Retro stereo zařízení Auna Belle Epoque 1908, USB, CD, MP3

4 429,00 Kč 6 899,00 Kč (s DPH)
 • USB
 • , ,
 • MP3
Produktové číslo: 10008633
Retro stereo zařízení Auna Belle Epoque 1908, USB, CD, MP3
4 429,00 Kč 6 899,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  3 764,00 Kč 6 899,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Nostalgické stereozařízení s AM/FM rádiem, reproduktory a funkcí záznamu

 • Gramofon s řemenovým pohonem a funkcí autostop

 • CD přehrávač

Popis produktuAuna Belle Epoque1908 jevintage stereo zařízení, které spojuje minulost s budoucností.

Pro přehrávání starších nosičů charakteristických pro minulé století má kdispozici gramofon a kazetovou mechaniku.

Moderní média otevírá pomocí USB vstupu, který slouží také k ukládání výsledkůdigitalizace phono signálu ve formátu MP3.

Nenápadně umístěný CD přehrávač spolupracuje se všemi typy disků.

Funkční balíček uzavírá AM/FM rádio.

Auna Belle Epoque1908 má, podobně jako její předchůdci z minulého století,dřevěnou konstrukci s elegantním designem a látkovými reproduktorovými krytydoplněnou zlatými doplňky.

Vlastnosti

 • Připojení: 1 x USB rozhraní
 • Kompatibilní typy disků: CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD
 • Podporované rychlosti přehrávání: 33, 45, 78 ot./min.
 • Kompatibilní formáty kazety: C60, C90
 • Podporované audio formáty: MP3
 • Pohon: řemen
 • Integrované stereo reproduktory
 • Regulátor hlasitosti
 • Regulátor frekvence a menu
 • Přehledný LCD displej
 • Zobrazení času a data
 • Vícejazyčné menu
 • Předvolby ekvalizéru
 • Opakovací funkce
 • Náhodné přehrávání
 • Programovatelné přehrávání
 • Rovné ramínko přenosky
 • Start-stop automatika
 • Teleskopická anténa
 • Nožičky
 • Napájení dálkového ovladače: 1 x CR2025 baterie (je součástí balení)
 • Napájení: AC 100-240 V, 50/60 Hz
 • Výkon: 2x7 W
Produktové číslo: 10008633

Rozměry a technické podrobnosti

 • 50 x 22 x 33 cm (Š x V xH)
 • Hmotnost: cca. 8 kg

Co bylo posláno

 • 1 x zařízení
 • Manuál

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
71 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 09/10/2022

I don't like plastic parts but for that amount of money this product is super.

Nemám rád plastové díly, ale za ty peníze je tento produkt super.

Ověřená recenze 09/07/2022

Preis-Leistung stimmt. Wir haben nicht mehr erwartet. Tonqualität eingebauten Lautsprechern entsprechend.

Hodnota za peníze. Víc jsme nečekali. Kvalita zvuku odpovídající vestavěným reproduktorům.

Ověřená recenze 03/07/2022

Sehr guter Klang, sieht gut aus. Inbetriebnahme war okay, nicht so aufwendig.

Velmi dobrý zvuk, vypadá dobře. Uvedení do provozu bylo v pořádku, nebylo to tak složité.

Ověřená recenze 01/07/2022

Die Retro-Musikanlage mit Plattenspieler, Radio, CD, Cassette und DAB+ in weiß war genau das, was wir schon länger gesucht haben. Wir gehören zur Generation Ü60 und verfügen noch über Vinyl-Schallplatten, Cassetten und CDs mit großem Erinnerungswert, deshalb waren die schicken, hochmodernen Geräte nicht unser Ding. Dieses Gerät ist klasse, haben wir zu dem Preis gar nicht für möglich gehalten. Tolles Aussehen, sehr guter Klang und einfach und übersichtlich zu bedienen. Vollkommen ausreichend für den täglichen Gebrauch im eigenen Heim!

Retro hudební systém s gramofonem, rádiem, CD, kazetou a DAB+ v bílé barvě bylo přesně to, co jsme dlouho hledali. Patříme ke generaci 60+ a stále máme vinylové desky, kazety a CD, které jsou velmi nezapomenutelné, takže elegantní a nejmodernější zařízení nebyla naším šálkem čaje. Toto zařízení je skvělé, nemysleli jsme si, že je to za tu cenu možné. Skvělý vzhled, velmi dobrý zvuk a snadné a jasné použití. Ideální pro každodenní použití ve vaší domácnosti!

Ověřená recenze 15/06/2022

Diese anlage hat einen super klang leicht zu bedienen ,.... leider war keine gebrauchsanleitung dabei ...... sonst sehr zufrieden

Tento systém má skvělý zvuk, jednoduché ovládání, .... bohužel nebyl návod k použití ...... jinak velká spokojenost

Ověřená recenze 02/05/2022

Ich bin sehr überrascht , das dieses Gerät doch so einen guten Ton hat. Es ist genial , das alles dran ist , was man braucht. USB , CD , SD Kartenslot usw. Einfach zu empfehlen , für den normalen Hausgebrauch.

Jsem velmi překvapen, že toto zařízení má tak dobrý zvuk. Je úžasné, že má vše, co potřebujete. USB, CD, slot na SD kartu atd. Snadno doporučit, pro běžné domácí použití.

Ověřená recenze 08/03/2022

ist ein Schmuckstück im Wohnzimmer.

je klenotem v obývacím pokoji.

Ověřená recenze 06/12/2021

Gutes Produkt

Dobrý produkt

Ověřená recenze 06/10/2021

This sound system is what I have dreamed for long time. Vinyl, CD, tape, radio and Bluetooth with a good value for the money. Sound and material quality are not the best but the system is for my own use and not for a clubhouse which requires a more potent sound. Something to definitely improve is the base of the holder of the vinyl’s needle that comes unattached for transport reason. The base does not get properly fixed. Nevertheless, this feature does not prevent the sound to be good. Still loving my acquisition!

Tento zvukový systém je to, o čem jsem dlouho snil. Vinyl, CD, kazeta, rádio a Bluetooth s dobrou hodnotou za peníze. Kvalita zvuku a materiálu není nejlepší, ale systém je pro mé vlastní použití a ne pro klubovnu, která vyžaduje silnější zvuk. Něco, co je určitě potřeba zlepšit, je základna držáku vinylové jehly, která je z přepravních důvodů nepřipojena. Základna není správně upevněna. Tato funkce však nebrání tomu, aby byl zvuk dobrý. Stále miluji svou akvizici!

Ověřená recenze 23/09/2021

alles super, schnelle Lieferung, nur zu empfehlen

vše bylo super, rychlé dodání, vřele doporučuji

Ověřená recenze 13/08/2021

Preisleistungsverhältnis Top Erwartungen voll erfüllt

Hodnota za peníze Nejvyšší očekávání plně splněna

Ověřená recenze 05/08/2021

Der Klang lässt zu wünschen übrig. Die Bedienung ist auch nicht besonders. Der Plattenspieler ist sehr einfach ausgestattet und der Tonarm kann nicht eingestellt werden. Insgesamt nicht zu empfehlen.

Zvuk zanechává mnoho přání. Ani obsluha není nic zvláštního. Gramofon je vybaven velmi jednoduše a raménko tónu nelze nastavit. Celkově se nedoporučuje.

Ověřená recenze 28/07/2021

Kein umständlicher Aufbau erforderlich, einfach hinstellen, Stecker in die Steckdose und DAB-Sender oder alte und moderne Tonträger in guter Tonqualität hören. Das Gerät im retro look macht einen gediegenen Eindruck, die Verarbeitung ist gut, ebenso das Preis-Leistungsverhältnis.

Není potřeba žádné těžkopádné nastavování, stačí stát, zapojit a poslouchat stanice DAB nebo staré a moderní zvukové nosiče v dobré kvalitě zvuku. Zařízení svým retro vzhledem působí důstojným dojmem, zpracování je dobré, stejně jako poměr ceny a výkonu.

Ověřená recenze 20/07/2021

Gute Tonqualität. Kann alles z.b. USB/RADIO/KASSETTE/PLATTEN/CD Nur die Fernbedienung kann nicht viel steuern, ansonsten sind wir sehr zufrieden und haben Freude damit. Optisch auch sehr dekorativ!

Dobrá kvalita zvuku. Umí vše např. USB/RÁDIO/KAZETA/DISKY/CD Jen dálkový ovladač moc ovládat neumí, jinak jsme velmi spokojeni a bavíme se s ním. Také velmi dekorativní!

Ověřená recenze 01/07/2021

Habe es zum Geburtstag meiner Mutter bestellt und was soll ich sagen dieses Gerät ist einfach Klasse...ich kann es jeden nur an Herz legen der für einen schmalen Taler so etwas sucht

Objednal jsem ho mamince k narozeninám a co dodat, tento přístroj je prostě skvělý...mohu jen doporučit každému, kdo něco takového hledá za malý dolar

Ověřená recenze 05/06/2021

Ein gutes Gerät. Alles was man braucht

Dobrý přístroj. Vše, co potřebujete

Ověřená recenze 15/05/2021

Von der Optik her klasse; vom Klang her nicht gut. Schade. Haben das Gerät darum wieder retourniert.

Z optiky skvělé; není dobré po zvukové stránce. Škoda. Zařízení proto vraťte.

Ověřená recenze 07/05/2021

Ich finde es toll

Myslím, že je to skvělé

Ověřená recenze 21/04/2021

Ich habe mich sehr gefreut meine alten Platten wieder hören zu können und hatte eigentlich keine großen Erwartungen an das Gerät. Der Klang ist überraschend gut für den Preis. Auch die anderen Funktionen haben einen gute Klang, nur das Kassettendeck habe ich noch nicht getestet. Bei CDs und im Bluetooth Modus stört der Klang manchmal, als hätte eine CD einen Kratzer. Deshalb gibt es einen Stern Abzug. Ich kann noch nicht einordnen, woran das liegt. Da ich mit dem Gerät hauptsächlich Platten hören will, werde ich diese fraglich Störung erstmal noch beobachten. Die Fernbedienung wirkt etwas zerbrechlich und funktioniert nur, wenn man direkt vor dem Gerät steht. Alles in allem ist es für diesen Preis ein gutes Gerät!

Byl jsem velmi šťastný, že jsem si mohl znovu poslechnout své staré desky a vlastně jsem od zařízení neměl žádná velká očekávání. Zvuk je vzhledem k ceně překvapivě dobrý. Ostatní funkce mají také dobrý zvuk, jen jsem ještě nezkoušel kazetový magnetofon. U CD a v režimu Bluetooth je zvuk někdy rušivý, jako by CD mělo škrábanec. Proto je zde hvězdicový odpočet. Pořád nemůžu přijít na to, co to způsobuje. Vzhledem k tomu, že chci s přístrojem poslouchat především desky, nejprve zpozoruji tuto diskutabilní závadu. Dálkové ovládání je trochu křehké a funguje pouze v případě, že stojíte přímo před zařízením. Celkově vzato je to dobré zařízení za tuto cenu!

Ověřená recenze 17/04/2021

Gerät gut,müsste nur noch höhen und tiefen Einstellungen haben

Zařízení je dobré, mělo by mít pouze vysoké a nízké nastavení

Ověřená recenze 14/04/2021

Das Musikcenter kam schnell und sicher verpackt an, wurde auch gleich aufgestellt und sieht echt stylisch aus !!!! Auf kleinem Raum ist alles untergebracht, was der Musikliebhaber braucht, sogar die vielen Musikkassetten und Schallplatten kommen wieder zum Einsatz. Die Fernbedienung ist natürlich echt praktisch. Wir sind sehr zufrieden mit dem Gerät !!!!

Hudební centrum dorazilo rychle a bezpečně zabalené, bylo ihned zřízeno a vypadá opravdu stylově!!!! Vše, co milovník hudby potřebuje, je umístěno na malém prostoru, dokonce i mnoho hudebních kazet a desek je znovu použito. Dálkové ovládání je samozřejmě velmi užitečné. Se zařízením jsme velmi spokojeni!!!!

Ověřená recenze 12/04/2021

Top Gerät

Špičkový přístroj

Ověřená recenze 12/04/2021

Bedienungsanleitung ist wenig hilfreich Fernbedienung nur bedingt nutzbar

Uživatelská příručka není příliš nápomocná, dálkový ovladač lze používat pouze v omezené míře

Ověřená recenze 07/04/2021

Radio ist OK werde aber trotzdem nichts mehr kaufen da die Zustellung eine einzige Frechheit war trotz ganztägiger Anwesenheit hat der faule Zusteller das schwere Paket gleich in`s Shop gebracht von wo ich es heimschleppen mußte " Zustellung nicht möglich" war die plumpe Ausrede

Rádio je v pořádku, ale už si nic nekoupím, protože doručení bylo na pováženou, i když tam byl celý den, líný doručovatel přinesl těžký balík přímo do obchodu, odkud jsem ho musel vláčet domů." Doručení není možné “ byla nešikovná výmluva

Ověřená recenze 11/03/2021

Ein wunderschönes Design und eye Catcher! Mit der Bluetooth funktion hat jeder Zugriff darauf. Man kann sogar seine alten Kassette darauf abspielen. Der Sound reicht komplett aus. Sehr empfehlenswert!

Krásný design a poutač! Díky funkci Bluetooth k němu má přístup každý. Můžete na něm dokonce přehrávat své staré kazety. Zvuk je naprosto dostačující. Vysoce doporučeno!

Ověřená recenze 06/03/2021

Habe die Anlage nun seit einigen Tagen und alle Funktionen ausprobiert. Die Digitalisierung meiner alten LPs/Kassetten geht wesentlich besser als vorher mit Aufnahme auf dem Laptop. Von Radio kann nicht aufgenommen werden, aber das macht heutzutage sicher niemand mehr. Die Tonqualität ist bereits recht gut. Habe noch zusätzliche Bluetooth- Lautsprecher angeschlossen (auch an TV) und habe somit für beide Geräte und Übertragung vom Handy einen noch besseren Klang. Anleitung war leider nur in Englisch, daher 1 Stern Abzug. Ansonsten bin ich sehr zufrieden.

Systém mám už pár dní a vyzkoušel jsem všechny funkce. Digitalizace mých starých LP/kazet funguje mnohem lépe než dříve s nahráváním na notebook. Nemůžete nahrávat z rádia, ale jsem si jistý, že to dnes už nikdo nedělá. Kvalita zvuku je už docela dobrá. Připojil jsem další Bluetooth reproduktory (i k TV) a mám tedy ještě lepší zvuk jak pro zařízení, tak pro přenos z mobilu. Bohužel návod byl pouze v angličtině, proto srážka 1 hvězdička. Jinak jsem velmi spokojen.

Ověřená recenze 27/02/2021

Preisleistungsverhältnis super Tonqualität ist okey die Fernbedienung erfüllt ihren Zweck .Gute Qualität

Poměr cena výkon super kvalita zvuku v pořádku, dálkový ovladač plní svůj účel.Dobrá kvalita

Ověřená recenze 19/02/2021

You get what you order, the equipment is great.

Dostanete, co si objednáte, vybavení je skvělé.

Ověřená recenze 10/02/2021

Besonders gut zum Abspielen der alten großen Schallplatten. Super Sound, sehr ansprechenddes Aussehen.

Zvláště dobré pro přehrávání starých velkých desek. Skvělý zvuk, velmi atraktivní vzhled.

Ověřená recenze 10/02/2021

der Schallplattenspieler hat zu wenig Bässe , sonst bin ich sehr zufrieden.

gramofon má příliš málo basů, jinak jsem velmi spokojen.

Ověřená recenze 08/02/2021

Lieferzeit ok ,gut verpackt, Funktion ok

Dodací lhůta v pořádku, dobře zabaleno, funkce v pořádku

Ověřená recenze 06/02/2021

Diese Anlage hat fast alle unsere Erwartungen erfüllt. Endlich kann man sich wieder einmal eine SCHALLPLATTE anhören, eine MC einschieben oder eine CD genießen.....oder man schaltet einfach nur das Radio ein! Außerdem ist der USB Anschluss sehr gut, um einen eigenen Stick anzuschließen. Und das alles in EINEM Gerät für einen unschlagbaren Preis! Des weiteren ist das Gerät auch noch ein optischer Hingucker. Das einzige kleine Manko, daher nur zwei Sterne bei der Tonqualität, ist der Ton im PHONO Betrieb. Es ist zwar keine Hi-Fi Anlage, aber etwas mehr dürfte schon sein, zumal der Ton in den anderen Betriebsarten recht gut klingt. Außerdem wäre ein Kopfhöreranschluss eventuell nicht schlecht gewesen. Alles in allem ist das Gerät zu empfehlen und reicht bei diesem Preis für den Hausgebrauch vollkommen aus!

Toto zařízení splnilo téměř všechna naše očekávání. Konečně můžete poslouchat RECORD, pustit MC nebo si vychutnat CD...nebo si prostě zapnout rádio! USB port je také velmi dobrý pro připojení vlastního sticku. A to vše v JEDNOM zařízení za bezkonkurenční cenu! Kromě toho je zařízení také optickým poutačem. Jedinou drobnou nevýhodou, tedy pouze dvě hvězdičky za kvalitu zvuku, je zvuk v režimu PHONO. Není to hi-fi systém, ale mělo by to být o něco více, zvláště když v ostatních provozních režimech zní zvuk docela dobře. Navíc konektor pro sluchátka nemusel být špatný. Celkově vzato je zařízení doporučeno a za tuto cenu je pro domácí použití naprosto dostačující!

Ověřená recenze 31/01/2021

Die Qualität beim Abspielen von LP und CD ist nicht optimal. Tuner ok.

Kvalita při přehrávání LP a CD není optimální. tuner ok

Ověřená recenze 29/01/2021

Sehr gute Klangqualität und bedienerfreundlich. Sieht auch optisch gut aus auch wenn die Bedienungsknöpfe Plastik sind. Für den Preis ein sehr tolles Gerät!

Velmi dobrá kvalita zvuku a uživatelsky přívětivý. Také vypadá dobře, i když tlačítka jsou plastová. Skvělé zařízení za tu cenu!

Ověřená recenze 18/01/2021

Das Gerät sieht wirklich hübsch aus. Radio und CD sind auch in Ordnung, aber der Klang des Plattenspielers ist wirklich unterirdisch. Da wir die Verpackung nicht mehr vollständig haben, können wir leider nicht mehr umtauschen... würden wir sonst gerne tun. Wir würden nicht zum Kauf raten.

Zařízení vypadá opravdu pěkně. Rádio a CD taky ok, ale zvuk gramofonu je fakt propastný. Bohužel vzhledem k tomu, že již nemáme kompletní balení, nemůžeme již vyměnit... jinak bychom to rádi udělali. Nedoporučujeme nákup.

Ověřená recenze 15/01/2021

der Klang war nicht sehr besonders und der Plattenspieler hat nach ca 18 stunden Spielzeit stark angefangen zu kratzen,dennoch sieht die Anlage nicht schlecht aus und letztendlich hat ja alles mehr oder weniger funktioniert.

Zvuk nebyl nic moc a gramofon začal škrábat asi po 18 hodinách hraní, ale systém nevypadá špatně a nakonec vše víceméně fungovalo.

Ověřená recenze 11/01/2021

Ton und klang für uns perfekt. Produkt entspricht unseren Erwartungen aussehen super negativ war nur das wir drei Tage später es 40Euro billiger hätten bekommen können das ist aber nicht so schlimm bin trotzdem sehr zufrieden

Tón a zněly pro nás perfektně. Produkt splňuje naše očekávání vypadá super negativně, jen jsme ho mohli získat o 40 eur levněji o tři dny později, to není tak špatné, stále jsem velmi spokojen

Ověřená recenze 06/01/2021

Der Spieler sieht einfach wunderschön aus. Der Musikqualität ist (auch) 'retro'. Ich finde das kein Problem. Wenn wir gute Qualität hören wollen, fahren wir zum Elbphilharmonie. Die Fernbedienung wurde noch nicht benutzt, wir bewegen uns gerne.

Přehrávač vypadá prostě nádherně. Kvalita hudby je (také) „retro“. Nevidím to jako problém. Pokud chceme slyšet dobrou kvalitu, jdeme do Elbphilharmonie. Dálkový ovladač zatím nepoužitý, rádi se stěhujeme.

Ověřená recenze 31/12/2020

Die Retroanlage ist in einem tollen Design,die Tonqualität sehr klar und deutlich, CD und Kassette abspielen gelingt einfach super. Echt super diese Anlage! Das Preis-Leistungsverhältnis stimmt. Es ist für jeden Laien einfach zu bedienen!

Retro systém je ve skvělém provedení, kvalita zvuku je velmi jasná a jasná, přehrávání CD a kazet je prostě skvělé. Toto zařízení je opravdu skvělé! Poměr cena výkon je správný. Je snadno použitelný pro každého laika!

Ověřená recenze 12/12/2020

Einwandfrei.....preis-leistungsverhältnis absolut ok

Bezvadné... hodnota za peníze naprosto v pořádku

Ověřená recenze 08/12/2020

Billig an Verarbeitung, Material & Sound. Für den Preis hätt ichs gleich wieder zurückgeschickt.. Zum Glück was für die schwiegermutter die des net so interessiert.:) Es kann zwar alles abspielen und sieht gut aus, das wars auch schon.

Levné ve zpracování, materiálu a zvuku. Za tu cenu bych ho poslala hned zpátky.Naštěstí pro tchýni,která má o net takový zájem.:) Umí hrát všechno a dobře vypadá,to je asi tak vše.

Ověřená recenze 05/12/2020

schnelle Lieferung, Anlage ist für den Preis sehr gut verarbeitet,alles funktioniert, gerne wieder

rychlé dodání, systém za tu cenu velmi dobře zpracovaný, vše funguje, opět rádi

Ověřená recenze 02/12/2020

Der Plattenspieler sieht super aus, hat diesen Retro-Charme aber das ist auch schon alles. Der Plattenteller ist Plastik und besitzt nur den internen Lautsprecher. Der klingt einfach Blechern und Lustlos. Er besitzt keinen Anschluss für Chinch Kabel und es ist nicht möglich bessere Boxen zu verwenden. Schade, aussehen ist nicht alles. Aber für das Geld ist er ganz okay

Gramofon vypadá skvěle, má to retro kouzlo, ale to je tak vše. Talíř je plastový a má pouze vnitřní reproduktor. Zní to jen plechově a apaticky. Nemá připojení pro chinch kabely a není možné použít lepší boxy. Škoda, že vzhled není všechno. Ale za ty peníze je v pořádku

Ověřená recenze 01/12/2020

Die Anlage sieht toll aus und alles funktionierte zunächst. Nach 3 Monaten konnte das Gerät nicht mehr eingeschaltet werden und ging sofort wieder in standby. Nach Rückmeldung beim Verkäufer wurde das Gerät repariert und bisher gehen alle Funktionen wieder problemlos. Top Kundenservice!

Systém vypadá skvěle a zpočátku vše fungovalo. Po 3 měsících již zařízení nešlo zapnout a okamžitě se vrátilo do pohotovostního režimu. Po kontaktování prodejce bylo zařízení opraveno a zatím všechny funkce opět fungují bez problémů. Špičkový zákaznický servis!

Ověřená recenze 30/11/2020

Ich habe diese Anlage in der Küche stehen. Sie sieht toll aus und hat alle wichtigen Funktionen von damals und heute. Sie dient bei mir als Küchenradio. Mehr nicht. Um eine Gartenparty zu beschallen braucht man allerdings mehr Power. Das ist nichts für diese Anlage. Dafür hat sie nicht genug Leistung. Das muss einen klar sein. Für den Hausgebrauch aber ein tolles Gerät zum fairen Preis. Klare Kaufempfehlung!

Tento systém mám v kuchyni. Vypadá skvěle a má všechny podstatné funkce od té doby a teď. Slouží mi jako kuchyňské rádio. Ne více. K ozvučení zahradní slavnosti však potřebujete větší výkon. To není pro toto zařízení. Nemá na to dost sil. To musí být jasné. Pro domácí použití je to skvělé zařízení za férovou cenu. Jasné doporučení k nákupu!

Ověřená recenze 29/11/2020

Die Medien konnten nicht geladen werden. This item were delivered 3 days earlier than expected, I was quite surprised with both the delivery speed and the overall quality of it. AUDIO The 2x 2.5 watts loudspeaker output power sounds great even with a small voltage, the bass could have being a bit higher though. It's perfect if you want to hear on your living room, of course you can't expect to have a good performance if you are hosting a big party (for that you will probably need some external speakers). PS: (I was struggling to find information about the loudspeaker power output here, but I was able to find it on the manufacturer’s website) MANUAL Available in many languages, has start guide from unpacking until working functionalities. WOOD FINISHING Looks very nice, the color, texture and buttons with the retro style and are very alike the one from the seller’s photo CONCLUSION I'm pretty satisfied with my retro sound system, it fulfilled my expectations. Here I listed the PROS and CONS that might be useful to whom is looking to buy it: Positive: - Nice sound quality for a nice price - Good features (remote control, CD, USB, Cassete, Vinyl Record...) - Looks very good and retro like the photos from the ad Negative: - The tone arm has not returned automatically to the rest position when reached at the end of the vinyl record as mention on the manual

Die Medien konnten nict geladen werden. Toto zboží bylo doručeno o 3 dny dříve, než bylo očekáváno, byl jsem docela překvapen jak rychlostí dodání, tak celkovou kvalitou. AUDIO Výstupní výkon 2x 2,5 W reproduktoru zní skvěle i při malém napětí, ale basy by mohly být o něco vyšší. Je perfektní, pokud chcete slyšet ve svém obývacím pokoji, samozřejmě nemůžete očekávat dobrý výkon, pokud pořádáte velkou párty (k tomu budete pravděpodobně potřebovat nějaké externí reproduktory). PS: (Stěží jsem zde hledal informace o výkonu reproduktoru, ale podařilo se mi je najít na stránkách výrobce) NÁVOD K dispozici v mnoha jazycích, obsahuje průvodce spuštěním od vybalení až po funkční funkce. DŘEVĚNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA Vypadá velmi pěkně, barva, textura a tlačítka v retro stylu a jsou velmi podobné té z fotografie prodejce ZÁVĚR Se svým retro zvukovým systémem jsem velmi spokojen, splnil má očekávání. Zde jsem uvedl klady a zápory, které by se mohly hodit tomu, kdo si to chce koupit: Pozitivní: - Pěkná kvalita zvuku za příjemnou cenu - Dobré vlastnosti (dálkové ovládání, CD, USB, kazeta, vinylová deska...) - Vzhled velmi dobré a retro jako fotografie z reklamy Negativa: - Rameno se automaticky nevrátilo do klidové polohy, když bylo dosaženo na konci vinylové desky, jak je uvedeno v návodu

Ověřená recenze 28/11/2020

Habe dieses Gerät für meine Großmutter gekauft, da ihr Plattenspieler den Geist aufgegeben hatte. Sie ist super zufrieden mit dem Gerät und nutzt auch fast alle Funktionen. Die Ton Qualität ist gut. Das Gerät ist leicht zu bedienen. TOP! Klare Kaufempfehlung!

Koupil jsem to pro moji babičku, protože její gramofon se vzdal ducha. S přístrojem je nadmíru spokojená a také využívá téměř všechny funkce. Kvalita zvuku je dobrá. Zařízení se snadno používá. HORNÍ! Jasné doporučení k nákupu!

Ověřená recenze 26/10/2020

Tolles Gerät zum kleinen Preis. Es funktioniert wunderbar und hat ein guten Klang! Mehr kann man für diesen Preis nicht verlangen! Klare Kaufempfehlung!

Skvělé zařízení za nízkou cenu. Funguje skvěle a má dobrý zvuk! Za tuto cenu nemůžete chtít víc! Jasné doporučení k nákupu!

Ověřená recenze 22/09/2020

Ich kann diese Anlage und den Verkäufer nur Empfehlen. Es ist Qualität sehr gut.

Tento systém i prodejce mohu jen doporučit. Jeho kvalita je velmi dobrá.

Ověřená recenze 11/09/2020

Für meine Zwecke genügt die Anlage mittlerweile voll und ganz. Gut, der Klang ist nicht so optimal wie bei einer hochwertigen Anlage mit Boxen, aber das muss einem klar sein, wenn man nicht tief in den Geldbeutel greifen will. Das einzige, das ich vermisse, einen Zugang für Kopfhörer. Aber ansonsten

Systém je nyní pro mé účely zcela dostačující. No, zvuk není tak optimální jako u kvalitní soustavy s reproduktory, ale s tím je třeba počítat, pokud nechcete sáhnout hluboko do peněženky. Jediné, co chybí, je konektor pro sluchátka. Ale jinak

Ověřená recenze 09/09/2020

Für unsere Zwecke (Einsatz im Wohnzimmer) gut. Tonqualität könnte etwas besser sein.

Dobré pro naše účely (použito v obývacím pokoji). Kvalita zvuku by mohla být o něco lepší.

Ověřená recenze 12/08/2020

Super Gerät für den Preis! Optisch ist es ein echter Blickfang obwohl es sehr kompakt gehalten ist. Die Funktionen gehen alle Problemlos und es ist sehr leicht zu bedienen. Die Tonqualität ist vollkommen ausreichend für die Größe könnte aber etwas besser sein! Dennoch kann man dieses Gerät ohne schlechtes Gewissen weiter empfehlen.

Skvělé zařízení za tu cenu! Vizuálně je to opravdový poutač, i když je velmi kompaktní. Všechny funkce fungují bez problémů a jejich ovládání je velmi snadné. Kvalita zvuku je naprosto adekvátní velikosti, ale mohla by být o něco lepší! Přesto můžete toto zařízení bez výčitek svědomí doporučit.

Ověřená recenze 02/05/2020

Die Ware ist grundsätzlich vom Preis/Leistungsverhältnis voll in Ordnung. Eine Spitzen-Stereoanlage darf man sich auch nicht erwarten.... ich habe dasselbe Produkt schon seit 12 Jahren im privaten Betrieb - leider nun durch techn. Probleme beim CD-Player u Plattenspieler- eingeschränkt verwendbar. Positiv ist bei der neuen VERSION - man kann CD u Platten auf USB-Stick speicher; das funktioniert von CD auf Stick sehr gut; Leider bei Schallplatten auf Stick gar nicht - werde da eine Mängelrüge an den Verkäufer machen; Bin davon überzeugt, dass es hier eine Mängelbehebung geben wird. Kann Nur sagen --- wem so was gefällt - bei diesem Verkäufer erwerben. Claus J. Höhlhubmer aus WIEN

Zboží je v podstatě v poměru cena/výkon plně v pořádku. Nečekejte ani špičkový stereo systém.... Stejný produkt mám soukromě 12 let - bohužel nyní kvůli technickým problémům. Problémy s CD přehrávačem a gramofonem - omezené použití. Pozitivní na nové VERZI je, že můžete ukládat CD a disky na USB flash disk; toto funguje velmi dobře od CD po stick; Záznamy na špejli bohužel vůbec ne - reklamaci uplatňuji u prodejce; Jsem přesvědčen, že zde dojde k nápravě. Mohu pouze říci --- pokud se vám něco takového líbí - kupte si to od tohoto prodejce. Claus J. Hohlhubmer z VÍDNĚ

Ověřená recenze 11/02/2020

Als Geschenk gekauft und der beschenkte ist komplett zufrieden. freut sich seine LP wieder anzuhören.

Zakoupeno jako dárek a obdarovaný je naprosto spokojen. se těší na další poslech jeho LP.

Ověřená recenze 29/01/2020

Das Gerät wirkt hochwertig und hört sich auch ganz passabel an. Dass das Gerät Tonträger von CD bis Schallplatte abspielen kann gefällt mir sehr. Ich habe leider ein Sonntagsmodell bekommen, denn der CD Spieler funktionierte garnicht. Egal welche CD eingesteckt wurde, es wurde garnicht erst gelesen. Ging dann natürlich wieder zurück, schade!

Zařízení vypadá kvalitně a zní celkem ucházející. Velmi se mi líbí, že přístroj umí přehrávat zvukové nosiče od CD až po vinylové desky. Bohužel jsem dostal nedělní model, protože CD přehrávač vůbec nefungoval. Bez ohledu na to, které CD bylo vloženo, nebylo vůbec načteno. Samozřejmě jsem se vrátil, škoda!

Ověřená recenze 24/01/2020

Diese Retroanlage erfüllt all meine Wünsche ,ich habe noch sehr viele Schallplatten und Cd auch was mir gefällt ist das diese Anlage auch für die Zukunft gerüstet ist da man Digitalradio hören kann obwohl Österreich noch nicht so weit ist aber ich hauptsächlich Bayern 1 höre und die deutschen Sender gut empfangen kann .Mit der Tonqualität bin ich auch zufrieden denn um diesen Preis kann man keinen Superton erwarten aber ist für völlig in Ordnung! Diese Retroanlage kann man wirklich weiter empfehlen !!

Tento retro systém splňuje všechna moje přání, stále mám spoustu desek a CD, líbí se mi, že tento systém je připraven i do budoucna protože můžete poslouchat digitální rádio, sice Rakousko není tak daleko ale slyším hlavně Bayern 1 a německé Vysílač se dá dobře přijímat.S kvalitou zvuku jsem také spokojen, protože za tuto cenu nelze čekat super zvuk, ale je naprosto v pořádku! Tento retro systém můžete opravdu doporučit!

Ověřená recenze 21/01/2020

Eine tolle Sache.

Skvělá věc.

Ověřená recenze 19/01/2020

Hallo....ich habe diese wunderschöne Retro Anlage gekauft und frage mich, WO IST BLUETOOTH ? Habe sogar ein Youtube Video gucken müssen, da ich schon denke,ich bin verschusselt ;-) Bei der obigen Beschreibung steht, es ist dabei, ich hab es nicht an der Anlage....Was mich etwas stört ist, die Anlage war ziemlich verstaubt im Plattenspieler, da frage ich mich, ist sie gebraucht oder stand sie länger irgendwo herum und war nicht zugedeckt?

Dobrý den....koupil jsem si tento krásný retro systém a zajímalo by mě KDE JE BLUETOOTH? Dokonce jsem se musel podívat na video na YouTube, protože si myslím, že jsem v prdeli ;-) Výše uvedený popis říká, že je to zahrnuto, v systému to nemám....Co mi trochu vadí je, že systém byl pěkný zaprášený v gramofonu, ptám se, je používaný nebo už dlouho někde ležel a nebyl zakrytý?

Ověřená recenze 10/01/2020

Lieferung: Schnell und problemlos. Aussehen: Das Gerät in weiß passt optisch sehr gut zu den weißen Möbeln. Technik: Funktioniert einwandfrei - Radio, Plattenspieler, Kassettenspieler, USB-Anschluss. Die direkte Umwandlung meiner alten Langspielplatten in MP3-Dateien auf einen USB-Stick - für mich neben DAB+ Radio die wichtigste Funktion - klappt überraschend gut. Eine weitere Bearbeitung der Dateien mit einem Audio Editor ist eigentlich nicht erforderlich. Ich habe lediglich die Lautstärke etwas gedämpft. Kleines Manko: Das Gerät enthält keinen Antenneneingang, so dass man nur auf die fest eingebaute Stabantenne angewiesen ist und damit eine etwas eingeschränkte Senderauswahl hat. Aber die von mir eingespeicherten DAB+ Sender kommen in einwandfreier Qualität herein.

Doručení: Rychlé a snadné. Vzhled: Zařízení v bílé barvě vypadá velmi dobře s bílým nábytkem. Technologie: Funguje perfektně - rádio, gramofon, kazetový přehrávač, USB port. Přímý převod mých starých dlouhohrajících desek do MP3 souborů na USB klíčence - pro mě nejdůležitější funkce vedle DAB+ rádia - funguje překvapivě dobře. Další zpracování souborů pomocí zvukového editoru ve skutečnosti není nutné. Jen jsem trochu snížil hlasitost. Malá nevýhoda: Zařízení nemá anténní vstup, takže se musíte spolehnout pouze na vestavěnou prutovou anténu a máte tak poněkud omezený výběr kanálů. Stanice DAB+, které jsem si uložil, však přicházejí v perfektní kvalitě.

Ověřená recenze 14/12/2019

Das Nostalgie-Audiosystem kam sehr gut verpackt und unversehrt bei uns an. Nach dem Auspacken überzeugte die Anlage direkt durch ihre Optik im Retro-Design. Wer den Vintage-Look liebt ist hier defintiv genau richtig. Auch die Funktionen sind sehr vielseitig und auf dem neuesten Stand, DAB+ Tuner, UKW Empfänger, USB, Bluetooth, CD (MP3), Kassette und sogar Plattenspieler, alles funktioniert einwandfrei und ohne Beanstandung. Außerdem gibt es die Möglichkeit Schallplatten und Kassetten zu Digitalisieren, ein weiterer Pluspunkt. Die Soundqualität ist für diesen Preis absolut in Ordnung, schade allerdings trotzdem, dass man nicht die Option hat, externe Lautsprecher anschließen zu können. Die Verarbeitung der Retroanlage ist zufriedenstellend, könnte aber für meinen Geschmack noch etwas besser sein. (siehe Foto von einer etwas unsauber gearbeiten Stelle - eine von mehreren Kleinigkeiten, die aber allesamt kaum auffallen) Anzumerken sei noch ein kleiner Minuspunkt und zwar die schlechte Lesbarkeit der Knöpfe an der Anlage, diese wären in weißer Farbe defintiv besser. In Allgemeinen ist das Gerät optisch ein mega Hingucker im Retro-Look, bietet aber dennoch die neueste Technik und lässt keine Wünsche offen. Preis-Leistung passt und macht die Anlage empfehlenswert.

Nostalgický audiosystém dorazil velmi dobře zabalený a nepoškozený. Po vybalení systém okamžitě zaujal svým retro designem. Každý, kdo miluje vintage vzhled, je zde rozhodně na správném místě. Funkce jsou také velmi univerzální a aktuální, DAB+ tuner, FM přijímač, USB, Bluetooth, CD (MP3), kazetový a dokonce i gramofonový přehrávač, vše funguje perfektně a bez jakýchkoliv stížností. Dalším plusem je možnost digitalizace desek a kazet. Kvalita zvuku je za tuto cenu naprosto v pořádku, ale i tak je škoda, že nemáte možnost připojení externích reproduktorů. Zpracování retro systému je uspokojivé, ale na můj vkus by mohlo být trochu lepší. (viz foto trochu nečistého místa - jedna z více drobností, ale všechny jsou sotva postřehnutelné) Drobný mínus je třeba poznamenat, a to špatnou čitelností tlačítek na systému, ta by byla rozhodně lepší v bílé barvě. Obecně platí, že zařízení je mega poutač s retro vzhledem, ale stále nabízí nejnovější technologie a neponechává žádné přání. Hodnota za peníze a systém je doporučený.

Ověřená recenze 11/11/2019

Zwei Minuspunkte, deshalb nicht volle Sternezahl: - Die Beschriftung der Knöpfe ist zu klein und dunkel. Ich muss jedesmal ganz nah hin und Brille runter nehmen .. - Beim Kassettenrekorder kann man nicht vor und zurückspulen und ich habe jetzt erste gesehen, das es das Gerät bei mehreren Anbietern günstiger gibt.

Dva mínusové body, tedy ne plné hvězdičky: - Písmo na tlačítkách je příliš malé a tmavé. Musím jít opravdu blízko a sundat si brýle .. - Kazetový magnetofon nelze přetáčet a přetáčet vpřed a nyní jsem viděl, že zařízení je levnější od několika dodavatelů.

Ověřená recenze 08/08/2019

Die Anlage ist jetzt seit 3 Monaten im Gebrauch. Der Sound ist wirklich klasse, ich habe mich schon auf das schlimmste vorbereitet aber egal ob CD, Kassette, DAB oder Schallplatten, der Sound ist wirklich klasse auch wenn man die Lautstärke richtig aufdreht. Wir können uns bis jetzt nicht beschweren und die Anlage ist jeden Tag in Gebrauch. Wir haben zwar erst beim Preis für das Top Modell mit DAB, Schallplatte, Kassette und CD zurück geschreckt aber wir bereuen es auf keinen Fall und würden es wieder kaufen

Systém je nyní používán 3 měsíce. Zvuk je opravdu skvělý, připravil jsem se na nejhorší, ale je jedno jestli CD, kazeta, DAB nebo vinyl, zvuk je opravdu skvělý i když si pořádně dáte hlasitost. Zatím nemáme žádné stížnosti a zařízení je v provozu každý den. Zpočátku jsme se vykašlali na cenu top modelu s DAB, deskou, kazetou a CD, ale rozhodně nelitujeme a koupili bychom si ho znovu

Ověřená recenze 26/07/2019

Gut verpackt kam das Gerät schnell an. Nach der ersten Inbetriebnahme und dem Ausprobieren der angebotenen Möglichkeiten, möchte ich die Musikanlage als gut bewerten. Allerdings fehlen beim Sound eindeutig die Bässe. In diesem Zusammenhang wurde mir dann doch schmerzhaft bewusst, dass es keinen externen Anschluss für Zusatzlautsprecher gibt. Das Fehlen dieser Anschlussmäglichkeit ist bedauerlich.

Zařízení dorazilo rychle a bylo dobře zabaleno. Po prvním spuštění a vyzkoušení nabízených možností bych hudební systém ohodnotil jako dobrý. Ve zvuku však jednoznačně chybí basy. V této souvislosti jsem si bolestně uvědomil, že neexistuje žádné externí připojení pro další reproduktory. Absence této možnosti připojení je politováníhodná.

Ověřená recenze 12/03/2019

Mir gefällt alles an der Anlage, das Design passt, die Funktionen sind top und einfach zu bedienen, Preis - Leistungsverhältnis sind top. Wer wie bereits in anderen Rezensionen beschrieben hier eine Profianlage vermutet, der ist auf dem Holzweg. Die eingebauten Lautsprecher reichen uns vollkommen aus. Sicher wären Buchsen für externe Lautsprecher nicht schlecht gewesen, aber was die Anlage alles kann & das bei dem Preis, da sollten Nörgler doch tiefer in die Tasche greifen und hoffen etwas besseres zu bekommen was nicht all zu teuerer ist. Wir sind vollends zufrieden & haben den ersten Abend gleich eine ausgeweitete Retroparty veranstaltet, welche übrigens äußerst gut ankam.

Na systému se mi líbí vše, design sedí, funkce jsou skvělé a jednoduché na ovládání, poměr cena výkon je skvělý. Kdo zde má podezření na profesionální systém, jak již bylo popsáno v jiných recenzích, je na špatné cestě. Vestavěné reproduktory jsou pro nás zcela dostačující. Zásuvky pro externí reproduktory by samozřejmě nebyly špatné, ale co systém umí a za tu cenu by stěžovatelé měli sáhnout hlouběji do kapsy a doufat, že seženou něco lepšího, co nebude příliš drahé. Jsme naprosto spokojeni a hned první večer jsme zorganizovali prodlouženou retro párty, která byla mimochodem velmi dobře přijata.

Ověřená recenze 05/03/2019

Leider konnte das Gerät nicht getestet werden, man konnte es noch nicht mal einschalten. Das Gerät war komplett stromlos. Update.... Das Gerät wurde umgetauscht, das Neue funktioniert. Die Erwartungen waren nicht hoch und wurden auch nicht übertroffen. Jeder Bluetooth Speaker in der Preisklasse klingt besser. Aber um seine Plattensammlung zu hören und ab und an mal Radio reicht es aus.

Zařízení bohužel nešlo otestovat, nešlo ho ani zapnout. Zařízení bylo zcela bez proudu. Aktualizace.... Zařízení bylo vyměněno, nové funguje. Očekávání nebyla vysoká a nebyla překročena. Každý Bluetooth reproduktor v dané cenové kategorii zní lépe. Ale stačí poslouchat jeho sbírku desek a občasné rádio.

Ověřená recenze 27/10/2018

Ein Nostalgiekombigerät. Radiosender durch DAB + sehr gut zu empfangen. Plattenspieler ist etwas schlicht. Man sollte nicht zu hohe Ansprüche stellen CD-Player ist ähnlich wie der Plattenspieler. Die anderen Funktionen nicht ausprobiert. Dennoch für nicht zu hohe Ansprüche ein schönes Gerät.Fernbedienung ein bisschen sehr klein

Nostalgické kombinované zařízení. Rozhlasové stanice lze velmi dobře přijímat pomocí DAB+. Gramofon je trochu prostý. Nároky by neměly být příliš vysoké.CD přehrávače jsou podobné gramofonům. Ostatní funkce jsem nezkoušel. Přesto pěkné zařízení pro nepříliš vysoké nároky.Dálkové ovládání trochu velmi malé

Ověřená recenze 29/08/2018

Die Auna Belle Epoque 1908 war mein dritter Versuch. Nachdem ich zwei Modelle von Soundmaster mit verschiedenen Defekten erhalten hatte. Die Lieferung ging schnell und war gut Verpackt. Nach dem ich die Anlage angeschlossen hatte ging ich mit gemischten Gefühlen ans ausprobieren. Zu meinem erstaunen muss ich sagen, dass die Anlage um Welten besser ist als die Soundmaster DAB-545. Diejenigen die Behaupten, es komme alles aus dem selben Chinawerk könnten teilweise recht haben. Dies denke ich gilt aber hauptsächlich fürs Gehäuse. Der Klang der Auna ist nicht Hochwertig, aber um einiges besser als die der Konkurrenz Soundmaster. Das DAB Radio hat einen schönen klaren Empfang und auch die FM Funktion geht in Ordnung. Das Tape macht was es soll und der CD-Spieler läuft sehr leise und liest die CD`s alle sehr schnell ein. Die Klangausgabe des Plattenspielers dürfte etwas besser sein. Aber auch hier muss ich sagen, der Klang ist besser als der von der vergleichbaren Roadstar. Alles in allem kann ich die Auna 1908 empfehlen wenn man nicht all zu hohe Ansprüche an volle Bässe hat. Bei uns läuft die Anlage im Wohnzimmer als Hintergrunduntermalung. Nachtrag: Ich habe nun die eingebauten 5Watt 1Weg Lautsprecher doch noch durch ein Paar JVC 2-Weg Lautsprecher mit 20 Watt RMS ersetzt. Nun tönt die Anlage richtig geil. Der Umbau war sehr einfach. Es passen die Standartlautsprecher mit 100mm Tieftöner ohne etwas abzuändern ins Gehäuse. Es ist natürlich immer noch kein Vergleich zu einem teuren Verstärker, aber nun kommen doch die Bässe schön satt zur Geltung und die hohen Töne sind durch die 2-Weg Lautsprecher schön klar. Die Klangausgabe des Plattenspielers kann jedoch trotz bessern Lautsprecher nicht wesentlich verbessert werden. Der Rest jedoch kling wunderbar.

Auna Belle Epoque 1908 byl můj třetí pokus. Po obdržení dvou modelů od Soundmaster s různými vadami. Doručení bylo rychlé a bylo dobře zabaleno. Po připojení systému jsem jej šel vyzkoušet se smíšenými pocity. K mému úžasu musím říci, že systém je o svět lepší než Soundmaster DAB-545. Ti, kteří tvrdí, že vše pochází ze stejné čínské továrny, by mohli mít částečně pravdu. Myslím, že to platí hlavně pro případ. Zvuk Auny není kvalitní, ale je mnohem lepší než u konkurence Soundmaster. DAB rádio má pěkný čistý příjem a funkce FM je také v pořádku. Kazeta dělá, co má, a CD přehrávač běží velmi tiše a čte všechna CD velmi rychle. Zvukový výstup gramofonu by mohl být o něco lepší. I tady ale musím říct, že zvuk je lepší než u srovnatelného Roadstaru. Suma sumárum mohu Aunu 1908 doporučit, pokud nemáte příliš vysoké nároky na plné basy. U nás systém běží v obývacím pokoji jako hudba na pozadí. Dodatek: Nyní jsem vyměnil vestavěné 5-wattové 1-pásmové reproduktory za pár JVC 2-pásmových reproduktorů s 20 watty RMS. Nyní zní systém opravdu skvěle. Konverze byla velmi snadná. Standardní reproduktory se 100mm basovými reproduktory zapadají do pouzdra, aniž by se cokoliv měnilo. Samozřejmě se to stále nedá srovnávat s drahým zesilovačem, ale nyní jsou basy plné a vysoké tóny jsou přes 2-pásmové reproduktory krásně čisté. Zvukový výstup gramofonu však nelze přes lepší reproduktory výrazně zlepšit. Zbytek však zní báječně.

Ověřená recenze 25/08/2018

Nach langer Wartezeit und einmaligem Verlust der Zustellung, habe ich das Teil nun endlich erhalten. Ich muss sagen: Ein herrlicher Gag! Wer eine HiFi-Anlage möchte, muss sich auch eine solche kaufen. Das Gerät ist einfach nur herrlich und erinnert mich an DDR-Plattenspieler mit 2 normalen Boxen. Also: Eine normale Klangqualität. Leider habe ich bis jetzt nur die Schallplatten ausprobiert, zu mehr bin ich nicht gekommen. Klappt alles super und ich gehe davon aus, dass auch der Rest in gleicher Form meinen Erwartungen entspricht. Ich habe nur 4 Sterne gegeben, weil ich denke, dass durch ein gutes und massives Holzgehäuse die Klangqualität zu steigern wäre.

Po dlouhém čekání a jedné ztrátě dodávky jsem díl konečně obdržel. Musím říct: nádherný gag! Pokud chcete hi-fi soustavu, musíte si ji koupit. Zařízení je prostě nádherné a připomíná mi gramofony DDR se 2 normálními boxy. Takže: Normální kvalita zvuku. Bohužel jsem zatím zkoušel jen desky, k více jsem se nedostal. Vše funguje skvěle a předpokládám, že i zbytek splní má očekávání stejně. Dal jsem tomu pouze 4 hvězdičky, protože si myslím, že kvalita zvuku by se dala zlepšit pomocí dobrého masivního dřevěného pouzdra.

Ověřená recenze 14/12/2017

Wir haben unsere Erwartungen nicht all zu hoch gesteckt, aber schon beim ersten abspielen einer LP waren wir positiv überrascht. Wir hatten keine Highend Anlage mit Equalizer gesucht, es sollte diesen alten nostalgischen Klang haben und dies wird hier voll erfüllt. Auch die Aufnahmefunktion auf USB Stick hat wunderbar funktioniert - man muss nur teilweise 2x drücken, damit die Anzeige auch wirklich mal anfängt zu blinken. Und nach der Aufnahme halt die große MP3 Datei in kleine Stücke schneiden, wenn man einzelne Tracks haben möchte. Das einzige was mich halt stört ist die schlechte Lesbarkeit bei den Knöpfen und die Beleuchtung hätte etwas mehr in Richtung Retro sein können und kein Blaues Display. Für das Geld absolut zu empfehlen.

Svá očekávání jsme nenastavili příliš vysoko, ale byli jsme příjemně překvapeni, když jsme poprvé hráli LP. Nehledali jsme špičkový systém s ekvalizérem, měl by mít ten starý, nostalgický zvuk a tady je to plně splněno. Úžasně fungovala i funkce nahrávání na USB klíčenku – stačí v některých případech stisknout dvakrát, aby displej skutečně začal blikat. A po nahrávání stačí rozřezat velký soubor MP3 na malé kousky, pokud chcete jednotlivé stopy. Jediné, co mi vadí, je špatná čitelnost tlačítek a podsvícení mohlo být trochu více retro a žádný modrý displej. Za ty peníze zcela doporučeno.

Ověřená recenze 08/12/2017

Wer hier meckert hat das falsche Gerät gekauft (Version)! Ich hab das Teil in weiß mit DAB + und Bluetooth Alles funktioniert tadellos und lässt sich sm Gerät selbst aber auch mit der Fernbedienung steuern ! DAB + hat einen guten Empfang auch das normale FM Radio hat einen guten Empfang. Es hat Bluetooth und die Verbindung klappt schnell und ohne Probleme. Es hat eine USB Funktion womit man Musik abspielen kann von einem USB Stick und man kann damit auch Platten und Kassetten digitalisieren was ich aber noch nicht ausprobiert habe. Das Kassettendeck ist einfach gehalten man hat eine Play und Vorspulfunktion so wie früher bei den alten Autoradios irgendwie passt es auch zu dem Gerät und ist schön Retro. Der Plattenspieler läuft auch nicht unrund wie von einigen anderen beschrieben wurde und ist auch nicht wackelig sondern ist schwimmend gelagert so wie es sich gehört und wenn bei jemand die Platten am Holz anstößt der hat wahrscheinlich die Transportsicherungsschraube nicht reingedreht und das ist dann ein Bedienungsfehler! Die Bedienung des Plattenspielers ist klassisch Platte auflegen Tonarm in Position bringen und auflegen, Platte anhören, die Rückführung des Tonarm erfolgt automatisch. Wer beim Sound meckert der hat das falsche Gerät gekauft in dieser Version ist nämlich eine Equalizer Funktion verbaut welche für den normalen Hausgebrauch vollkommen ausreichend ist und auch im Plattenspielermodi funktionier! Klar ist auch das man hier keinen highdefinitionsound erwarten kann wie bei einer 1000€ Anlage es kann aber locker mit einem normalen Haushalts - Radio mithalten und übertrifft es sogar noch es ist für den normalen Hörer vollkommen ausreichend. Wer perfekten Musikgenuss möchte der kauft sich auch nicht so ein Gerät sondern hat entsprechendes Equipment wie Plattenspieler an einer Anlage und entsprechende Lautsprechern für den perfekten Musikgenuss zu Hause. Vielleicht macht der Hersteller in einer noch neueren Version dann Anschlüsse für Lautsprecher und eine extra Bass Einstellung dann sollten alle zufrieden gestellt sein. Ein Manko für mich ist noch das im Standbymodus das Display nicht beleuchtet ist da es da auch noch die aktuelle Uhrzeit und das Datum anzeigt was es sich, denk ich , von der DAB + Funktion herholt das wäre noch schön gewesen. Insgesamt bin ich aber sehr zufrieden und möchte es nicht mehr missen!

Každý, kdo si zde stěžuje, koupil špatné zařízení (verzi)! Díl mám v bílé barvě s DAB+ a Bluetooth Vše funguje perfektně a sm zařízení můžete ovládat i sami pomocí dálkového ovladače! DAB + má dobrý příjem, normální FM rádio má taky dobrý příjem. Disponuje Bluetooth a připojení funguje rychle a bez problémů. Disponuje funkcí USB, která umožňuje přehrávání hudby z USB klíčenky a také digitalizaci desek a kazet, což jsem zatím nezkoušel. Kazetový magnetofon je jednoduchý, má funkci přehrávání a rychlého převíjení, stejně jako kdysi stará autorádia, tak nějak se k přístroji také hodí a je pěkný retro. Gramofon také nevyjíždí z kola, jak popisovali někteří jiní, a není ani houpavý, ale plave jak má a pokud někdo trefuje desky o dřevo, pravděpodobně nemá zašroubovanou přepravní pojistku šroub a to je provozní chyba! Obsluha gramofonu je klasická, nasadit desku, dát raménko do polohy a zavěsit, poslouchat desku, raménko se vrací automaticky. Kdo si stěžuje na zvuk, koupil si špatné zařízení v této verzi je nainstalována funkce ekvalizéru, který je pro běžné domácí použití zcela dostačující a funguje i v režimu gramofonu! Je také jasné, že zde nelze očekávat zvuk ve vysokém rozlišení jako u systému za 1000 €, ale s běžným domácím rádiem bez problémů udrží krok a dokonce ho i předčí.Pro běžného posluchače zcela postačuje. Pokud chcete dokonalý požitek z hudby, nekupujte si takové zařízení, ale máte vhodné vybavení, jako je gramofon na systému a vhodné reproduktory pro dokonalý požitek z hudby doma. Možná pak výrobce udělá zapojení pro reprobedny a extra nastavení basů v ještě novější verzi, pak by měli být všichni spokojeni. Nedostatkem pro mě je, že v pohotovostním režimu není podsvícený displej, protože zobrazuje i aktuální čas a datum, což je myslím odvozeno od funkce DAB+, což by bylo fajn. Celkově jsem velmi spokojený a už si to nechci nechat ujít!

Ověřená recenze 12/12/2016

Vom Klang her natürlich weit entfernt von der Kenwood-Anlage meines Mannes, die aus lauter Einzelkomponenten besteht und an die dann auch noch sauteure Boxen angeschlossen sind.... Aber mir reicht die Anlage völlig aus und ich kann auch endlich wieder Platten hören, ohne vorher einen Lehrgang belegen zu müssen, um zu wissen, welche verdammten Knöppe ich auf dem Hightech-Teil in welcher Reihenfolge drücken muss. Ja - es wäre nett, wenn man eine Möglichkeit hätte, Höhen und Tiefen zu regeln. Aber gut. Die Lautstärke ist für mich auch völlig ausreichend - für 'ne Disco-Party wird's wohl nicht unbedingt reichen, aber aus dem Alter solcher Partys im eigenen Zuhause bin ich eh raus. Und mein Freundeskreis auch. Von den Äußerlichkeiten des Gerätes bin ich total begeistert. Wird super ins neue Wohnzimmer passen. Also für jemanden, der wie ich auf Retro steht und dem der Hightech-Schnickschnack egal ist, ist die Anlage sicher zu empfehlen. Allen anderen sei davon abgeraten.

Zvukově samozřejmě hodně daleko od manželova systému Kenwood, který se skládá pouze z jednotlivých komponent a ke kterému jsou připojeny extrémně drahé reproduktory.... Systém mi ale naprosto stačí a konečně můžu poslouchat desky znovu, aniž byste museli předem absolvovat kurz, abyste věděli, která zatracená tlačítka v jakém pořadí stisknout na high-tech části. Ano – bylo by hezké, kdyby existoval způsob, jak ovládat vzestupy a pády. Ale dobře. Hlasitost je pro mě také zcela dostačující - na diskotéku to asi stačit nebude, ale stejně jsem ve svém vlastním domě z věku takových večírků. A můj okruh přátel také. Jsem naprosto ohromen vzhledem zařízení. V novém obývacím pokoji bude vypadat skvěle. Takže pro někoho, kdo má stejně jako já rád retro a nestará se o high-tech šmrnc, systém rozhodně doporučuji. Všichni ostatní jsou znechuceni.