Beretta ostrůvková digestoř

8 599,00 Kč 12 599,00 Kč (s DPH)
 • Ostrůvková digestoř
 • Černá
 • 190 watt
Produktové číslo: 10033718
Beretta ostrůvková digestoř
8 599,00 Kč 12 599,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  7 163,00 Kč 12 599,00 Kč
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  6 765,00 Kč 12 599,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Bod zaostření: ostrůvková digestoř na montáž do stropu nad volně stojícími varnými plochami

 • Výkonný: maximální cirkulace vzduchu až 650 m³ / h

 • Čistý vzduch: omyvatelné hliníkové filtry na mastnotu & aktivní uhlíkové filtry proti zápachu v kuchyni

Popis produktu

Bojujte proti výparům a zápachem v kuchyni: ostrůvková digestoř Klarstein Beretta přináší lesk do kuchyně a čistí vzduch od výparů a zápachů.

Perfektní pro kuchyňské ostrůvky. S ostrůvkovou digestoří Klarstein Beretta dostanou volně stojící plochy na vaření luxusní završení, protože při této ostrůvkové digestoři je program jméno. Odvětrávací sloup se upevní bezpečně a stabilně do stropu a postará se o vznikající výpary v kuchyni. Se třemi stupni odsávání odsaje neúnavně až 650 m³ / h vzduchu a očistí vzduch v kuchyni od mastnoty a zápachů. Díky tomu je ideální pro velké prostory americké kuchyně s ostrůvkem. Ve všech provozních stupních poskytuje přepínatelné integrované LED osvětlení varné desky jasné, bílé světlo. Provozní úrovně a osvětlení se dají snadno zvolit pomocí předního panelu. Ostrůvková digestoř je vhodná pro režim odsávání i recirkulace. Aby výfuková trubka nebyla viditelná, disponuje 60 cm dlouhým komínovým krytem, ​​který je bezpečně připojen k nosné konstrukci. V recirkulačním režimu dva dodatečné aktivní uhlíkové filtry, zahrnuté v balení (položka 10027530), zcela eliminují zápach.

Absolutní ušlechtilý je i vnější vzhled ostrůvkové digestoře Klarstein Beretta. Zaoblené černé pouzdro z nerezové oceli dodává vašemu ostrovu vaření stylový lesk.

Čistý vzduch a ušlechtilý vzhled: ostrůvková digestoř Klarstein Beretta vytváří v kuchyni skvělé momenty.

Vlastnosti

 • Zapínání / vypínání na přední části digestoře
 • 3 volitelné stupně odsávání
 • Integrované bílé osvětlení varné plochy, zapínatelná ve všech třech stupních odsávání
 • Energetická třída C
 • Vyjímatelný, omyvatelný hliníkový filtr na mastnotu
 • Odsávací trubice v režimu odtahu recirkulace včetně aktivních uhlíkových filtrů
 • Držák na strop a montážní rám obsahem balení
 • Vhodné náhradní aktivní uhlíkové filtry jsou dostupné pod číslem produktu 10027530
 • Napájení: 220-240 V ~ | 50 Hz
Produktové číslo: 10033718

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry digestoře: cca 35 x 60 cm (ØxV)
 • Rozměry krytu na komín: cca 35 x 60 cm (ØxV)
 • Rozměry odsávací trubice: cca 15 x 150 cm (ØxD)
 • Celková výška digestoře + kryt na komín: od 99 do 117 cm
 • Délka napájecího kabelu: 180 cm
 • Hmotnost (digestoř / kryt na komín): cca 9,4 / 5,7 kg

Co bylo posláno

 • 1 x digestoř
 • 1 x kryt na komín
 • 3 x upevňovací držáky na strop
 • 6 x montážní tyče
 • 1 x spojovací deska
 • 1 x zpětný ventil (2dílný)
 • 1 x odsávací trubice
 • 1 x montážní materiál (šrouby a hmoždinky)
 • 1 x vrtací šablona
 • 2 x aktivní uhlíkové filtry
 • Manuál v němčině (další jazyky: anglicky, španělsky, francouzsky a italsky)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
16 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 30/08/2022

Passt alle preis leistung

Odpovídá všem cenovým výkonům

Ověřená recenze 29/07/2021

Tolle Dunstabzugshaube mit einzigartigem Design, genau was wir gesucht haben. Unnötigerweise piepst sie, wenn ein Knopf gedrückt wird, aber das mindert nicht den Gesamteindruck. Sie ist ziemlich schwer und für die Installation sollten schon zwei Leute anpacken. Sie kam sicher verpackt und unbeschadet bei uns an.

Skvělý odsavač par s jedinečným designem, přesně to, co jsme hledali. Při stisku tlačítka zbytečně pípá, ale to na celkovém dojmu neubírá. Je poměrně těžký a s jeho instalací by měli pomoci dva lidé. Přišlo bezpečně zabalené a nepoškozené.

Ověřená recenze 28/07/2021

Das Produkt ist gut allerdings könnte das Licht heller sein.

Výrobek je dobrý, ale světlo by mohlo být jasnější.

Ověřená recenze 02/05/2021

Optik und Funktion (wenn das gute Stück dann mal hängt) super, sieht toll aus, funktioniert wunderbar und tatsächlich ziemlich leise. Aber die Montage war sehr schwierig.

Vzhled a funkce (pokud dobrý kus visí) skvěle, vypadá skvěle, funguje úžasně a je vlastně docela tichý. Montáž byla ale velmi náročná.

Ověřená recenze 17/04/2021

Die Anzugshaube ist nicht so laut wie manche schreiben! Aber der Aufbau war ne Katastrophe... die Anleitung ist sehr schlecht, das wurde aber von anderen auch bereits bemängelt. .. jetzt hängt sie... Gott sei Dank... und stylisch ist sie auch

Kapuce obleku není tak hlasitá, jak někteří píší! Ale stavba byla katastrofa...návod je hodně špatný, ale na to si už stěžovali jiní. .. teď to visí... díky bohu... a je to taky stylové

Ověřená recenze 11/04/2021

Dieser Dunstabzug hat und super gefallen. Jedoch fiel uns beim Auspacken schon "Geklapper" auf. Die Verpackung war nicht ausreichend. Zum Einen ist der Motor selbst nicht für den Transport gesichert, ein Plastikteil (Motorhalterung?) war abgebrochen. Auch die Umverpackung war ordentlich zerfleddert. Den Artikel haben wir zurückgeschickt. Auf einen Austausch haben wir verzichtet, da anzunehmen war, dass die Verpackung bei allen Geräten gleich sein wird. Ein Leichtgewicht ist dieser Artikel halt doch nicht, so dass man das mal so einfach hin und her schicken möchte.

Tento odsavač par se nám moc líbil. Při vybalování jsme však zaznamenali "chrastění". Balení nebylo dostatečné. Jednak samotný motor není zajištěn pro přepravu, došlo k odlomení plastového dílu (uchycení motoru?). Vnější obal byl také silně potrhaný. Poslali jsme zboží zpět. Upustili jsme od jejich výměny, protože se dalo předpokládat, že balení bude u všech zařízení stejné. Tento článek není odlehčený, takže ho prostě chcete poslat tam a zpět.

Ověřená recenze 24/03/2021

Laut ist sie, dafür hält sich die Leistung in Grenzen. Mit etwas mehr Erfindergeist könnte dies eine prima Abzugshaube sein, aktuell ist es eine Standardhaube.

Je to hlasité, ale výkon je omezený. S trochou větší vynalézavosti by to mohla být skvělá digestoř, v současnosti je to standardní digestoř.

Ověřená recenze 12/01/2021

Super

Super

Ověřená recenze 05/01/2021

Wir sind sehr zufrieden mit der Dunstabzugshaube! Die Montage war etwas kniffelig, da die Montageanleitung nicht gerade verständlich ist und das runde Blech der Verkleidung beim über die Halterung ziehen nachgegeben hat. Aber ansonsten sind wir sehr zufrieden.

S digestoří jsme velmi spokojeni! Montáž byla trochu ošemetná, protože montážní návod není přesně srozumitelný a kulatý plech opláštění povoloval při přetažení přes držák. Ale jinak jsme velmi spokojeni.

Ověřená recenze 11/12/2020

Tolle Haube. Tut was sie soll, schnelle Lieferung, ordentliche Verpackung. Preis - Leistung passt, nicht zu laut. Wir sind happy.

Skvělá kapuce. Plní co má, rychlé dodání, úhledné balení. Hodnota za peníze, ne příliš hlasité. Jsme rádi

Ověřená recenze 06/11/2020

Top Inselhaube, super schnelle Lieferung. Verpackung top. Anleitung und Montage gut für technisch versierte Leute. Lautstärke normal und Saugleistung ist gut.

Špičková ostrůvková kapuce, super rychlé dodání. Balení skvělé. Návod a montáž dobré pro technicky zdatné lidi. Objem normální a sací výkon je dobrý.

Ověřená recenze 17/09/2020

Noch schöner als auf den Bildern. Wir sind sehr zufrieden.

Ještě krásnější než na obrázcích. Jsme velmi spokojeni.

Ověřená recenze 26/08/2020

Der Grund, warum wir diese Dunstabzugshaube gekauft haben, war, dass sie in Größe und Design sehr gut zu unserer neuen, erneuerten Küche passte. Sie war etwas teurer als wir wollten, aber sie ist definitiv aus hochwertigem Material und funktioniert einfach perfekt, leistungsstark und überhaupt nicht laut.

Důvod, proč jsme si koupili tento odsavač par, byl ten, že velikostí a designem velmi dobře ladil s naší nově zrekonstruovanou kuchyní. Byl o něco dražší, než jsme chtěli, ale rozhodně je z kvalitního materiálu a funguje prostě perfektně, je výkonný a vůbec není hlučný.

Ověřená recenze 25/08/2020

Die super leise Dunstabzugshaube hält in allen Punkten, was sie verspricht. Nach schneller Lieferung und simplen An- und Einbau nach toller Anleitung funktioniert die Haube völlig leise.

Supertichá digestoř dodržuje své sliby v každém ohledu. Po rychlém dodání a jednoduchém uchycení a instalaci dle skvělého návodu funguje digestoř naprosto tiše.

Ověřená recenze 17/08/2020

Diese Klarstein-Dunstabzugshaube hat uns wegen ihrer Potenz und ihres Aussehens sehr zufrieden gestellt. Heute freue ich mich über unsere Entscheidung, und wenn sich etwas ändert, werde ich hier darüber berichten und sie aktualisieren. Sie funktioniert gut und nicht superlaut.

S tímto odsavačem par Klarstein jsme byli velmi spokojeni pro jeho účinnost a vzhled. Dnes jsem s naším rozhodnutím spokojený a pokud se něco změní, podám zprávu a aktualizuji zde. Funguje dobře a není extra hlasitý.

Ověřená recenze 28/01/2020

Die Inselhaube ist Qualitativ wertig verarbeitet. Unsere Küche mit Wohnbereich hat eine Grundfläche von ca. 35m², dafür ist die Haube ausreichend, mit einer guten Saugleistung auch in niedrigster Drehzahl. Sie ist nicht zu laut und der Filter lässt sich einfach entnehmen. Leider war der Absaugschlauch im Umfang nicht passend auf den Kunststoffring des Motors, deshalb musste ich ein Panzertape verwenden.

Ostrůvkový odsavač par je zpracován kvalitativně. Naše kuchyně s obývacím prostorem má podlahovou plochu cca 35m², na to stačí digestoř s dobrým sacím výkonem i při nejnižších otáčkách. Není příliš hlasitý a filtr lze snadno vyjmout. Bohužel sací hadice neseděla na plastový kroužek motoru, takže jsem musel použít lepicí pásku.