Vermont, servírovací vozík, kuchyňský vozík

3 169,00 Kč 4 999,00 Kč (s DPH)
 • 0
 • 60 cm
 • Kuchyňský vozík
Produktové číslo: 10041118
Vermont, servírovací vozík, kuchyňský vozík
3 169,00 Kč 4 999,00 Kč (s DPH)
Také dostupné v jiných stavech zboží
 • Koupit s lehkými stopami opotřebení
  Zboží, které bylo zákazníkem otestováno nebo krátce používáno. Na produktu jsou jen lehké stopy opotřebení jako škrábance nebo poškození krabice / vnějšího balení. Produkt má všechny původní funkce a byl otestován v provozu. Nabízíme záruku 3 roky.
  2 693,00 Kč 4 999,00 Kč
 • Koupit rozbalené
  U tohoto produktu se jedná o rozbalené zboží nebo o zboží s lehčím poškozením obalu. Plná funkčnost produktu byla prověřena. Nabízíme záruku 3 roky.
  2 852,00 Kč 4 999,00 Kč
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Luxusní kuchyňský vozíček pro dodatečné pracovní místo a nabízející různé možnosti použití

 • Vysoce kvalitní zpracování z pravého dřeva s pracovní deskou z ušlechtilé oceli

 • Mnohostranně využitelný - jako kuchyňský vozík, servírovací vozík, plocha na přípravu jídel nebo odkládací stolek

Popis produktu

Luxusní odkládací prostor do kuchyně, jídelních prostor či obýváků. Kuchyňský vozík Klarstein Vermont je užitečný tam, kde je zapotřebí dodatečný prostor. Zhotovený kompletně ze dřeva, sází kuchyňský vozík Vermont nejen na vzhled, ale také na trvanlivost.

Prostor pro vše: ve čtyřech patrech kuchyňského vozíku Klarstein Vermont jsou uspořádaně uloženy příbory, zásoby, láhve a jiné kuchyňské potřeby. O to se postará mřížka, prostor pro podnos, mřížka na láhve a vrchní zásuvka. Jako obzvláště praktický se ukázal vyjímatelný servírovací tác. Pořádek a odkládací prostor tvoří jednu polovinu a pracovní plocha druhou. Na přípravu jídel máte k dispozici 2400 cm² pracovní plochy z ušlechtilé oceli. Se svými pevnými pryžovými kolečky se servírovací vozík snadno pohybuje dokonce i po koberci.

Ušlechtilý a vysoce kvalitní: kuchyňský vozík Klarstein Vermont je luxusní pomocník v kuchyni vyrobený z tmavě hnědého lazurovaného dřeva s vrchní částí z ušlechtilé oceli.

Vlastnosti

 • Lehce posuvný díky gumovým kolečkům s lehkým chodem
 • Laťkový rošt jako odkládací plocha s výškou 28 cm
 • Vyjímatelná zásuvka
 • Mřížka na 4 láhve
 • Prostor na podnos s vyjímatelným podnosem
 • Zajišťovací brzda pro bezpečné stání
 • Jednoduchá montáž
Produktové číslo: 10041118

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: cca 60 x 86 x 40 cm (Š x V x H)
 • Odkládací prostor (vnitřní rozměr): cca 46,5 x 28 x 32 cm (Š x V x H)
 • Zásuvka (vnitřní rozměr): cca 44,5 x 5,5 x 28 cm
 • Pracovní plocha: 60 x 40 cm (Š x D)
 • Podnos: cca 49 x 31 cm (Š x D)
 • Kolečka: 5 x 2 cm (Ø x B)
 • Hmotnost: cca 11 kg

Co bylo posláno

 • 1 x jídelní vozík (včetně montážního materiálu)
 • Návod na montáž (jazyky: německy, anglicky, francouzsky, španělsky, italsky)

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
13 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 25/03/2024

Szuper, praktikus, stabil

Super, praktické, stabilní

Ověřená recenze 09/05/2022

Der Küchenwagen ist bereits vormontiert. Schnell und einfach zusammen zu bauen.

Kuchyňský vozík je již předmontovaný. Rychlé a snadné sestavení.

Ověřená recenze 12/02/2022

Ist ständig erfolgreich im Einsatz. Die Schublade könnte höher sein.

Vždy úspěšně používán. Zásuvka by mohla být vyšší.

Ověřená recenze 06/01/2022

Wir haben lange nach einem richtigen Küchenrollwagen gesucht, wollten unbedingt einen dunklen aus Holz. Da sind wir auf diesen hier gestoßen und haben Ihn gleich bestellt und 2 Tage später war er auch schon da! Der Zusammenbau ging einfach und schnell, sieht auch schön aus aber nicht so hochwertig wie beschrieben.

Dlouho jsme hledali opravdový kuchyňský vozík a moc jsme chtěli tmavý dřevěný. Narazili jsme na tento a hned ho objednali a o 2 dny později už tam byl! Montáž byla rychlá a snadná, vypadá pěkně, ale ne tak kvalitní, jak je popsáno.

Ověřená recenze 19/12/2021

This is a very attractive rolling cart, and we have used it several times for extra preparation surface. Looks very nice and good quality.

Jedná se o velmi atraktivní pojízdný vozík a několikrát jsme jej použili pro extra povrchovou úpravu. Vypadá velmi pěkně a kvalitně.

Ověřená recenze 12/11/2021

Schöner stabiler Küchenwagen mit Edelstahlplatte. Preis Leistung ist okay.

Krásný stabilní kuchyňský vozík s nerezovou deskou. Cenový výkon je v pořádku.

Ověřená recenze 07/04/2021

Der Küchenwagen ist wunderbar verarbeitet und lässt sich super leicht aufbauen. Das Paket wiegt grob zehn Kilo, also wiegt der Wagen wenig und lässt sich gut verschieben. Die materialen sehen sehr hochwertig aus.

Kuchyňský vozík je krásně zpracovaný a velmi snadno se instaluje. Balení váží zhruba deset kilo, takže auto váží málo a snadno se pohybuje. Materiály vypadají velmi kvalitně.

Ověřená recenze 02/04/2021

Der Küchenwagen kam gut verpackt und unbeschädigt an. Der Zusammenbau gestaltet sich Dank der Anleitung recht einfach. Man sollte sich aber schon 45 – 60 Minuten Zeit nehmen. Wenn man alles nach Anleitung zusammengebaut hat, ist der Wagen stabil und lässt sich dank der Rollen gut verschieben. Für mich macht der Küchenwagen einen sehr guten Eindruck, er hat eine wundervolle Optik und rundet das ganze mit der Metalloberfläche ab. Ich benutze alle Fächer, die Arbeitsplatte steht voll und der Schub ist auch gefüllt. Der Wagen hat damit keine Probleme. Ich bin voll auf zufrieden.

Kuchyňský vozík dorazil dobře zabalený a nepoškozený. Montáž je díky návodu celkem snadná. Měli byste si ale vyhradit 45-60 minut. Pokud jste vše sestavili podle návodu, je vozík stabilní a díky kolečkům se dá snadno přemisťovat. Kuchyňský vozík na mě působí velmi dobrým dojmem, má nádherný vzhled a kovovým povrchem to celé završuje. Využívám všechny přihrádky, pracovní deska je plná a šuplík také. Auto s tím nemá žádné problémy. Jsem plně spokojen.

Ověřená recenze 16/03/2021

Der Wagen war sehr schnell und ganz unkompliziert aufzubauen. Auf den ersten Blick war die Farbe genauso wie beschrieben und wie erwartet. Das besondere Extra ist für mich die stabile Arbeitsfläche aus Edelstahl auf dem wir unser Brot und Ähnliches schneiden. So ist es tatsächlich ein "Gebrauchsgegenstand" und nicht nur eine Ablage. Dazu kommt noch das herausnehmbare Serviertablett, absolut praktisch. Zusätzlich gibt es noch ein Ablagerost und eine Flaschenablage die man nicht nur für Wein benutzen kann. Wir richten da Abends unsere Getränkeflaschen an, wo wir wissen, dass wir sie ganz sicher auch brauchen werden. Für einen sicheren Stand hat der Wagen Gummirollen mit Bremsen. Der Wagen steht bei uns im Esszimmer und dient als zusätzliche Fläche wenn wir Gäste haben. Wir sind sehr zufrieden!

Auto šlo velmi rychle a snadno nastavit. Barva na první pohled přesně odpovídala popisu a očekávání. Zvláštností je pro mě stabilní nerezová pracovní plocha, na které krájíme chleba a podobně. Jde tedy vlastně o „zboží“ a ne jen o regál. Navíc je zde vyjímatelný servírovací tác, naprosto praktický. Navíc je zde odkládací stojan a stojan na lahve, který lze využít nejen na víno. Večer urovnáváme naše láhve s nápoji tam, kde víme, že je určitě budeme potřebovat. Vozík má gumová kolečka s brzdou pro bezpečné stání. Vozík je v naší jídelně a slouží jako další prostor, když máme hosty. Jsme velmi spokojeni!

Ověřená recenze 13/02/2021

Einfach schön,in Gebrauch und nutzen

Jednoduše krásné, používané a používané

Ověřená recenze 12/12/2020

Der Artikel war wie beschrieben, ist jedoch nicht luxuriös. Die Lasur ist nicht hochwertig ausgeführt (definitiv nicht so wie auf den Fotos). Verpackung kann als gut bewertet werden. Das Holz ist extrem leicht, keine Ahnung was das für ein Typ ist. Die Aufbauanleitung ist mit den Fotos viel zu klein, sodass man Raten muss, wie es Zusammenbauen muss. Gut, das die Edelstahlplatte mit Folie abgedeckt ist. Schlecht, sie lässt sich nur mit Mühe vollständig entfernen. Hier besteht auch, das man das Holz beschädigt. Es ist nicht ersichtlich wo das Möbel produziert wurde, meine Vermutung "China". Definitiv keine 79,99 € hier oder bei OTTO sogar 134,99 € wert. Wenn ich das Möbel im Laden sehen würde, hätte ich es nicht erworben. Zurückschicken werde ich ihn jedoch nicht, er steht nun in der Küche....

Zboží odpovídalo popisu, ale není luxusní. Glazura není kvalitní (rozhodně ne jako na fotkách). Obal lze hodnotit jako dobrý. Dřevo je extrémně lehké, netuším o jaký druh se jedná. Návod k sestavení je s fotografiemi příliš malý, takže musíte hádat, jak to sestavit. Dobře, že je nerezová deska pokryta fólií. Špatné, úplně se dá odstranit jen s obtížemi. I zde dochází k poškození dřeva. Není jasné, kde byl nábytek vyroben, můj odhad je "Čína". Rozhodně nestojí za 79,99 EUR zde nebo dokonce za 134,99 EUR u OTTO. Kdybych viděl nábytek v obchodě, nekoupil bych ho. Ale zpět to posílat nebudu, teď je to v kuchyni....

Ověřená recenze 17/12/2018

Soweit passt alles. Montage wie bei Ikea Möbeln, aber leider auch die Wertigkeit. Sehr einfacher Aufbau. Material wirkt billig. Holz (keine Presspappe wie aus Schweden) ist sehr leicht und die Oberfläche ist lasiert. Die Metalloberfläche/Arbeitsfläche ist sehr dünn auf die Holzkonstruktion (vermutlich) geklebt. Das Metall macht einen minderwertigen Eindruck, da die Fläche nicht voll aufliegt und Wellen erzeugt. Die Matetialstärke ist so dünn, dass Beulen im Blech wahrscheinlich nicht lange auf sich warten lassen werden :-( Hatte das Teil für meine Kaffeemaschine gekauft ( siehe Bilder). Jedoch nur als reine Ablage zu verwenden, da vermutlich bei Belastung durch Betätigung des Handhebels der Maschine, das Gestell auseinander brechen würde. OK, bei dem Preis darf man nicht viel erwarten. Ich würde den Servierwaagen nicht nochmal kaufen. Abwicklung war einwandfrei.

Zatím vše sedí. Montáž jako u nábytku Ikea, ale bohužel i hodnota. Velmi jednoduchá konstrukce. Materiál vypadá levně. Dřevo (ne lisovaný karton jako ze Švédska) je velmi lehké a povrch je glazovaný. Kovová plocha/pracovní plocha je velmi tence přilepena k dřevěné konstrukci (pravděpodobně). Kov působí podřadným dojmem, protože povrch zcela neleží a vytváří vlny. Tloušťka materiálu je tak tenká, že promáčkliny v plechu na sebe pravděpodobně nenechají dlouho čekat :-( Koupil jsem díl do mého kávovaru (viz obrázky). Používá se však pouze jako polička, protože Stroj, který rozbilo by se rám.OK,za tu cenu se nedá moc čekat.Porcovací váhu bych znovu nekupoval.Zpracování bylo bezchybné.

Ověřená recenze 09/02/2017

Die Lieferung erfolgte promt und war hervorragend verpackt. Der Zusammenbau ist leicht und es gab nichts zu beanstanden. Das Ergebnis entspricht den Abbildungen. Schön anzusehen und er passt in jede 60er Lücke.

Dodání bylo rychlé a skvěle zabalené. Montáž je snadná a nebylo co vytknout. Výsledek odpovídá ilustracím. Krásné na pohled a hodí se do každé šedesátky.