CA2PM natahovač na hodinky

5 389,00 Kč 6 499,00 Kč (s DPH)
 • Černá
 • Natahovací na hodinky
Produktové číslo: 10004396
CA2PM natahovač na hodinky
5 389,00 Kč 6 499,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  4 580,00 Kč 6 499,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Dekorační pohyblivý stojan na hodinky s karbonovým designem přizpůsoben na uskladnění 4 hodinek

 • 4 programy - vhodné na všechny typy aktuálně dostupných automatických hodinek - včetně velkých sportovních hodinek - každá platforma je nastavitelná samostatně

 • Exteriér: ručně vyrobený, lesklý korpus s vícevrstvým lakem a velkým oknem z plexiskla

Popis produktuKlarstein CA2PM je reprezentativní stojan na hodinky s praktickým zaměřením a charakteristickým, sportovním designem.

Ručně zhotovený korpus zařízení je pokryt vícevrstvým, lesklým lakem černé barvy.
Bezokrajové akrylové okno umožňuje náhled do interiéru, který se vyznačuje karbonovým vzhledem a velkým smyslem pro eleganci.

Základní funkcí tohoto stojanu je simulace pohybu zápěstí.
Ta umožňuje využívání automatického natahování momentálně nepoužívaných hodinek a předchází škodlivému zanášení olejem.

Klarstein CA2PM se může stát univerzálním domovem pro 4 ks hodinek.
Každý z držáků využívá různý typ simulace a rotace (přizpůsobený dle aktuální nabídky na trhu).
Výběr programu je možný pro každou platformu zvlášť.

Díky integrované baterii s dlouhou výdrží je tento stojan plně přenosný a nezávislý na přítomnosti elektrické zástrčky.

Prosíme, všimněte si, že hodinky na obrázku nejsou součástí balení.

Vlastnosti

 • Program 1: 6 minutové točení ve směru hodinových ručiček, 30 minutová přestávka, 6 minutové točení ve směru hodinových ručiček, atd.
 • Program 2: 6 minutové točení proti směru hodinových ručiček, 30 minutová přestávka, 6 minutové točení proti směru hodinových ručiček, atd.
 • Program 3: 20 minutové točení proti směru hodinových ručiček, 10 minutová přestávka, 20 minutové točení proti směru hodinových ručiček, 10 minutová přestávka, 20 minutové točení proti směru hodinových ručiček, atd.
 • Program 4: 10 minutové točení ve směru hodinových ručiček, 10 minutové točení proti směru hodinových ručiček - opakování sekvence v 3 hodinových intervalech, pak 9 hodinová přestávka a opětovné zahájení 3 hodinového programu
 • Prodlužovací prstenec na uskladnění hodin s obzvlášť dlouhým řemínkem
 • Držáky otočné v obou směrech
 • Nízká spotřeba energie
 • ON/OFF vypínač umístěný nenápadně na zadní straně
 • Napájení: 12 V, 0,5 A adaptér
Produktové číslo: 10004396

Rozměry a technické podrobnosti

 • 32 x 18,5 x 18,5 cm (Š xV x H)
 • Hmotnost: 2,8 kg

Co bylo posláno

 • 1x zařízení
 • 1x síťový zdroj
 • 1x čistící utěrka

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
27 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 29/05/2024

Perfektes Handling bei der letzten, Bestellung, auch durch die Beschädigung, vollste Zufriedenheit
Lg Inreiter Hans

Perfektní vyřízení poslední objednávky i vzhledem k poškození naprostá spokojenost Zdravím Inreiter Hans

Ověřená recenze 28/05/2024

CA2PM watch winder for 4 watches.
Customer service excellent.
Item, great looking, good finish. Packaging is flimsy, winder arrived damaged, but damage is minimal on the wood.
Power batteries or electric.
On batteries (3x LR6/AA) the watch winder functions for ONLY 11 DAYS (10-21 may) on the programme n°3; extremely unacceptable.
Electricity is not an option as I have the watch winder in a closet.
Without knowing this, I ordered a second Watch Winder, this time for 6 watches, the CA3PM. I will drop a review when i know more.
WHTF

Natahovač hodinek CA2PM pro 4 hodinky. Zákaznický servis vynikající. Zboží, skvěle vypadající, dobrá povrchová úprava. Obal je chatrný, navíječ dorazil poškozený, ale poškození dřeva je minimální. Napájení bateriemi nebo elektrickými. Na baterie (3x LR6/AA) funguje natahovač hodinek POUZE 11 DNÍ (10-21. května) na programu č. 3; krajně nepřijatelné. Elektřina není možná, protože mám natahovač hodinek ve skříni. Aniž bych to věděl, objednal jsem si druhý Watch Winder, tentokrát na 6 hodinek, CA3PM. Když budu vědět víc, dám recenzi. WHTF

Ověřená recenze 19/05/2024

Ein ausgezeichnetes gerät, das läuft wie beschrieben und insbesondere kaum wahrzunehmen ist.

Vynikající zařízení, které funguje tak, jak je popsáno, a není téměř patrné.

Ověřená recenze 06/03/2024

l'un des moteurs m'a lâché et comme ce n'est plus sous garantie, pas de réparation proposée ! juste le rachat d'un nouveau remontoir.
Je suis très déçu du service après vente et de leur façon de gérer les problèmes. Surtout que ce remontoir n'est pas très qualitatif. j'ai ouvert le mécanisme et c'est minimaliste. mauvaise qualité et très bruyant. Au final ce modèle équivaut à un modèle Temu pour un prix inférieur.

Jeden z motorů se mi porouchal a jelikož již není v záruce, nenabízím žádné opravy! jen nákup nového navíječe. Jsem velmi zklamán poprodejním servisem a jejich způsobem řešení problémů. Zejména proto, že tento navíječ není příliš kvalitní. Otevřel jsem mechanismus a je minimalistický. nekvalitní a velmi hlučný. Nakonec je tento model ekvivalentem modelu Temu za nižší cenu.

Ověřená recenze 03/01/2024

Bonjour, très satisfait par le produit, la commande et la livraison.

Dobrý den, jsem velmi spokojená s produktem, objednávkou i dodáním.

Ověřená recenze 03/01/2024

Hallo habe denn Artikel nicht bekommen das ich bewerten soll .

Dobrý den, nepřišel mi článek, který bych měl hodnotit.

Ověřená recenze 30/12/2023

CA2PM is described as having an integrated rechargeable battery unit but the item I got had no battery pack. It can only be used when plugged to a power source OR with 3 AA batteries inserted. The description on Klarstein webpage is misleading. On the plus side, the winder looks nice.
Overall, I'm slightly disappointed...

CA2PM je popsán jako s integrovanou dobíjecí bateriovou jednotkou, ale položka, kterou jsem dostal, neměla žádnou baterii. Lze jej používat pouze při připojení ke zdroji napájení NEBO s vloženými 3 bateriemi AA. Popis na webové stránce Klarstein je zavádějící. Pozitivní je, že natahovač vypadá pěkně. Celkově jsem trochu zklamaný...

Ověřená recenze 26/08/2022

Man merkt, dass es nicht die Qualität der großen Markenprodukte hat, aber am Ende soll es ja auch lediglich die Uhren in Bewegung halten und sollte keine 1.000 € dafür kosten. Das tut das Gerät zuverlässig und ausreichend leise, ins Schlafzimmer würde ich es aber nicht stellen. Auch die Wahlmöglichkeit sind ausreichend.

Je vidět, že to nemá kvalitu velkých značkových produktů, ale ve výsledku to má jen držet hodiny a nemělo by to stát 1000 €. Zařízení to dělá spolehlivě a dostatečně tiše, ale do ložnice bych ho nedal. Možnosti jsou také dostatečné.

Ověřená recenze 04/06/2022

Hatte einen Freund ein Klarstein Produkt geschenkt mit dem er sehr zufrieden ist. Hatte mir für den Eigengebrauch diesen beweger bestellt. Leider erfüllt die Qualität nicht meinen Anspruch. Die Abdeckung klappert und sieht leider sehr billig aus. Sorry Klarstein aber ich bin besseres von euch gewohnt.

Daroval příteli výrobek Klarstein, se kterým je velmi spokojen. Tento stěhovák jsem si objednal pro vlastní potřebu. Bohužel kvalita neodpovídá mým požadavkům. Kryt chrastí a bohužel působí velmi lacině. Promiň Klarsteine, ale od tebe jsem si zvykl na lepší.

Ověřená recenze 20/12/2020

Super Qualität , super zu bedienen !!!

Skvělá kvalita, skvělé použití!

Ověřená recenze 14/12/2020

schönes design

krásný design

Ověřená recenze 26/05/2020

Preis-Leistung sehr gut, Verarbeitung ebenfalls erstaunlich grazil, Funktion bis dato kein Ausfall Kaufempfehlung

Velmi dobrý poměr cena/výkon, zpracování je také úžasně jemné, funkce dodnes neselhala Doporučení ke koupi

Ověřená recenze 27/02/2020

Nach anfänglichen Schwierigkeiten ( erste Sendung kam defekt an) u.a. Auch nicht die gewohnte schnelle Lieferung von Amazon . DasTeil sieht edel aus, und ist was ich bis jetzt sehen kann ,ist auch gut verarbeitet . Es läuft sehr leise und die Lackierung ist ohne Beanstandung.Sehr gut gemacht ist, dass eine Reduzierung der Aufnahme der Uhr mit angebracht wurde. Sodass sowohl kleinere als auch größere Armbänder eingesetzt werden können

Po počátečních potížích (první zásilka dorazila vadná), včetně ne obvyklého rychlého doručení z Amazonu. Díl vypadá noblesně a podle toho, co zatím vidím, je také dobře udělaný. Běží velmi tiše a lak je bezchybný.Velmi povedené je, že je nasazena redukce na uchycení hodin. Aby se daly použít menší i větší náramky

Ověřená recenze 17/09/2019

Topp

Horní

Ověřená recenze 10/07/2019

Aber innen sieht man dass es nicht hochwertig verarbeitet wurde. Ist nicht laut. Würde ihn aber trotzdem nicht im Schlafzimmer haben wollen.

Uvnitř je ale vidět, že nebyl zpracován na vysoké úrovni. Není hlasitý. Ale v ložnici bych ho nechtěl.

Ověřená recenze 09/07/2019

Optisch sehr schön. Aber leider funktioniert es bei meinen Uhren nicht so ganz. Habe das Programm gewählt mit 20min links 10min Pause 20mib rechts. Sogar mit dem Programm geht die Uhr langsam leer. Vermutlich liegt es daran das die Uhren 45Grad Winkel drin sind und nicht wie bei teueren 90Grad

Opticky velmi krásné. Ale s mými hodinkami to bohužel úplně nefunguje. Vybral jsem si program s 20min doleva 10min přestávka 20mib doprava. I s programem pomalu dobíhají hodiny. Je to asi tím, že hodiny mají úhel 45 stupňů a ne 90 stupňů jako ty drahé

Ověřená recenze 11/06/2019

Toles Produkt, funktioniert hervorragend. Gern wieder

Skvělý produkt, funguje skvěle. S radostí znovu

Ověřená recenze 08/05/2019

Der Uhrendreher sieht gut aus und Funktioniert bislang einwandfrei!! Tolles Produkt!

Obraceč hodinek vypadá dobře a funguje zatím bezchybně!! Skvělý produkt!

Ověřená recenze 27/03/2019

Dieser wunderschöne Uhrenbeweger, mit einem in schwarzlack gehaltenen Gehäuse und Carbon-Interior in Kunstleder, entspricht voll meinen Erwartungen. Ein toller Blickfang für jeden Uhrenliebhaber, der die Automatik-Uhren in verschiedenen Dreh-Varianten in Bewegung hält. Tolles Preis-Leistungs-Verhältnis....kann ich nur empfehlen!!!

Tento krásný natahovač hodinek s černě lakovaným pouzdrem a karbonovým vnitřkem v imitaci kůže plně splňuje má očekávání. Skvělý poutač pro každého milovníka hodinek, který udržuje automatické hodinky v různých otočných variantách v pohybu. Skvělá hodnota za peníze...mohu jen doporučit!!!

Ověřená recenze 08/03/2019

Das Gerät kommt mit der schwarz glänzenden Oberfläche und dem grossen Acrylglasdeckel sehr schön daher. Auch die Innenauskleidung aus Karbonimmitat ist schön und edel anzuschauen. Das Gerät ist rabust, sehr leise und funktioniert wie beschrieben. Der mitgelieferte Netzadapter hat ein vernünftig langes Anschlusskabel. Die Gangreserve funktioniert über zwei 1.5V AA Batterien und nicht über eine 9V Batterie wie in der Beschreibung angegeben.

Zařízení je velmi atraktivní svým lesklým černým povrchem a velkým krytem z akrylátového skla. Krásná a ušlechtilá na pohled je i vnitřní podšívka z imitace karbonu. Zařízení je drsné, velmi tiché a funguje tak, jak je popsáno. Dodávaný síťový adaptér má přiměřeně dlouhý propojovací kabel. Rezerva chodu funguje se dvěma 1,5V AA bateriemi a ne s 9V baterií jak je uvedeno v popisu.

Ověřená recenze 05/11/2018

Sehr stilvolles Gerät mit nützlichen Optionen, um Ihren Bedürfnissen gerecht zu werden. Sieht sehr minimalistisch aus und gefällt wirklich dem Carbonfutter und dem knallharten Stilglas vorne.

Velmi stylové zařízení s užitečnými možnostmi, které vyhovují vašim potřebám. Vypadá velmi minimalisticky a opravdu se mu líbí karbonové obložení a sklo ve stylu badass v přední části.

Ověřená recenze 22/12/2016

Mein Mann besitzt einige Automatik Uhren. Allerdings trägt er sich nicht ständig und deshalb muss er sie jedes mal neu stellen vor dem Tragen. Um ihm das nun einfacher zu machen habe ich ihm einen Uhrenbeweger besorgt. Der hält die Uhren in Bewegung und so laufen sie immer und sind immer korrekt eingestellt.

Der Uhrenbeweger kommt gut verpackt mit viel Polstermaterial. Innen ist er noch einmal in einem Stoffbeutel. So ist er total geschützt und nichts kann kaputt gehen oder zerkratzen. Er sah auf dem Bild schon toll aus, aber in echt ist er echt grandios. Er ist aus hochglänzendem Klavierlack mit einer Acrylklappe. Innen alles in schwarzer Lederoptik.

Man kann entweder Batterien unten rein tun oder es mit einem Netzteil bedienen. Hinten ist dafür dann ein Ein- und Ausschalter. Die Uhren werden auf Uhrenkissen gesteckt. Diese werden dann in die passenden Löcher gesteckt. Da diese recht groß sind, rutscht die Uhr bei der Bewegung immer hin und her. Ich habe da etwas schwarzen Stoff rein gesteckt, damit das aufhört.

Es gibt 4 verschiedene Programme, die man am Drehknopf einstellen kann. 1 und 2 dreht die Uhren 6 Minuten lang und lässt sie dann 30 Minuten ruhen. Einmal im Uhrzeigersinn und einmal gegen den Uhrzeigersinn. 3 dreht sie im Uhrzeigersinn für 20 Minuten und lässt sie dann 10 Minuten ruhen. Dann 20 Minuten gegen den Uhrzeigersinn und 10 Minuten ruhen. 4 dreht sie 10 Minuten im Uhrzeigersinn, 10 Minuten gegen den Uhrzeigersinn. Das ganze geht 3 Stunden so und dann ruht es 9 Stunden.

Beim Bewegen hört man ein ganz dezentes surren, das nicht störend ist. Es bewegt sich in einer angenehmen Geschwindigkeit und ruckelt nicht dabei. Alles in allem finde wie den Uhrenbeweger richtig toll. Er sieht unglaublich edel aus und selbst wenn man ihn mal nicht an hat, ist er eine tolle Aufbewahrung für deine Lieblingsuhren.

Můj manžel vlastní několik automatických hodinek. Nenosí ho však pořád, a proto ho musí pokaždé před nošením resetovat. Abych mu to usnadnil, sehnal jsem mu natahovač hodinek. Udržuje hodiny v pohybu, takže vždy běží a jsou vždy správně nastaveny. Natahovač hodinek je dobře zabalen se spoustou výplňového materiálu. Uvnitř je opět v látkovém sáčku. Je tedy zcela chráněn a nic se nemůže zlomit nebo poškrábat. Na obrázku vypadal skvěle, ale ve skutečnosti je opravdu skvělý. Je vyrobena z vysoce lesklého klavírního laku s akrylovým klíčem. Uvnitř vše v černém koženém vzhledu. Do dna můžete buď vložit baterie, nebo jej provozovat se zdrojem. Na zadní straně je vypínač. Hodiny jsou umístěny na polštářcích hodin. Ty se pak vloží do příslušných otvorů. Vzhledem k tomu, že jsou poměrně velké, hodinky při pohybu vždy sklouznou tam a zpět. Dal jsem tam nějakou černou látku, abych to zastavil. K dispozici jsou 4 různé programy, které lze nastavit pomocí otočného ovladače. 1 a 2 otáčejí hodiny na 6 minut a poté je nechají 30 minut odpočívat. Jednou po směru a jednou proti směru hodinových ručiček. 3 otáčejte ve směru hodinových ručiček po dobu 20 minut a poté je nechte 10 minut odpočívat. Poté 20 minut proti směru hodinových ručiček a 10 minut odpočívat. 4 jimi otáčí ve směru hodinových ručiček po dobu 10 minut, proti směru hodinových ručiček po dobu 10 minut. Celé to jde takhle 3 hodiny a pak 9 hodin odpočívá. Při pohybu je slyšet velmi jemné bzučení, které není rušivé. Pohybuje se pohodlnou rychlostí a neškube. Celkově vzato si myslíme, že natahovač hodinek je opravdu skvělý. Vypadá neuvěřitelně noblesně a i když ho zrovna nenosíte, je to skvělé úložiště pro vaše oblíbené hodinky.

Ověřená recenze 10/12/2015

Produit reçu dans les temps et surtout très bien emballé et protégé.
Finitions de très belle facture, effet carbone superbe et très silencieux.
Mais deux points faibles et de tailles quand on paye plus de 200€, les charnières du capot sont plutôt légères et mal ajustées et les coussins de support des montres ne sont pas assez épais sachant que les montres automatiques pèsent plutôt lourd. En effet, lorsque les rotations s'effectuent, les coussins bougent et risquent de se sortir de leur logement entrainant la chute des montres. Je les ai renforcés avec du tissu noir pour les bloquer.
Dommage pour les 5 étoiles mais à ce prix-là, la marque n'a pas droit à l'erreur et le produit se doit d'être irréprochable.

Produkt dorazil včas a především velmi dobře zabalený a chráněný. Velmi pěkné povrchové úpravy, vynikající karbonový efekt a velmi tichý. Ale dvě slabá místa a velikosti, když zaplatíte více než 200 €, panty krytu jsou poměrně lehké a špatně seřízené a opěrné polštářky hodinek nejsou dostatečně tlusté, když víte, že automatické hodinky váží poměrně těžké. Ve skutečnosti, když se provádí rotace, polštářky se pohybují a hrozí, že vypadnou ze svého pouzdra a hodinky spadnou. Vyztužil jsem je černou látkou, aby se zablokovaly. Škoda 5 hvězdiček, ale za tuto cenu nemá značka prostor pro chyby a produkt musí být bezvadný.

Ověřená recenze 24/08/2015

Globalement satisfait du produit. Les finitions sont bonne, l'objet ne fait pas cheap. Le moteur est silencieux. Seuls bémols: les coussins de supports ne sont pas maintenus correctement dans leur encoche lorsque qu'on y place une montre métallique assez lourde (genre chrono etc...) J'ai du intercaler une petite cale découpée dans un vieille carte à puce. Par ailleurs les deux supports sont assez proche. Je ne suis pas certains que deux montres de très gros diamètre pourraient y tenir.

Celková spokojenost s produktem. Povrchové úpravy jsou dobré, objekt není levný. Motor je tichý. Pouze nevýhody: opěrné polštářky nedrží správně ve svém zářezu, když jsou tam umístěny docela těžké kovové hodinky (jako chrono atd.) Musel jsem vložit malý distanční kroužek vystřižený ze staré čipové karty. Navíc jsou obě podpěry docela blízko. Nejsem si jistý, že by se do něj vešly dvě hodinky s velmi velkým průměrem.

Ověřená recenze 03/09/2013

molto bello molto elegante

velmi pěkné velmi elegantní

Ověřená recenze 03/09/2013

molto bello molto elegante

velmi pěkné velmi elegantní

Ověřená recenze 19/12/2012

Ho ricevuto il porta orologi, è bellissimo, perfettamente funzionante, elegante e raffinato.
Complimenti per la puntualuità della consegna, un giorno prima del previsto!
Bravi

Držák na hodinky jsem dostal, je krásný, perfektně funkční, elegantní a vytříbený. Gratulujeme k včasnému doručení, o den dříve, než se očekávalo! Výborně