Palm PRO vzpěračské rukavice

Palm PRO vzpěračské rukavice

329 Kč (s DPH)
Produktové číslo: 10029096
Palm PRO vzpěračské rukavice
329 Kč (s DPH)
  • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
  • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
  • 14 dní na vrácení

Základní informace

  • Jistý úchop při každém cviku: Rukavice Palm Pro jsou navrženy pro vzpírání i cviky na hrazdě – ergonomický tvar přesně kopíruje dlaň a zajišťuje stabilní kontakt s tyčí po celou dobu tréninku.

  • Pohodlí od prvního nasazení: Zapínání na suchý zip umožňuje rychlé a přesné nastavení, aby rukavice seděly přesně tak, jak potřebujete – bez zbytečného zdržování před sérií.

  • Materiál, který vydrží: Odolný neopren odolává intenzivnímu používání, snadno se otře nebo omyje a je plně kompatibilní s křídou pro ještě lepší přilnavost – nic Vám neujede.

  • Ochrana kůže pro pravidelné cvičence: Neoprenový povrch tlumí tlak a tření, takže si zachováte ruce bez mozolů a puchýřů i po náročných tréninkových blocích.

  • Zpevněné zápěstí, méně rizika: Pásky na zápěstí o délce 44 cm přidržují bezpečně za zápěstním kloubem a poskytují extra oporu při těžkých dřepech, mrtvých tazích nebo výzvednutích nad hlavu. Spolu s unisex střihem jsou Palm Pro vhodné pro muže i ženy – k dispozici ve velikostech S až XL.

Popis produktu

Pořádný grip je základ každého silového tréninku – ať už zdviháte činky, nebo se vytahujete na hrazdě. Rukavice na vzpírání Palm Pro od CAPITAL SPORTS jsou ergonomicky tvarované přesně podle dlaně, takže tyč drží pevně bez ohledu na to, kolik opakování máte za sebou. Materiál z odolného neoprenu chrání kůži před mozoly a puchýři, snadno se omyje a bez problémů snese i přidání křídy pro maximální přilnavost. Konec sklouzávání po zpocené tyči – soustřeďte se jen na výkon.

Součástí rukavic jsou extradlouhé polstrovací pásky na zápěstí o délce 44 cm, které zpevní zápěstní kloub a sníží riziko zranění při těžkých sériích. Zapínání na suchý zip zajišťuje rychlé nasazení i svlečení. Rukavice jsou vhodné pro muže i ženy. Pro pohodlné uložení a přepravu jsou Palm Pro dodávány v praktickém sáčku se zipem.

Dostupné varianty: modrá/černá velikost M,
modrá/černá velikost S (Artikel 10029095),
modrá/černá velikost L (Artikel 10029097),
modrá/černá velikost XL (Artikel 10029098),
černá velikost S (Artikel 10029091),
černá velikost M (Artikel 10029092),
černá velikost L (Artikel 10029093),
černá velikost XL (Artikel 10029094)

Vlastnosti

  • Pevný úchop na činkové i pull-up tyči i při zpocených rukách
  • Extralong pásky na zápěstí (44 cm) pro stabilitu a ochranu kloubu
  • Rychlé zapínání díky suchému zipu
  • Unisex provedení – vhodné pro muže i ženy
  • Praktický sáček se zipem pro uložení a přepravu
  • Barva: modrá/černá
Produktové číslo: 10029096

Rozměry a technické podrobnosti

  • Rukavice zabalené: cca 13 x 5 x 21 cm (Š x V x H)
  • Průměr dlaně velikost M: 6,5 cm
  • Hmotnost (celkem): cca 105 g

Co bude doručeno

  • 1x pár vzpěračských rukavic
  • 1x taška se zipem
  • Dodání bez manuálu

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
3 hodnocení
Hodnocení zákazníků z Češtiny
Ověřená recenze 09/01/2020

Vraiment au top pour le cross fit!! Et pour la musculation aussi.

Ověřená recenze 30/04/2016

Ces gants protègent les mains mais également les poignets. Je les ai achetés principalement pour corriger la posture de mes poignets qui avaient tendance à se "casser" et par la même occasion protéger mes mains. J'ai même commencé à arrêter de les mettre car ils avaient corrigé la posture de mes poignets (Ps : je débute dans la musculation). Quant à l'état, je les ais depuis plusieurs mois, avec une utilisation trois fois par semaine, il m'est déjà arrivé d'enlever un fil par ci par là, mais c'est assez rare. Je recommande.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 13/09/2024

Se in dubbio prendete la taglia più grande, anche se avete le dita sottili, se avete le dita robuste credo che neanche la taglia più grande faccia per voi.Si sono un po' sfilacciati ma niente di preoccupante.L'imbottitura è buona, i calli vengono comunque sollevando pesante, ma risparmiano le vesciche.Lo spazio per le dita è davvero poco.Essendo aperti sul retro non sudano le mani.La fascia sul polso è comoda e funge molto bene da polsiera.