Aristo houpací lehátko

10 799,00 Kč (s DPH)
 • 185 cm
 • 51,5 kg
 • 174 cm
Produktové číslo: 10029617
Aristo houpací lehátko
10 799,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  9 179,00 Kč 11 299,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Ergonomicky tvarované houpací lehátko pro dvě osoby

 • Extra široká plocha lehátka a polštář z umělé tkaniny 4 x 4 cm

 • Odolné vůči povětrnostním vlivům a vodě odolné - ideální pro vnitřní a venkovní použití

Popis produktu

Relaxujte s houpacím lehátkem Blumfeldt Aristo.

Přeměňte si zahradu, balkon nebo terasu na oázu osobní relaxace. Na ergonomicky tvarovaném lehátku bude strávený čas relaxačním odpočinkem od hektického každodenního života: Specifický zvlněný tvar uvolní tělo i ducha a pomůže Vám získat novou energii. Boční držáky slouží jako malé odkládací plochy na nápoje, občerstvení a drobné příslušenství - ideální pro opalování, relaxační zdřímnutí nebo poutavé čtení dobré knihy. Mimořádně široká plocha na ležení poskytuje velké množství místa až pro dvě osoby a zve k odpočinku a relaxování. Díky prodyšnému textilnímu materiálu ležíte příjemně chladně i při vysokých teplotách. Velká střecha, odolná vůči povětrnostním vlivům, zadržuje silné sluneční světlo, takže si můžete užívat lehátko i v horkých letních dnech. Pevná konstrukce Vás však nadchne zejména uklidňujícím houpavým pohybem, který vede k relaxaci.

Stylová lehkost. Stabilní rám je zhotoven z kvalitních ocelových trubek a navíc je chráněn práškovou barvou, takže se komfortní lehátko hodí i pro venkovní použití a nerezaví. Lehátko je vyrobeno z povětrnostně odolného PVC polyesterového textilního materiálu, nenáročného na údržbu. Kromě šetrnosti k pokožce je také odolný vůči UV záření a velmi snadno se čistí: Nečistoty lze jednoduše otřít vlhkým hadříkem.

Houpací lehátko Blumfeldt Aristo je možno zatížit až do 200 kg. To zaručuje trvalou radost a mnoho příjemných hodin ve Vaší osobní oáze klidu.

Vezměte prosím na vědomí, že produkt je dodáván jako montážní sada.

Vlastnosti

 • Zatížení: max. 200 kg
 • Materiál: ocel, PVC polyesterová tkanina
 • Dlouhá životnost
 • Snadná údržba
 • Rychleschnoucí
 • Příjemné k pokožce
 • Vysoká pevnost proti potrhání
 • Dobrá stálobarevnost
 • Odolné vůči UV záření
Produktové číslo: 10029617

Rozměry a technické podrobnosti

 • 185 x 174 x 168 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnost: cca 51,5 kg

Co bylo posláno

 • 1 x zařízení jako montážní sada
 • Manuál (německy, anglicky)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
9 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 01/06/2022

Bin nicht ganz zufrieden. Die Schaukel an sich ist wunderbar. ABER : 1. War sie schlampig verpackt und damit an mehreren Stellen die Pulverbeschichtung zerkratzt. 2. Die Fusshalterung hält nicht laut Anleitung, da mussten wir nachhelfen und anschrauben. Schade

Nejsem úplně spokojený. Samotná houpačka je úžasná. ALE: 1. Bylo to nedbale zabaleno a práškový lak byl na několika místech poškrábaný. 2. Nožní držák nedrží podle návodu, tak jsme museli pomoci a přišroubovat. Škoda

Ověřená recenze 06/05/2022

Sie lässt sich gut zusammenbauen, einziger Mangel, die mitgelieferten Schrauben sind beim festdrehen schnell durchgedreht, also kaputt.

Snadno se montuje, jedinou vadou je, že dodávané šrouby při utahování rychle zacvakly, takže praskly.

Ověřená recenze 18/08/2021

Gutes Produkt aber leider gibt es keine Abdeckung dazu

Dobrý produkt, ale bohužel na něj není kryt

Ověřená recenze 26/04/2021

Diese Liege ist ansich sehr schön, wenn da nicht der Rost wäre, der sich schon nach kurzer Zeit zeigt. Habe den Verkäufer kontaktiert, der meinte, die Liege darf keiner feuchtigkeit ausgesetzt sein. Für mich nicht so ganz nachvollziehbar, da jeder Morgen mit feuchtem Wetter startet. Man solle eine Schutzhülle drüber tun, nur die passende bekommt man leider nicht!!!! Verkäufer ist aber entgegenkommend - kann die Liege kostenfrei zurückschicken und bekomme mein Geld zurück.

Toto lehátko je samo o sobě moc pěkné, nebýt rzi, která se po krátké době projeví. Kontaktoval jsem prodejce, který řekl, že lehátko by nemělo být vystaveno vlhkosti. Pro mě to není úplně pochopitelné, protože každé ráno začíná vlhkým počasím. Měli byste na to dát ochranný kryt, ale bohužel nemůžete sehnat ten správný!!!! Prodejce je ale vstřícný - lehátko mohu poslat zdarma zpět a dostanu peníze zpět.

Ověřená recenze 12/04/2021

Die Liege kam mit aufgerissener Schachtel an.Haben alles Angeschaut,ohne Mängel.Aufbau ging zu zweit recht gut.Nur die Querstrebe im Fußbereich ist nutzlos,nur zum stecken,viel immer wieder runter.Mit Bohren und Schrauben haben wir das Problem gelöst.Allerdings fehlte eine Querstrebe unter der Sitzfläche.Ist superbequem zum Liegen.Für den Preis aber in Ordnung.Freuen uns auf den Sommer

Lehátko dorazilo s roztrhanou krabicí.Vše jsme prohlédli,bez závad.Montáž proběhla celkem v pořádku ve dvou lidech.Jen ta křížová vzpěra v oblasti chodidel je k ničemu,jen se zasekl, hodně vždy dole.Vyřešili jsme problém s vrtáním a šrouby.Pod sedadlem však chyběla příčná vzpěra.Leží se na něm super pohodlně.Ale za tu cenu je to v pořádku.Těším se na léto

Ověřená recenze 20/08/2020

Kam schon mit deutlichen Kratzspuren an. Würde ich nicht wieder kaufen. Andere Gartenartikel in ähnlichem Preisniveau waren deutlich besser verpackt.

Dodáno s jasnými škrábanci. Znovu bych nekoupil. Ostatní zahradní předměty v podobné cenové hladině byly zabaleny mnohem lépe.

Ověřená recenze 27/06/2017

Total leicht zu zweit aufzubauen. Sehr gutes Material. Die liegefleche ist sehr robust und wirklich bequem. Wir sind total begeistert! Kann ich jedem empfehlen!

Naprosto snadné nastavení ve dvou lidech. Velmi dobré věci. Podložka je velmi pevná a opravdu pohodlná. Jsme úplně nadšení! Mohu všem doporučit!

Ověřená recenze 10/04/2017

Die Liege kam in 2 Paketen geliefert. Der Aufbau ist nur zu mindestens Zweit zu bewältigen, dann aber innerhalb von gut 1,5 std zu schaffen. Die Bedienungsanleitung ist gut erklärt und lässt daher kaum Fragen offen. Einzig die Tatsache, dass die Strebe im Fußbereich nur gesteckt und nicht festgeschraubt wird, ist ein Kritikpunkt. Ansonsten super zufrieden und bereits den ersten entspannten Tag darin verbracht. Uneingeschränkt empfehlenswert!!!

Postel přišla ve 2 baleních. Stavbu lze zvládnout jen minimálně ve dvou lidech, ale pak se to dá zvládnout během dobré 1,5 hodiny. Návod k obsluze je dobře vysvětlen, a proto nenechává žádné otázky bez odpovědi. Jedinou výtkou je fakt, že vzpěra v oblasti chodidel je pouze zasunutá a nedotažená. Jinak super spokojen a už jsem v něm strávil první odpočinkový den. Bezvýhradně doporučeno!!!

Ověřená recenze 21/09/2016

Beim Aufbau der Liege ist es einfacher wenn man zu zweit ist. Die Liege macht einen guten stabilen Eindruck. Wir benutzen diese nun schon einige Tage und es macht einfach Spaß in ihr zu liegen. Würde ich jederzeit wiederkaufen!

Při zakládání lehátka je to jednodušší, když jste dva. Pohovka působí dobrým stabilním dojmem. Používáme ho už pár dní a je prostě zábavné v něm ležet. Kdykoli bych koupil znovu!