3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Stojanové ventilátory


Příjemné teploty v domácnosti s ventilátorem pro základní desku

V létě, kdy teploty stoupají, je v domě často nepříjemné teplo. Zejména pokud se jedná o podkrovní byt nebo místnost, do které dopadá hodně poledního slunce, chce mnoho lidí chladit. Podlahový ventilátor je skvělý způsob, jak do obytného prostoru vnést závan čerstvého vzduchu! Pokud si pořídíte podlahový ventilátor, můžete ho použít v obývacím pokoji, dětském pokoji i ložnici. Řada Klarstein nabízí podlahové ventilátory v různých provedeních, které zajišťují příjemné vnitřní klima. Praktické ventilátory se hodí i v kanceláři, práce je pak snazší!

Takto funguje ventilátor pro základní desku

Provozní režim je u všech modelů stejný. Uvnitř krytu mřížky jsou křídla, která jsou poháněna elektricky a uvádějí vzduch do pohybu. Teplota v místnosti zůstává stejná, ale vzduch v místnosti je chladnější. Jemný průvan je zdravotně nezávadný, ale pocítíte příjemný účinek a bude se vám opět lépe dýchat.

Stojan poskytuje stabilní oporu. Ventilátor je navíc mobilní a lze jej variabilně používat. Spotřeba energie je nízká, naše ventilátory pracují od 28 do 65 W. Stojanové ventilátory jsou levná a výkonná zařízení, která poskytují dobrou službu po celé léto.

Ideální pro ložnice, obývací pokoje a kanceláře: tiché podlahové ventilátory

Obzvláště dobrý je tichý stojanový ventilátor. Obzvláště praktický je tichý ventilátor v ložnici. Všechny stojanové ventilátory Klarstein jsou velmi tiché. Slyšíte jen tichý syčivý zvuk, který vás neruší při práci, sledování televize ani poslechu hudby. Stabilní vývoj s nízkou hlučností není překážkou ani v noci. Moderní stojanový ventilátor je tak tichý, že jej lze velmi dobře použít v ložnici nebo dětském pokoji.

Obzvláště praktické: podlahový ventilátor s dálkovým ovládáním

Každý ventilátor lze přepínat v několika stupních. Rychlost otáčení lopatek lze nastavit podle toho, zda má být tah slabší nebo silnější. Naše nabídka zahrnuje podlahové ventilátory s dálkovým ovládáním, které lze pohodlně ovládat z pohovky nebo od stolu. Dobrým příkladem stojanového ventilátoru s dálkovým ovládáním je model Cool Tropic, který je k dispozici v červené nebo černé barvě. Tento ventilátor přesvědčí také svým velmi elegantním designem a integrovaným časovačem. Pokud si chcete koupit stojanový ventilátor s moderním vzhledem a vysokým výkonem, určitě najdete ten správný model u společnosti Klarstein.

Design a výkon - na čem u ventilátoru záleží

Společnost Klarstein nabízí celou řadu podlahových ventilátorů, které jsou ideální pro horké období. Ventilátory so stojanom sú k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe. Velmi dobře vypadá také ventilátor v metalické barvě, jako je například ventilátor Ethos High Performance. Výkon všech modelů je přesvědčivý, takže s nákupem ventilátoru získáte příjemné klima v místnosti. Zjistěte, který stojanový ventilátor je pro vás nejlepší!

Věžový ventilátor vs. stojanový ventilátor

Stojanový nebo věžový ventilátor? Kdo chce nejen vyvětrat, ale také snížit aktuální teplotu v místnosti o několik stupňů, najde u společnosti Klarstein širokou nabídku věžových ventilátorů a dalších klimatizačních zařízení. Nic nestojí v cestě krásnému letu - kupte si stojanový ventilátor a užívejte si slunečných dnů!

Nahoru