Kindlewood L Black stojan na dřevo

5 659,00 Kč (s DPH)
 • Ocel
 • 1,2 mm
 • 104 cm
Produktové číslo: 10035762
Kindlewood L Black stojan na dřevo
5 659,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  5 093,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Dvojitá elegance: působivý, moderní stojan na dřevo s funkcí lavičky

 • Interiér i exteriér: do zahrady, na terasu nebo do obývacího pokoje

 • Kvalitní bambus: plocha na sezení s tloušťkou 2 cm

Popis produktu

Kdo nesedí rád při hřejícím a praskajícím ohni? S blumfeldt Kindlewood L Black si můžeš pohodlně odpočinout: polena na přikládání jsou hned po ruce. Protože na nich doslova sedíš. Stojan na dřevo ti poskytuje nejen prostorově úspornou a moderní možnost skladování dřeva, ale zároveň slouží i jako pohodlná lavička na sezení. Kromě toho zaujme i nádherným puristickým designem z kvalitní oceli a bambusu. Jeho luxusní vzhled je dokončen až po uložení polen dovnitř lavičky na sezení, protože dřevo perfektně ladí s materiály. Diagonální příčka dotváří exkluzivní vzhled a pomáhá ti na sebe poskládat palivové dřevo. Postará se také o to, aby se tvá kopa dříví nezvalila, jakmile vytáhneš jedno polínko.

Stojan na dřevo Kindlewood L Black se perfektně hodí do obýváků, ale i na skladování dřeva ve venkovním prostředí. Nech se okouzlit vzhledem kvalitního stojanu na dřevo a zažij dokonalý komfort při ohni!

Vlastnosti

 • praktický stojan na dřevo
 • na skladování polen
 • vhodný také na využití jako lavička na sezení
 • moderní kombinace bambusu a oceli
 • puristicky elegantní design
 • diagonální příčka
 • odolný proti povětrnostním vlivům
 • materiál rámu: 1,2 mm ocel
 • materiál plochy na sezení: bambus
 • do interiéru i exteriéru
 • dostupný v 2 velikostech a barvách
 • bezpečné postavení
Produktové číslo: 10035762

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry (celkově): cca 104 x 40 x 35 cm (Š × V × H)
 • tloušťka bambusové desky: cca 2 cm
 • tloušťka ocelových desek: cca 1,2 mm
 • rozměry příčky: cca 40 × 3 × 35 cm
 • hmotnost: cca 23 kg

Co bylo posláno

 • 1 × rám
 • 1 × plocha k sezení
 • 1 × příčka
 • návod k obsluze ve více jazycích

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
11 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 19/09/2022

Der Aufbau war machbar, auch wenn manche Schrauben nur mit viel Fummelei und unter Verrenkungen anzubringen waren. Die Anleitung war nicht auf den ersten Blick leicht zu verstehen und an welcher Stelle welche der verschiedenen Schraubenlängen zum Einsatz kommt, musste man erraten. Das Ergebnis kann sich aber sehen lassen.

Stavba byla proveditelná, i když některé šrouby bylo možné připevnit jen se spoustou machrování a zkroucení. Návod nebyl na první pohled snadno srozumitelný a museli jste uhodnout, v jakém bodě byl použit který z různých délek šroubů. Ale výsledek je působivý.

Ověřená recenze 05/08/2022

Alles bestens. Vielen Dank.

Vše nejlepší. Díky moc.

Ověřená recenze 08/01/2022

Passt gut zum Kachelofen

Hodí se ke kachlovým kamnům

Ověřená recenze 31/10/2021

Ich habe mir 2 Waben bestellt, da sie sehr gut in mein Wohnzimmer passen. Erstaunlicherweise passt viel mehr Holz in eine Wabe als in den vorher benutzen Korb. Und es sieht wesentlich besser aus. Die Waben konnte ich leicht zusammenschrauben und sie machen einen stabilen Eindruck.

Objednal jsem si 2 plástve, protože se mi velmi dobře hodí do obýváku. Do medometu se překvapivě vejde mnohem více dřeva než do dříve používaného koše. A vypadá to mnohem lépe. Plásty se mi podařilo snadno sešroubovat a působí stabilním dojmem.

Ověřená recenze 06/09/2021

Gut

Střevo

Ověřená recenze 03/08/2021

Wir waren auf der Suche nach einer Aufbewahrungsmöglichkeit für das Holz, mit dem wir draußen in einer Feuerschale Feuer machen. Wir haben dieses Holzregal also nicht für den Innenbereich gekauft, wir haben keinen Kamin. Das Material macht einen guten, robusten Eindruck, ist pulverbeschichtet und sehr schwer. Der Aufbau ist theoretisch einfach, man muss jedoch mit den Schraub-Enden und Muttern schon etwas fummeln. Die Standfüße könnten etwas größer sein, aber es ist auch noch eine Kippsicherung mitgeliefert worden. Mit den drei großen Fächern gibt es eine Menge Platz. Das dürfte auch für die Nutzung am Kamin ausreichend sein (Holzlager ist dann ja sowieso draußen). Sobald das Metall-Gestell beladen wurde, erhält es noch einmal eine deutlich größere Standsicherheit, sodass man theoretisch auf eine Kippsicherung verzichten könnte (je nach Aufstellort). Insgesamt hat das Regal schon etwas künstlerisches – bestehende runde Formen lassen sich damit irgendwie gut aufgreifen. Daher kann ich es denen empfehlen, bei denen es optisch ins Konzept passt.

Hledali jsme místo na uskladnění dřeva, které používáme k rozdělávání ohně venku v ohništi. Tuhle dřevěnou polici do interiéru jsme tedy nekupovali, krb nemáme. Materiál působí dobrým, robustním dojmem, je práškově lakovaný a velmi těžký. Konstrukce je teoreticky jednoduchá, ale musíte si trochu pohrát s koncovkami šroubů a maticemi. Nohy by mohly být o něco větší, ale přibylo i zařízení proti naklonění. Díky třem velkým přihrádkám je spousta místa. To by mělo stačit i pro použití u krbu (sklad dřeva je každopádně venku). Jakmile je kovový rám zatížen, je opět výrazně stabilnější, takže se teoreticky obejdete bez zařízení proti převrácení (v závislosti na místě instalace). Sečteno a podtrženo, police má v sobě něco uměleckého - stávající oblé tvary se s ní dají nějak pojmout. Mohu ji tedy doporučit těm, kterým vizuálně zapadá do konceptu.

Ověřená recenze 31/07/2021

Schlicht, aber schick kommt die Holzhalterung daher. Die Kiepe ist gut eingepackt, was bei der stabilen Edelrostschale gar nicht nötig wäre. Die Schale selber ist recht schwer und beim Zusammenbau sollte man schonmal eine Decke oder ähnliches unterlegen, sonst gibt es Kratzer im Boden. Ruck zuck ist alles zusammengebaut und einsatzfähig. Da der Träger größer ist, als gedacht, muss man ihn wohlüberlegt platzieren. Durch die schroffe Oberfläche wird ein Zusammenstoß beim Vorbeilaufen nämlich echt schmerzhaft. Alles in allem hat man hier ein stabiles, schickes, langlebiges und funktionales Ding, was den Preis wirklich wert ist!

Dřevěný držák je jednoduchý, ale šik. Krabice je dobře zabalená, což by při stabilní patinové skořápce nebylo nutné. Samotná mísa je poměrně těžká a při sestavování byste pod ni měli dát deku nebo něco podobného, jinak dojde k poškrábání na podlaze. Vše je sestaveno a připraveno k použití během chvilky. Protože je nosič větší, než se očekávalo, musíte jej umístit opatrně. Kvůli členitému povrchu je kolize při procházení kolem opravdu bolestivá. Suma sumárum, tady máte stabilní, šik, odolnou a funkční věc, která za tu cenu opravdu stojí!

Ověřená recenze 28/07/2021

Sehr schön und stabil, nur etwas schwer aufzubauen. Eine robuste, ordentliche Struktur, die viel Platz für eine gute Versorgung mit Holz bietet. Durch den Überhang an der Rückseite können Sie das Holz von der Wand fernhalten, damit die Luft zirkulieren kann. Kunststoffkappen für alle Schraubenenden sollten sicherstellen, dass sie nicht rosten. Sehr zufrieden mit dem Ergebnis - jedoch, stellen Sie sicher, dass Sie einen guten Tag für den Bau einplanen! Ich würde sagen, lesen Sie die Anweisungen sorgfältig durch, aber sie waren nicht klar genug.

Velmi pěkné a stabilní, jen trochu náročné na nastavení. Robustní, uklizená konstrukce, která nabízí dostatek místa pro dobrou zásobu dřeva. Přesah na zadní straně umožňuje držet dřevo dál od stěny, aby mohl cirkulovat vzduch. Plastové krytky všech konců šroubů by měly zajistit, aby nerezavěly. S výsledkem jste velmi spokojeni - ale ujistěte se, že si na stavbu naplánujete dobrý den! Řekl bych, že si pozorně přečtěte pokyny, ale nebyly dostatečně jasné.

Ověřená recenze 20/07/2021

Es ist schwer und robust, perfekt für unser Landhaus. Lieferung erfolgte schnell. Wir sind sehr zufrieden.

Je těžký a robustní, ideální pro náš venkovský dům. Doručení bylo rychlé. Jsme velmi spokojeni.

Ověřená recenze 12/07/2021

Da unser Wohnzimmer in einer Mischung aus Rustikal und Industrial eingerichtet ist haben wir schon länger nach einem passenden Holzkorb gesucht. Hiermit sind wir fündig geworden und es passt perfekt zu unserer schwarzen Wandfarbe und der generell rustikalen Deko. Der Aufbau ist sehr einfach und unkompliziert, es wirkt sehr stabil und ist groß genug, dass einiges rein passt. Für den Preis absolut angemessen und gut verarbeitet. Wir würden es wieder kaufen.

Jelikož je náš obývací pokoj zařízen ve směsi rustikální a industriální, dlouho jsme hledali vhodný koš na kulatinu. Našli jsme, co jsme hledali a perfektně se hodí k naší černé barvě stěn a obecně rustikální výzdobě. Konstrukce je velmi jednoduchá a nekomplikovaná, vypadá velmi stabilně a je dostatečně velká, aby se do ní hodně vešlo. Naprosto rozumné za cenu a dobře vyrobené. Koupili bychom ho znovu.

Ověřená recenze 11/07/2021

Ich war anfangs skeptisch ob das Teil wirklich stabil ist, doch diese Skepsis wurde schnell wiederlegt. Doch von vorne: Das Paket kam gut verpackt an, Anleitung und Schrauben etc. war auch alles da. Nach dem auspacken fiel mir auf das es drei verschiedene Schraubenlängen gibt aber in der Anleitung nur von einer die Rede war. Aber man steigt schnell dahinter welche Schrauben wofür sind. Montiert war es dann auch nach ca 15 Minuten. Das sieht klasse aus, ist mega stabil und ist sehr dekorativ wenn dann im Winter noch Holz drin liegt! Um zu zeigen wie stabil es ist, ich wiege 88kg und wenn ich darauf sitze bewegt sich gar nichts, wirklich sehr stabil!

Původně jsem byl skeptický, zda je díl skutečně stabilní, ale tato skepse byla rychle vyvrácena. Ale od začátku: Balíček dorazil dobře zabalený, návod, šroubky atd. byly všechny. Po rozbalení jsem si všiml, že existují tři různé délky šroubů, ale v návodu je uveden pouze jeden. Ale rychle zjistíte, které šrouby jsou k čemu. Po cca 15 minutách byl nainstalován. Vypadá skvěle, je super stabilní a je velmi dekorativní, pokud je v něm v zimě ještě dřevo! Abych ukázal, jak je stabilní, vážím 88kg a když na něm sedím, vůbec se nehýbe, opravdu velmi stabilní!