Louisiana, servírovací vozík, kuchyňský vozík

4 499,00 Kč 6 099,00 Kč (s DPH)
 • Bambus
 • 67 cm
 • 91 cm
Produktové číslo: 10028589
Louisiana, servírovací vozík, kuchyňský vozík
4 499,00 Kč 6 099,00 Kč (s DPH)
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Luxusní kuchyňský vozík s mnoha možnostmi uložení

 • Kvalitní zpracování z bambusového dřeva s prvkami z nerezové oceli

 • 4 patra: skříňka, miska na ovoce, regál na lahve a zásuvka

Popis produktu

Luxusní úložný prostor do kuchyně, jídelny nebo všude tam, kde jej potřebujete: servírovací vozík Klarstein Louisiana je chytrý a elegantní doplněk každé domácnosti. Ve čtyřech patrech nabízí kuchyňský vozík různé možnosti uložení pro vytvoření pořádku a zároveň reprezentativního vzhledu. Vozík Louisiana, který je zhotoven kompletně z bambusového dřeva, je sám o sobě pastvou pro oči, který zvýrazňují prvky z nerezavějící oceli. Použitím bambusu sází Klarstein nejen na vzhled, ale také na trvanlivost: Bambus roste obzvláště rychle, je odolný, robustní a navíc odpuzuje vodu, takže je více než vhodný pro službu v kuchyni nebo jako servírovací nábytek.

Ve spodní části vozíku je prostorná skříňka, ve které lze uložit nádobí nebo zásoby potravin a v případě potřeby jsou hned k dispozici. Nad ní je vyjímatelná miska na ovoce z nerezavějící oceli - perfektní pro dostupné uskladnění jablek, pomerančů, papriky a jiného ovoce a zeleniny. Ještě o patro výše se nachází laťový rošt s držáky pro pět lahví, kde lze umístit láhve s vínem, olejem, octem nebo šťávami. Nachází se zde také jedna zásuvka na příbory nebo kuchyňské nástroje, jako jsou otvírače konzerv či struhadlo na sýr. Samozřejmě lze kuchyňský vozík Louisiana od společnosti Klarstein naplnit i zcela jinými věcmi – nechte prostor své fantazii.

Kromě četných možností jak vytvořit pořádek má vozík přes 2400 cm² velké pracovní desky. Hodí se ideální pro přípravu jídla v kuchyni, jako příborník nebo stolek v jídelně, nebo jednoduše jako odkládací prostor kdekoli jej potřebujete. Voděodolný bambus se postará o to, aby se pracovní plocha nepoškodila při velké vlhkosti a zůstala dlouho hezká. Abyste mohli rychle odstranit nečistoty nebo chcete-li ještě nádobí krátce přeleštit, kuchyňský vozík má k dispozici kromě toho držák na utěrku z nerezavějící oceli.

O rychlý přesun se starají čtyři hladké gumové válečky, se kterými se může vozík přesouvat bez námahy po bytě nebo po terase. Dokonce hravě překoná i koberce s krátkým vlasem. Bezpečné a pevné postavení má kuchyňský vozík Louisiana od společnosti Klarstein díky dvěma ručním brzdám, které jej neochvějně drží na zvoleném místě.

Upozorňujeme, že produkt je dodáván jako montážní sada. Montáž je jednoduchá a může být provedena během jedné hodiny.

Vlastnosti

 • Jednoduše přemísťovací díky pryžovým válečkům
 • Rošt pro 5 lahví
 • Odnímatelná miska na ovoce a zásuvka
 • Boční držák na utěrku z nerezové oceli
 • Parkovací brzdy pro bezpečné stání
 • Ekologicky vzácný díky použití rychle obnovitelného bambusového dřeva
 • Všestranně použitelný jako kuchyňský vozík, servírovací vozík, příborník nebo odkládací stolek
Produktové číslo: 10028589

Rozměry a technické podrobnosti

 • Rozměry: 67 x 91 x 40 cm (Š x V x H)
 • Skříňka (vnitřní rozměry): cca 48 x 29 x 33 cm (Š x V x H)
 • Miska na ovoce (vnitřní rozměry): cca 41 x7,5 x 28 cm (Š x V x H)
 • Zásuvka (vnitřní rozměry): cca 44,5 x 5,5 x 28 cm (Š x V x H)
 • Pracovní plocha: 60 x 40 cm (Š x D)
 • Kolečka: 5 x 2 cm (Ø x S)
 • Hmotnost: cca 12,2 kg

Co bylo posláno

 • 1 x servírovací vozík (montážní sada)
 • Montážní návod

Dodací podmínky

Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

Hodnocení zákazníků
15 hodnocení

K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

Názory zákazníků z jiných zemí
Ověřená recenze 06/10/2023

Todavía no la he usado pero tiene buena pinta

Ještě jsem to nepoužil, ale vypadá to dobře

Ověřená recenze 30/09/2022

Der Küchenwagen sieht aus wie auf dem Bild. Ich habe ihn für eine Mikrowelle benötigt. Ein Seitenteil der Schublade kam zerbrochen an was mir leider erst auffiel als schon fast alles zusammengebaut war. Aktuell hält es jetzt mit Holzleim.

Kuchyňský vozík vypadá jako na obrázku. Potřeboval jsem to do mikrovlnky. Jedna strana šuplíku dorazila rozbitá, čehož jsem si bohužel všiml, až když už bylo skoro vše smontované. Momentálně drží lepidlem na dřevo.

Ověřená recenze 26/07/2022

Schöner stabiler Schrank.Steht auf dem Balkon für unsere Grillutensilien. Leicht aufzubauen . Erfüllt meine Erwartung

Pěkná stabilní skříň, která stojí na balkóně pro naše grilovací náčiní. Snadné nastavení. Splňuje mé očekávání

Ověřená recenze 20/03/2022

Der Servierwagen war leicht aufzubauen und ist relativ stabil. Lediglich die Handtuch-Stange wirkt billig. Er bietet viel Stauraum. Uneingeschränkte Kaufempfehlung.

Servírovací vozík se dal snadno sestavit a je relativně stabilní. Jen ta tyč na ručníky vypadá lacině. Nabízí spoustu úložného prostoru. Doporučení k nákupu bez výhrad.

Ověřená recenze 23/09/2021

Beim Haltegriff der Schublade fehlte ein Gewinde ,dadurch konnte der Griff nicht montiert werden.

Na madle na zásuvce chyběl závit, takže madlo nešlo nainstalovat.

Ověřená recenze 02/06/2021

Das Paket kam pünktlich und alle Bauteile waren vorhanden. Der Aufbau ging mit der Anleitung relativ schnell und inkompliziert. Alles ist, wie auch in der Produkbeschreibung. Der Küchenwagen sieht sehr schick aus und bis heute ist auch nichts kaputt oder abgefallen. Ich kann diesen Küchenwagen sehr empfehlen. Er sieht in der Küche auch sehr schick aus und erfüllt seine Funktionen zu 100%

Balíček dorazil včas a všechny součásti byly k dispozici. Montáž proběhla podle návodu poměrně rychle a snadno. Vše je jako v popisu produktu. Kuchyňský vozík vypadá velmi šik a dodnes se nic nerozbilo ani nespadlo. Tento kuchyňský vozík vřele doporučuji. Také v kuchyni vypadá velmi šik a plní své funkce na 100%

Ověřená recenze 09/04/2021

Ich bin mit dem Wagen voll zufrieden. Ein kleiner Hingucker. Das Material ist von guter Qualität, was ich bei dem Preis nicht erwartet hätte. Der Zusammenbau ist einfach, aber ein wenig Erfahrung sollte schon vorhanden sein.

S autem jsem naprosto spokojen. Malý poutač. Materiál je kvalitní, což jsem za tu cenu nečekal. Montáž je snadná, ale trochu zkušeností by již mělo být k dispozici.

Ověřená recenze 05/04/2021

Stabil und sehr nützlich

Stabilní a velmi užitečné

Ověřená recenze 05/03/2021

Zusammenbau war problemlos, alles sehr gut verarbeitet

Montáž byla snadná, vše je velmi kvalitně zpracované

Ověřená recenze 28/02/2021

Schönes Möbelstück. Messingschrauben haben Mangel es reissen die Köpfe ab.

Pěkný kus nábytku. Mosazné šrouby jsou nedostatkové, hlavy se trhají.

Ověřená recenze 14/01/2021

Der Küchenwagen ist schnell zusammen gebaut...schade finde ich und es stört mich...dass von der Seite aus gesehen...keine Blende hat.

Kuchyňský vozík je rychle smontován...myslím, že je to škoda a vadí mi to...to pohled z boku...nemá panel.

Ověřená recenze 17/12/2020

Super

Super

Ověřená recenze 19/01/2020

Der Küchenwagen kam schnell und war bestens verpackt. Alle Teile waren mit Nummern bzw. Buchstaben gekennzeichnet und konnten gemäß der beiliegenden Aufbau-Anleitung leicht zugeordnet werden. Der Aufbau war relativ schnell erledigt und das Ergebnis perfekt: der Küchenwagen ist wunderschön und wirklich von guter Qualität - wir sind begeistert und freuen uns über unser neues Möbelstück.

Kuchyňský vozík dorazil rychle a byl dobře zabalen. Všechny díly byly označeny čísly nebo písmeny a daly se snadno přiřadit podle přiloženého montážního návodu. Montáž proběhla poměrně rychle a výsledek byl perfektní: kuchyňský vozík je krásný a opravdu kvalitní - z našeho nového kusu nábytku jsme nadšení a šťastní.

Ověřená recenze 01/05/2019

Ich habe den Wagen einfach aufbauen können. Leider war ein Stück der rechten Seite der Schublade abgebrochen.... Ich musste dieses Stück erst zusammenkleben, damit es hält. Sonst ist der Wagen sehr einfach aufzubauen und sieht gut aus.

Podařilo se mi snadno sestavit auto. Bohužel se ulomil kousek pravé strany šuplíku.... Tento kousek jsem musel slepit, aby držel. Jinak se auto velmi snadno sestavuje a vypadá dobře.

Ověřená recenze 04/04/2019

hat meine rewartung voll erfüllt.

plně splnilo mé očekávání.