KonfiStar 40 digitální zavařovací hrnec

3 899,00 Kč 5 599,00 Kč (s DPH)
 • 0
 • 45 cm
 • Zavařovací hrnec
Produktové číslo: 10034239
KonfiStar 40 digitální zavařovací hrnec
3 899,00 Kč 5 599,00 Kč (s DPH)
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Pochoutky do sklenice:  zavařovací automat na konzervování ovoce, zeleniny, párků, marmelád nebo masných pokrmů

 • Pevně a jistě:  poklice z ušlechtilé oceli s uzavíracím systémem, obsah zůstane bezpečně v hrnci

 • Jednoduché ovládání:  nastavení teploty mezi 30 a 100 °C a zavařovací čas od 1 do 180 minut

Popis produktu

Dobroty ze zavařovací sklenice: zavařovací automat Klarstein KonfiStar 40 digital je naší hvězdou, když jde o konzervování doma připravených povidel, vlastních klobásové výtvorů nebo odvážných masných specialit.

Dnes se bude vařit a zavařovat! Se zavařovacím automat Klarstein KonfiStar 40 digital přijde změna na jídelní stůl s dlouhotrvajícím efektem. Velký 40litrový zavařovací hrnec nabízí dostatek místa, aby obsah vašich zavařovacích sklenic proměnil pomocí tepla na trvanlivé konzervy. Je jedno, jestli zelenina nebo ovoce, fazole nebo hrášek ze zahrady, nakládané okurky, sladké marmelády, odvážné klobásové výtvory nebo již připravený guláš, pečené maso a rolády – s Konfistar 40 digital budou vždy zachovány. Ovládání je velmi jednoduché: uložte naplněné sklenice do hrnce, naplňte vodou, zvolte potřebnou teplotu na zavařování mezi 30 a 100 °C, nastavte dobu zavařování od 1 do 180 minut a můžete začít. Obzvláště nápomocný je zabudovaný digitální displej, ze kterého se dají odečítat všechna nastavení, a zároveň během vaření sledovat aktuální vývoj teploty v hrnci. Hrnec samostatně udržuje nastavenou teplotu a vypne se automaticky na konci zavařovací doby.

Ale tímto nejsou schopnosti Klarstein KonfiStar 40 digital ještě vyčerpány. Díky svému vkusnému a hygienickému interiéru z nerezové oceli, Cool-Touch výpustnému kohoutku a integrované funkci na udržování tepla se výborně hodí jako zásobník na nápoje na teplý čaj, punč nebo svařené víno, a tím obohacuje oslavy, bufety a konferenční místnosti.

I z venku působí zavařovací automat Klarstein KonfiStar 40 digital velmi dobře. Vnější plášť je vyrobený z leštěné nerezové oceli přes černý kovový podklad. Úchyty Cool-Touch umožňují snadnou přepravu, uzávěr poklice se postará o to, aby poklice pevně držela na místě a aby se obsah zůstal uvnitř.

Vlastnosti

 • Ovládání pomocí dvou ovladačů
 • Digitální displej cílové teploty, aktuální teploty a časovač
 • Teplotní rozsah: 30–100 °C
 • Časovač: 1 až 180 minut
 • Funkce udržení teploty
 • Nominální kapacita: 40 litrů
 • Využitelná kapacita (hladina na „max“) 34,5 litru
 • zavařovací tabulka v příručce
 • napájení: 220–240 V ~ | 50–60 Hz
Produktové číslo: 10034239

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 45 x 55 x 40 (Š x V x H)
 • Hmotnost: cca 5 kg

Co bylo posláno

 • 1x zavařovací hrnec
 • 1x zavařovací rošt
 • Manuál v německém jazyce (další jazyky: anglicky, španělsky, francouzsky a italsky)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
17 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 24/05/2024

Super produit. Livraison rapide je recommande

Skvělý produkt. Rychlé dodání doporučuji

Ověřená recenze 25/11/2023

pourquoi le stérilisateur est passé de 220 euros a plus de 270 euros ?!!

proč šel sterilizátor z 220 eur na více než 270 eur?!!

Ověřená recenze 29/09/2022

Hab damit nur einmal benutzt, hat mir sehr gefallen

Použil jsem ho jen jednou, moc se mi líbí

Ověřená recenze 22/09/2022

Der Kessel ist schön groß! Brauche ich als "Nachgussbehälter" beim Bier brauen. Die Heizleistung ist auch okay! Zwei Dinge stören mich: Das Teil wird mit 60 Litern Fassungsvermögen angegeben obwohl nur 50 Liter reinpassen! -> Da muss mal jemand beim Marketing oder Vertrieb bei Klarstein eine Qualifizierung bekommen: Unterschied zwischen Brutto & Netto. Hm, ist schon armseelig! -> Zweitens: Am Deckel kann man sich leicht verbrennen! Der Griff ist richtiger Mist! Viel zu klein! Da hilft der Aufkleber als Warnhinweis auch nicht wirklich!

Kotel je pěkně velký! Potřebuji to jako "nádobu na doplnění" při vaření piva. Tepelný výkon je také v pořádku! Vadí mi dvě věci: Díl je specifikován s kapacitou 60 litrů, i když se do něj vejde pouze 50 litrů! -> Někdo musí získat kvalifikaci v marketingu nebo prodeji ve společnosti Klarstein: Rozdíl mezi hrubým a čistým. Hmm, to je ubohé! -> Za druhé: O víko se můžete snadno spálit! Přilnavost je opravdová kravina! Příliš malý! Samolepka jako varování taky moc nepomáhá!

Ověřená recenze 12/08/2022

Der EKA erleichtert das Einkochen ungemein.

EKA výrazně usnadňuje konzervaci.

Ověřená recenze 02/06/2022

Sehr gut brauchbar zum Apfelsaft sterilisieren und ab zu füllen. Hygienisch und haltbar.

Velmi užitečné pro sterilizaci a stáčení jablečné šťávy. Hygienické a odolné.

Ověřená recenze 18/02/2022

Top Preisleistung, schnelle Lieferung, nutze ihn auch zum Fleischkochen für die eigene Wurstherstellung

Špičková cena výkon, rychlé dodání, využijte i k vaření masa pro vlastní výrobu uzenin

Ověřená recenze 15/08/2021

Top

Horní

Ověřená recenze 27/03/2021

sehrgute Verarbeitung, 2500 W gehen sehrgut

velmi dobré zpracování, 2500 W jde velmi dobře

Ověřená recenze 06/12/2020

Schnelle Lieferung und Produkt hällt was es verspricht

Rychlé dodání a produkt splňuje to, co slibuje

Ověřená recenze 20/10/2020

Die Medien konnten nicht geladen werden. Das Gerät entspricht unseren Erwartungen. Die Temperaturregulierung ist einfach genial. Wir haben Apfelsaft darin erwärmt, um ihn haltbar zu machen. Lediglich der Auslaufhahn lässt etwas zu wünschen übrig, da die Flüssigkeiten z.T. etwas breit herauslaufen. Das haben wir mittels eines Trichters abgefangen. Bei geringem Füllzustand (ab 5Litern ungefähr) wird der Auslauf zusätzlich erschwert, da der Hahn dann höher angebracht ist, als die Höhe des Flüssigkeitsspiegels. Ich würde das Gerät, nach bisherigen Erkenntnissen, jederzeit wieder kaufen.

Médium nelze zavést. Zařízení splňuje naše očekávání. Ovládání teploty je prostě úžasné. Zahřáli jsme v ní jablečnou šťávu, aby se zachovala. Pouze výtokový kohout nechává něco být požadovaný, protože kapaliny někdy vytékají trochu široce. Zachytili jsme to trychtýřem. Když je hladina naplnění nízká (asi 5 litrů nebo více), je výstup ještě obtížnější, protože kohout je pak připojen výše, než je výška hladiny kapaliny. Podle toho, co zatím vím, bych si přístroj kdykoliv koupil znovu.

Ověřená recenze 22/08/2020

Habe schon viele Gläser eingekocht. Funktioniert immer gut.

Dostal jsem spoustu sklenic. Vždy funguje dobře.

Ověřená recenze 02/05/2020

Im Ganzen OK. Aus meiner Sicht ein wenig dünnwandig, wirk anfänglich ein wenig plünnig. Funktioniert aber einwandfrei. Temperatur wird schnell erreicht.

Celkově OK. Z mého pohledu trochu tenkostěnný, zpočátku se zdá trochu nadýchaný. Ale funguje perfektně. Teplota je dosažena rychle.

Ověřená recenze 30/03/2020

Ich habe meine 14kg selbst hergestellte Wildschweinwurst in Gläser abgefüllt und mit dem Einkochautomat eingekocht. Kochzeit 120 min. bei 100 Grad Celsius. Einkochautomat befüllt und eingestellt, alles andere lief automatisch ab. Ich kann das Gerät mit gutem Gewissen weiterempfehlen.

Svou 14kg vlastní klobásu z divočáka jsem naplnil do sklenic a zavařil na zavařovačce. Doba vaření 120 minut při 100 stupních Celsia. Einkochautomat naplněn a seřízen, vše ostatní běželo automaticky. Zařízení mohu s čistým svědomím doporučit.

Ověřená recenze 28/01/2020

Produkt kam in beschädigtem Karton an.. Hätte eine leichte Delle.. Trotzdem voll funktionsfähig... Da der Klarstein Einkocher von mir als Maische Behälter genutzt wird wurde durch mich der vorhandene Hahn gegen einen 1/2Zoll Kugelhahn getauscht... Das Gerät funktioniert dank seiner klasse Elektronik sehr gut... Man kann alle erdenklichen Maische Programme fahren... 2500 Watt kommen auch sehr gut mit dem großen Inhalt klar... Klasse Produkt!

Výrobek dorazil v poškozené krabici.. Mírně promáčklý.. Stále plně funkční... Jelikož používám vařič Klarstein jako nádobu na kaši, vyměnil jsem stávající kohoutek za kulový kohout 1/2 palce... Zařízení funguje velmi dobře díky své třídě elektronice... Můžete spustit všechny myslitelné mash programy... 2500 wattů si také velmi dobře poradí s velkým obsahem... Skvělý produkt!

Ověřená recenze 14/10/2019

Ich habe den Einkochautomat für mein Restaurant bestellt, um ihn hauptsächlich als Heißwasserspender zu benutzen. Bisher habe ich günstigere 10L Heisgetränkespender bei Metro gekauft, allerdings jetzt im Winter brauche ich ein größeres Gerät mit größeren Kapazität. Der KonfiStar wurde schnell geliefert und ich bin erstmal zufrieden. Das Wasser kocht sehr schnell, was mir als Gastronomer sehr wichtig ist, und die Wärme wird über Stunden sehr gut gehalten. Die Bedienung ist umkompliziert. Aufgrund der Qualität des Wassers in Berlin wird er leider schnell verkalkt, aber mit täglicher Reinigung mit etwa Essigessenz glänzt wieder.

Zavařovací stroj jsem si objednal do své restaurace, abych ho používal hlavně jako automat na horkou vodu. Zatím jsem kupoval levnější 10L zásobníky na horké nápoje od Metra, ale teď v zimě potřebuji větší stroj s větší kapacitou. KonfiStar byl doručen rychle a jsem zatím spokojen. Voda se velmi rychle vaří, což je pro mě jako restauratéra velmi důležité a teplo se velmi dobře udržuje po celé hodiny. Obsluha je nekomplikovaná. Vzhledem ke kvalitě vody v Berlíně se bohužel rychle zvápenatí, ale při každodenním čištění octovou esencí se zase leskne.

Ověřená recenze 12/10/2019

ein wirklich sehr schöner und nützlicher Artikel für einen guten Preis. Es gefällt mir sehr gut, dass er so vielseitig einsetzbar ist. das ist mir persönlich sehr wichtig. die Verarbeitung ist sehr gut und ansprechend gemacht. es wirkt alles wirklich sehr solide, ich würde es auch wieder kaufen.

opravdu velmi pěkný a užitečný článek za dobrou cenu. Opravdu se mi líbí, že je tak univerzální. to je pro mě osobně velmi důležité. zpracování je velmi dobré a atraktivní. Vše vypadá opravdu solidně, koupil bych si to znovu.