Nova Grow, zahradní záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, dřevěný vzhled, bílý 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, zahradní záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, dřevěný vzhled, bílý 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, zahradní záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, dřevěný vzhled, bílý 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, zahradní záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, dřevěný vzhled, bílý 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, zahradní záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, dřevěný vzhled, bílý 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, zahradní záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, dřevěný vzhled, bílý 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, zahradní záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, dřevěný vzhled, bílý 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, zahradní záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, dřevěný vzhled, bílý 195 x 91 x 100 cm
Nova Grow, zahradní záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, dřevěný vzhled, bílý 195 x 91 x 100 cm

Nova Grow zahradní záhon

0 0 195 cm
10 799,00 Kč 11 399,00 Kč (s DPH)
Velikost:

Nova Grow zahradní záhon

10 799,00 Kč 11 399,00 Kč (s DPH)
Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
14 dní na vrácení doprava zdarma

Základní informace

Domácí pěstování: záhon pro pěstování čerstvého ovoce a zeleniny, ale také bylinek a květin

Nadčasově krásný: klasický a moderní design se dokonale hodí do každé zahrady a na každou terasu

Kvalitní materiál: vyroben z pevného a odolného dřevo-plastového kompozitu (WPC)

Popis produktu

Vypěstujte si vlastní: Nyní se zahradním záhonem Blumfelfd Nova Grow vysaďte ovoce, zeleninu, bylinky a květiny v pohodlné pracovní výšce a proměňte zahrady nebo terasy na živé oázy svěžesti.

Stabilní zahradní záhon je vyroben z kompozitu WPC (Wood Plastic Composite) odolného proti povětrnostním vlivům a díky ochraně proti UV záření, korozi a mrazu je ideální pro trvalé venkovní použití. Díky svému přírodnímu dřevěnému vzhledu se konstrukce ideálně hodí na každou zahradu a terasu a díky svému barevnému provedení v jednoduché bílé barvě působivě zvýrazní své okolí. Se svou výškou 91 cm má Nova Grow mimořádně pohodlnou výšku, která šetří vaši páteř při sázení a sklizni, protože se nemusíte tolik ohýbat. Vyvýšený záhon lze sestavit v krátkém čase a díky hliníkovým výztuhám na všech 4 rohových částech slibuje mimořádně vysokou robustnost a stabilitu.

Čas na svěží zeleň a osvěžující barvy: Zasaďte si vlastní záhonek s Blumfelfd Nova Grow a užívejte si doma vypěstované bylinky a květiny i chutné ovoce a zeleninu.

Upozorňujeme, že vyvýšený záhon se dodává bez základové desky.

Zobrazit víc

Vlastnosti

Stáhnout manuál
 • Vhodné pro pěstování ovoce, zeleniny, bylinek nebo květin
 • Pohodlná pracovní výška
 • Materiál WPC (dřevo-plastový kompozit)
 • Hliníkové výztuhy na všech 4 rohových dílech
 • Ochrana proti UV záření, rzi a mrazu
 • Snadná montáž
 • Vzhled dřeva
 • Dodávka bez základní desky
Nova Grow, zahradní záhon, 195 x 91 x 100 cm, WPC, dřevěný vzhled, bílý

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 195 x 91 x 100 cm (Š x V x H)
 • hmotnost: cca 50 kg

Co bylo posláno

 • 1 x zahradní záhon
 • 1x montážní návod

Dodací podmínky

Ihned k dodání. Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků

(11 hodnocení) Napište recenzi
K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí

Ověřená recenze

Leider Schadhaftes Material geliefert bekommen, nach dem Zusammenbauen war es zwar nicht mehr sichtbar, aber sowas sollte bei dem Preis nicht sein.

Bohužel byl dodán poškozený materiál, po sestavení už to nebylo vidět, ale to by s cenou nemělo být.

Ověřená recenze

Der Aufbau war denkbar einfach. Die Qualität des Materials überzeugt. Stabilität und Formbeständigkeit nach Befüllung bleibt. Auch nach mehreren Wochen im Einsatz zeigen sich keine Mängel. Würde ich jederzeit wieder kaufen.

Stavba byla velmi snadná. Kvalita materiálu je přesvědčivá. Stabilita a rozměrová stálost po naplnění zůstává zachována. Ani po několika týdnech používání nejsou žádné vady. Kdykoli bych koupil znovu.

Ověřená recenze

Lieferung von 4 Stück gut, 1 ALU Profil war etwas verbogen, haben wir dann mit einer Zange selbst gerichtet, kein Problem. Wir haben schon 6 Hochbeete aus Holz gebaut, die dann nach 5 Jahren durchgerottet waren. Im letzten Jahr haben wir preiswert 2 aus dieser Holzkunststoffmischung gekauft, die aber zur Maße von 90 cm hatten, aber preiswert waren. Gibt es aber nicht mehr am Markt. Und die Dingen wurden etwas bauchig. Die hier gekauften weiteren 4 Hochbeete haben bei vier Brettern pro Wand zwei mit einer Verstärkung. Das macht Sinn. Wie das dann dann aussieht und ob das eine Bauchigkeit verhindert, sehen wir in ein paar Monaten. Die Beete lassen sich jedenfalls gut allein aufbauen und auch zu zweit gut transportieren. Besser man baut die gleich an Ort und Stelle auf, einen waagerechten Untergrund vorausgesetzt. Die Farbe weiß hat uns etwas gestört, aber das ist verkraftbar. Lieber hätten wir grau gehabt, wie die 2 im letzten Jahr gekauften Beete. Das Preisleistungsverhältnis hatte uns vom Kauf lange abgehalten, die derzeitige Teuerung gab dann den Ausschlag. Wir bauen selbst Aufbauten für die Beete, z. B. als Fliegen- oder Sonnen-, oder Mückenschutz, teilweise bauen wir ein kleines Treibhaus jedem Beet. Automatische Bewässerungen wären nicht schlecht.

Dodávka 4 ks dobrá, 1 hliníkový profil byl mírně prohnutý, sami jsme si ho pak upravili kleštěmi, bez problému. Postavili jsme již 6 dřevěných vyvýšených záhonů, které pak po 5 letech prohnily. Loni jsme koupili 2 ks této dřevoplastové směsi za rozumnou cenu, ale byly velké 90 cm, ale byly levné. Na trhu už ale není. A věci začaly být trochu baňaté. Další 4 zde zakoupené vyvýšené záhony mají čtyři prkna na stěnu se dvěma výztuhami. To dává smysl. Uvidíme za pár měsíců, jak to bude vypadat a zda to zabrání vyboulení. V každém případě lze postele snadno postavit samostatně a také je mohou snadno přepravovat dvě osoby. Je lepší jej postavit na místě za předpokladu vodorovného povrchu. Trochu nám vadila bílá barva, ale to se dá zvládnout. Preferovali bychom šedou, jako ty 2 postele, které jsme koupili loni. Poměr cena/výkon nás dlouho bránil v nákupu, ale rozhodující bylo aktuální zvýšení ceny. Konstrukce k postelím stavíme sami, kupř. B. jako ochranu proti mouchám nebo slunci nebo ochranu proti komárům někdy postavíme ke každému záhonu malý skleník. Automatická závlaha by nebyla špatná.

Ověřená recenze

Der Karton wiegt knapp 30 kg und ist daher echt schwer. ich denke allerdings, dass dies ein Zeichnen von guter Qualität ist- So ist es wirklich sehr stabil. Es lässt sich relativ einfach zusammen bauen - obwohl es doch etwas dauert. Die Anleitung dazu ist aber auch sehr verständlich. Das Design gefällt mir sehr gut und ich hoffe auch mal, dass die Farbe auch so toll bleibt. So sind wir damit zufrieden und für den Preis ist es auch okay.

Krabice váží téměř 30 kg a je tedy opravdu těžká. Nicméně si myslím, že se jedná o kvalitní kresbu- Takže je opravdu velmi stabilní. Dá se to poměrně snadno sestavit – i když to chvíli trvá. Návod je také velmi snadno srozumitelný. Design se mi moc líbí a taky doufám, že barva zůstane stejně skvělá. Takže jsme s ním spokojeni a za tu cenu taky v pořádku.

Ověřená recenze

Das Beet ist schnell zusammengebaut. Man sollte nur darauf achten, dass die stahlverstärkten Planken natürlich unten als erstes eingesetzt werden. Die Farbe weiß setzt Akzente im Garten, zumindest uns gefällt es. Allerdings wird es mit WPC-Material beworben. Meines Wissens nach hat WPC 60 % Holzanteil, was hier aber eher gegen 0 % zu tendieren scheint. Wir aber sicherlich der Haltbarkeit förderlich sein... Unser Fazit fällt sehr gut aus, wir würden es wieder kaufen !

Postel je rychle sestavena. Měli byste se samozřejmě ujistit, že nejprve jsou použita ocelová prkna. Bílá barva dává na zahradě akcenty, alespoň nám se líbí. Je však inzerován materiálem WPC. Pokud vím, WPC má 60% obsah dřeva, což se zdá, že zde směřuje k 0%. Ale výdrži určitě prospějeme... Náš závěr je velmi dobrý, koupili bychom si ho znovu!

Ověřená recenze

Preis-Leistungsverhältnis. Zum Gemüse züchten

Poměr cena výkon. K pěstování zeleniny

Ověřená recenze

Das Hochbeet ist hervorragend geeignet für einen großen, stilvollen Garten. Der Aufbau war simpel und schnell. Außen hat das Material eine Holzoptik, daher sieht das Hochbeet sehr edel aus. Vor allem gefällt mir die helle Farbe, weil dadurch ein toller Kontrast zu jeder Pflanze entsteht, die man einpflanzt. Ich fange mit Radieschen an und freue mich schon auf die Ernte!

Vyvýšený záhon je ideální do velké stylové zahrady. Nastavení bylo jednoduché a rychlé. Materiál má z vnější strany vzhled dřeva, takže vyvýšená postel působí velmi elegantně. Obzvláště se mi líbí světlá barva, protože vytváří skvělý kontrast k jakékoli rostlině, kterou zasadíte. Začínám s ředkvičkami a už se těším na úrodu!

Ověřená recenze

Das Gartenbett war sehr leicht aufzubauen (zu zweit ist einfacher aber geht auch alleine) und war innerhalb von 10 Minutes fertig. Das Material ist optisch relativ einfach aber scheint sehr robust zu sein, wasserdicht und sehr pflegeleicht, kann mit einem feuchten Tuch gereinigt werden und musst nicht geölt werden. Mann muss nur achten, dass das Gartenbett tatsächlich nur für den Garten gedacht is, für die Terrasse passt es nicht, da es kein Boden hat und soll direkt auf der Erde im Garten gestellt werden.

Zahradní postel se velmi snadno postavila (jednodušší je to ve dvou lidech, ale zvládnete to i sami) a byla hotová do 10 minut. Materiál je opticky relativně jednoduchý, ale zdá se být velmi robustní, voděodolný a velmi snadno se udržuje, lze jej čistit vlhkým hadříkem a nemusí se olejovat. Jen se musíte ujistit, že zahradní postel je vlastně určena pouze na zahradu, na terasu se nehodí, protože nemá podlahu a měla by být umístěna přímo na zemi na zahradě.

Ověřená recenze

Das Gartenbeet konnte schnell aufgebaut werden, vor allem unkompliziert. Es ist sehr groß und strahlend. Es kann wunderbar als Abgrenzung benutzt werden. Wir haben es als Abgrenzung direkt an unserer Terrasse stehen, mit Kräutern bepflanzt ist es ein schöner, attraktiver Sichtschutz.

Zahradní záhon lze postavit rychle, zvláště nekomplikovaně. Je velmi velký a světlý. Dá se báječně použít jako ohraničení. Máme to jako ohraničení přímo na naší terase, osázené bylinkami je to krásná, atraktivní zástěna na ochranu soukromí.

Ověřená recenze

Also, wie vorher schon beschrieben von grau keine Spur außer die Ecken (Alu). Bei mir haben bei 2 Bretter die Löcher gefehlt, musste ich selber ran. Bei einem Brett ist die Nut angebrochen, vermute mal Transport. Der Aufbau ist einfach, macht sich mit 2 Personen recht gut. Die Schrauben sind aus Edelstahl. Über die Haltbarkeit kann ich keine Angaben machen, man wird sehen. Für den Preis erwarte ich einiges.

Takže, jak bylo popsáno dříve, žádná stopa šedé kromě rohů (hliník). Na 2 prknech chyběly dírky, musel jsem si to udělat sám. Na jedné desce praskla drážka, pravděpodobně při přepravě. Snadno se nastavuje a funguje dobře ve 2 lidech. Šrouby jsou vyrobeny z nerezové oceli. K výdrži se nemohu vyjádřit, uvidíme. Za cenu očekávám hodně.

Ověřená recenze

Form und Material ist ok, leider kann man hier nicht von grau sprechen, habe Nova Grow bestellt, aber es ist weiss, also weisser geht es nicht, wenn man die Bretter von aussen anfasst bekommt man viele Splitter!

Tvar i materiál je ok, o šedé se zde bohužel mluvit nedá, objednal jsem Nova Grow, ale je bílý, takže už nemůže být bělejší, když se dotknete desek zvenčí, dostanete spoustu třísek!

Zobrazit všechna hodnocení zákazníků Zobrazit méně hodnocení zákazníků