Hightower Heat Deluxe horkovzdušný ventilátor

7 899,00 Kč (s DPH)
 • Ohřívač
 • Bílá
 • 2200 watt
Produktové číslo: 10032777
Hightower Heat Deluxe horkovzdušný ventilátor
7 899,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  6 714,00 Kč
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  7 109,00 Kč
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Kategorizace produktu podle obrázku s porovnáním výkonu zařízení: Kategorizácia produktu podľa obrázku s porovnaním výkonu zariadení: Convection heaters?

 • Velké pohodlí při ovládání: všechna nastavení jsou možné pomocí dotykového panelu na zařízení nebo pomocí dálkového ovladače

 • Příjemné klima: volitelné tři nastavení topení s výkonem do 2200 W a dvě rychlosti ventilátoru

Popis produktu

Teplovzdušný ventilátor Hightower Heat Deluxe od společnosti Klarstein kombinuje v prostorově úsporném sloupovém designu výhody příjemného a rychlého tepla v chladných dnech s osvěžujícím proudem vzduchu v horkém létě.

2-v-1 je heslem modelu Klarstein Hightower Heat Deluxe, který se chápe jako ohřívač a ventilátor v jednom, díky čemuž poslouží během celého roku. Bleskurychlé ohřívá vzduch, teplo cítit už chvíli po zapnutí. Díky třem úrovním ohřívání s výkonem až do 2200 W jednoduše zahřeje místnosti až do 20 m². Funkce zapínatelná oscilace rozděluje teplý vzduch v místnosti, čímž se urychluje proces vytápění. Požadované cílové teplo je možné zvolit v rozmezí 5 až 35 ° C. Po dosažení této teploty se teplovzdušný ohřívač automaticky vypne. Okamžitě však obnoví provoz, když teplota klesne pod požadované hodnoty - šetří se tím proud a přesto je místnost udržována komfortně teplá. 24hodinový časovač se naprogramuje v krocích po hodinách a po uplynutí nastavené doby zařízení zapne nebo vypne. Všechny funkce se ovládají prostřednictvím přehledného dotykového panelu nebo pohodlně pomocí dálkového ovladače. Zařízení Hightower Heat Deluxe pracuje i zcela bez topného výkonu a využívá své dvě rychlosti ventilátoru i funkci otáčení, aby v místnosti distribuoval příjemný, chladný vánek. Díky principu nízkého hluku vytváří zařízení pouze 39 dB pracovního hluku, a proto se dá skvěle využít i v ložnici. Všechna nastavení lze provést buď přímo na dotykovém panelu teplovzdušného ohřívače nebo pomocí dodávaného dálkového ovladače. Nastavení jsou vždy viditelné na LED displeji.

Díky ostatním funkcím je teplovzdušný ventilátor Klarstein Hightower Heat Deluxe mimořádně praktický a bezpečný: ekologický režim Eco šetří elektrickou energii a chrání životní prostředí. Bezpečnost zařízení zajišťuje dětská pojistka, ochrana proti přehřátí a ochranný vypínač při převrácení. Přenosná rukojeť usnadňuje přemístění sloupového ohřívače.

Zařízení Hightower Heat Deluxe však zaujme i opticky. Keramické topné těleso se ukrývá v štíhlé věžovitého konstrukci, která se se svým bílo-černým jednoduchým designem se stříbrnými prvky bez problémů začlení do každého stylu zařízení obytného prostředí. Kulatý stojan sloupového teplovzdušného ventilátoru Klarstein s průměrem 22 cm poskytuje vysokou stabilitu a nevyžaduje mnoho místa.

Vezměte prosím na vědomí, že zařízení je určeno pouze pro použití v dobře izolovaných místnostech nebo pro příležitostné použití.

Vlastnosti

 • typ: elektrické topné zařízení
 • PTC topné těleso
 • výkon: 2200 W max.
 • úrovně vytápění: 3 (inteligentní režim, slabý teplý vítr, silný teplý vítr)
 • rychlosti ventilátoru: 2 (slabý vánek, silný vánek)
 • typ konstrukce: volně stojící
 • držadlo na jednoduché přemístění
 • komfort díky Dálkový ovladač
 • oscilace pro dobré rozdělení tepla
 • materiál konstrukce: kov, plast
 • odkládací prostor na zařízení na dálkový ovladač
 • vyžaduje 2 x 1,5 V AAA baterie pro dálkové ovládání (není součástí balení)
 • napájení: 220 - 240 V ~ | 50 Hz
Produktové číslo: 10032777

Rozměry a technické podrobnosti

 • rozměry: cca 32 x 85,5 x 20,3 cm (Š x V x H)
 • hmotnost: cca 6,5 kg

Co bylo posláno

 • 1 x ohřívač vzduchu
 • 1 x dálkový ovladač (včetně baterie)
 • návod k použití v němčině (další jazyky: angličtina, francouzština, španělština, italština)

Dodací podmínky

Ihned k dodání.

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
21 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 28/12/2023

Calidad y expectativas satisfactorias

Uspokojivá kvalita a očekávání

Ověřená recenze 28/12/2023

Calidad y expectativas satisfactorias

Uspokojivá kvalita a očekávání

Ověřená recenze 28/12/2023

Calidad y expectativas satisfactorias

Uspokojivá kvalita a očekávání

Ověřená recenze 12/10/2022

Tolle Teil.

Skvělá část.

Ověřená recenze 06/07/2022

Das Gerät arbeitet sehr leise und lässt sich einfach bedienen

Zařízení pracuje velmi tiše a snadno se používá

Ověřená recenze 17/01/2022

Klarstein Hightower Heat Deluxe verdient nicht seinen Namen. Das Gerät hat zwar eine sehr ansprechende Optik (passt gut in technische Umgebung durch Boxenoptik), von der Bedienung über Touchtasten auch sehr angenehm. Heizleistung und Heizstufen sind auch o.k. Leider ist das Handbuch bzw. Bedienungsanleitung eher minimalistisch und nicht sehr aussagekräftig. (zB genaue Erläuterung der einzelnen Einstellungen oder Heizstufen, wie Ai-Einstellung) Das größte Manko ist aber, dass die automatische Ab- und Anschaltung nach Temperaturwahl nicht funktioniert. Test hat bei mir ergeben, bei Einstellung von 21' stellt sich das Gerät erst bei manueller Wahl von 15'ab !? Eine automatische Einschaltung habe ich gar nicht hinbekommen. Entweder ist die Funktion nicht vorhanden oder defekt. Daher musste Gerät zurückgehen.

Klarstein Hightower Heat Deluxe si nezaslouží své jméno. Přestože má zařízení velmi atraktivní vzhled (dobře se hodí do technického prostředí díky krabicovému vzhledu), je také velmi příjemné na ovládání pomocí dotykových kláves. Tepelný výkon a stupně ohřevu jsou také v pořádku, bohužel manuál nebo návod k obsluze je spíše minimalistický a málo smysluplný. (např. přesné vysvětlení jednotlivých nastavení nebo stupňů ohřevu, jako je nastavení Ai) Největším nedostatkem je ale nefunkčnost automatického vypnutí a zapnutí po volbě teploty. Můj test ukázal, že když je nastaveno 21', zařízení se samo vypne pouze při ručním výběru 15'!? Nepodařilo se mi to automaticky zapnout. Funkce buď není k dispozici, nebo je vadná. Zařízení se proto muselo vrátit zpět.

Ověřená recenze 09/01/2022

Der Name Klarstein bürgt für beste Qualität.

Jméno Klarstein zaručuje tu nejlepší kvalitu.

Ověřená recenze 29/12/2021

Sehr gutes Preis Leistungsverhältnis

Velmi dobrá hodnota za peníze

Ověřená recenze 30/10/2021

Thermostat Katastrophe, also sollen wenigstens ein funktionsfähige Thermostat mit liefern der eingebaute Thermostat ungenau damit unbrauchbar... oder jeden 30 € Gutschein geben damit jeder ein anständiges Thermostat kauft... heizt gut . Bis jetzt das leiseste Heizlüfter überhaupt denke beste.. Heizlüfter hat 3 eintellungen verbrauch in watt zwischen stuffe 2 und 3 kein grosses unterschied also kannst ansatt 2. Stuffe stuffe 3 nehmen vom Verbrauch fast selbe aber 3 heizt natürlich mehr.. also beim heizstuffe würde 1 oder direkt 3 empfehlen.. ihr könnt gern selbst einmal mit Strommessgerät messen dann weisst ihr was ich meine...

Termostat katastrofa, tak alespoň dodejte funkční termostat s vestavěným termostatem nepřesným tak zbytečným... nebo dejte každý 30€ voucher, ať si každý koupí pořádný termostat... dobře topí. Zatím nejtišší ventilátorový ohřívač vůbec, podle mě nejlepší.. Ohřívač ventilátoru má 3 nastavení, spotřeba ve wattech mezi stupněm 2 a 3, žádný velký rozdíl, takže můžete použít stupeň 3 místo 2 nebo doporučit přímo 3.. můžete se změřit ampérmetrem, pak budete vědět, co tím myslím...

Ověřená recenze 05/07/2021

Der Tower hat eine phantastische Heizwirkung. Innerhalb von 2-3 Minuten wurde in der kalten Jahreszeit der Wintergarten von 14° C auf 20° C aufgeheizt. Sehr angenehm ist das Schwenken, so dass keine Überhitzungsgefahr an den Möbeln besteht.

Věž má fantastický topný efekt. V chladném období byla zimní zahrada vytopena ze 14°C na 20°C během 2-3 minut. Otáčení je velmi pohodlné, takže nehrozí přehřátí nábytku.

Ověřená recenze 04/03/2021

Es sieht zwar sehr edel aus, aber leide schaltet sich der Strahler nicht aus und heizt munter vor sich hin auch wenn es schon 30 grad im Zimmer hat. Finde ich echt schade. Fernbedienung und Geräuschpegel sind ok.

Vypadá velmi noblesně, ale radiátor se bohužel sám nevypne a vesele topí, i když je v místnosti už 30 stupňů. Opravdu si myslím, že je to škoda. Dálkové ovládání a hlučnost jsou v pořádku.

Ověřená recenze 07/02/2021

my one and only complaint , that is not an actual complaint..has to do with the noise level...no matter if i turn the heater on 20 or 30 or 35 (max temp ) you constantly have a steady buzzing sound...not something to much..but also not something totally silent...

moje jediná stížnost, to není skutečná stížnost.. má co do činění s hladinou hluku... bez ohledu na to, jestli zapnu topení na 20 nebo 30 nebo 35 (max. teplota), neustále máte nepřetržitý bzučivý zvuk. .nic moc..ale také ne něco úplně tichého...

Ověřená recenze 11/12/2020

Schönes Gerät, macht super schnell warm , allerdings 1 Stern Abzug weil bei eingestellter Temperatur das Gerät nicht weniger heizt bzw. sich auch nicht automatisch abstellt ...

Pěkný přístroj, zahřeje se super rychle, ale srážka 1 hvězdička, protože přístroj při nastavené teplotě méně nehřeje nebo se automaticky nevypíná ...

Ověřená recenze 09/12/2020

Ich bin sehr zufrieden, er ist bei uns 6 Tagen. Heizt sehr schnell, ist etwas lauter aber nich so laut wie mein alte Gerät. Sieht sehr schön aus und ist sehr praktisch. Ich nutze ihm in Wohnzimmer weil meine Heizung aus ist( zu große Heizungkosten). Er heizt ganze Wohnung bzw. 56m2.

Jsem velmi spokojená, je s námi 6 dní. Velmi rychle se zahřívá, je trochu hlasitější, ale ne tak hlasitý jako moje staré zařízení. Vypadá velmi pěkně a je velmi praktický. Používám ho v obýváku, protože mám vypnuté topení (příliš vysoké náklady na vytápění). Vytopí celý byt nebo 56m2.

Ověřená recenze 08/12/2020

Der Klarstein Turmheizlüfter sieht schick aus und und die Wärmeleistung ist wirklich top. Das Thermostat hingegen ist eine absolute Katastrophe, die Raumtemperatur zeigt 22 Grad an und das Gerät heizt bei einer Einschalttemperatur von 18 Grad fröhlich weiter sodass man den Lüfter selber ausschalten muss damit man keine 30 Grad bekommt.

Věžové topení Klarstein vypadá šik a tepelný výkon je opravdu skvělý. Termostat je naopak naprostá katastrofa, pokojová teplota ukazuje 22 stupňů a přístroj si vesele topí dál při zapínací teplotě 18 stupňů tak, že ventilátor musíte vypnout sami, abyste nesmí mít 30 stupňů.

Ověřená recenze 29/11/2020

Sehr gute Heiz fähigkeit allerdings funktioniert der Termostat nicht, egal welche Temperatur man einstellt es hört nich auf zu heizen

Velmi dobrá topná schopnost, ale termostat nefunguje, ať nastavíte jakoukoliv teplotu, nepřestane topit

Ověřená recenze 31/03/2020

Habe diesen Säulenheizlüfter für meine Mutter gekauft und sie ist begeistert . Einfache Bedienung egal mit oder ohne Fernbedienung , lässt sich alles gut einstellen . Der Säulenheizlüfter sieht nicht nur klasse aus in seinem Design sondern auch in seinem Geräuschpegel sehr leise . Was auch für ihn spricht ist das sich die Säule dreht und nicht auf der Stelle bleibt. Es wird schnell warm im Raum und er braucht auch nicht so viel Strom . Wir sind begeistert !

Koupila jsem tento sloupový ohřívač pro svou matku a líbí se jí. Snadné použití, s dálkovým ovládáním nebo bez něj, vše lze snadno nastavit. Sloupový ohřívač nejen vypadá skvěle svým designem, ale také svou hlučností je velmi tichý. Za něj mluví i to, že se sloup otáčí a nezůstává na místě. Místnost se rychle vytopí a ani nepotřebuje tolik elektřiny. Jsme nadšení!

Ověřená recenze 04/12/2018

Ich habe nun schon mehrere Heizungen von Klarstein ausprobiert. Seit einem Jahr betreibe ich eine andere Heizung von Klarstein: die Heatbox, die auch per WLAN per App gesteuert werden kann. Ein weiterer Vorteil ist, das das Gerät den Stromverbrauch mitzählt und über die App anzeigt. Diese Features vermisse ich leider bei dem aktuellen Produkt! Zum Standlüfter muss ich sagen, cooles Design, die Fernbedienung funktioniert sehr gut und macht einen hochwertigen Eindruck. Insgesamt fügt sich der Heiz-Lüfter sehr gut in mein Wohnzimmer ein und wirkt nicht wie andere Lüfter wie ein Fremdkörper. Die Laufstärke bei voller Leistung ist akzeptabel. Ich habe das Wohnzimmer mit 40m2 von kühlen 15 auf angenehme 20 grad in einer Stunde erwärmen können. (Außentemperatur: 0°C) Da die Heizung meines Vermieters sehr kostenintenstiv ist (Erdwärme mit Stromzuheizung: 3100 kWh), habe ich nun meine Wohnung mit 3 Klarstein-Heizern ausgestattet (zwei dieser Standlüfter und eine Heatbox im Schlafzimmer). Ich spare nun Geld, es ist komfortabler, es wird schneller warm und ich kann die Aufheizung besser timen. Kostenersparnis pro Jahr: 250 €! Ich betreibe die Lüfter ca. 1-2 Std. am Tag an kalten Tagen, das Wohnzimmer heizt sich allein bei Sonneneinstrahlung auf 22°C auf und die Wände/Fenster sind gut isoliert.

Nyní jsem vyzkoušel několik ohřívačů od společnosti Klarstein. Již rok používám další ohřívač Klarstein: Heatbox, který lze ovládat i přes WiFi pomocí aplikace. Další výhodou je, že zařízení počítá spotřebu energie a zobrazuje ji prostřednictvím aplikace. Tyto funkce mi bohužel v aktuálním produktu chybí! O stojanovém ventilátoru musím říct, cool design, dálkové ovládání funguje velmi dobře a působí kvalitním dojmem. Celkově se mi ventilátorový ohřívač do obýváku velmi hodí a nevypadá jako cizí těleso jako ostatní ventilátory. Provoz na plný výkon je přijatelný. Obývací pokoj o rozloze 40 m2 jsem dokázal vytopit z chladných 15 na příjemných 20 stupňů za hodinu. (Venkovní teplota: 0°C) Vzhledem k tomu, že vytápění mého pronajímatele je velmi drahé (geotermální teplo s přídavným ohřevem elektřinou: 3100 kWh), vybavil jsem nyní svůj byt 3 topidly Klarstein (dva tyto stojaté ventilátory a tepelný box v ložnici ). Šetřím teď peníze, je to pohodlnější, rychleji topí a můžu si ohřev lépe načasovat. Úspora nákladů za rok: 250 €! Ventilátory pouštím v chladných dnech na cca 1-2 hodiny denně, obývák se vyhřívá na 22°C jen od slunce a stěny/okna jsou dobře izolované.

Ověřená recenze 13/11/2018

Dieser Säulenlüfter hält nicht nur was er verspricht, er sieht auch noch sehr stylisch und modern aus. Was mir sehr gut gefällt, daß er tatsächlich sowohl blitzschnell heizt, als auch lüftet. So hat man 2 Geräte in einem und zusätzlich ein Blickfang im Zimmer. Dadurch, dass er eine Fernbedienung hat, kann er problemlos z.B. vom Sofa aus gesteuert werden. Zusätzlich kann er auch über einen Timer gestellt werden. Alles ist sehr gut durchdacht und selbsterklärend. Daher gibt es vom mir die volle Punktzahl.

Tento sloupový ventilátor nejen dodrží to, co slibuje, ale také vypadá velmi stylově a moderně. Co se mi moc líbí je, že to vlastně topí a větrá rychlostí blesku. Máte tak 2 zařízení v jednom a také poutač v místnosti. Protože má dálkové ovládání, lze jej snadno ovládat například z pohovky. Navíc lze nastavit i přes časovač. Vše je velmi dobře promyšlené a samovysvětlující. Proto dávám plný počet bodů.

Ověřená recenze 08/11/2018

Wir haben das Gerät für das Wohnzimmer (30 Quadratmeter) gekauft: innerhalb weniger Minuten ist es richtig warm. Ich kann mir vorstellen, es wird auch im Sommer das Zimmer sehr schnell erfrischen. Sobald die gewünschte Temeperatur erreicht wird, schaltet sich der Heizlüfter selbstständig ab. Es ist gleichermaßen gut per Touchscreen am Gerät zu bedienen, wie auch per Fernbedienung. Das Gerät schaut sehr edel aus und braucht nicht viel Platz. Meiner Meinung nach ist es auch sehr leise. Wir betreiben das Gerät zumeist im Öko-Modus. Sehr wichtig für uns als Eltern eines sehr aktiven Kindes: Kindersicherung, Kipp-Schutzschalter und Überhitzungsschutz. Ich würde es auf alle Fälle wieder kaufen!

Koupili jsme přístroj do obýváku (30m2): během pár minut je opravdu teplo. Dovedu si představit, že místnost velmi rychle osvěží i v létě. Jakmile je dosaženo požadované teploty, ventilátor se automaticky vypne. Stejně snadno se používá prostřednictvím dotykové obrazovky na zařízení i pomocí dálkového ovládání. Zařízení vypadá velmi elegantně a nezabere mnoho místa. Podle mého názoru je také velmi tichý. Zařízení většinou provozujeme v eko režimu. Pro nás jako rodiče velmi aktivního dítěte velmi důležité: dětská pojistka, pákový spínač a ochrana proti přehřátí. Určitě bych si ho koupil znovu!

Ověřená recenze 02/11/2018

Ein toller Lüfter der Dank seines schlanken Designs fast überall einen Platz findet und somit nicht stört. Was ich auch klasse finde ist, dass er super leise ist und viele Einstellfunktionen hat und man somit schnell die passende Einstellung wählen kann. Er erwärmt den Raum ziemlich schnell. Gut das ich ihn doch ausgiebig ausprobiert habe, denn zu Anfangs roch der Lüfter nach dem Einschlalten etwas nach Plastik, was aber nach ein paar Tagen der Inbetriebnahme dann zum Glück verschwand und ich somit 5 Sterne geben kann.

Skvělý ventilátor, který lze díky tenkému designu umístit téměř kamkoli a nestojí tedy v cestě. Skvělé je také to, že je super tichý a má mnoho funkcí nastavení, takže si rychle vyberete to správné nastavení. Poměrně rychle vytopí místnost. Je dobře, že jsem to hojně vyzkoušel, protože ventilátor po zapnutí zpočátku trochu zapáchal plastem, ale to po pár dnech zprovoznění naštěstí zmizelo a mohu tedy dát 5 hvězdiček.