfe und Pfannen beeinflusst zu werden. Das ist wirklich schade, denn Induktionskochfelder eignen sich normalerweise hervorragend zum Kochen bei niedrigen Temperaturen.

Pokud chcete jen hodně tepla, tato varná deska je skvělá. Pokud jste někdy chtěli něco podusit, máte bohužel smůlu. I při nejnižším nastavení se vaše omáčky připálí. Zdá se, že množství tepla je také ovlivněno velikostí a tvarem vašich hrnců a pánví. Je to opravdu škoda, protože indukční varné desky jsou obvykle skvělé pro vaření při nízkých teplotách.

Ověřená recenze

Die Bedienung könnte einfacher sein. Umschaltung L und R muss einfacher gehen. Regulierung der Leistung der einzelnen Seiten ist zu komliziert.

Provoz by mohl být jednodušší. Přepínání L a R musí být jednodušší. Úprava výkonu jednotlivých stránek je příliš složitá.

Ověřená recenze

Schlechte Beschreibung der verschiedenen Funktionen, Bedienungsanleitung sollte mal kundenfreundlicher Überarbeitet werden. Ansonsten ist das Produkt i O. Schnelle Lieferung in angemessener Verpackung.

Špatný popis různých funkcí, uživatelská příručka by měla být revidována, aby byla uživatelsky přívětivější. Jinak je zboží v pořádku, rychlé dodání ve vhodném balení.

Ověřená recenze

Gerät macht was erwartet wurde, sehr gute Heizleistung,Der Preis war super. Der Geräuschpegel ist auszuhalten, nicht lauter als die Abzugshaube

Zařízení splňuje to, co se očekávalo, velmi dobrý tepelný výkon, cena byla skvělá. Hlučnost je snesitelná, není hlasitější než u odsavače par

Ověřená recenze

Bin begeistert von diesem Gerät und wir verwenden es in unserer Kellerbar zum Kochen

Miluji toto zařízení a používáme ho k vaření v našem sklepním baru

Ověřená recenze

Wir haben das Gerät gekauft in der Hoffnung eine gute Mehrfeldinduktionsplatte als Ersatz für unsere Einzelplatten zu bekommen. Leider war dem nicht so. Die Bedienung durch die Menüs gestaltet sich extrem kompliziert und schnelles umschalten einzelner Platten ist eigentlich unmöglich. Zudem gibt die Platte einen extrem lauten Pfeifton von sich, der das Kochen nicht besser macht. Die Temperaturregelung ist auch kaum möglich, heiß wird alles sehr schnell, aber auf niedriger Stufe kochen klappt nicht. Teilweise verbrennen einem die Speisen auf Stufe eins und beim zurückschalten von höherer Stufe erkennt man keinen Unterschied im kochverhalten. Ich bin sehr enttäuscht von dieser Kochplatte und werde nun wohl leider Geld für ein zweites Exemplar einer anderen Marke ausgeben müssen.

Koupili jsme zařízení v naději, že získáme dobrou vícepolní indukční desku, která nahradí naše jednotlivé desky. Bohužel tomu tak nebylo. Používání menu je extrémně složité a je vlastně nemožné rychle přepínat jednotlivé talíře. Talíř navíc vydává extrémně hlasitý pískavý zvuk, který vaření nijak nezlepšuje. Regulace teploty je také stěží možná, vše se velmi rychle zahřeje, ale vaření na nízké úrovni nefunguje. Někdy se jídlo připálí na úrovni jedna a když přepnete zpět z vyšší úrovně, nevidíte žádný rozdíl v chování při vaření. Jsem velmi zklamán touto plotýnkou a bohužel budu muset utratit peníze za druhou od jiné značky.

Ověřená recenze

Leider ist der Lüfter etwas laut im Betrieb, vielleicht wird es als Einbaulösung leiser.

Ventilátor je bohužel při provozu trochu hlučný, možná bude jako vestavěné řešení tišší.

Ověřená recenze

Wir hatten das Induktionsfeld für den überdachten Aussenbereich gekauft. Es macht, was es soll. Auch große Töpfe und Pfannen funktionieren gut. Ein leichtes Fiepen hatten wir auch schon festgestellt, was an unserem Einbauort jedoch nicht als störend empfunden wird. Ich vermute, dass es mit der Induktionsfähigkeit der Töpfe zusammenhängt und die Spulen die Geräusche abgeben, wenn kein vernünftiger Hitzeschluss zum Topf hergestellt werden kann. Ist jedenfalls nur bei den billigen Töpfen so.

Měli jsme zakoupené indukční pole pro krytý venkovní prostor. Dělá to, co má. Dobře fungují i velké hrnce a pánve. Již jsme zaznamenali slabé pípání, ale to nebylo vnímáno jako rušivé v místě instalace. Mám podezření, že to souvisí s indukčností hrnců a cívkami, které vydávají hluk, když nelze vytvořit rozumné tepelné spojení s hrncem. Alespoň je tomu tak pouze u levných hrnců.

Ověřená recenze

Preis Leistung top. Das kochfeld hat top Leistung, man muss sich ungewöhnlich da die Leistung sehr stark ist.man kann auf Stufe 1 kochen/braten ist ausreichend. Man muss unbedingt dabei stehen (ich geh gerne mal raus aus der Küche zwischendurch) kann man bei diesen kochfeld nicht da das essen sonst anbrennen, echt starke Leistung, natürlich nicht geräuschlos wegen des Lüfters aber erträglich und den Lüfter braucht man eben. Würde es jederzeit wieder kaufen

Cena-výkon top. Varná deska má špičkový výkon, musíte být neobvyklí, protože výkon je velmi silný.Vařit/smažit na úrovni 1 je dostačující. Bezpodmínečně tam musíte být (rád čas od času vyjdu z kuchyně) s touto varnou deskou nemůžete jídlo připálit, opravdu silný výkon, samozřejmě ne tichý kvůli ventilátoru, ale snesitelný a potřebujete jen fanoušek. Kdykoli bych koupil znovu

Ověřená recenze

Das mobile Kochfeld nutze ich anstelle meines Gasherdes. Es ist ein sauberes Kochen, muss aber dazu sagen, dass die Wärmeleistung nicht wie beschrieben ist. Viele Induktionstöpfe sind auf dem Feld gar nicht verwendbar so dass immer erst probiert werden muss und ggf. ausgetauscht.

Používám mobilní varnou desku místo svého plynového sporáku. Je to čisté vaření, ale musím říct, že tepelný výkon není takový, jak se propaguje. Mnoho indukčních hrnců nelze v terénu vůbec použít, takže je třeba je vždy vyzkoušet a v případě potřeby vyměnit.

Ověřená recenze

Die Medien konnten nicht geladen werden. I bought this as a portable hob for us, looks great on any worktops. I am very pleased with the control panel, easy to use it and responds to touch straight away. That's fab. Recommended.

Die Medien konnten nict geladen werden. Koupil jsem ji jako přenosnou varnou desku pro nás, vypadá skvěle na každé pracovní desce. S ovládacím panelem jsem velmi spokojen, snadno se ovládá a okamžitě reaguje na dotyk. To je paráda. Doporučeno.

Ověřená recenze

Anfangs war uns das Gerät zu laut und auch die wahl der Töpfe ist anfangs etwas schwierig gewesen ( bei Sandwichböden zb. Tritt ein u.u. hochfrequentes Pfeifen auf.. manche Töpfe und Pfannen sind da besser , manche schlechter .. vollmaterial wie Guss u.ä. Sind unproblematischer..) Aber alleine die Größe se und freie wahl wo der Topf/Pfanne steht.. dass nicht nur ein kleiner Radius erhitzt wird .. dass zb unser grosser Gussbräter flächig erhitzt wird.. top! 3 Töpfe gleichzeitig usw.. top! Wenn mann sich mit der nicht wirklich simplen Bedienungen angefreundet hat, sicherlich die beste wahl ( sind induktionserfahren und wirklich viel kochend!)

Ze začátku byl pro nás přístroj příliš hlasitý a výběr hrnců byl zpočátku také trochu obtížný (např. u sendvičových podstav. Dochází k vysokofrekvenčnímu pískání.. některé hrnce a pánve jsou lepší, některé horší.. pevný materiál jako litina atd. Nejsou problém..) Ale stačí velikost se a volná volba kde je hrnec/pánev.. že se ohřívá nejen malý rádius .. že se ohřívá např. náš velký litinový pekáč rozsáhle .. skvělé! 3 hrnce současně atd.. skvělé! Pokud jste se spřátelili s ne zrovna jednoduchým ovládáním, určitě nejlepší volba (máte zkušenosti s indukcí a opravdu hodně vaříte!)

Ověřená recenze

Wollte das Kochfeld erst zurück senden, habe mich dann doch damit arrangiert. Die Stufe 1 kocht leider ewas zustark und bei gleicher Leistung war bei meinen Alten Kochfeld das Wasser schnell heiß. Ich finde Preis Leistung gut

Nejprve jsem chtěl varnou desku poslat zpět, ale pak jsem se s ní domluvil. Bohužel úroveň 1 vaří trochu moc a při stejném výkonu se voda na mé staré varné desce rychle zahřála. Myslím, že hodnota za peníze je dobrá

Ověřená recenze

Ein tolles Kochfeld, egal ob als Zusatz-oder als Hauptkochfeld. Für Singles oder Familien. Bedienung erklärt sich von selbst. Nach dem auspacken sofort betriebsbereit. Kann so gut wie jeder Topf und jede Pfanne benutzt werden. Die Wärmeleistung ist kinderleicht für beide Seiten regelbar und das Feld nach Benutzung leicht und schnell zu reinigen.

Skvělá varná deska, ať už jako přídavná nebo hlavní varná deska. Pro jednotlivce nebo rodiny. Obsluha je srozumitelná, po vybalení ihned připravena k použití. Lze použít stejně jako jakýkoli hrnec a pánev. Tepelný výkon lze snadno nastavit na obě strany a pole lze po použití rychle a snadno vyčistit.

Ověřená recenze

Für meine Einkoch-Küche ist dieses Induktionskochfeld klasse. Im Vergleich zum E-Herd kocht das Wasser viel schneller und Speisen sind zügiger gekocht. Womöglich ist dies dann auch stromsparender. Zudem nimmt das Kochfeld nicht viel Platz in Anspruch und ist einfacher zu reinigen. Bin sehr zufrieden

Tato indukční varná deska se skvěle hodí do mé kuchyně Einkoch. Ve srovnání s elektrickým sporákem se voda vaří mnohem rychleji a jídlo je rychleji uvařeno. Může být také energeticky účinnější. Varná deska navíc nezabere mnoho místa a snadněji se čistí. Jsem velmi rád

Ověřená recenze

Ich habe mir dieses Induktionskochfeld gekauft, weil ich mit den vier Kochplatten auf meinem Herd nicht auskomme, wenn wir etwas mehr Besuch bekommen. Für dieses Kochfeld habe ich mich entschieden, weil es keine Kochzonen hat und ich den ganzen Platz so nutzen kann, wie ich ihn brauche. Mit 69*42cm bietet das Kochfeld genügend Platz, um mehrere Töpfe und Pfannen gleichzeitig nutzen zu können. Die Verarbeitung ist sehr gut und robust. Dank der freien Kochzone kann ich auch endlich einen Bräter gleichmäßig erhitzen, was auf meinem normalen Herd nicht geht. Beide Seiten lassen sich zusammen und separat über das Touch-Bedienfeld schalten und einstellen. Wenn es besonders schnell gehen muss, schaltet man die Boost-Funktion ein. Für Sicherheit sorgen der Überhitzungsschutz und der einstellbare Abschalt-Timer. Das Kochfeld lässt sich einfach auf die Arbeitsfläche stellen oder auch einbauen. Ich bin mehr als zufrieden. Durch Induktion geht das Kochen noch einmal schneller und dank der freien Kochzone kann ich den Platz frei einteilen.

Tuto indukční varnou desku jsem si koupil, protože si nevystačím se čtyřmi plotýnkami na svém sporáku, když máme o pár návštěv víc. Vybral jsem si tuto varnou desku, protože nemá žádné varné zóny a mohu využít veškerý prostor, jak potřebuji. Díky rozměrům 69*42 cm nabízí varná deska dostatek prostoru pro použití několika hrnců a pánví současně. Zpracování je velmi dobré a robustní. Díky volné varné zóně mohu konečně rovnoměrně rozpálit pekáč, což na mém běžném sporáku není možné. Obě strany lze přepínat a nastavovat společně i samostatně pomocí dotykového ovládacího panelu. Pokud má být obzvláště rychlý, můžete zapnout funkci boost. O bezpečnost se stará ochrana proti přehřátí a nastavitelný časovač vypnutí. Varnou desku lze snadno postavit na pracovní desku nebo do ní zabudovat. Jsem víc než šťastný. Vaření je s indukcí ještě rychlejší a díky volné varné zóně si mohu libovolně uspořádat prostor.

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků